Opinie o DECOPLAST w Maliszew

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie DECOPLAST. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie DECOPLAST o rekrutacji.

Branże: Stolarze

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DECOPLAST w Maliszew

Artur Nowy wpis

Witam wszystkich tu obecnych. Dlaczego nie ma żadnych nowych wpisów na temat pracy w firmie DECOPLAST? Niepokojący jest ten fakt i chciałbym ustalić, co jest tego powodem. Czyżby nie było o czym rozmawiać w przypadku tej firmy? Tak to aktualnie wygląda, dlatego też proszę o wyjaśnienie. Jest tu może osoba, która mogłaby napisać, co po tym pracodawcy można się spodziewać?

Nick Nowy wpis
@Artur

Nie ma o czym pisać skoro wszyscy zadowoleni

Paulina Nowy wpis

Dzień dobry, chciałabym się dowiedzieć, jaka umowa obowiązuje w Decoplascie od pierwszych dni zatrudnienia? Czy jest to umowa zlecenie czy może umowa o pracę? :)

Nick Nowy wpis
@Paulina

Na początek umowa zlecenie, potem umowa o pracę

Przemek

Jeśli są chęci do pracy to nie ma powodu do narzekania. Firma produkująca wyroby dla wymagających klientów jest dobrze oceniana.

ES

Myślę, że opinie tutaj są niesprawiedliwe. Ja uważam, że nie jest aż tak źle. Są spoko ludzie i kierownicy też się zmienili na lepsze. Wiadomo, szef ma humory jak każdy właściciel większej firmy. Pensje są płacone na czas. Na forum wypowiadają się pewnie Ci, którzy coś przeskrobali i chcą się wyżyć.

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie DECOPLAST, daj nam znać, co sądzisz o jej przebiegu. Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca na stanowisko OPERATOR MASZYN STOLARSKICH CNC? Podziel się swoimi wrażeniami!
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
KTTOŚŚŚŚ

Moi drodzy przyjmując się do PRACY , każdy ma wyznaczone obowiązki... można być po podstawówce bądź po studiach . Czasami ci po podstawówce lepiej pracują niż ci po studiach ale na pewno nikt nie lubi tym bardziej Pracodawca jak w (usunięte przez administratora) ktoś robi by (usunięte przez administratora) i się nachlać po robocie, Praca jest pracą trzeba dawać 100% i na pewno nikt nie (usunięte przez administratora) jak zdarzy się gorszy miesiąc, a na pewno nikt nie lubi chlania po kontach, i ściemniania by (usunięte przez administratora) godziny, jestem pewien że sumienne osoby będą długo pracować w tej Firmie i z czasem zrobi się konkretna ekipa . To że ktoś coś napisze negatywnie i pojedzie od najgorszych to tylko sobie napiszecie, proszę sobie sprawdzić każdą Firmę i jej opinie. ( Banki, Producentów, sklepy itd) . mimo że piszecie to i tak Firmy się rozwijają i sprzedają więcej. Jeśli ktoś ma czas na pisanie głupot a nie ma czasu zrobić prace wykonaną to sorrrrry.. I na koniec jedno .... To że przedłużona jest wypłata, to nie zawsze wina SZEFA, od tego jest Księgowa by pilnowała ściągalności należności od klientów w terminie... bo wystarczy że nie dopilnuje i pare firm nie zapłaci by pracownicy dostali w terminie... i To jako analityk mogę powiedzieć że w tym jest problem.... Po prostu wymiana na ostrą bankę co bedzie ściągać w terminie pieniądze i w tedy bedzie każdy miał wypłate w terminie. Pozdrawiam

greg
@KTTOŚŚŚŚ

"Praca jest pracą trzeba dawać 100% " Jeśli ktoś chce aż tyle to niech płaci uczciwe. Polak ma już dość wyzysku.

Stanley
@KTTOŚŚŚŚ

Analityku ludzi to powinno pier... Czy firma na czas dostaje kasę od klientów pracownik nie ma udziału w zyskach tylko wynagrodzenie za pracę. Śmieszy mnie postawa takich cymbalow sam tu kiedyś pracowałem i żałuję stracony czas nie polecam z kilku powodów brak szacunku dla pracowników, niska stawka, nie warto się wykazywać bo za te same pieniądze będziesz musiał robić 2xwiecej ????

OK

Dzień dobry, niestety nie mogę dać dobrej opinii, pracuję ponad 3 lata. Ale chcę się sam zwolnić, chcę się chajtać i przed narzeczoną głupio, że tam mało mam za godzinę. Wynagrodzenie-dostajesz dwa przelewy, jeden z umowy drugi z premi. Za zwolnienie lekarskie jest obcinane do 400złotych z premi, za urlop na żądanie też, możesz być chory na anginę (z anginą nie przyjdziesz zararzać kolegów) naderwać ściengno, a i tak masz obcinkę. Podwżki obiecuje nasz weiece szanowny szef od listpada, i dopiero teraz, jak się zmieniła kadrowa, coś ruszyło, tosamo z wodą, jest woda. W biurze są dobre dziewczyny, jak już mówiłem, kadrowa jest nowa i ogarnięta, pomocna, na recepcji te same dziewczyny, ale można się pośmiać i pogadać. A stawki strasznie niski,dla nowych daje 12-13 i trzyma ciągle. Może pomogłem, ale nie polecam!

greg

Brutto czy netto ?

@greg

Netto

nowy pracownik

czyli po zakończeniu okresu próbnego nie ma co liczyć na jakieś większe zarobki?

Mix

(usunięte przez administratora)obcina pensje bez powodu. Trzymać się od tego z daleka. Nie polecam

Kuzma

Jest jak jest

I w maju kolejna podwyżka :-)

?

Dla kogo? Dla nowoprzyjętych kobiet?

ok

ok Moje sugestie dla DECOPLAST: ok Lubię atmosferę w DECOPLAST za: ok

Ciekawski

Jaki wymiar godzin i dni pracy?

@Ciekawski

Poniedziałek - piątek 6:00-14:25. Co druga sobota do 12.

Minimum 2500 zł powinieneś zarobić na początek. Premia jest tylko z nazwy i jest częścią Twojego wypracowanego wynagrodzenia, żeby nie bawić się w drugą umowę.

????

2500 to nieprawda, zależy na jakim stanowisku.

ŁOŚ
@????

Średnie wynagrodzenie około 2300zl z premia!

@ŁOŚ

A jak wygląda w DECOPLAST możliwość uzyskania awansu, aby podnieść swoje wynagrodzenie? Proszę Cię o informację czy jest taka możliwość dla zaangażowanych pracowników. Wiele osób, poszukując miejsca zatrudnienia, bierze pod uwagę czy będzie mogła rozwijać się tam zawodowo.

Alicja

@Gutek a jakie konkretnie stanowisko interesuje Cię w DECOPLAST? Być może znajdą się tu osoby, które pracują w tym charakterze i dzięki Twojej informacji będą mogły dokładniej napisać jak wyglądają realia, a także czy warto wysłać cv.

Buli1995

Praca w sumie ok, stabilna ale przy kostce można zarobić lepjej

Alicja

@Witek na portalu z ogłoszeniami o pracę znalazłam ofertę zamieszczoną przez DECOPLAST. Oferują zatrudnienie na stanowisku przedstawiciel handlowy. Należy posiadać minimum dwuletnie doświadczenie w sprzedaży oraz prawo jazdy kategorii B. Czy taka praca Cię interesuje? Weźmiesz udział w rekrutacji? Jeśli tak, koniecznie podziel się z nami jej wynikiem.

Witek

Czy firma potrzebuje aktualnie pracowników? Może podpowiecie jak przebiega rekrutacja?

@Witek

Nie wiem czy potrzeba pracowników ale próbuj. Rekrutacja przebiega tak, że składasz CV i czekasz na odzew. W tej kwestii chyba się nic nie zmienia.

aaaaaa
@Witek

Firma ciągle poszukuje pracowników, ciągle są ogłoszenia z Decoplastu na Wirtualnym Mińsku.

Szefostwo dało podwyżki, nie ma drugiej zmiany a teraz skracają czas pracy. Od 6 do 14:35 w tym trzy przerwy :) miło Dodatkowo rozbudowują zakład więc w przyszłości będą zapraszać do pracy

Alicja

@maja, na czym polega to niedopuszczalne traktowanie, o którym piszesz? Jak często doświadczasz takich niekomfortowych jak rozumiem sytuacji? Myślisz, że można to jakoś zmienić? Czy w ogóle takie próby były podejmowane? Podziel się swoją opinią, aby inni mogli z niej skorzystać szukając dla siebie miejsca w firmie DECOPLAST.

Jeśli ktoś normalny chce się czegokolwiek dowiedzieć o firmie to niech czyta. Na początek... - umowy o pracę są od najniższej krajowej (nie pracowałem jeszcze w firmie w której dostałem wyższą umowę o pracę) wypłaty zazwyczaj są z poślizgiem (nie mam na to wpływu i umiem z tym żyć :) - wynagrodzenie jest negocjowane, więc każdy może o tym porozmawiać z prezesem i się dogadać (są stanowiska na których nie trzeba dużo myśleć, więc pewnie są niżej opłacane ale tego nie wiem) - praca od 6 do 15 (lakiernia ma dwie zmiany 6-14, 14-22, za które do wynagrodzenia godzinowego dodają 10%) Co do zachowań szefostwa... Czasami jak każdy mają gorszy dzień, ale żeby trzymać taki biznes w ryzach przy tylu pracownikach trzeba jakoś sobie wyrobić szacunek. Sposób pozostawiam do oceny każdego pracownika :) Co do samych pracowników... Jest stała ekipa, która chce pracować i pracują od dłuższego czasu. A komu się nie podoba albo się nie nadaje to po prostu przestaje pracować i dlatego jest taka rotacja. Nie ukrywajmy, żeby się dostać do Decoplastu nie trzeba mieć nie wiadomo jakiego CV. Każdy może się nauczyć tego fachu, wystarczy chcieć i nie słuchać innych.

maja

"Co do samych pracowników... Jest stała ekipa, która chce pracować i pracują od dłuższego czasu. A komu się nie podoba albo się nie nadaje to po prostu przestaje pracować i dlatego jest taka rotacja." Nie kolego. Jest rotacja bo nie każdy daje się obecnie traktować jak (usunięte przez administratora) bo ludzie zobaczyli jak jest na zachodzi i nabrali do siebie szacunku ale widocznie ty jeszcze innego świata poza deco nie widziałeś i patologia to wg ciebie narmalnosc.

@maja

A Ty jeszcze pracujesz czy nabrałaś/eś do siebie szacunku i pracujesz na zachodzie? :)

Zostaw merytoryczną opinię o DECOPLAST - Maliszew

• Jak się pracuje w DECOPLAST?

Zobacz opinie na temat firmy DECOPLAST tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

DECOPLAST
1.5/5 Na podstawie 129 ocen.
  • Tartaczna 25
    05-320 Maliszew