Opinie o Cyfrowy Polsat S.A. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Cyfrowy Polsat S.A.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Cyfrowy Polsat S.A. o rekrutacji.

Branże: Usługi telekomunikacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Cyfrowy Polsat S.A. w Warszawa

Żenada

Nikt nie chce pracować w tej firmie. Stali pracownicy odchodzą, bo jak można pracować po kilka lat na umowie zlecenie. Gdzie malolaci z legitymacja zarabiają więcej jak stali pracownicy. Kierownictwo tylko obiecuje wyższe stawki a ma wszystko w (usunięte przez administratora) Szkoda waszych starań i podejmowania chęci w tej gownianej firmie. Chyba że chcecie (usunięte przez administratora) za firmowcow i etaty. Które poza pierdzeniem i narzekaniem nic więcej nie robią.

@Żenada

Co do tego, że studenci więcej zarabiają zdecydowanie się nie zgodzę. Jestem studentką i firma na dzień dobry kantuje studentów, tak jak wszyscy mają 16 zł brutto na godzinę tak studentowi dają 14 zł brutto na godzinę, czyli dostają mniej, bo pracę rozpatruje się stawkami brutto. Nie znam innej firmy, która w ten sposób traktuje studentów zwłaszcza, że podobno głównie takich ludzi szuka. Chyba tylko po to by płacić o te 2 zł mniej za każdą godzinę, na tylu pracowników to ogromna różnica dla firmy. A przecież pracujący studenci poza codziennymi wydatkami opłacają też studia, więc to robi różnicę z biegiem czasu. Żadnemu studentowi nie polecam tej pracy, ja tu jestem pod niedawna i zostanę dopóki nie znajdę lepszej. Na dowód mojej tezy jest porównanie stawki jaką Wam wpiszą na umowie gdy powiecie że jesteście studentami i gdy tego nie powiecie. Ja się o tym przekonałam ze znajomym, który studentem nie jest a poszliśmy do pracy w bardzo bliskim czasie. Trzeba z góry pytać o stawkę brutto i dopiero wtedy mówić o byciu studentem, może nie będą mieli odwagi powiedzieć, to jednak dostaniesz mniej...

prezes
@Xyz

Proszę nie rozpowiadać bzdur i douczyć się trochę na temat rozliczania stawek brutto. Będąc studentem, mając ważną legitymację to uczelnia zobowiązuje się do zapłaty ZUS za "zdolnego ( jak autorka posta) studenta". Czyli ze stawki 14zł nie są potrącane zaliczki na ZUS przez agencję... Natomiast osoby bez legitymacji mają przez nasze państwo (czyli za pomocą agencji) odliczane składki na ZUS. Summa summarum zarówno studenci jak i starsi pracownicy otrzymują stawkę NETTO, podkreślam NETTO! (czyli do wypłaty - dla kogoś niewtajemniczonego w takie banały) na tym samym poziomie, czyli około 12zł. Jeśli takie osoby jak autorka posta będą niebawem magistrami czy o zgrozo! doktorami i nie będą rozróżniać elementarnych pojęć jak stawka "BRUTTO"/ "NETTO" to ja nie chcę mieć z takimi ludźmi do czynienia.

Rafi
@prezes

Nie prawda. Ja się zatrudniam i powiedziano mi, że jako nie student otrzymam mniej.

Czesław
@Rafi

Wiecie może, czy jest możliwość, aby zatrudnić się w firmie Cyfrowy Polsat tylko na okres wakacyjny? Obecnie rozpoczęły się wakacje, więc myślę, że są osoby, które chętnie wpisałyby sobie w CV pracę w tak dużej firmie. Istnieje taka możliwość?

Ja pracowałem na słuchawkach przez 2 lata i byłem zadowolony. Ciekawi ludzie, kasa zawsze na czas. Na pewno zdobyłem cenne doświadczenie w obsłudze Klienta oraz rozwinąłem umiejętności komunikacyjne poprzez liczne szkolenia. Jeśli chodzi o kadrę to zawsze można było się dogadać w różnych kwestiach. Pozdrawiam

@Michał

Fajnie, że praca w firmie Cyfrowy Polsat dała Ci doświadczenie i wykształciła w Tobie zdolności interpersonalne. Piszesz o szkoleniach. Czy mogli na nie liczyć nowo przyjęci pracownicy, czy raczej ci z dłuższym stażem pracy? Kursy, które podnoszą kwalifikacje są inwestycją w przyszłość i karierę pracownika i są wartością dodaną. A inne bonusy do wynagrodzenia? Mogłeś liczyć na premię za zdobycie nowych klientów? Zachęcam też obecnych pracowników do dodawania komentarzy na temat warunków pracy i wynagrodzenia w firmie.

@Mieczysław

Firma prowadzi regularnie szkolenia zarówno dla nowych pracowników jak i tych co dłużej pracują. Można było dodatkowo otrzymać różnego rodzaju bonusy pieniężne lub rzeczowe np z konkursów.

Edyta
@Michał

Na stronie firmy znalazłam informację, że oferuje ona również szereg benefitów: opiekę medyczną,kartę Multisport, naukę języka angielskiego, dofinansowanie do studiów, ubezpieczenia grupowe, rozwijanie pasji sportowych oraz specjalne promocje na usługi telewizyjne, telefoniczne i internetowe. Czy możesz podzielić się z użytkownikami informacją, jak to wygląda w praktyce i do jakich profitów macie dostęp?

chudy88

Pracuję już trzeci rok i jestem zadowolony, elastyczny grafik,dobra prowizja bez wyznaczonego targetu. Firma prowadzi szereg szkoleń,więc nawet bez doświadczenia w obsłudze Klienta warto spróbować swoich sił ! :)

@chudy88

Zastanawia mnie, czy przyszedłeś do pracy w firmie Cyfrowy Polsat jako osoba doświadczona, czy może była to Twoja pierwsza tego typu praca? Wspomniałeś, że nawet bez doświadczenia warto spróbować swoich sił w tej firmie, dlatego zaciekawiła mnie Twoja wypowiedź. W dzisiejszych czasach niewiele firm daje szanse pełnego zatrudnienia osobom bez doświadczenia zawodowego.

Bartek K

Czy ma ktoś jakieś rzetelne informacje o pracy na Łubinowej 4a na magazynie (dekodery - komplementacja, aktywacja itd) i chciałby się podzielić?

zebrano kilka osób na wyznaczoną godzinę, przedstawiono wymogi/płacę. dla tych poniżej 26 lat (umowa zlecenie), dla tych powyżej (działalność gospodarcza). w ofercie pracy na stronie internetowej była informacja "inna forma umowy"- gdyby TO było podane, to wcale nie byłoby mnie na tej rozmowie zapytano kto jest chętny, dla zainteresowanych wyznaczono termin szkolenia

kto jest chętny i nazwiska poproszę

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
logo firmy .NET -Backend Engineer (w Dubaju)
Bydgoszcz
Bamboo Card
logo firmy PHP Backend Developer
logo firmy Specjalista ds. IT
Olsztyn
Indykpol S.A.
ossa_wszystko_ci_po(wie)

Rzeczywistość w tej firmie na wielu, i to często poważnych działach (Łubinowa 4A) jest bardzo smutna i upokarzająca godność młodych ludzi... można tam 3, 5, 10 a nawet 13 i więcej lat (są takie przypadki) "pracować" na zasadzie samozatrudnienia i współpracy ze spółką zarejestrowaną na Cyprze o której nikt nic nie wie i nikt z góry, z dyrektorów tych działów nic z tym nie robi i to nie dziwi skoro zasady ustala Pan wielki prezes aby tylko pozostać w rankingu najbogatszych i rozwijać swój monopol. Zastanawiające że do dzisiaj nikt się za to poważnie nie wziął w Polsce, że istnieje korporacja z takimi zasadami, że nie panują tam żadne zasady, nie ma regulaminu pracy, jeden drugiego by zjadł za lepsze stanowisko aby tylko mieć wyższą stawkę aby mu więcej zostało po opłacie zusu, podatku, itd... a i tak co najwyżej może być kierownikiem na samozatrudnieniu który będzie tylko sługusem kierownika wyżej ale na etacie - często jedynej normalnie zatrudnionej osoby na etacie w Cyfrowym Polsacie na danym dziale... dotrzyjcie i popytajcie u źródła o stare i nowe projekty a się dowiecie, bez pisania farmazonów jak niżej bo tam się rozgrywa bardzo poważna sprawa i na sporą skalę... klauzule milczenia po rozwiazaniu współpracy , mobing, wykorzystywanie itd. ... tak się (usunięte przez administratora) młodych i naiwnych ludzi w tym kraju .. co ciekawe niżej w postach w ostatnich latach pojawiło się już całkiem sporo opinii opisujacych co sie tam dzieje gdzie padały nawet nazwiska lepiej ustawionych samozatrudnionych wlasnie z tych dzialów, ciekawe jakim cudem te posty poznikały z portalu...

Smutność
@ossa_wszystko_ci_po(wie)

Niedawno byłam na rozmowie kwalifikacyjnej, ale firmie matce czyli polsacie...i po tej jednej jedynej rozmowie, kiedy to przedstawiono mi warunki zatrudnienia (tryb pracy, umowa, sposob rozliczenia itd.), jestem w stanie zgodzić się z tą opinią w 100%. Smutne to. Duża mediowa firma, rozpoznawalny brand, a ludzie pozbawieni swoich podstawowych praw pracowniczych...odwalając, na dziwnie skonstruowanch śmieciówach cały etat pon-pt, 9-17...bez płatnego urlopu, bez l4, ubezpieczenia(chyba ze delikwent sam sobie je wykupi w "jakiejś firmie ubezpieczeniowej"...z resztą to jest obligatoryjnie musowy mus-z wiadomych powodów). Współczuje ludziom, którzy się na to godzą (mam nadzieje, że przynajmniej rekompensuje im się to w pieniądzu - bo innej opcji nie widzę...), a autorom tegoż zamysłu rozliczania ludzi gratuluje finezji.

oburzony
@ossa_wszystko_ci_po(wie)

WSTYD POLSKA FIRMA A ZATRUDNIA PRZEZ FIRMĘ ZAREJESTROWANĄ NA CYPRZE ,PODEJRZEWAM ŻE PO TO ŻEBY NIE PŁACIĆ PODATKÓW WSTYD WSTYD WSTYD

Oszukany
@oburzony

Dokładnie wstyd. Oszukują klientów i jeszcze samych pracowników na umowę firma firma. Nic tylko omijać szerokim łukiem i dziwne, że na umowę o pracę to nawet pracowników z 7letnim starzem nie zatrudnią. Po prostu (usunięte przez administratora)

Weronika
@Oszukany

Każdy pracodawca ma prawo do własnej oferty warunków zatrudnienia. Potencjalni pracownicy firmy mają możliwość dokonania wyboru, czy też chcą przystać na warunki, jakie z początku oferuje firma Cyfrowy Polsat, czy też nie. Czy możecie wymienić także neutralne aspekty związane z pracą w Cyfrowy Polsat? Może benefity są tu zachęcające? Cyfrowy Polsat określa sam siebie, jako miejsce, gdzie w większości pracują osoby zaangażowane, energiczne i kreatywne. Firma dba o realizację pasji swoich pracowników. Czy utożsamiacie się z tą tezą?

Rozbawiona
@Weronika

Benefity? Jeśli za "benfity" uważasz kartę Multisport - pewnie, ale na nic więcej nie licz. Cyfrowy, jako pracodawca dba o ty, by "zaangażowane, energiczne i kreatywne" osoby prędko zostały sprowadzone do należnego im w ich oczach pułapu upokorzenia i przypadkiem nie "wychylały" się za mocno z inicjatywą, "bo jeszcze ktoś wyżej się dowie i będzie trzeba coś zmienić, albo - co gorsza - MNIE zrzucą ze stołka". Taki to już nasz wesoły cyfrowy c:

@Rozbawiona

Ciekawiła mnie zawsze jedna kwestia związana z pracą w firmie Cyfrowy Polsat. Mianowicie chodzi mi o to, czy pracownicy, którzy pracują na rzecz tej firmy, mogą liczyć na jakieś fajne rabaty związane z korzystaniem z Cyfrowego Polsatu? Myślę, że byłby to korzystny i ciekawy dodatek dla każdego z pracowników pracujących w tym miejscu. Odpowiedz proszę, jak to wygląda.

@ossa_wszystko_ci_po(wie)

Nie zgodzę się z Twoją opinią, nie jest ona obiektywna… Odniosę się do mojego przypadku, byłem wieloletnim współpracownikiem (8 lat) i szczerze nie widziałem powodów do narzekania. Oczywiście jak ktoś nie traktuje poważnie swoich zadań to zawsze coś negatywnego znajdzie. Forma zatrudnienia była dla mnie korzystna z tego względu, że oferowała mi dużo korzyści typu wszelkiego rodzaju odliczenia od podatku czy chociażby elastyczny system współpracy. Nie powinno to nikogo dziwić, wystarczy zorientować się na rynku pracy i przeważnie większe korporacje oferują taką formę zatrudnienia. Nie trzeba robić np. 200 godzin w miesiącu czy więcej, jeśli mocno się ktoś zaangażuje to może pracować mniej niż na etacie , a drugą pensję można uzyskać z prowizji sprzedażowych oraz wszelkiego rodzaju konkursów. Ja jak każdy zaczynałem jako zwykły Konsultant, uczestniczyłem w wielu projektach i miałem okazję poznać kilka różnych działów. Firma gwarantowała mi finanse na zadawalającym i stabilnym dla mnie poziomie, no i mogłem w pełni rozwijać swoje kompetencje poprzez liczne szkolenia, również realizowane przez profesjonalne firmy zewnętrzne. Jeżeli faktycznie ktoś się stara i jest zaangażowany w to co robi, na pewno zostanie dostrzeżony przez Kierownictwo i odpowiednio zmotywowany do dalszego działania. W firmie panują jasno określone zasady i wyznaczona jest ścieżka rozwoju, chociażby poprzez rekrutacje wewnętrzne do różnych działów, a poza tym zawsze można pójść do swojego Kierownika i po prostu porozmawiać nad jakąś zmianą, jeśli czujesz się „wypalony” lub chciałbyś robić coś więcej. Co do atmosfery, to mi ona odpowiadała, na swojej drodze spotkałem samych pozytywnych ludzi, wiadomo że każdy jest inny, czasami wystarczy kogoś lepiej poznać, żeby się o tym przekonać. Ktoś zaraz pewnie napisze to sponsorowana opinia itp. Zauważyłem, że nie do końca jest tak jak to zostało opisane, więc zareagowałem, bo osobiście mam dobre zdanie o tej firmie :)

SOM1

DLA KAŻEGO DOOR TO DOOR KTÓRY WACHA SIĘ CZY PODJĄĆ PRACE JAKO KIEROWNIK GRUPY LUB BYŁ BY TAKĄ PRACĄ ZAINTERESOWANY ZDECYDOWANIE ODRADZAM - PRACOWAŁAM NIC NIE BYŁO TAK JAK MÓWILI POTRAFILI ZABRAĆ PODSTAWĘ "NA ZUSy" POD BYLE JAKIM PRETEKSTEM. (usunięte przez administratora)

Cezary

Odbywałem staż przy Łubinowej w studiu tworzącym Polsat Games. Przez 3 miesiące nikt nie poświęcił nawet godziny żeby mnie wdrożyć, nikogo nie interesowało czym się większość czasu zajmuję, zadania dostawałem rzadko i były mało ambitne, firma nie realizowała programu stażu i nie była zainteresowana moim rozwojem, propozycji pracy również nie otrzymałem. Generalnie odniosłem wrażenie, że organizacja pracy jest tam czymś w rodzaju mushroom managementu.

TheRockZBK
@Cezary

jak się dostałes na staz do Polsat Games

Nicko

Mam pytanie,czy ktos opisalby czym zajmuje sie back office w Polsacie , na działalność, zastanawiam sie nad aplikacja, z gory dziękuję.

o.oo

Nie ma l4 wiec co robicie jak zachorujecie? Skandal!

Ilona

Nigdy więcej nie skorzystam! Firma naciąga... ...klienta. Wypowiedzenie umowy otrzymał Polsat 28 listopada. W umowie mam miesięczny okres wypowiedzenia A Pan na infolinii oznajmia mi że umowa wygasa 19 lutego 2019 roku. No szlak mnie trafił, przecież dwa tygodnie temu rozmawiałam z innym i powiedział najpóźniej 19 stycznia 2019. Nigdy nie chcę mieć nic wspólnego z Tą firmą. Brak kompetencji i wiedzy.

Konsultant
@Ilona

To zacznij czytać umowe durny kliencie

sprawiedliwy
@Konsultant

to przestań kłamać i naciągać ludzi prosty konsultancie

Xyz

Praca na stanowisku konsultanta na Alejach Jerozolimskich: Plusy pracy wg mnie: - dużo przerwy - wycofanie zmiany bez podawania przyczyny i proszenia o wolne - idziesz na przerwę kiedy chcesz - rabaty na jedzenie z cateringu - tv za free - swoboda pracy - pozytywna atmosfera w pracy - ciekawi ludzie - przychodzisz do pracy kiedy chcesz i wychodzisz kiedy chcesz, trzeba tylko pamiętać że do wypłaty liczą się pełne godziny Minusy pracy wg mnie: - obowiązek pracy na zmianach weekendowych (nie każdy może i chce a każdy musi...) - system prowizyjny dosyć nie korzystnie sporządzony dla pracowników (w porównaniu z pracą, gdzie nikt nie zabiera już uzbieranej prowizji, tu się niestety to zdarza jeśli nie uda się wyrobić wymaganej normy) - stres związany z niepewnością czy uda się wyrobić normę (ostateczne wyniki poznajemy dopiero koło 10 dnia następnego miesiąca) - wypłata dopiero koło 15 dnia następnego dnia miesiąca (podstawa) i miesiąc później (prowizja) - jak nie podpiszesz rachunku, bo np złamiesz nogę i nie możesz przyjść do biura osobiście, to nie dostaniesz wypłaty, to jest żałosne zwłaszcza że wszystko liczy system, więc nie ma tak naprawdę co potwierdzać - nagminne awarie, często w trakcie rozmowy. Jak dłużej pracujesz to sobie z nimi radzisz, ale w tak dużej firmie od tak wielu lat żeby te same błędy występowały... To pokazuje że spółka nie dba o rozwój firmy ani o pracowników tylko o coraz większe przychody - kiepska baza klientów, firma często robi czystki baz a nikt na ten czas nie obniża wymogów, efektem wszyscy mniej zarabiają - słaby predictive (system wybiera połączenia) praktycznie zawsze rozmawia tylko połowa obecnych konsultantów, z czego kolejne 50% to często poczta głosowa, która niestety liczy się do wyników, a nie powinna skoro nie mamy kontaktu z klientem. Ten problem nie zawsze występuje, ale jest dosyć często. Wnioski ogólne: praca jest w porządku, ale do czasu i nie każdy się tu odnajdzie. Studentom polecam rozejrzeć się raczej za inną możliwością pracy, nie jest źle, ale macie tu niższą stawkę, co jest dla mnie abstrakcją.

Waldi

Podpowiedzcie jaka macie atmosferę? Jakieś benefity poza płacowe?

@Waldi

Aleje Jerozolimskie: w mojej grupie akurat atmosfera jest super, ale na pewno nie wszędzie jest tak dobrze. Co do benefitów: jest dużo konkursów, ale nie liczyłabym na zwycięstwo póki nie podzielą ich na staż pracy, bo zawsze nagrody zbierają pracownicy będący z 3-4 letnim doświadczeniem. Są czasem eventy, że każdy ma szansę coś wygrać. A tak głównie prowizje, uważam że mogliby obniżyć wymogi normy do wyrobienia albo chociaż podwyższyć stawki, bo na wyrobienie normy naprawdę trzeba się na pracować, a jak zabraknie 1% do normy to zamiast 100% dają śmieszne 40% , więc spółka na szczeblu zarządzającym jest żałośnie chytra.. nikogo nie obchodzi, że człowieka dopadła choroba czy sytuacja życiowa a zabrakło tak niewiele i mogliby sobie darować aż taką różnicę. Jest różnica dostać 3000 zł a jakieś 1000 zł. Dwa tysiące tracisz bo zabraknie ci czasem jednej umowy...

Gutek

Czy jesteście pewni, że nic pozytywnego nie można napisać?

@Gutek

Pytanie czego szukasz. Z jakichś powodów ludzie tu jednak trochę pracują. Ogromny plus tej pracy to dużo przerwy. W przeciętnej pracy na 6h masz 15 min a tu aż 48 min. I fakt że jak nie chce ci się przyjść do pracy to po prostu dzwonisz i mówisz że cię nie będzie i nie musisz się z niczego tłumaczyć. Jednak jak jesteś studentem to wtedy niby elastyczny grafik staje się przeszkodą. Dla studenta dziennego ciężko jest zawsze wyrobić min 80h/mc a jak chce dostać prowizję to min 100h/mc, niektórzy dają radę ale jest to uciążliwe. Dla studentów zaocznych natomiast przeszkodą jest obowiązek zmian weekendowych. Co z tego że pracuje się na cały etat od poniedziałku do czwartku żeby resztę móc się na zajęcia przygotować i tak trzeba przyjść jeszcze w piątek, sobotę lub niedzielę min dwa razy w miesiącu. Dla osób, którzy chcą pracować, studiować i mieć życie osobiste to nie do końca dobra praca. Dla osób bez zobowiązań to na pewno ciekawa przygoda i myślę że warto spróbować, część z Was zostanie a reszta stwierdzi że to nie dla nich.

Wiki

Byłam na rozmowie w Warszawie. Mam wrażenie, że biorą tam kogo popadnie. Bez pytań typowo rekrutacyjnych. Od razu ile płacą i umowa przez agencje.

Dora
@Wiki

Mnie na Łubinowej dali jedną możliwą opcję umowy, Firma-Firma, czyli musisz mieć działalność gospodarczą ???? Podobno wszyscy tak współpracują z tą firmą, ciekawe ? ????

@Dora

Na Alejach Jerozolimskich możesz jeszcze na umowie zlecenie pracować, ale na umowę o pracę nigdy nie licz, nawet po 10 latach pracy ani gdy awansujesz. Później tylko działalność zostaje, ale z tego co słyszałam od znajomych pracujących na działalności to są rozczarowani, bo CP nie dba o obecnych pracowników tylko ciągle zabiega o nowych i dziwi się, że starzy odchodzą.

Weronika

Czy wie ktoś o innych formach umowy niż B2B? Zachęcam do wypowiedzi innych użytkowników, którzy mają za sobą jakieś doświadczenie pracy lub współpracy z firmą Cyfrowy Polsat do pozostawienia kilku słów komentarza na ten temat. Dla kandydatów do pracy w tej firmie będą to informacje bezcenne.

@Weronika

Na Alejach Jerozolimskich na zwykłym stanowisku konsultanta masz wybór albo umowa zlecenia albo działalność. Reszta chyba tylko działalność, tak słyszałam ale pewna nie jestem czy wszyscy. Ja pracuję na słuchawkach i mam umowę zlecenie, ale koordynatorzy bardzo namawiają na przejście na działalność i to nawet po miesiącu pracy, co dla mnie jest nie poważne. Jeszcze nie wiesz czy chcesz tu pracować a już masz się tak zobowiązać. Polecam zaczekać co najmniej pół roku na taką decyzję, bo większość ludzi odchodzi stąd po trzech miesiącach i to nie bez powodu;) Praca jest ok, ale to wszystko zależy kto czego szuka. Jest cała masa awarii, które uniemożliwiają pracę, a jak nie wyrobi się normy, która z miesiąca na miesiąc jest mocno podwyższana, to nie dostaje się prowizji albo tylko śmieszną jej cząstkę. Praca jest dobra dla tych, którym nie zależy na wyniku i chcą wygodnie posiedzieć za praktycznie najniższą krajową lub dla ludzi zdeterminowanych zrobić wszystko dla kasy ;) w innym przypadku ta praca budzi frustrację i prędzej czy później się odejdzie. Ja odejdę na pewno, ale przeczekam sezon zimowy :)

Blisko centrum

Witam, czy był ktoś ostatnio na rozmowie kwalifikacyjnej w dziale obsługi klienta (internet) na Łubinowej? Jeśli tak to czy, też powiedziano że blok szkoleniowy jest odwołany ?

Klakier

Hej, czy jak jest nowa umowa od nastepnego roku kalendarzowego to płace są podnoszone?

Maciek

Pracuje już rok czasu , niby Polska firma a zatrudniają tylko na umowy firma firma trzeba założyć własna dzialanosc gospodarcza , cały cas kolejka , odsłuchujacy ciagle się czepiają ze nie zapytałeś o to czy o tamto , co z tego ze jest 16 zł na godzinę jak odejmiesz podatek i ZUS zostaje 8 nie polecam nikomu , jak polska firma może zatrudniać na umowy na dzialanosc gospodarcza Polsat Wstyd , brak urlopów , brak benfitow dodatków , jest tylko marna prowizja za umowę , kotra i tak cały czas jest obniżania

Wqwq
@Maciek

Zacznijmy od tego ze to nie jest Polska Firma , bo nawet Nie współpracujesz z firma Polsat, tylko firma tcc telecomunication care ltd , która jest zarejestrowana w Cyprze.

Pracownik cp

Na alejach Jerozolimskich jest w porządku. Koordynatorzy mili, jakiś dzban się trafi, wiadomo. Ale większość spoko, kierownictwo tak samo, jak robisz wyniki to pomocni. Prace zacząłem w czerwcu, średnia moich wypłat to 3500zl na 150h pracy, gdzie tyle dostaniecie? :) Jak komuś nie idzie, to niech nie wypisuje tutaj że to beznadziejna praca, sam sobie sterem, tak naprawdę możesz odbebnic dziennie po 8h, mieć etat, (usunięte przez administratora) sprzedawać i zarobić 2200, ale możesz też przychodzić po 4-6h i zarobić ponad 3k. Praca dla ludzi którzy umieją rozmawiać, a nie tylko komentować w internecie.. :) pozdro dla tych spinaczy wszystkich, nie pasuje wam to wiecie co? No właśnie.

agat

Witam, czy mógłby ktoś przybliżyć stanowisko konsultant/sprzedawca?

Zostaw merytoryczną opinię o Cyfrowy Polsat S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w Cyfrowy Polsat S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Cyfrowy Polsat S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 46.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Cyfrowy Polsat S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 27, z czego 5 to opinie pozytywne, 20 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Cyfrowy Polsat S.A.?

Kandydaci do pracy w Cyfrowy Polsat S.A. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Cyfrowy Polsat S.A.