POL-KRES EDWOOD

Opinie o POL-KRES EDWOOD

Aktualność
"Mam świadomość, że nie jestem tu dla siebie ani dla zaspokojenia swoich ambicji, ale dla ludzi, którzy czekają na pomoc. Nie mogę zawieść, muszę pokazać, że zawsze warto walczyć, nawet jeśli wygrana wydaje się niemożliwa"

-Valerjan Romanovski
(ambasador fundacji DKMS,
propagator dawstwa komórek macierzystych,
członek zespołu "Oswajamy Żywioły")

Firma Pol-Kres EdWOOD miała przyjemność wspierać ekspedycję Pana Romanovskiego i jego zespołu do najzimniejszego zakątka świata, do Jakucji.

Zobaczcie proszę jakie możliwości ma ludzkie ciało...

???? Nowy wpis

Ile zarabia pracownik produkcji w Białej? Ponoć jest stała podstawa + premia za wyniki + premia świąteczna. Ile żeście na tą Wielkanoc premii zgarnęli? Mnie to dziwi, że pisali o elastycznym grafiku, bo chyba w zakładach tego typu nie można sobie przychodzić godzinę w tą, godzinę w tamtą.

Klaudka

Mistrz produkcji dużo ma ludzi pod soba? Nie mogę znaleźć zbyt wiele o tej pracy, wiem że wisiały jakieś oferty raptem z 2019. Jakie tam są te zespoły do zarządzania duże, osoby już z doświadczeniem czy takie które trzeba uczyć od zera? Może bym zapytała o pracę

były pracownik Nowy wpis
@Klaudka

Mistrz produkcji kieruje zespołem około 50 osobowym w zależności na którym zakładzie. Pracują osoby z doświadczeniem jak i osoby wymagające szkolenia.

@były pracownik

Rozumiem, czyli to zależy, a to ile jest tych zakładów, na które można trafić? Pracuje się docelowo na jednym czy jeździ między różnymi? Poprzedni pracodawca nas tak wysyłał nawet do oddziałów 300 km dalej i nie pasowało mi to, powiem szczerze. Zwłaszcza, że nie było dopłaty za to. Jest jakiś wybór w ogóle?

były pracownik Nowy wpis

EDWOOD ma 3 zakłady dwa są obok siebie ,a trzeci znajduje się 7km dalej. Docelowo pracuje się na jednym zakładzie.

Jak jest z pakietem medycznym w POL-KRES EDWOOD? Można dołączyć rodzinę?

Danuta

Dziś wstawili albo odnowili ogłoszenie na mechanika w dziale utrzymania ruchu. Mąż się zastanawia czy startować, bo musi zmieniać robotę, aby nie na gorszą. Ile płacą?

@Danuta

Ja jak się przyjmowałam to wysłałam CV, poszłam na rozmowę a informację o wynagrodzeniu uzyskałam bezpośrednio podczas rozmowy kwalifikacyjnej. Nic trudnego, wystarczy trochę chęci a informacje, które uzyskałam od rekrutera w porównaniu z tymi, które znajdują się tu są chociaż prawdziwe.

Agnieszka

Ja dostałam umowę na czas określony, ale wiem, że inni mają umowy na czas nieokreślony lub umowę zlecenia, wszystko zależy od tego jakie masz chęci do pracy i umiejętności, a wynagrodzenie jest ustalane indywidualnie.

Mistrz produkcji
@Danuta

Dają 16zl/h na umowę zlecenie.

Julia
@Mistrz produkcji

I tylko tyle? Jakaś premia, dodatki? Albo chociaż benefity pozapłacowe? Nie można liczyć na umowę o pracę?nawet po dłuższej współpracy? Jak to jest? ;)

PRACOWNIK
@Julia

Pracuję od kilku lat w edwood na początku umowa zlecenie później umowę o pracę. Stawka godzinowa jest inna zależna od stanowiska pracy oczywiście są premie uznaniowe. Firma zapewnia dofinansowanie do świąt, imprezy integracyjne, karty Multisport, kolonie dla dzieci, bilety na wydarzenia kulturowe. Ubezpieczenie grupowe. Wynagrodzenie jest zawsze na czas.

Jakie zadania lub pytania rekrutacyjne otrzymałeś od rekrutera w firmie POL-KRES EDWOOD na stanowisko Operator wózka widłowego? Czy były zgodne z wymaganiami wskazanymi w ogłoszeniu? Kiedy otrzymałeś odpowiedź zwrotną?

Teraz jest komplet pracowników na produkcji? Znalazłem jakieś ogłoszenie ale dodane około rok temu, więc pewnie nieaktualne. Ktoś tutaj pisał, że zwykle pracownicy mają umowy o pracę ale niektórzy pracują na zleceniu. Umowa od czego jest zależna?

Czy mozliwa jest praca tylko w weekendy? Jesli tak to jakie jest wynagrodzenie

Od czego uzależniona jest premia w firmie POL-KRES EDWOOD? Jakie są progi premiowe? Dodali 13 stycznia na GoWork.pl ogłoszenie na stanowisko Mistrz Produkcji.

Prezes

Premia jest uzależniona od twego zaangażowania w efektywnie wykonywane zadania przez (usunięte przez administratora)

Dziunia

Fajna robota i dobrze płatna,a na strugarce to robimy cuda

Jakie są warunki zatrudnienia w POL-KRES EDWOOD?

Bierą co popadnie

Łucja
@Wentyl

To niby nie trzeba mieć doświadczenia w obsłudze maszyn? Przeszkolą czy co.

Zbyszek
@Łucja

Wśród kluczowych cech osobowościowych poszukiwanych u kandydatów jest zmysł techniczny, chęć do pracy, dokładność i sumienność w wykonywaniu zleconych zadań. Operator maszyn produkcyjnych musi posiadać szeroką wiedzę na temat maszyn, ich zastosowania, sposobu ich obsługi, a jeszcze lepiej gdy potrafi wykonywać drobne naprawy i opanować ich oprogramowanie. W podstawowe informacje i umiejętności wyposaży cię szkoła oferująca kierunki mechaniczne. Nic jednak nie zastąpi doświadczenia zawodowego, dzięki któremu na pewno zyskasz dodatkowe punkty w oczach pracodawcy.

@Zbyszek

@Łucja

Nie bądź śmieszna jak mogą przeszkolić jak sami nie kumają o co caman

tqbmvcxzglsiqoih

mozna dowiedziec sie czegos o stawkach? ponoc na sorcie desek jest zawsze dopuszczalne minimum a co z pozostalymi stanowiskami? np: pilarz wozkowy inne funkcje

Niuniek
@tqbmvcxzglsiqoih

Tu nie ma stanowisk dziś na strugarce jutro na drukarce

Tyrka jak cholera :) Kobiety mają najlżej, zahipnotyzowane układają tylko już obrobionego tetrisa. Ale zajęcie trwa 8h.. Monotonnia, tyrka, tyrka, monotonia. Najgorzej to chyba mają wózkowi - robią, myślą i latają za 3. Hałas maszyn i ostry zapier... tak to widać i słychać. Moim (moim) zdaniem to jest bardzo ciężka praca. Może dla niektórych nie, ale takie tempo i tok pracy dla mnie 6 h max, 8h nie wyrabiam... Pracowałem w paru miejscach i tutaj daje się we znaki maksymalizacja czasu, wydajności pracownika /maszyn.Nie ma grama czasu na cokolwiek. Też ten industralny hałas jest denerwujący. Trzeba krzyczeć i marnować siły by usłyszeć i powoedzieć coş na hali. Jest pełno pracy w której można chwilę pogadać, zapalić, wypić kawę, odsapnąć na chwilę. Tu tego nie znajdziesz. Nie ma na to czasu, bo jest to dobrze zorganizowana i wydajna produkcja na wyścigi. Przerwa 20 minut.. na 8h? po mojemu, minimum 2 takie powinny być. Jeśli komuś podoba się, to owszem, niech robi, pracuje. Po mojemu nakład pracy do wysiłku powinien = 3,5- 4000zł za taką robotę. Ale sobie można "życzyć". I takie to "życie".. Opinia jest neutralna. Polecam iść sprawdzić samemu i popracować. Może się spodoba, hehe.

Myślący
@pracownik

W edłudzie trza tyrać za trzech a kasa najmniejsza jak tylko się da czyt. najniższa krajowa

Mikołaj
@Myślący

Serio? Nic więcej się nie wyciągnie? Nie wierze że każdy ma najniższa krajową. Nawet jak się ma dłuższy staż to nadal zarobki takie słabe?

Myślacy
@Mikołaj

Jak będziesz chodził do roboty w soboty to może koło 3tys się zakręci.

Żydek
@Mikołaj

Tutaj niema pracowników z dłuższym stażem. Kilka miesięcy może max rok ludzie wytrzymują i uciekają. Rotacja w firmie że ciężko zapamiętać nawet imiona ludzi. Trafiają się tacy co do pierwszej przerwy i dają nogę przez płot aby szybciej uciec. Jeden to nawet wyrzekł się ubrania w którym przyszedł i telefonu oraz plecaka. Uciekł w ubraniu roboczym.

@pracownik

Dziumia
@Myślacy

3 tysiaczki w dwa dni ogarnę i nie muszę wiele robić

Jak szefostwo w POL-KRES EDWOOD traktuje ludzi?

Ewelina

Nie można narzekać, płaca na czas, wczasy pod gruszą są, urlop jak potrzebujesz też dostajesz, kolonie dla dzieciaków, dofinansowania do różnych imprez w mieście, nie wspomnę o integracji (imprezy odbywają się raz w roku, sponsorowane prawie w całości przez Szefa). Są tu tacy, którym Szef pomógł w sferze prywatnej, czy to zdrowie (pomógł dostać się do specjalistów, niejednego zawiózł na wizytę i nic nie oczekuje w zamian), czy w domu, kiedy potrzebowali np. opału, nie odmawiał pomocy. Wniosek jest taki, że jak chcesz pracować i robisz to jak trzeba, to w potrzebie też możesz próbować poprosić o pomoc.

Jacek
@Ewelina

Hahaha dziś nie pierwszy kwietnia

Ewelina
@Jacek

Powiedz Jacku co nie jest prawdą w tym co napisałam?

@Ewelina

Jeśli chodzi o zdrowie, to czy jest tutaj jakaś prywatną opieka medyczna czy nie ??

,,,

Nie ma i nie bylo

Wszystko oprócz powiedz

Grażyna

Około 3 tys miesięcznie gdy pracuje się w soboty, to jak wygląda pensja, gdy tych sobót się nie bierze? Są one dodatkowe/dobrowolne?

@Grażyna

Umowa o prace jest za najniższą krajową, pięć dni w tygodniu od pn-pt. Soboty i niedzielę oddzielnie na umowę zlecenie. Są dobrowolne ale jak się nie przyjdzie to krzywo patrzą. Roboty jest ale niema komu robić. Ludzie uciekają stąd masowo. Robota nie należy do lekkiej. Hałas, kurz, niewolnicze tempo i tylko 20 min przerwy przez cały dzień pracy. A wspomnę że latem w hali jest ponad 40stopni. Ciepło bucha od maszyn i blaszany dach nagrzewa się jak żelazko. Ogólnie praca nie dla kobiet.

Ala

Opinia jest prawdziwa, ale nie do końca. Do każdego zdania należy dodać jakieś ale i dopiero wtedy będzie prawdziwy opis sytuacji: - Umowa o pracę za najniższą krajową + premia uznaniowa, która jest przyznawana każdemu pracownikowi w każdym miesiącu. - Soboty i niedziele oddzielnie na umowę zlecenie, ale za dużo wyższą stawkę niż w dni powszednie; chcesz dorobić - masz taką możliwość, nie chcesz, nie możesz przyjść do pracy - twoja sprawa. - Ludzie uciekają stąd masowo, ale głównie nowozatrudnieni, którzy dotychczas nigdy nie pracowali w zakładzie produkcyjnym lub wcale nie pracowali i trudno im się dostosować do warunków pracy produkcyjnej. Większość zatrudnionych ma kilku- kilkunastoletni staż pracy i umowę na czas nieokreślony. - Robota nie należy do lekkiej, ale najcięższe prace, które na początku wykonywali ludzie, teraz dzięki modernizacji są wykonywane przez maszyny i urządzenia. - Hałas, kurz - są, jak to na produkcji, ale są minimalizowane poprzez zastosowanie specjalnych obudów maszyn emitujących najwięcej hałasu oraz nowoczesnych systemów wentylacyjnych i odpylających. - Jedna długa przerwa trwa 20 minut, ale są jeszcze dwie po pięć minut. - Latem w halach jest gorąco, ale podczas upałów w ubiegłych latach był stosowany skrócony czas pracy, przy zachowaniu normalnego wynagrodzenia pracowników. Ogólnie nie jest źle, cały czas zakłady są modernizowane, aby zmniejszyć uciążliwość warunków pracy. 1/3 zatrudnionych stanowią kobiety, rotacja wśród kobiet jest dużo mniejsza niż wśród mężczyzn. Jeżeli przychodzisz ze świadomością, że podejmujesz się fizycznej pracy w zakładzie produkcji drzewnej, gdzie praca maszyn odbywa się w określonym tempie, a w procesach produkcyjnych powstają kurz i hałas, że w naszym klimacie lato może być upalne... i rzetelnie wykonujesz swoje zadania, to jest to miejsce, gdzie możesz znaleźć stabilną pracę. Moim zdaniem należy być uczciwym i zamieszczać opinie prawdziwe w całości, a nie tylko w części.

@Ala

to ile w lecie się godzin pracowało jak był skrócony czas pracy? w tym roku też jest taka opcja, że tak będzie?

@Agnieszka

Dwie godziny krócej, czyli 6 godzin - oczywiście w czasie największych upałów. Poza tym pracowaliśmy normalnie. Niestety nie wiem, jak będzie w bieżącym roku, mogę tylko napisać moją opinię na temat tego, co było w przeszłości.

Mikołaj
@Ala

Napisałaś o premii uznaniowej dla każdego. Powiesz ile to wychodziło? Bo jak sporo to jeszcze można przełknąć tą najniższą krajową.

@Mikołaj

Jeżeli pytasz o moją premię uznaniową, to nie powiem - z zasady z nikim nie rozmawiam o moich dochodach. Swoje zarobki każdy kandydat do pracy indywidualnie ustala z szefem firmy podczas rozmowy kwalifikacyjnej, a jego umiejętności, zaangażowanie w pracę i wydajność są oceniane co miesiąc przez bezpośrednich przełożonych. Sporo - to też pojęcie względne. Jeżeli jesteś zainteresowany pracą, to złóż CV, umów się na rozmowę kwalifikacyjną i będziesz mógł ocenić, czy zaproponowane warunki pracy i płacy ci odpowiadają i podjąć odpowiednią decyzję. Według mnie warto zasięgnąć informacji "z pierwszej ręki" i mieć własne zdanie na ten temat - tym bardziej, że nie wymaga to wielkiego wysiłku i nie pociąga żadnych nakładów finansowych.

Bożena
@Ala

A są w ogóle u was teraz jakieś wakaty? Bo tak bez tego CV składać to trochę bez sensu.

Dżejk
@Bożena

Skladaj CV. Zadzwonią jeszcze tego samego dnia bo niema komu pracować. Ludzie uciekają masowo. Jeśli nie masz innej pracy to taka zapchajdziura jak tu na miesiąc czy dwa może być. Dopóki nie znajdziesz czegoś normalnego. Pozdrawiam

Kris
@Mikołaj

Premia nic specjalnego nie nastawiaj się na nie wiadomo co.

Bożena
@Kris

To jak oni w ogóle wyliczają tą premię?

@Bożena

Wielkie uznanie temu, kto podejmie się publicznie, w kilku słowach wytłumaczyć Ci jak odbywa się wyliczenie wynagrodzenia za pracę pracownika, zwłaszcza po reformie POLSKI ŁAD 1 i POLSKI ŁAD 2. To bardzo skomplikowane i konieczne są do tego specjalne szkolenia. A znam też osoby, które ukończyły różne kursy i szkolenia, szczycą się posiadaniem wielu certyfikatów, a mają ogromne problemy np. z wyliczeniem wynagrodzenia z netto na brutto :)

@Ala

na ten kurz i pył są jakieś ochraniające ciało elementy jak odzież czy inne gogle?

Wojtek
@Grażyna

Dostajesz spodnie drelichy i bawełniany t-shirt i wio do roboty. A google to na przerwie w internecie włączysz.

@Wojtek

i co jaki czas się dostaje takie ubranie robocze? i w ogóle obowiązkowo trzeba w nim chodzić? jak jest gorąco, to dostajecie jakieś krótsze spodenki, a nie tylko dresy?

Lucyfer

Jak się podoba

Gabriela
@Lucyfer

No i zazwyczaj jak to wychodzi

@Ala

Ala a dokładnie jaką pracę wykonują kobiety

Lucyfer

Zależy od pogody

@Anna

@Anna

Robią dobrze

Putin

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa kluczową rolę w osiąganiu wyników. Jak wygląda ten aspekt w POL-KRES EDWOOD?

Hugo

Czy w POL-KRES EDWOOD są szkolenia zewnętrzne?

Gonzo

Są szkolenia ale tylko dla leszczy

Normalny tu nie będzie robił,tu tylko tyra (usunięte przez administratora) janów i okolice

Spełniacie marzenia farbowanego piciuchy

Grażyna

Szukam info o pracy jako Export Specialist. Widziałam ogłoszenie sprzed paru lat i mam pytanie o umowe i pensję. Można liczyć na UoP i jaka jest pensja na początek pracy?

Nikola
@Grażyna

To ja zostałam zatrudniona na stanowisko o które Pani pyta. Jestem bardzo zadowolona z warunków pracy i płacy, niestety szczegółów nie mogę zdradzić.

Gabriela
@Nikola

Witam, a dlaczego nie można? Podpisuje się tutaj coś? Dokument o poufności np?

Robi jeszcze kierownik Zbyszek na Łomaskiej?

Teresa
@Adam

Kierownik Zbyszek bez żadnej szkoły to kto mu dał kierownika jak on nie potrafi liczyć powinien być pomocnikiem podawać deski

Zostaw merytoryczną opinię o POL-KRES EDWOOD - Biała Podlaska

• Jak się pracuje w POL-KRES EDWOOD?

Zobacz opinie na temat firmy POL-KRES EDWOOD tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 23.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w POL-KRES EDWOOD?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 0 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

POL-KRES EDWOOD