DECOPLAST

Maliszew

Opinie o DECOPLAST

Alicja

@Pracownik, dziękujemy za twoją opinie w temacie firmy DECOPLAST. Czy możesz opisać dla nas wygląd kwestii dodatków płacowych? Firma oferuję prywatną opiekę zdrowotną? Co z urlopami, 1 dzień wolnego to nie problem? Zachęcam Cię do kolejnego wpisu na forum, Twoje komentarze będą niezwykle pomocne.

Przerażony

Do pracownika-(prezesa ryżego),w 90 % firm na zachód od twojej nędznej firemki umowy są na kwotę którą faktycznie zarabiasz, ewentualnie nadgodziny są płacone nieoficjalnie pod stołem,ale to rzadkość,nie próbuj oszukiwać ludzi na umowach, urząd skarbowy i ZUS czeka na takich oszustów

Jeśli ktoś normalny chce się czegokolwiek dowiedzieć o firmie to niech czyta. Na początek... - umowy o pracę są od najniższej krajowej (nie pracowałem jeszcze w firmie w której dostałem wyższą umowę o pracę) wypłaty zazwyczaj są z poślizgiem (nie mam na to wpływu i umiem z tym żyć :) - wynagrodzenie jest negocjowane, więc każdy może o tym porozmawiać z prezesem i się dogadać (są stanowiska na których nie trzeba dużo myśleć, więc pewnie są niżej opłacane ale tego nie wiem) - praca od 6 do 15 (lakiernia ma dwie zmiany 6-14, 14-22, za które do wynagrodzenia godzinowego dodają 10%) Co do zachowań szefostwa... Czasami jak każdy mają gorszy dzień, ale żeby trzymać taki biznes w ryzach przy tylu pracownikach trzeba jakoś sobie wyrobić szacunek. Sposób pozostawiam do oceny każdego pracownika :) Co do samych pracowników... Jest stała ekipa, która chce pracować i pracują od dłuższego czasu. A komu się nie podoba albo się nie nadaje to po prostu przestaje pracować i dlatego jest taka rotacja. Nie ukrywajmy, żeby się dostać do Decoplastu nie trzeba mieć nie wiadomo jakiego CV. Każdy może się nauczyć tego fachu, wystarczy chcieć i nie słuchać innych.

Balbina

Dobrze, że ten cudowny portal Gowork umożliwia opiniowanie takiego bagna jak decoplast. Nikomu nie polecam to nie firma to szambo i zero przyszłości. O zgrozo, jakim zdziwieniem było jak wdepłam przd dźwiami w krowie odchody, wokoło łąki ryk krów i smród z rozrzuconego chyba obornika. Pracownicy chyba nie dostają dodatku na pranie ciuchów, ... Niestety , zaproponowano mi najniżej jak można było, mam wykszt. średnie, kilka kursów ... i takie propozycje. ale co tu chcieć, nie wiem kto tam pracuje ale ...chyba ludzie z okolicznych wsi. Zapamiętam jedno ! cuchnęlo tam i w bunkrze ryżego pana i jego szefa łamagi. Kolchoz i mdłości. Nie polecam.

Zacikawiony
@Balbina 08.02.2018 19:51

I w lutym te krowy tak chodzą?

Maciej

Ta pseudo firma to skrajne dno.UWAGA Oszust! wypłaty, nie dość, że jałmużna to jeszcze zawsze nie w terminie. Wlaściciel to prosty czlowiek, bez wykształcenia i z elementarnym brakiem kultury nawet na poziomie ameby. Płace min krajowe, robota w nadgodzinach ale za tę samą jałmużne, brak jakiegokolwiek szacunku. Rotacja ludzi zatrwarzająca, wracasz z urlopu o który muliłeś nerę pół roku a tu niespodzianka 4 nowych ludzi na dziale, reszta wywalona, bo się upomnieli o wypłatę naczas i o nadgodziny. DNO DNo dno !

Alicja

Chętnie dowiemy się więcej o tym jakim DECOPLAST jest pracodawcą, jednak bardzo proszę o zachowanie kultury wypowiedzi. Przypominam, że wszystkich użytkowników wątku obowiązują zasady regulaminu. Nie jest dopuszczalne m.in. naruszanie dóbr osobistych, zamieszczanie w treści wpisów treści wulgarnych oraz wulgaryzmów. Przed zamieszczeniem opinii należy zapoznać się z treścią regulaminu. http://www.gowork.pl/regulamin

KTTOŚŚŚŚ

Moi drodzy przyjmując się do PRACY , każdy ma wyznaczone obowiązki... można być po podstawówce bądź po studiach . Czasami ci po podstawówce lepiej pracują niż ci po studiach ale na pewno nikt nie lubi tym bardziej Pracodawca jak w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] ktoś robi by [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i się nachlać po robocie, Praca jest pracą trzeba dawać 100% i na pewno nikt nie [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] jak zdarzy się gorszy miesiąc, a na pewno nikt nie lubi chlania po kontach, i ściemniania by [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] godziny, jestem pewien że sumienne osoby będą długo pracować w tej Firmie i z czasem zrobi się konkretna ekipa . To że ktoś coś napisze negatywnie i pojedzie od najgorszych to tylko sobie napiszecie, proszę sobie sprawdzić każdą Firmę i jej opinie. ( Banki, Producentów, sklepy itd) . mimo że piszecie to i tak Firmy się rozwijają i sprzedają więcej. Jeśli ktoś ma czas na pisanie głupot a nie ma czasu zrobić prace wykonaną to sorrrrry.. I na koniec jedno .... To że przedłużona jest wypłata, to nie zawsze wina SZEFA, od tego jest Księgowa by pilnowała ściągalności należności od klientów w terminie... bo wystarczy że nie dopilnuje i pare firm nie zapłaci by pracownicy dostali w terminie... i To jako analityk mogę powiedzieć że w tym jest problem.... Po prostu wymiana na ostrą bankę co bedzie ściągać w terminie pieniądze i w tedy bedzie każdy miał wypłate w terminie. Pozdrawiam

Alicja

Na jakie benefity mogą liczyć pracownicy DECOPLAST?

Miroslaw stolarz

Ta firma to najgorszy syfilis w okolicy, praca tam tylko dla tych co maja 5 dzieci i nie dostają 500+ albo ludzi bez honoru i wykształcenia. Rynsztok to wraz za delikatna opinia o pietkach rudzieckach i innym ścierwie !

madi

Witam może wypowie się ktoś z osób pracujących jak wyglądają zarobki w waszej firmie? Czy praca jest bardzo cięzka? zastanawiam się nad złożeniem cv

Gazeli po dwuch

Ostatnio spijajac czteropak ogladalem w telewizorze,serial kolacja z szefem mogli bysmy zaproponowac hubertowi taki program w firmie,zabieral by po 5czy 7osob co dzien na.kolacje dla siebie byl by to mily gest z jego strony

Barak obama

Mialem obiecana podwyrzke pol roku temu wokolo mowi mi ze firmy nie stac a ostatnio widzialem ze mial nowe obuwie I skarpety,jadl kanapke z dobra wedlina..I na to go stac brak szacunku dla pracownika

góra

Hubert na cesarza!

Milson

Pracowałem kiedyś w tej firmie na spasowaniu. Ogólnie szef to człowiek bez zasad i wychowania. Zabiera pieniądze za wszystko, rzuca rzeczami i wyzywa a drugi szef się go boi. Ludzie tam pracujący też nie za bardzo mądrzy. Jest kilka nie miłych typów. Hamer drze tłustego ryje na cały zakład, dwuch wielkich proponuje złoty biznes a na obrabianiu wyśmiewają się z każdego jak sie człowiek o cos zapyta. Ogólnie sytuacja nie ciekawa. Baby nadają na siebie wyzywają się od rupuch i obozu kurnika. Jedno babsko z listwowni ciekawskie wszystkiego a wielkie jak czołg. Kilku sie chowa za ćpaniem po lakierniach. W biurze coś załatwić to trzeba się kłaniac i oddawać honory bo inaczej wielkie panie nie pomogą. Ogólnie syf. Nie polecam

morel

jeżeli chcesz być traktowany gorzej jak bydło na uboju jechany jak [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] to takich właśnie ludzi ta pseudo firma poszukuje ten człowiek bez krzty kultury i okrzesania myśli ze robi łaskę tym wszystkim ludziom co tu jeszcze pracują a tak naprawdę to oni robią ze tu jeszcze przychodzą bo swojego czasu słyszałem takie powiedzenie nikt ci tyle nie da co pitka może ci obiecać xD odradzam firma dno atmosfera w pracy dno zwykle wyzyskiwanie ludzi ....

Dek

Słabe pieniądze (ale są zawsze) a o podwyżkach można pomarzyć. Nie polecam

Paweł

Nie jestem pracownikiem. Nie będę. Nie tylko z powodu tego co piszą tu ex pracownicy, ale głownie "dzięki" wpisom szefostwa.. Pogarda od Was bije Panowie. Nie jestem lustrem, ale takiego natężenia złych uczuć nie jestem w stanie wchłonąć i mimo wszystko się trochę odbija i do Was wróci..

kaja

Jak to powiem tak @bezrobotny nie pracowałeś więc nie wiesz jak jest naprawdę. Negatywy mogą pisać zwolnieni pracownicy albo konkurencja

bezrobotny

Mam pytanie: to warto w tej waszej firmie składać cv skoro są takie nieciekawe opinie???????????

Maciek od Rysia. Obaj z klanu.

pitka to prostak bez zasad wychowania i kultury. Chcąc osiągnąć jeszcze większą wydajność, zachować pracowników (ludzie zaczynają mądrzeć i się zwalniać) wywiesił informację mówiącą o podwyżkach, które miał zaproponować do dzisiaj- podpisując się pod tym imieniem i nazwiskiem. Kiedy czas na podwyżki przyszedł kartkę z informacją zabrał i nie wychodził cały dzień... Pokazał dzisiaj co znaczy jego słowo, jego podpis, jego nazwisko. Jest oszustem próbującym okraść każdego na każdym kroku. Ale czego wymagać jakim się jest w życiu prywatnym takim i w firmie. Mniej niż zero Oooo oooo oooo oooo

wątek z klanu
@Maciek od Rysia. Obaj z klanu. 05.08.2016 17:29

Istotną rolę spełnia urząd skarbowy a raczej brak jego działań . Czy oni nie widzą ze rznie ich co.miesiac na gruba kasę

Żołnierz

Pracowałem w tej firmie około około roku z tego 8 na umowę o pracę. Jakby mnie nie wyrzucili to pracował bym tam dalej. Porządną firma i spoko szefowie. Panie RUDY szacunek do Pana i brata za osiągnięcie takiego sukcesu w życiu. Szkoda że ja nie mam takiej smykalki do interesów. Pozdrawiam

mirosław

niestety to [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] nie nadaje się tutaj do opisania. Firmę prowadza przyglupy i ignoranci. Płace na raty , nie dośc ,że 1300 zł. Pracują tam chyba okoliczni wieśniacy za miskę ryżu, .... jak to w polsce. Pogratulować. Głównie robole w tym kołchozie to ludzie z kredytami na 30 lat w hipotece, osoby nie potrafiące sie poprawnie podpisac oraz tacy którzy narobili stado bachorow i nie maja co do gara wlozyć... ot E L I T A , FUUUJ, a i faktycznie nie śmierdzi a cuchnie !!! z kloppa.

pracownik do lipca.

Nikomu nie polecam tego barachła , pracownicy za kwiecień pobrali (na raty) po 1200 zl po poodtrącaniu za byle co, ot to zarobki w tym gó...nie. Rudzielec chdzi i liczy ile fajków spaliłeś. Pył, kurz, smród - nie tylko z wc. Tak tu to wszystko wygląda i śmierdzi! NIE POLECAM NIKOMU.

BYŁY

Również tam się męczyłem niedawno około roku, dłużej nie dało rady, nawet patrzeć na ryj ryżego pociota, kiedyś kumpel zwrócił zaciapę w takim colorze jak on ma twarz czy to cos co u ludzi tak sie nazywa, ogólnie najniższe zarobki jak sie da. za wszystko okradają robola, traktowanie takie,że tylko pieść i - ryj! żadnego rozwoju, listwy to tandeta z papieru i farby, drzwi to tylko reklamacje. Nie wiem jakim cudem to jeszcze funkcjonuje. zapewne kosztem robotników.

grzegorz

Pracowałem tam ok 2 lat, większego bagna nie widziałem do tej pory, wszystko powyżej to prawda, szkoda życia, kasy zero , pyl brud kurz i ruda modra. Wegetacja życiowa i niechęć.Produkty ? haha popytajcie po sklepach, o ile wogóle znajdziecie swego czasu na co 2 drzwi reklamacja, listwy - to papier polakierowany z gó...na jak i cała ta niby firma

klient

produkty tej firmy są tak BADZIEWNE I NIETRWAŁE, jak i cała firma jak tu widzę, szkoda gadac, fornir odlazi, listwy z papieru, kleić sie nie chcą, obsluga do d...y nikt nic nie wie. Dno.

chruszczow

tak tak, pracownicy z goworka muszą pobudzać i aranżować wpisy, ale poloty to ty nie masz, sama nazwa stabilne zatrudnienie pracując u żyda to pi...lenie, wiec i premie jako zjawisko troche cie rehabilituje , żeby znowu pchnąć w podziemie z fekaliami...doceniaja pracowników. Hahahaha, doceniaja jak ci pozwola sie znowu orżnąć na wieksza kase, im wiecej ludzi robi tym wiecej kasy dla zlodzieja. robota..bo pracą nigdy nie nazwalabym pomiotlo u piety jest tu dla ludzi wykluczonych, w głebokiej wsi wola, guzew,kuflew,sokolnik i niedobitków z mrozow, ktorzy niestety nie mogą nic na poziomie znależć jak widać same nazwy tych wsi sugeruja klujące uposledzenie autochtonów ale jaka firma takie robotniki. nie wspominając o rudzielcu, uciekł z wiadra poskrobaniec lisi.

etatowa jola

własnie wróciłam ze śniadania, nadal śmierdzi, choc wiem ,że sprzątają.Pewnie dlugo tu nie porobię, bo atmosfera jakby toporek wisiał w powietrzu, prostactwo z twarzą buraka każe do siebie mowic panie prezesie, hahaha ale dno pychy u nich odwrotnie proporcjonalnie do ilości szarych komórek i kultury. Nikomu nie polecam tego bagna. A wypłata ? hehe oby do końca miesiąca i uciekac jak najdalej!!! NIKOMU TU NIE POLECAM PRACY, NAWET W BIURZE, A NAWET SZCZEGÓLNIE W BIURZE, bo musisz oglądać ryj wiecznie krzywy i niezadowolony. Kasa za robote to burkina faso albo etiopia. Dno !

płowy łeb

Panowie, utrzymanie biusty pani pitki , powyzej kolan kosztuje majatek, więc do roboty a nie tu sie przekrzykiwac! A zaropiałe rdzawe posmiewisko nadal się nagrywa do szafy ? hehe jak w misiu. Ten kumak pitka vel mierzwa ponoc traktuje pracowników jak swoje pacholeta dalej tak jak było w ub roku i 2 lata wstecz... nie zazdroszczę.Ale chociaż dobrze tam mają dziewczyny, które sie odchudzają, bo jak z rana zobacza ryżoróżowy rtł kmiota to jeść nie moga do wieczora [-) Rudofil od przedszkola robił za błazna do wynajęcia, znam gościa który chodził z nim do szkoły...heheh rudy mówi? ten stańczyk ? pod...lal wszystkich jak szmalcownik i regularnie dostawal taki w...ol ,że pewnie do dziś miota sie nocami w mokrej poscieli.W familii mial czlonków w sluzbie patrolowej ormo, tym sie nie pochwali pewnie ta umysłowa kambodza.Mumka zawsze w okresie przedszkolnym wciskala mu zupke z macy i czulencik z czerwoną fasolką jadło dla red-rudinich. Niestety pracownicy to dla nich gro kartoflanego narodu wieśniaków, ze słomy i gnoju i tak tez was postrzegają, jak decydujecie się na słuzbę, a nie kaze do siebie mówić PAAANIE najjasniejszy prezesie ? heheheh kmiot szambelan. W tym czyms co nazwywaja firma kiedys mieli ksywki wsród parobków Pitkusnik i rudawesz albo Polip i paź.a taka jedna najuprzejmniejsza z biura "balbina" tw balbina - milczaca su...ka, uwazajcie nanią, potrafi pociągnąć ...również na dno. Walić kiepa w gliniok po rozwolnieniu... to co powinniscie wszyscy zrobić.Chcąc tam pracowac trzeba byc chyba po sodomii czaszki a wiem,że robia tam rówież ludzie madrzy którzy się męczą i lis z pietaszkiem kiedyś sostaną posmarowali mierzwą od stóp do głów i wywiezieni na taczce z ową na srodek rżyska jak jaga w sredniowieczu. Ciekawe jak z rudzielca by cuchnęło? pewnie jak z kibla od 5 lat. Prosze o wpis, czy nadal tak jedzie z sławojki? to kiedys była zapachowa wizytówka pseudo-firmy. Chyba że znowu kosztem robotników wymienili clozetownię.Krowy i owce nadal za płotem sie pasą ? mozna idąc do pracy wejść w ...placek. haha takie placki baba rudiemu na zaciape lepi do roboty i kubeł wazeliny co dzień. DNO DNO DNO ! NIE POLECAM NAWET WROGOM !

z-ca własciciela

Takiś kozak, to zgłoś sie do mnie zasmarkańcu krzykaczu po pracy, zobaczymy co bedziesz mniał do powiedzenia.A jak nie masz jaj to pokrzycz sobie w studni na swoim podwórku usłanym krowim łajnem, buraku i jhamnie korzenny. A jak nie masz odwagi to do roboty, bo tacy jak ty tylko nadaja się do tego, żeby batogiem z rana po garbie, w południe to samo i na wieczór znowu.Do niczego innego sie nie nadajesz.czekaj ja cie jeszcze przeswietle , pewnie na lakierni buraku.

gazeli
@z-ca własciciela 26.04.2016 13:06

Teee 4 oczy zwinasujesz mi z własnego kieszonkowego wczasy pod gruszą i niebjakams Chorwację Grecję czy Egipt tylko Dubaj wchodzi w grę

Zostaw opinię o DECOPLAST - Maliszew

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie DECOPLAST