Opinie o Grupa Kotrak w Katowice

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Grupa Kotrak. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Grupa Kotrak o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Grupa Kotrak w Katowice

Mati2

Jakie jest zatrudnienie w Grupie Kotrak ? Ile osób tam pracuje?

X
@Mati2

z 180 osób

do Pracownik Kotrak

Pracownik Kotrak - a delegacje wypisujesz na auto mamusi ??

Pracownik Kotrak
@do Pracownik Kotrak

Oczywiście że tak, zresztą jeszcze spłacam kredyt na auto, który załatwiłem dzięki mamusi. A niebawem wybieram się do banku, chciałbym kupić nareszcie wymarzone mieszkanie, oczywiście pomoże mamusia z hipoteką swojego mieszkania. Trzymajcie kciuki.

do ftghyjuk

ftghyjuk - szukaj lepiej innej firmy ... taka dobra koleżeńska rada ...

najlepszy pracownik

Witam. Tak czytam te skandaliczne opinie i się dziwię że ludzie wypisują takie rzeczy. Pracowałem w tej firmie 3 lata temu. Złego słowa nie mogę powiedzieć. Przez większość czasu donosiłem na kolegów z działu i latałem z każdą pierdołą do szefowej. Dzięki mojemu donosicielstwu nawet dostałem awans. Wspaniała atmosfera, zarobki proporcjonalne do ilości zakablowanych kolegów. Imprezy firmowe z wymuszonym uśmiechem. Po prostu cudnie. Niestety zwolniłem się i nie mam już na kogo donosić i czuję się z tym źle. Chyba zacznę kablować obecnemu pracodawcy na samego siebie albo na jego żonę ... Polecam wszystkim firmę Kotrak, a wszystkie złe opinie to wierutne kłamstwa bo nie ma lepszej firmy niż Kotrak tylko w tej firmie można się spełnić w 100% a gdy będziesz donosicielem to nawet w 200%.

logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
Grupa Kotrak

Kilka słów dla rozważających współpracę z kotrak: 1. Słowo nadgodziny w tej firmie nie istnieje. Zapomnij o tym, że ktoś Ci zapłaci za pracę po 16 lub w weekendy. Czas wolny należy do FIRMY! 2. Wszystkie wyjazdy kilku lub kilkunastodniowe liczą się jako dzień pracy 8-16. Zapomnij o dietach, delegacji. 3. Często wspominane tutaj DOŚWIADCZENIE na nic Ci się nie przyda bo przy próbie jego użycia Irenka załatwi Ci przesłuchanie na policji. 4. Telefon służbowy masz odbierać 365 dni w roku 24 godziny na dobę. Spróbuj nie! Generalnie nie trać swojego czasu. Jest masę fajnych firm z dużo większym potencjałem oraz normalnym zarządem. Szkoda czasu.

Szanowni Państwo szukający pracy i myślący o firmie Kotrak. Pracownik jest traktowany jak własność Pani Ireny K. Zatem albo będziesz pracować do końca życia na warunkach jakie firma K. stawia albo gdy się zwolnisz to musisz się uzbroić w tonę prawników i czasu na odpisywanie na durnowate paszkwile. Pracowałem w tej firmie kilka ładnych lat temu przez ponad 5 lat. Na koniec i tak nikt nie docenił czasu jaki się na pracę poświęcało (telefon 24H/dobę - nakaz odbierania, jak ktoś się sprzeciwiał to na zebraniach q..rwy leciały), wyjazdy po kilkaset kilometrów dzień po dniu, a na koniec jak się zwolnisz dowiesz się że wylądujesz na garnuszku u mamusi bo bez Kotraku nie dasz sobie rady .... Zanim ktokolwiek się zdecyduje niech 100 razy przemyśli ... a opinie tutaj na plus są wypisywane przez wierne pieski Pani Ireny. Taka jest prawda i lepiej się o nie na własnej skórze nie przekonywać.

dawno temu

zwolnij się a dostaniesz pisma, straszy Kurdzielowa prawnikami, policją... żenada ... stara baba .. leży na łopatkach ... nie polecam....

taki ktos
@dawno temu

Tak to każdy może pisać - może jakieś konkrety ?

tadek

Zbychu, nie marudź, nie jest źle :)

Tutaj ? Nie powinno być tam ? ciekawe te wpisy.... hmmmm........

Kris

Dziękuje wam za wszystkie komentarze, za czas i wysiłek spędzony aby wyrazić swoją opinię. Informacja zwrotna od pracownika jest dla nas szczególnie istotna, ponieważ pozwala dowiedziec się, jak nasza firma postrzegana jest przez pracowników (lub rynek pracy). Feedback tego typu pomaga nam weryfikować założenia dotyczące jakości i komfortu pracy, a także dokonywać bieżących zmian mających na celu poprawę tych parametrów. Informacja zwrotna jest tym bardziej wartościowa im bardziej: - opiera się na rzetelnych informacjach - jest przemyślania i wynika z konkluzji wydarzeń - zawiera intencje poprawy procesu, bądź eliminacji błędów, a tym samym niezbędne do tego informacje. Czyli jest konstruktywna. Wiem jak bardzo cenicie sobie anonimowość, przy wpisach na tego typu portalach. Prośba z mojej strony, aby umieszczać informacje o dziale w którym pracuje / pracowała osoba dokonująca wpisu. Obecnie firma zatrudnia 150 osób i ciężko jest zorientować się, którego działu dotyczy opinia. Precyzyjna informacja pomoże nam lepiej docierać do źródeł problemów i je eliminować.

bezimienny
@Kris

Zacznij od siebie - przedstaw się.......

Kris
@bezimienny

:) Myślałem że nick jest nad wyraz oczywisty. Z tej strony Krystian. Pozdrawiam.

wspólnik

firmy panstwa kurdziel nie budzą mojego zaufania, roszczeniowy stosunek i buta.. konkurencja tylko czeka aż się noga powinie.Moja opinia dla Kotrak-bis : mierna, jak pani k.

Tadek

no potrzebują, cały czas. Pracuję w Kotrak już dłuższy czas, przyszedłem z dużej korporacji, tutaj jest niebo a ziemia. Jeżeli dużo umiesz to dostaniesz odpowiednie warunki i zapłatę, a jak dopiero zaczynasz to będzie mniej pieniędzy ale za to szansa na naukę od ludzi z doświadczeniem, stabilna robota. Nadgodziny zależą od Ciebie, ale jak zaczynasz to chyba warto się przyłożyć by zdobyć doświadczenie. Nie bać się, tutaj nie ma sztywnej rekrutacji, jest luźna rozmowa z normalnymi ludźmi a nie automatami z kadr.

fagot

Czy o mnie kiedyś tak zadbałaś? Nie, a wręcz przeciwnie. Teraz idę do Barbary, Na nocne bary... bary... bary...

gwarag

zbiór nieudaczników którzy nie maja pojęcia o tym co robią powinni zarządzać chlewami a nie kamienicami

X
@gwarag

To nie o tą firmę chodzi.

Kacper

Dziękuje za opinie. Ale te dwie odpowiedzi niczego nie wnoszą: pkt 1,3,4. Dostajesz tyle na ile się umówisz... 1. Tyle ile się umówisz z dyrem :) To jest oczywiste. Ale każda firma ma swoją politykę i po co się trudzić jeżeli oczekuje min. 6000 netto, a firma daje max. 4000 i to tylko tym "najlepszym" po kilku latach pracy ;-) Po co marnować czas swój i dyra?

Ktoś

We wtorek idę na rozmowę o pracę, czego mogę się spodziewać na rozmowie? Czy warunki płacowe znośne, czy jest jakiś socjal?

Zbigniew

ja z panstwem kurdziel nie chce miec juz nic wspólnego. Dziwia mnie jakiekolwiek pozytywne opinie o ich firmie, ale moze to ja po prostu mialem pecha. Jednakze nie polecam wspolpracy z firma Kotrak

tera

kolego "Ktosz" kierownictwo powinno zapewnić ci prace i tak ja zorganizować żeby nie przekraczała 8 h dziennie, jeżeli nie jest w stanie to ci ludzie nie nadają się na dyrektorów i mangerów etc. a tak jest w przypadku kotraku wieczne nadgodziny, niczym niewolnicy..a wydajnosc spada.. NIE POLECAM!

do kacpra

pkt 1,3,4. Dostajesz tyle na ile się umówisz i pracujesz 8h dziennie i ani minuty dłużej. pkt 2 - do oferty googla troche brakuje, ale można powiedzieć, że na zachodzie mało, która firma pozwala na taki styl pracy jak w kotraku.

Kacper

Mam parę pytań, jeśli ktoś rzetelny na nie odpowie to z pewnością zaoszczędzi wszystkim zainteresowanym czasu, w tym rekruterom. 1. Na jaki przedział wynagrodzenia może liczyć programista z kilku letnim doświadczeniem w pożądanych technologiach? 2. Czy jest nacisk na pracę w domu albo po godzinach, a jeśli tak to czy nadgodziny są uwzględniane? 3. Czy atmosfera w pracy jest przyjemna (zachodnia), czy co godzinę jakiś pospinany PM pyta "jak postępy", kręcąc nosem nawet gdy rozwiązujesz jeden z ośmiu problemów milenijnych ;) 4. Czy praca w delegacji wiąże się z dodatkowym wynagrodzeniem? Jeśli to tak, to mniej więcej jakim (procentowo, kwotowo)? Z góry dziękuje w imieniu wszystkich zainteresowanych i pozdrawiam.

Ktosz
@Kacper

1. Tyle ile się umówisz z dyrem :) 2. Są nadgodziny (jak wszędzie) , zwykle nie płatne, bo chcąc nie chcąc jest tekst "mogłeś się wyrobić, to byś skończył normalnie". 3. Atmosfera między ludźmi jest przyjemna, tylko jest taka sytuacja, że chodzi spięty dyro i zawsze się do czegoś doczepi, nawet jak ratujesz firmę z opresji :). 4. Zwrot kosztów za całą delegację, ale żadnych gratisów. Ogólnie to w Kotraku nie można się nudzić, zawsze coś się dzieje, ale czasem za dużo, a przez organizację pracy często jest (usunięte przez administratora) Praca nie dla leniuchów, którzy chcą 8h siedzieć i nic nie robić :).

dawny pracownik
@Kacper

Nowo przyjęci z nazwiska i z kręcenia tyłkiem - wyglądu kręcą kasę. Przerost administracji (marketingu) nad pracownikami. Wiele osób odeszło - ma własne firmy, to już tradycja. Szefostwo do dzisiaj...

Zostaw merytoryczną opinię o Grupa Kotrak - Katowice

• Jak się pracuje w Grupa Kotrak?

Zobacz opinie na temat firmy Grupa Kotrak tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Grupa Kotrak?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 0 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Grupa Kotrak?

Kandydaci do pracy w Grupa Kotrak napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Grupa Kotrak
2.6/5 Na podstawie 89 ocen.