Opinie o DECOPLAST w Maliszew

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie DECOPLAST. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie DECOPLAST o rekrutacji.

Branże: Stolarze

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DECOPLAST w Maliszew

Alicja

@maja, dziękujemy za Twój komentarz w temacie firmy DECOPLAST, czy możesz udzielić nam informacji o obecnych warunkach pracy? Kwestie związane z atmosferą pracy oraz premiami również będą bardzo istotne w tym temacie. Namawiam Cię do kolejnego wpisu w tym wątku!

Alicja

@Pracownik, dziękujemy za twoją opinie w temacie firmy DECOPLAST. Czy możesz opisać dla nas wygląd kwestii dodatków płacowych? Firma oferuję prywatną opiekę zdrowotną? Co z urlopami, 1 dzień wolnego to nie problem? Zachęcam Cię do kolejnego wpisu na forum, Twoje komentarze będą niezwykle pomocne.

Przerażony

Do pracownika-(prezesa ryżego),w 90 % firm na zachód od twojej nędznej firemki umowy są na kwotę którą faktycznie zarabiasz, ewentualnie nadgodziny są płacone nieoficjalnie pod stołem,ale to rzadkość,nie próbuj oszukiwać ludzi na umowach, urząd skarbowy i ZUS czeka na takich oszustów

Balbina

Dobrze, że ten cudowny portal Gowork umożliwia opiniowanie takiego bagna jak decoplast. Nikomu nie polecam to nie firma to szambo i zero przyszłości. O zgrozo, jakim zdziwieniem było jak wdepłam przd dźwiami w krowie odchody, wokoło łąki ryk krów i smród z rozrzuconego chyba obornika. Pracownicy chyba nie dostają dodatku na pranie ciuchów, ... Niestety , zaproponowano mi najniżej jak można było, mam wykszt. średnie, kilka kursów ... i takie propozycje. ale co tu chcieć, nie wiem kto tam pracuje ale ...chyba ludzie z okolicznych wsi. Zapamiętam jedno ! cuchnęlo tam i w bunkrze ryżego pana i jego szefa łamagi. Kolchoz i mdłości. Nie polecam.

Zacikawiony
@Balbina

I w lutym te krowy tak chodzą?

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie DECOPLAST, daj nam znać, co sądzisz o jej przebiegu. Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca na stanowisko OPERATOR MASZYN STOLARSKICH CNC? Podziel się swoimi wrażeniami!
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
Maciej

Ta pseudo firma to skrajne dno.UWAGA Oszust! wypłaty, nie dość, że jałmużna to jeszcze zawsze nie w terminie. Wlaściciel to prosty czlowiek, bez wykształcenia i z elementarnym brakiem kultury nawet na poziomie ameby. Płace min krajowe, robota w nadgodzinach ale za tę samą jałmużne, brak jakiegokolwiek szacunku. Rotacja ludzi zatrwarzająca, wracasz z urlopu o który muliłeś nerę pół roku a tu niespodzianka 4 nowych ludzi na dziale, reszta wywalona, bo się upomnieli o wypłatę naczas i o nadgodziny. DNO DNo dno !

Alicja

Chętnie dowiemy się więcej o tym jakim DECOPLAST jest pracodawcą, jednak bardzo proszę o zachowanie kultury wypowiedzi. Przypominam, że wszystkich użytkowników wątku obowiązują zasady regulaminu. Nie jest dopuszczalne m.in. naruszanie dóbr osobistych, zamieszczanie w treści wpisów treści wulgarnych oraz wulgaryzmów. Przed zamieszczeniem opinii należy zapoznać się z treścią regulaminu. http://www.gowork.pl/regulamin

Alicja

Na jakie benefity mogą liczyć pracownicy DECOPLAST?

Miroslaw stolarz

Ta firma to najgorszy syfilis w okolicy, praca tam tylko dla tych co maja 5 dzieci i nie dostają 500+ albo ludzi bez honoru i wykształcenia. Rynsztok to wraz za delikatna opinia o pietkach rudzieckach i innym ścierwie !

madi

Witam może wypowie się ktoś z osób pracujących jak wyglądają zarobki w waszej firmie? Czy praca jest bardzo cięzka? zastanawiam się nad złożeniem cv

Gazeli po dwuch

Ostatnio spijajac czteropak ogladalem w telewizorze,serial kolacja z szefem mogli bysmy zaproponowac hubertowi taki program w firmie,zabieral by po 5czy 7osob co dzien na.kolacje dla siebie byl by to mily gest z jego strony

Barak obama

Mialem obiecana podwyrzke pol roku temu wokolo mowi mi ze firmy nie stac a ostatnio widzialem ze mial nowe obuwie I skarpety,jadl kanapke z dobra wedlina..I na to go stac brak szacunku dla pracownika

góra

Hubert na cesarza!

Milson

Pracowałem kiedyś w tej firmie na spasowaniu. Ogólnie szef to człowiek bez zasad i wychowania. Zabiera pieniądze za wszystko, rzuca rzeczami i wyzywa a drugi szef się go boi. Ludzie tam pracujący też nie za bardzo mądrzy. Jest kilka nie miłych typów. Hamer drze tłustego ryje na cały zakład, dwuch wielkich proponuje złoty biznes a na obrabianiu wyśmiewają się z każdego jak sie człowiek o cos zapyta. Ogólnie sytuacja nie ciekawa. Baby nadają na siebie wyzywają się od rupuch i obozu kurnika. Jedno babsko z listwowni ciekawskie wszystkiego a wielkie jak czołg. Kilku sie chowa za ćpaniem po lakierniach. W biurze coś załatwić to trzeba się kłaniac i oddawać honory bo inaczej wielkie panie nie pomogą. Ogólnie syf. Nie polecam

morel

jeżeli chcesz być traktowany gorzej jak bydło na uboju jechany jak (usunięte przez administratora) to takich właśnie ludzi ta pseudo firma poszukuje ten człowiek bez krzty kultury i okrzesania myśli ze robi łaskę tym wszystkim ludziom co tu jeszcze pracują a tak naprawdę to oni robią ze tu jeszcze przychodzą bo swojego czasu słyszałem takie powiedzenie nikt ci tyle nie da co pitka może ci obiecać xD odradzam firma dno atmosfera w pracy dno zwykle wyzyskiwanie ludzi ....

Dek

Słabe pieniądze (ale są zawsze) a o podwyżkach można pomarzyć. Nie polecam

Nie jestem pracownikiem. Nie będę. Nie tylko z powodu tego co piszą tu ex pracownicy, ale głownie "dzięki" wpisom szefostwa.. Pogarda od Was bije Panowie. Nie jestem lustrem, ale takiego natężenia złych uczuć nie jestem w stanie wchłonąć i mimo wszystko się trochę odbija i do Was wróci..

kaja

Jak to powiem tak @bezrobotny nie pracowałeś więc nie wiesz jak jest naprawdę. Negatywy mogą pisać zwolnieni pracownicy albo konkurencja

bezrobotny

Mam pytanie: to warto w tej waszej firmie składać cv skoro są takie nieciekawe opinie???????????

Maciek od Rysia. Obaj z klanu.

pitka to prostak bez zasad wychowania i kultury. Chcąc osiągnąć jeszcze większą wydajność, zachować pracowników (ludzie zaczynają mądrzeć i się zwalniać) wywiesił informację mówiącą o podwyżkach, które miał zaproponować do dzisiaj- podpisując się pod tym imieniem i nazwiskiem. Kiedy czas na podwyżki przyszedł kartkę z informacją zabrał i nie wychodził cały dzień... Pokazał dzisiaj co znaczy jego słowo, jego podpis, jego nazwisko. Jest oszustem próbującym okraść każdego na każdym kroku. Ale czego wymagać jakim się jest w życiu prywatnym takim i w firmie. Mniej niż zero Oooo oooo oooo oooo

wątek z klanu
@Maciek od Rysia. Obaj z klanu.

Istotną rolę spełnia urząd skarbowy a raczej brak jego działań . Czy oni nie widzą ze rznie ich co.miesiac na gruba kasę

Żołnierz

Pracowałem w tej firmie około około roku z tego 8 na umowę o pracę. Jakby mnie nie wyrzucili to pracował bym tam dalej. Porządną firma i spoko szefowie. Panie RUDY szacunek do Pana i brata za osiągnięcie takiego sukcesu w życiu. Szkoda że ja nie mam takiej smykalki do interesów. Pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o DECOPLAST - Maliszew

• Jak się pracuje w DECOPLAST?

Zobacz opinie na temat firmy DECOPLAST tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

DECOPLAST
1.5/5 Na podstawie 129 ocen.
  • Tartaczna 25
    05-320 Maliszew