Opinie o DECOPLAST w Maliszew

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie DECOPLAST. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie DECOPLAST o rekrutacji.

Branże: Stolarze

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DECOPLAST w Maliszew

mirosław

niestety to (usunięte przez administratora) nie nadaje się tutaj do opisania. Firmę prowadza przyglupy i ignoranci. Płace na raty , nie dośc ,że 1300 zł. Pracują tam chyba okoliczni wieśniacy za miskę ryżu, .... jak to w polsce. Pogratulować. Głównie robole w tym kołchozie to ludzie z kredytami na 30 lat w hipotece, osoby nie potrafiące sie poprawnie podpisac oraz tacy którzy narobili stado bachorow i nie maja co do gara wlozyć... ot E L I T A , FUUUJ, a i faktycznie nie śmierdzi a cuchnie !!! z kloppa.

pracownik do lipca.

Nikomu nie polecam tego barachła , pracownicy za kwiecień pobrali (na raty) po 1200 zl po poodtrącaniu za byle co, ot to zarobki w tym gó...nie. Rudzielec chdzi i liczy ile fajków spaliłeś. Pył, kurz, smród - nie tylko z wc. Tak tu to wszystko wygląda i śmierdzi! NIE POLECAM NIKOMU.

BYŁY

Również tam się męczyłem niedawno około roku, dłużej nie dało rady, nawet patrzeć na ryj ryżego pociota, kiedyś kumpel zwrócił zaciapę w takim colorze jak on ma twarz czy to cos co u ludzi tak sie nazywa, ogólnie najniższe zarobki jak sie da. za wszystko okradają robola, traktowanie takie,że tylko pieść i - ryj! żadnego rozwoju, listwy to tandeta z papieru i farby, drzwi to tylko reklamacje. Nie wiem jakim cudem to jeszcze funkcjonuje. zapewne kosztem robotników.

grzegorz

Pracowałem tam ok 2 lat, większego bagna nie widziałem do tej pory, wszystko powyżej to prawda, szkoda życia, kasy zero , pyl brud kurz i ruda modra. Wegetacja życiowa i niechęć.Produkty ? haha popytajcie po sklepach, o ile wogóle znajdziecie swego czasu na co 2 drzwi reklamacja, listwy - to papier polakierowany z gó...na jak i cała ta niby firma

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie DECOPLAST, daj nam znać, co sądzisz o jej przebiegu. Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca na stanowisko OPERATOR MASZYN STOLARSKICH CNC? Podziel się swoimi wrażeniami!
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
klient

produkty tej firmy są tak BADZIEWNE I NIETRWAŁE, jak i cała firma jak tu widzę, szkoda gadac, fornir odlazi, listwy z papieru, kleić sie nie chcą, obsluga do d...y nikt nic nie wie. Dno.

chruszczow

tak tak, pracownicy z goworka muszą pobudzać i aranżować wpisy, ale poloty to ty nie masz, sama nazwa stabilne zatrudnienie pracując u żyda to pi...lenie, wiec i premie jako zjawisko troche cie rehabilituje , żeby znowu pchnąć w podziemie z fekaliami...doceniaja pracowników. Hahahaha, doceniaja jak ci pozwola sie znowu orżnąć na wieksza kase, im wiecej ludzi robi tym wiecej kasy dla zlodzieja. robota..bo pracą nigdy nie nazwalabym pomiotlo u piety jest tu dla ludzi wykluczonych, w głebokiej wsi wola, guzew,kuflew,sokolnik i niedobitków z mrozow, ktorzy niestety nie mogą nic na poziomie znależć jak widać same nazwy tych wsi sugeruja klujące uposledzenie autochtonów ale jaka firma takie robotniki. nie wspominając o rudzielcu, uciekł z wiadra poskrobaniec lisi.

etatowa jola

własnie wróciłam ze śniadania, nadal śmierdzi, choc wiem ,że sprzątają.Pewnie dlugo tu nie porobię, bo atmosfera jakby toporek wisiał w powietrzu, prostactwo z twarzą buraka każe do siebie mowic panie prezesie, hahaha ale dno pychy u nich odwrotnie proporcjonalnie do ilości szarych komórek i kultury. Nikomu nie polecam tego bagna. A wypłata ? hehe oby do końca miesiąca i uciekac jak najdalej!!! NIKOMU TU NIE POLECAM PRACY, NAWET W BIURZE, A NAWET SZCZEGÓLNIE W BIURZE, bo musisz oglądać ryj wiecznie krzywy i niezadowolony. Kasa za robote to burkina faso albo etiopia. Dno !

płowy łeb

Panowie, utrzymanie biusty pani pitki , powyzej kolan kosztuje majatek, więc do roboty a nie tu sie przekrzykiwac! A zaropiałe rdzawe posmiewisko nadal się nagrywa do szafy ? hehe jak w misiu. Ten kumak pitka vel mierzwa ponoc traktuje pracowników jak swoje pacholeta dalej tak jak było w ub roku i 2 lata wstecz... nie zazdroszczę.Ale chociaż dobrze tam mają dziewczyny, które sie odchudzają, bo jak z rana zobacza ryżoróżowy rtł kmiota to jeść nie moga do wieczora [-) Rudofil od przedszkola robił za błazna do wynajęcia, znam gościa który chodził z nim do szkoły...heheh rudy mówi? ten stańczyk ? pod...lal wszystkich jak szmalcownik i regularnie dostawal taki w...ol ,że pewnie do dziś miota sie nocami w mokrej poscieli.W familii mial czlonków w sluzbie patrolowej ormo, tym sie nie pochwali pewnie ta umysłowa kambodza.Mumka zawsze w okresie przedszkolnym wciskala mu zupke z macy i czulencik z czerwoną fasolką jadło dla red-rudinich. Niestety pracownicy to dla nich gro kartoflanego narodu wieśniaków, ze słomy i gnoju i tak tez was postrzegają, jak decydujecie się na słuzbę, a nie kaze do siebie mówić PAAANIE najjasniejszy prezesie ? heheheh kmiot szambelan. W tym czyms co nazwywaja firma kiedys mieli ksywki wsród parobków Pitkusnik i rudawesz albo Polip i paź.a taka jedna najuprzejmniejsza z biura "balbina" tw balbina - milczaca su...ka, uwazajcie nanią, potrafi pociągnąć ...również na dno. Walić kiepa w gliniok po rozwolnieniu... to co powinniscie wszyscy zrobić.Chcąc tam pracowac trzeba byc chyba po sodomii czaszki a wiem,że robia tam rówież ludzie madrzy którzy się męczą i lis z pietaszkiem kiedyś sostaną posmarowali mierzwą od stóp do głów i wywiezieni na taczce z ową na srodek rżyska jak jaga w sredniowieczu. Ciekawe jak z rudzielca by cuchnęło? pewnie jak z kibla od 5 lat. Prosze o wpis, czy nadal tak jedzie z sławojki? to kiedys była zapachowa wizytówka pseudo-firmy. Chyba że znowu kosztem robotników wymienili clozetownię.Krowy i owce nadal za płotem sie pasą ? mozna idąc do pracy wejść w ...placek. haha takie placki baba rudiemu na zaciape lepi do roboty i kubeł wazeliny co dzień. DNO DNO DNO ! NIE POLECAM NAWET WROGOM !

z-ca własciciela

Takiś kozak, to zgłoś sie do mnie zasmarkańcu krzykaczu po pracy, zobaczymy co bedziesz mniał do powiedzenia.A jak nie masz jaj to pokrzycz sobie w studni na swoim podwórku usłanym krowim łajnem, buraku i jhamnie korzenny. A jak nie masz odwagi to do roboty, bo tacy jak ty tylko nadaja się do tego, żeby batogiem z rana po garbie, w południe to samo i na wieczór znowu.Do niczego innego sie nie nadajesz.czekaj ja cie jeszcze przeswietle , pewnie na lakierni buraku.

fragles
@z-ca własciciela

Takiś mądry to przyjdź i pomóż listwy puszczać automat ustawiać bo do mądrzenia to pierwszy a robić nie ma komu. Tylko pierdzieć w stołek i wyzywać na magazynie pootrafisz

gazeli
@z-ca własciciela

Teee 4 oczy zwinasujesz mi z własnego kieszonkowego wczasy pod gruszą i niebjakams Chorwację Grecję czy Egipt tylko Dubaj wchodzi w grę

czołem rudy

Po robocie to mi możesz buty wyczyścić.owszem wyrozniasz się głupota i debilizmem A zardzewialosc tylko to utwierdza szacunku dla pracowników A co do wielkich postaci rudy był również Trynkiewicz może zajzal tu i uwdzie i coś zostało..plac na czas powtarzam mogę lepiej od Ciebie zarządzać obrobka

Były robol -od wszystkiego

rudzielca fałszywego kazdy w szkole nap...ał, więc nie dziwcie sie ,że teraz mści sie na wszystkich prosak pomarańczowy czynnik.Dużo latarni macie na tej wólce rafalkowskiej ? niedługo wojenka z czerwona hołotą zza buga , więc jak parę bombek zrzucą to juz nie beda potrzebne do swiecenia... ubolewam nad wami wszystkimi, którzy jeszcze tam musza robić. ja zrobiwszy ogromną kupe u pintki w pokoiku za szafą łubudubu, gdzie rudzielus codzień sie nagrywa opusciłem barług oddając jeszcze mocz na amg-ryztuning. LUDZIE ZMARNUJECIE KAWALEK ŻYCIA IDĄC DO TYCH KMIOTÓW PRACOWAĆ ! ODRADZAM NAWET WROGOWI.

Pan Szef dla was

Po pierwsze dla Was drodzy pracownicy jesli nie pamiętacie jak macie sie zwracać do nas , to przypominam. Do mnie i do Pana Piętki w pracy zwracamy (zresztą poza pracą również) zwracamy się per Pan, a wszystkie pomyje jakie tu wypisujecie będą zebrane i policzymy się jak się poznamy po nazwisku miernoto!!! Jesli nie zrozumieliscie to pomozemy wam sie pozegnac z firmą. Co do wpisów powyżej, poligloto ciekawe czy ta twoja poliglocja da ci na chlep, bo ja nie narzekam, a literówki każdemu sie zdarzają, jak takiś mundry to czemu pracujesz w naszej firmie ? na jakom stanowisku ? Po drugie to ja nie mam jakichkolwiek KOMPLEKSÓW NA temat koloru swoich wlosów. powiem wiecej, gawiedzi i holocie ! historia pokazuje, że rudzi są nie tylko urokliwi, ale też zdeterminowani - często odnoszą sukces i choć ich procent w ogólnej populacji jest tak mały, to mieli ogromny wpływ na losy świata. Sławnymi rudzielcami byli: Neron, Helena Trojańska, Napoleon Bonaparte, Oliwer Cromwell, Antonio Vivaldi, Thomas Jefferson, Vincent Van Gogh, Mark Twain, James Joyce, Winston Churchill, Galileo i król David... tak wiec jesli ja was nie obrazam blondyni czarnowlosi i tacy którzy maja właśnie jaki to nijaki kolor ? takich jest najwiecej.odpuscćie sobie na mnie hejt i spójrzcie w lustro.Ja mam pozycję, ja zarzadzam dużym przedsiębiorstwem tak więc prosze o szacunek. Wiadomo,że wszystkich pracowników nie będziemy inwigilować ale z czasem wszystko wyjdzie.We firmie jak ktos tu pisze nie ma zandych donosów, jak rozmawiam z ludzmi to wszyscy sa zadowoleni i zarabiaja badrzo dobrze, jak sumiennie wykonuja powierzone obowiązki.Reszta kombinatorów i opie...laczy zostanie potraktowana w odpowiedni sposób ,więc zastanuwcie sie czy opłaca się pracować w porzadnej firmie , czy szukać sobie roboty przy grabieniu siana, a czas dobry, niebawem sianokosy. Wszyscy pracownicy naszej firmy bedą niebawem poproszeni o wypelnienie naszej ankiety dotyczacej zadowolenia i opisania wg. was co w firmie mozna wg. was usprawnić.Pamietajcie, że pracujac , wszyscy dokładamy swoje cegielki do budowy tego kraju, pomimo obecnie rzadzacej partii politycznej, choc na marginesie powiem,że nie wyobrażam sobie ,żeby ktos lepiej zarzadzał tym krajem niz obecnie rzadzaca partia polityczna. Ludzie wyPISują rózne bzdury, a wlasnie rzadzenie rozpoczyna sie od porzadkowania stajni po złodziejch i szubrawcach,ktorzy wyprzedawali tej kraj po kawalku. bardzo dobrze,ze religia ma takie znaczenie w zyciu czlowieka,bo od tego zalezy sens wogole zycia czlowieka! na koniec powiem tak, prosze skonczyc hejtowanie i zajać sie powazniejszymi sprawami, a jak juz napisalem wczesniej na mnie nie robi to żadnego wrazenia,ponieważ to że jestem ...i tu podkreslę RUDY!!! to jest dla mnie tylko i aż,że ja jestem orginalny wyrózniajacy się sposród ludzi. I to czym ? ...blyskotliwoscia, wzorowym zarzadzaniem, przenikliwoscia i inteligęcją. Tak więc ci wszy scy co na mnie wypisuja takie rzeczy niech sobie zaaplikują szczywuł plamisty jak niestety musial to zrobic sokratez, ale wy co na mnie tak piszecie barany i tumany zapewne nie wiecie co to cykuta a tym bardziej myśliciel z południa.Pozdrawiam wszystkich pracownikow z firmy, którzy rozumieja ,że praca w naszym przedsiebiorstwie jest naszym wspólnym dobrem i utozsamiaja sie z firmą calym sobą. czuwaj.

dla mnie rudy
@Pan Szef dla was

A widzisz chłopaczku akurat nie pracuję u was... zdziwko. dowiedziałem się że tu niezła komedia się pisze.

500plus
@Pan Szef dla was

Nie znam cię osobiście ale faktycznie powinieneś skorzystać z porady specjalisty twoje narcystyczne podejscie do siebie jest niepokojące, traktowanie pracowników w sposób pogardliwy nie przyczynia na efektywność i wydajność pracowników oraz firmy dla tego urywasz im z wypłaty a może to jest twój sposób na zaspokojenie twojego ego. Zakończenie to tym ze kodeks pracy nie tylko dotyczy pracowników ale tak że pracodawcę i nikomu łaski nie robisz ze mu zapłacisz w terminie 1500-1600 jak jest to za dużo można było otworzyć firmę na mazurach lub na Ukrainie tam może pracownicy są tańsi bardziej wykfalifikowani i bardziej naiwni. Ale wiedz jedno ze i tak cie odwiedzają ze skarbówki. Pozdrawiam

JAROMIR

O tak, atmosfera zaduchu i absurdu,ryżorudysyn ma za zadanie szczurzyć od rana i pod...ć wszystkich i wszystko, ostatnio sie zapomniał i doniósł scierw na swojego starego do niebieskich, jak sie ocknał to było juz za późno. Ale chyba nie jego wina, jak się zapomniąl, bo jak cale ryże nędznne zycie sie na ludzi donosi to ryżognom zacementowany lep juz nie odróznie roboty o privu live.Pytanie do pracownikow - wyrobników... Czy nadal Pitka dostawia biura i magazyny tam na wsi wola rafalowska waszym kosztem ? Nabrał kredytów i splacać musi, dlatego kombinatorstwo i 3 umowy na jednego pracownika, ale i tak ludzie 1600 tylko zarabiają. On kredyty WASZYM KOSZTEM spłaci, potem wymieni ekipę a nowi nie będą nawet wiedzieć, czyimi rękoma i czyją praca to pobudowano. Dobrze kombinuje cwelaniak. Szkoda tylko tych ludzi, bo piutka i pozłacany fektem przy takim traktowaniu ludzi niebawet dołączą do drużyny spod budki z browarem na woli, mordy juz maja do tego wręcz idealne.Ryza skorupa to jakby urodzony z bobofrutem ...w buuuutli po Wojaku. NAJGORSZE CO MOŻE BYĆ NA WOLI TO JAK RUDY BEZ SENSU PI.....LI TU MU KRZYWO TU NIEDBALE PRZY....LE KIEDYS PALE A ZA CHAMSTWA, FAŁSZ ,OBŁUDY WYTARMOSZĘ PLANKTON RUDY.

MARCIN W

pan ryży z pietaszkiem starają się o medale jako najlepszy pracodawce w powiecie, hahahha. Czy nadal dają tam śmieciówki albo dwie umowy,żeby placić jak najmniej pracownikowi i panstwu podatki ? Kiedyś jak tam rabotal ( bo pracowal to na wyrost okreslenie) mój dobry kolega to pomijając zarobki nedzne jak wygląd ryżego to atmosfera tam panująca była tak gesta jak w szambelli z fektaliami.nadal tam tak jest,że ludzie sa tak napietnowani,że boja się ze soba porozumiewać? palenie paleniem ale mowił,że nie wolno im nawet rozmawiac ze sobą. Pietka to podobno był totalny prostak i gbur, pelen pychy i glupoty zarazem.Drzwi sklejane z byle czego, jakim cudem ten kurnik jeszcze funkcjonuje ? Zapewne dzieki temu ,że ludzie ze wsi jak juz pola nie obrabiaja nie maja na chlep i robia za 1500 bo tam nigdy nikt wiecej nie zarabiał.ogólnie na rynku opinie ten dekoplast ma bardzo złą.Wystarczy też rzucić okiem na strone mrozy gmina i widać, że non stop od kilku lat szukaja wyrobników, pewnie rotacja zap...a caly rok, wiec ktos kto decyduje sie tam zaczepić to jest zdesperowany do konca. Bic cham w morde, tam na wygonie gdzie ta firma nawet chyba autobusy nie docierają. Czy rudzielec, z ktorym nikt nie chcial sie bawić w mlodości jeszcze poniza pracownikow? Rudzielec to nie kolor szczeciny, rudzielec to stan umyslu.

beny
@MARCIN W

fakt kibel non stop zapchany i szambo otwarte cały czas na zewnątrz

Pary Parkson

Uwaga Uwaga...z kibla nadaj jedzie... nawet rudy ze (usunięte przez administratora) nie pomógł jak tam godzine siedział!

Franek Dynano

Zwalać to sobie możecie na księgową a wszystkie przelewy musi potwierdzać Pitka. Nie jedno krotnie pracownicy pytają księgową o przelewy a to nie zależy od niej tylko od Pitki. Nie dość że trzeba czekać na kasę to jeszcze pół wypłaty zabierze

okeć

jaka ksiegowa o czym ty mowisz odwolujac sie do pietki i tego co mowi (regolamin pracy sie klania do 10 kazdego miesiąca) a 16 to chyba opoznienie i piszac tu sam siebie oklamuje i wprowadza ludzi w blad ..takie realia jego podejscia a po xxx jakie swieta co to ma do tego swieta wiec nie przyjde do roboty ro rudy id razu won,wiec taka sama sutuacja niech hubo zacznie wymagac od siebie a na koncu od pracownikow

Brudna Danka

Z wypłatami to prawda. Wiedza kiedy i za co zabrać najcześciej za nic. 16 marca a wypłat nie ma. A jarząbek rudy chodzi i jape cieszy jak ludzi gnębi

Nieznajomy
@Brudna Danka

Jakiś jeden pozytyw o tej pracy?

Regus to bezmózg

Zwłaszcza jak szef nie wie kiedy płacić. 26 marca a wypłat jak nie było tak nie ma. Wyzyskiwacze

czesc ciala

po pierwsze pracuje na produkukcji i mam wiecej pojęcia od szefostwa w tym temacie,ogolnie uważa ze mogl bym zarzadzac na obróbce bo mam wiecej umiejetnosci niz ty zloty (w sumie ciebiebtez moge poprowadzic zebys lepiej firma zazadzal) docen mnie to sie przekonasz

Zostaw merytoryczną opinię o DECOPLAST - Maliszew

• Jak się pracuje w DECOPLAST?

Zobacz opinie na temat firmy DECOPLAST tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

DECOPLAST
1.5/5 Na podstawie 129 ocen.
  • Tartaczna 25
    05-320 Maliszew