POL-KRES EDWOOD, tartak

Biała Podlaska

Opinie o POL-KRES EDWOOD, tartak

gucio2232

Chory zakład pracy ;) ;) nie polecam !!!! ;)

PRACOWNIK
@gucio2232 02.10.2017 22:25

KIEROWNIKA TRZEBA ZMIENIĆ ...NIE POLECAL

FILIP

Witam serdecznie wszystkich. Znalazłem ofertę pracy jako kier. produkcji, aczkolwiek po przeczytaniu powyższych komentarzy trochę się odechciewa aplikować... Widzę natomiast, że od dłuższego czasu nie pojawiają się żadne wpisy? Czyżby atmosfera w pracy się poprawiła? Będę wdzięczny za pomocne odpowiedzi. Pozdrawiam

Biały murzyn

Pracuję w tym tartaku od kilku lat, praca jest ciężka, zwłaszcza w okresie zimowym, materiał zamrożony nieraz przysypany śniegiem. Ale do czego zmierzam... tutaj człowiek się nie liczy w drodze do zysku, zwłaszcza pod ostatnim kierownikiem Z. Kozłowskim, za byle co urywa po godzinie, nie zna się na produkcji tartaku to nadrabia przesadzoną dyscypliną i takimi tekstami bez świadków " jeżeli panu zależy na pracy to proszę przyjść do pracy w sobotę na drugą zmianę ". Za jego rocznej kadencji były dwa śmiertelne wypadki na terenie zakładu, właśnie takie poganianie mechanika słowami " ile będziesz si [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] z tą fadromą "...człowiek w zdenerwowaniu odkręcił nie ten zawór co trzeba i kleczcze go zgniotły... Szefunio ma jedną odpowiedz - jak nie pasuje droga wolna...ale gdzie pójdą ci ludzie.... podstawówkę ledwo ukończył, zawodówkę albo skończył albo nie... pięćdziesiąt parę lat na karku, jak go opieprza to tylko głowę opuści i milczy... reszta to młodzież taka co tu robi a rozgląda się za inną pracą, najlepiej za granicą..Zarobki są też żałosne w porównaniu do roboty, taki nowy co przyjdzie to bierze prawie to samo co kilkuletni operator....tyle dobrego że są płacone w całości i na czas.

mamiczek
@Biały murzyn 14.12.2016 11:19

Drogi kolego z pracy... Tu piszesz nie prawdę z tym popędzaniu mechanika. Śp. Andrzej nigdy nie podlegał pod kierownika zakładu na Lisach i nie mógł być przez niego popędzany. Dział utrzymania ruchu ma swojego nie zależnego kierownika. Natomiast to co kierownik mówi i jak mówi do ludzi to często tak właśnie było... Pozdrawiam,

fff
@Biały murzyn 14.12.2016 11:19

Dwa śmiertelne wypadki? Najpierw dowiedz się jaka była ich przyczyna, a dopiero później pisz bzdury! Typowa roszczeniowa postawa - przyszedłem do was do pracy, więc bądźcie mili i rozłóżcie mi dywan pod nogami. Dobry pracownik zawsze zostaje tutaj doceniony, a jak ktoś sie obija, kradnie, kłamie to niestety, ale musi się liczyć z ostrzejszą krytyką lub zwolnieniem. Właściciel pomaga ludziom, wyciąga ich z uzależnień, pomaga cały rodzinom, nie zostawia ludzi samym sobie.

Kicikici

Jeśli masz serce z kamienia i zadek z żelaza to miejsce idealne dla Ciebie przyszły pracowniku. Licz się z tym, że nie spotkasz się ze zrozumieniem. Jedyny plus to że jest to jeden z niewielu uczciwych pracodawców w tym regionie. Płaca na czas i dobry socjal. Reszta zależy od Ciebie. Każdy Majster musi mieć coś z fallusa żeby się w tym zakładzie utrzymać, więc nie licz na jakąkolwiek pobłażliwość że strony kierownictwa. Ręka rękę myje, a i mnóstwo życzliwych karierowiczów się tu znajdzie, więc uważaj wyrażając się w jakikolwiek sposób o tym miejscu pracy.

Zostaw opinię o POL-KRES EDWOOD, tartak - Biała Podlaska

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie POL-KRES EDWOOD, tartak