Opinie o DPKL Doradztwo Personalne w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie DPKL Doradztwo Personalne. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w DPKL Doradztwo Personalne o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DPKL Doradztwo Personalne w Warszawa

Maja

@Krzysiek63a co Ty możesz powiedzieć na temat tego jak wygląda współpraca z firmą DPKL Doradztwo Personalne? Jak wyglądały Twoje dotychczasowe doświadczenia?

Krzysiek63

Witam Właśnie dostałem zaproszenie na rozmowę w Firmie, którą zapodała mi Pani Milena. Oczywiście na początku była to inicjatywa(profesjonalizm, dobra wola) tej Pani. Jutro jadę na spotkanie i zobaczymy, co będzie. Jak już pisałem 30.12: zobaczymy co będzie dalej, bo w chwili obecnej nie zależy już to od Pani z Agencji. W każdym bądź razie na chwilę obecną jeśli chodzi o profesjonalizm Agencji DPKL, bez względu na jutrzejszą rozmowę - jestem zadowolony z profesjonalizmu tej Agencji. Dziękuję Pani Mileno i Pani Kasiu. Pozdrawiam

ania

W takim razie mowa o pani Milenie to ona przeprowadza rozmowy. Pani Kasia nie przeprowadza rozmów. Ja słyszałam wiele razy jak pani Milena przeprowadza rozmowy jak u nich pracowałam i nigdy nie mówiła żeby ktoś sobie coś sam sprawdził w internecie . Jeżeli czegoś nie wiedziała o kliencie to mówiła ze zapyta i zadzwoni do kandydata.

Dosyć miła jest ta pani, ale niestety wykazuje się wielką niekompetencją. Jeśli zaprasza kogoś na rozmowę, to chyba powinna wiedzieć kim dokładnie jest jej klient, jak wygląda miejsce pracy itp. A nie każe sobie sprawdzić informacje w internecie. Słysząc takie zdanie, od razu odechciewa się podejmować pracę u kogoś takiego.

ania
@Gość

O jakiej Pani jest mowa? Byłam tam w biurze i jakiś czas pracowałam jako pracownik biurowy. Atmosfera w pracy jest bardzo dobra, dziewczyny starają się jak mogą. Niektóre komentarze są bardzo niesprawiedliwe według mnie. Pani Milena jest bardzo dobrym pracownikiem i kompetentnym. Pani Kasia jest bardzo miła osoba i bardzo pomocną - mi bardzo bardzo pomogła w pewnej sprawie i bardzo jej dziękuję za to....ale pani Kasia na pewno nie umawia spotkań może ktoś inny tam teraz pracuje?

@ania

To nie chodzi o osobę która umawia spotkania, a o panią która je przeprowadza.

@ania

Cały czas jest Pani Milena i Pani Kasia. Pozdrawiam

Byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie DPKL Doradztwo Personalne? Podziel się relacją i opisz swoje wrażenia z rekrutacji na stanowisko Magazynier z uprawnieniami na wózki widłowe (UDT).
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Eryk

pani kasia powinna uczyć sie od pani mileny, stylem, zachowaniem i profesjonalnym podejściem do pięt milenie nie dorasta

Bronek
@Eryk

jakie teraz mają aktualne oferty? Eryk jakiej pracy szukałeś u nich? mnie interesuje magazyn? na co pani kasia rekrutuje a na co pani milena?

Bronek
@Eryk

Na jakie stanowisko do nich się zglosiles? Ja wysłałem magazyniera ale jeszcze nikt nie dzwonił. Może w poniedziałek.

wiki
@Eryk

Chyba coś pokreciles , chyba nie wiesz kto tam pracuje.

Krzysiek63

witam własnie jestem w trakcie załatwiania pracy przez DKPL. Rzecz jasna nie wiem, jak będzie dalej, niemniej jednak na dzien dzisiejszy mogę powiedziec, że Agencja wywarła na mnie bardzo pozytywne wrażenie. A nie mówie bez podstaw; miałem już do czynienia z róznymi g...mi agencjami jak Te...sA, Ben...tP..ple itd, itp i jak na razie z całą stanowczoscia stwierdzam, że nie dorastaja one do pięt stylowi załatwiania spraw przez DKPL. Sensowna i rzeczowa Pani Milena, konkretna rozmowa, pełna profeska. Powtarzam: nie wiem, czy się uda cos załatwić, ale poprzez doświadczenie z innymi pseudo agencjami jestem mile zaskoczony. Napiszę więcej w przyszłym tygodniu, kiedy już będę wiedział coś konkretnego. Na tę chwilę Agencja wydaje sie być odpowiednią Firmą w swojej profesji. Pozdrawiam Pania Milenę i Jej Koleżanke z pokoju 703.

bastion radości

kusi mnie uwas ne ukrywam praca jako dostawca sushi - przynajmniej z grafikiem nie będzie problemu skoro jak obiecujecie praca od piątku do niedzieli jest - dla mnie to idealne rozwiązanie bo mam jeszcze studia zaoczne wiem że to jednak jakoś z karierą pogodzę

DPKL

Witam serdecznie Szanowni Państwo w związku z kilkoma niepokojącymi opiniami na temat naszej firmy bardzo proszę o bezpośredni kontakt ze mną osoby, które nie otrzymały informacji, o którą prosiły lub musiały na nią długo czekać. Takie sytuacje postaram się wyjaśnić. Proszę o maile na adres: k.lasiewicka@dpkl.pl lub tel 606 490 781. Pozdrawiam Katarzyna Łasiewicka

@DPKL

Dzien dobry prawidłowe postawienie sprawy. Niech "pacjent' zadzwoni, określi się i powie, o co właściwie chodzi. Najgorsze jest to, że znakomita wiekszość chcących szybko i bez trudu zarobić nie ma bladego pojęcia ani o rynku pracy ani o zyciu; że o poziomie nie wspomnę. Pozdrawiam, Pani Katarzyno.

Konkurencja

wiecie co tak czytam te opinie i zastanawiam się o co chodzi .krytyka powinna zawierać jakieś szczegóły: dzwoniłem i rozmawiałem z taką i taką panią pytałem o to i o tamto a pani nie znała odpowiedzi lub wprowadziła mnie w błąd. co znaczy nic nie wiedzą? - raczej coś pewnie wiedzą a wszystkiego nie muszą. na kadrach się nie znają????? przecież to doradztwo personalne a nie biuro rachunkowe z tego co widzę. pewnie mają księgową lub korzystają z biura rachunkowego to raczej ich sprawa. jeżeli ktoś chce coś skrytykować super od tego są fora ale podajcie jakąś sytuację szczegóły a nie tylko żeby w książki zainwestowały. równie dobrze sami możecie sobie znaleźć odpowiedzi w internecie na nurtujące was pytania .

...
@Konkurencja

Nie na każde pytanie znajdziesz odpowiedź w internecie w innych agencjach rekruterzy mają jakąś znajomość kadr a tutaj trzeba na wszystko czekać bo tym zajmuje się jakaś pani z która jest zawsze niedostepna

Bartek
@...

No niestety mili Państwo nie wszystko dostaje się od razu na niektóre dokumenty się czeka i nie można się tego dostać od razu: typu zaświadczenia o zarobkach ,wypełnienie wniosków kredytowych itd. Ja pracuję już od dłuższego czasu za ich pośrednictwem w firmie na ursynowie i osobiście polecam w sumie nie warto się spierać na forach można złożyć sv i samemu sprawdzić na własnej skórze

@Konkurencja

Dokładnie. Mendzić i narzekać potrafi każdy, tyle że nie każdy potrafi sprecyzować o co mu naprawdę chodzi, nie wie, o co kogo pytać czyli jednym słowem trzeba najpierw nauczyć się zdrowego i racjonalnego myślenia. Biadolenia w tym kraju i tak dość. A te Panie mają tylko i wyłącznie jeden cel; dla klienta, który zgłasza zapotrzebowanie na pracownika znaleźć najbardziej odpowiedniego. A reszta zalezy od pracownika i ew. klienta czyli pracodawcy. Nie macie problemów? Zatrudnijcie się w Reichle-Massari na farbiarskiej przez agencje Te...sA tudzież Int....ax. Zobaczycie, jak działaja niektóre agencje. tam potrafią podziekować za współpracę po jednym czy dwóch dniach pracy a potem, o zapłatę za przepracowane godziny trzeba będzie dłuuuugo się upominać; bazuja na takich, którzy po prostu odpuszczają. A nieraz jednego dnia potrafią - mówiąc kolokwialnie - odprawic z kwitkiem - trzy - cztery osoby. i co? Parę dniówek firma zarabia. Ja pisałem do T...A codziennie przez miesiąc i wreszcie dostałem... prawie dwa miechy po czasie. bez słowa "przepraszam". tak więc zanim zaczniecie marudzić spróbujcie czegos innego. Pozdrawiam DKPL i "Konkurencję"

Luiza

chodzi mi o opinię sąsiadeczki ,która pisze że na kadrach się nie znają o co dokładnie chodzi?

Sasiadeczka

to jakaś pseudo-agencja jakaś Pani Kasia z Milena wymyśliły sobie i nawet dobrze na kadrach się nie znają

@Sasiadeczka

a ja po raz kolejny proszę o jakieś konkrety? co znaczy że się nie znają ? jakiś konkretny opis sytuacji

xxxx
@Sasiadeczka

zgadzam się z Tobą całkowicie! człowiek dzwoni, pyta, a one nic nie wiedzą. Równie dobrze można byłoby zatrudnić pierwszą lepszą osobę z ulicy i tak samo by tam działała jak te panie. Brakuje im wielu kompetencji i może warto zainwestować w jakieś książki, kursy, szkolenia.

@xxxx

a o co dokładnie pytałeś że te Panie nie wiedziały?

gość

amatorszczyzna i tyle

@gość

Głupiś, gościu. W ilu agencjach załatwiałes pracę? Spróbuj w Te..a, In...ax, czy be....t P....ple. zobaczysz, jak będziesz potraktowany.

Czaerniaków
@gość

Przyjechałeś z Pierdziszewa do Warszawy i myślisz, że zaraz znajdziesz pracę ze swoim wykształceniem? Te Panie są tylko pośrednikiem. Zapamiętaj, tłuku pszenno - buraczany.

x
@Czaerniaków

a czy tylko ludzie przyjezdni korzystają z agencji pracy? no niekoniecznie. Także trochę kultury, bo z taką postawą i pogardą do innych zbyt wiele w życiu nie osiagniesz

x
@Czaerniaków

a jakieś konkrety ?

TS

wszystko u nich to umowa zlecenie. Widać że tylko zalezy im na jak największym wykorzystywaniu ludzi :(

Jola
@TS

rodzaj umowy to raczej zależy od ich klientów a nie od nich

DPKL Doradztwo Personalne

Szanowni Państwo, w ostatnim czasie otrzymaliśmy kilka telefonów z prośbą o możliwość zatrudnienia na umowę o dzieło. Poinformowaliśmy wszystkie osoby, że nie zatrudniamy na podstawie umów o dzieło. W dniu dzisiejszym znów otrzymaliśmy telefon z taką samą prośbą- osoba powołała się na opinie na goworku. Dlatego też oficjalnie chcielibyśmy poinformować, iż nie zatrudniamy nikogo na podstawie umowy o dzieło i w tym momencie żaden z naszych pracowników nie pracuje na podstawie takiej umowy. Wszystkich kandydatów/naszych pracowników byłych i obecnych , którzy z jakiegoś powodu uważają że mieli/mają podpisaną umowę o dzieło zapraszamy do naszego biura -wyjaśnimy tę sytuację.

proponuję zadzwonić do nich i zapytać

PK

ta jasne umowa o pracę, ja mam umowe o dzieło :(

Jola
@PK

a dla jakiej firmy pracujesz? Ja chciałam umowę o dzieło i otrzymałam info, że nie zatrudniają na dzieło

skoro wg Ciebie nie jest potrzebna wielka weryfikacja cv, to po co jest ta rozmowa rekrutacyjna? na to samo by wyszło, gdyby od razu wysłali do pracodawcy, nie marnując naszego czasu w ich biurze

Mikołaj

naprawdę przyjazna firma polecam serdecznie. praca też ok.

Klaudia

Ja osobiście polecam- rozmowa może nie jest długa ale za to konkretna i rzeczowa. nie ma zbędnych pytań i nie marnują czasu kandydatowi. przedstawiają warunki pytają o doświadczenie, wykształcenie . potem chwila swobodnej rozmowy, czas na pytania dodatkowe i tyle....... kiedyś byłam na rozmowie w innej agencji rozmowa trwała 40 minut na stanowisko sprzedawcy i przez 30 minut maglowali mnie na temat przeczytanych książek i moich zainteresowań to jest dopiero brak profesjonalizmu ...miałam poczucie jakby ta Pani nie wiedziała po co przyszłam czułam się jak na maturze :-)

Zostaw merytoryczną opinię o DPKL Doradztwo Personalne - Warszawa

• Jak się pracuje w DPKL Doradztwo Personalne?

Zobacz opinie na temat firmy DPKL Doradztwo Personalne tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DPKL Doradztwo Personalne?

DPKL Doradztwo Personalne
4.5/5 Na podstawie 75 ocen.