DPKL Doradztwo Personalne

Opinie o DPKL Doradztwo Personalne

Miron

Napiszcie jak się pracuje w DPKL Doradztwo Personalne? Opinie pracowników są bardzo pomocne dla szukających pracy tak jak ja.

Maja

@Ritapróbowałaś skontaktować się w tej sprawie bezpośrednio z firmą?

Rita

na oświadczenie czy stałe pozwolenia robią? ile biorą?

Rita

a Ukrainki zatrudniają legalnie?

Albina
@Rita 05.04.2017 18:19
a Ukrainki zatrudniają legalnie?

tak

Maja

@Krzysiek63a co Ty możesz powiedzieć na temat tego jak wygląda współpraca z firmą DPKL Doradztwo Personalne? Jak wyglądały Twoje dotychczasowe doświadczenia?

Krzysiek63

Posłuchajcie, buraki przyjezdne: Agencja Pracy Tymczasowej to Firma, która jedynie pośredniczy pomiędzy klientem ( Firmą, która szuka pracownika) a potencjalnym pracownikiem. Firma dyktuje warunki zatrudnienia (godziny pracy, wynagrodzenie, etc) Agencja jedynie podaje niejako warunki, które musi spełniać potencjalny kandydat na określone stanowisko. Płaca zależna jest od Firmy, dla której DPKL rekrutuje pracowników. I to wszystko. Wobec powyższego zanim, tłumoku jeden z drugim postanowisz załatwiać coś poprzez DPKL zastanów się, czy naprawdę chcesz pracować czy tylko przyjechałeś do Warszawy, żeby "być kimś". I wobec powyższego: każdemu tłumokowi: goń się. A Paniom z Agencji DPKL - Milenie i Kasi - dużo zdrowia i odporności na ataki buraków. Z wyrazami szacunku K63

Krzysiek63

Witam Właśnie dostałem zaproszenie na rozmowę w Firmie, którą zapodała mi Pani Milena. Oczywiście na początku była to inicjatywa(profesjonalizm, dobra wola) tej Pani. Jutro jadę na spotkanie i zobaczymy, co będzie. Jak już pisałem 30.12: zobaczymy co będzie dalej, bo w chwili obecnej nie zależy już to od Pani z Agencji. W każdym bądź razie na chwilę obecną jeśli chodzi o profesjonalizm Agencji DPKL, bez względu na jutrzejszą rozmowę - jestem zadowolony z profesjonalizmu tej Agencji. Dziękuję Pani Mileno i Pani Kasiu. Pozdrawiam

ania

W takim razie mowa o pani Milenie to ona przeprowadza rozmowy. Pani Kasia nie przeprowadza rozmów. Ja słyszałam wiele razy jak pani Milena przeprowadza rozmowy jak u nich pracowałam i nigdy nie mówiła żeby ktoś sobie coś sam sprawdził w internecie . Jeżeli czegoś nie wiedziała o kliencie to mówiła ze zapyta i zadzwoni do kandydata.

Gość

Dosyć miła jest ta pani, ale niestety wykazuje się wielką niekompetencją. Jeśli zaprasza kogoś na rozmowę, to chyba powinna wiedzieć kim dokładnie jest jej klient, jak wygląda miejsce pracy itp. A nie każe sobie sprawdzić informacje w internecie. Słysząc takie zdanie, od razu odechciewa się podejmować pracę u kogoś takiego.

@ania 07.01.2017 19:27
O jakiej Pani jest mowa? Byłam tam w biurze i jakiś czas pracowałam jako pracownik biurowy. Atmosfera w pracy jest bardzo dobra...

To nie chodzi o osobę która umawia spotkania, a o panią która je przeprowadza.

@ania 07.01.2017 19:27

Cały czas jest Pani Milena i Pani Kasia. Pozdrawiam

Eryk

Bronek
@Eryk 05.01.2017 13:44
pani kasia powinna uczyć sie od pani mileny, stylem, zachowaniem i profesjonalnym podejściem do pięt milenie nie dorasta...

Na jakie stanowisko do nich się zglosiles? Ja wysłałem magazyniera ale jeszcze nikt nie dzwonił. Może w poniedziałek.

wiki
@Eryk 05.01.2017 13:44

Chyba coś pokreciles , chyba nie wiesz kto tam pracuje.

Krzysiek63

witam własnie jestem w trakcie załatwiania pracy przez DKPL. Rzecz jasna nie wiem, jak będzie dalej, niemniej jednak na dzien dzisiejszy mogę powiedziec, że Agencja wywarła na mnie bardzo pozytywne wrażenie. A nie mówie bez podstaw; miałem już do czynienia z róznymi g...mi agencjami jak Te...sA, Ben...tP..ple itd, itp i jak na razie z całą stanowczoscia stwierdzam, że nie dorastaja one do pięt stylowi załatwiania spraw przez DKPL. Sensowna i rzeczowa Pani Milena, konkretna rozmowa, pełna profeska. Powtarzam: nie wiem, czy się uda cos załatwić, ale poprzez doświadczenie z innymi pseudo agencjami jestem mile zaskoczony. Napiszę więcej w przyszłym tygodniu, kiedy już będę wiedział coś konkretnego. Na tę chwilę Agencja wydaje sie być odpowiednią Firmą w swojej profesji. Pozdrawiam Pania Milenę i Jej Koleżanke z pokoju 703.

bastion radości

kusi mnie uwas ne ukrywam praca jako dostawca sushi - przynajmniej z grafikiem nie będzie problemu skoro jak obiecujecie praca od piątku do niedzieli jest - dla mnie to idealne rozwiązanie bo mam jeszcze studia zaoczne wiem że to jednak jakoś z karierą pogodzę

DPKL

Witam serdecznie Szanowni Państwo w związku z kilkoma niepokojącymi opiniami na temat naszej firmy bardzo proszę o bezpośredni kontakt ze mną osoby, które nie otrzymały informacji, o którą prosiły lub musiały na nią długo czekać. Takie sytuacje postaram się wyjaśnić. Proszę o maile na adres: k.lasiewicka@dpkl.pl lub tel 606 490 781. Pozdrawiam Katarzyna Łasiewicka

@DPKL 14.10.2016 09:53

Dzien dobry prawidłowe postawienie sprawy. Niech "pacjent' zadzwoni, określi się i powie, o co właściwie chodzi. Najgorsze jest to, że znakomita wiekszość chcących szybko i bez trudu zarobić nie ma bladego pojęcia ani o rynku pracy ani o zyciu; że o poziomie nie wspomnę. Pozdrawiam, Pani Katarzyno.

Konkurencja

wiecie co tak czytam te opinie i zastanawiam się o co chodzi .krytyka powinna zawierać jakieś szczegóły: dzwoniłem i rozmawiałem z taką i taką panią pytałem o to i o tamto a pani nie znała odpowiedzi lub wprowadziła mnie w błąd. co znaczy nic nie wiedzą? - raczej coś pewnie wiedzą a wszystkiego nie muszą. na kadrach się nie znają????? przecież to doradztwo personalne a nie biuro rachunkowe z tego co widzę. pewnie mają księgową lub korzystają z biura rachunkowego to raczej ich sprawa. jeżeli ktoś chce coś skrytykować super od tego są fora ale podajcie jakąś sytuację szczegóły a nie tylko żeby w książki zainwestowały. równie dobrze sami możecie sobie znaleźć odpowiedzi w internecie na nurtujące was pytania .

Bartek
@... 13.10.2016 23:33
Nie na każde pytanie znajdziesz odpowiedź w internecie w innych agencjach rekruterzy mają jakąś znajomość kadr a tutaj trzeba...

No niestety mili Państwo nie wszystko dostaje się od razu na niektóre dokumenty się czeka i nie można się tego dostać od razu: typu zaświadczenia o zarobkach ,wypełnienie wniosków kredytowych itd. Ja pracuję już od dłuższego czasu za ich pośrednictwem w firmie na ursynowie i osobiście polecam w sumie nie warto się spierać na forach można złożyć sv i samemu sprawdzić na własnej skórze

@Konkurencja 13.10.2016 09:35

Dokładnie. Mendzić i narzekać potrafi każdy, tyle że nie każdy potrafi sprecyzować o co mu naprawdę chodzi, nie wie, o co kogo pytać czyli jednym słowem trzeba najpierw nauczyć się zdrowego i racjonalnego myślenia. Biadolenia w tym kraju i tak dość. A te Panie mają tylko i wyłącznie jeden cel; dla klienta, który zgłasza zapotrzebowanie na pracownika znaleźć najbardziej odpowiedniego. A reszta zalezy od pracownika i ew. klienta czyli pracodawcy. Nie macie problemów? Zatrudnijcie się w Reichle-Massari na farbiarskiej przez agencje Te...sA tudzież Int....ax. Zobaczycie, jak działaja niektóre agencje. tam potrafią podziekować za współpracę po jednym czy dwóch dniach pracy a potem, o zapłatę za przepracowane godziny trzeba będzie dłuuuugo się upominać; bazuja na takich, którzy po prostu odpuszczają. A nieraz jednego dnia potrafią - mówiąc kolokwialnie - odprawic z kwitkiem - trzy - cztery osoby. i co? Parę dniówek firma zarabia. Ja pisałem do T...A codziennie przez miesiąc i wreszcie dostałem... prawie dwa miechy po czasie. bez słowa "przepraszam". tak więc zanim zaczniecie marudzić spróbujcie czegos innego. Pozdrawiam DKPL i "Konkurencję"

Luiza

chodzi mi o opinię sąsiadeczki ,która pisze że na kadrach się nie znają o co dokładnie chodzi?

Sasiadeczka

xxxx
@Sasiadeczka 12.10.2016 16:21
to jakaś pseudo-agencja jakaś Pani Kasia z Milena wymyśliły sobie i nawet dobrze na kadrach się nie znają...

zgadzam się z Tobą całkowicie! człowiek dzwoni, pyta, a one nic nie wiedzą. Równie dobrze można byłoby zatrudnić pierwszą lepszą osobę z ulicy i tak samo by tam działała jak te panie. Brakuje im wielu kompetencji i może warto zainwestować w jakieś książki, kursy, szkolenia.

@xxxx 13.10.2016 08:49

a o co dokładnie pytałeś że te Panie nie wiedziały?

gość

amatorszczyzna i tyle

x
@Czaerniaków 11.01.2017 16:49
Przyjechałeś z Pierdziszewa do Warszawy i myślisz, że zaraz znajdziesz pracę ze swoim wykształceniem? Te Panie są tylko pośredn...

a czy tylko ludzie przyjezdni korzystają z agencji pracy? no niekoniecznie. Także trochę kultury, bo z taką postawą i pogardą do innych zbyt wiele w życiu nie osiagniesz

x
@Czaerniaków 11.01.2017 16:49

a jakieś konkrety ?

TS

@TS 28.09.2016 11:09
wszystko u nich to umowa zlecenie. Widać że tylko zalezy im na jak największym wykorzystywaniu ludzi :(...

rodzaj umowy to raczej zależy od ich klientów a nie od nich

DPKL Doradztwo Personalne

Szanowni Państwo, w ostatnim czasie otrzymaliśmy kilka telefonów z prośbą o możliwość zatrudnienia na umowę o dzieło. Poinformowaliśmy wszystkie osoby, że nie zatrudniamy na podstawie umów o dzieło. W dniu dzisiejszym znów otrzymaliśmy telefon z taką samą prośbą- osoba powołała się na opinie na goworku. Dlatego też oficjalnie chcielibyśmy poinformować, iż nie zatrudniamy nikogo na podstawie umowy o dzieło i w tym momencie żaden z naszych pracowników nie pracuje na podstawie takiej umowy. Wszystkich kandydatów/naszych pracowników byłych i obecnych , którzy z jakiegoś powodu uważają że mieli/mają podpisaną umowę o dzieło zapraszamy do naszego biura -wyjaśnimy tę sytuację.

Ewa

proponuję zadzwonić do nich i zapytać

PK

ta jasne umowa o pracę, ja mam umowe o dzieło :(

@PK 22.09.2016 18:15
ta jasne umowa o pracę, ja mam umowe o dzieło :(

a dla jakiej firmy pracujesz? Ja chciałam umowę o dzieło i otrzymałam info, że nie zatrudniają na dzieło

Gość

skoro wg Ciebie nie jest potrzebna wielka weryfikacja cv, to po co jest ta rozmowa rekrutacyjna? na to samo by wyszło, gdyby od razu wysłali do pracodawcy, nie marnując naszego czasu w ich biurze

Mikołaj

naprawdę przyjazna firma polecam serdecznie. praca też ok.

Klaudia

Ja osobiście polecam- rozmowa może nie jest długa ale za to konkretna i rzeczowa. nie ma zbędnych pytań i nie marnują czasu kandydatowi. przedstawiają warunki pytają o doświadczenie, wykształcenie . potem chwila swobodnej rozmowy, czas na pytania dodatkowe i tyle....... kiedyś byłam na rozmowie w innej agencji rozmowa trwała 40 minut na stanowisko sprzedawcy i przez 30 minut maglowali mnie na temat przeczytanych książek i moich zainteresowań to jest dopiero brak profesjonalizmu ...miałam poczucie jakby ta Pani nie wiedziała po co przyszłam czułam się jak na maturze :-)

Gość

ale w cv możesz sobie do woli nakłamać i właśnie ta rozmowa jest po to, żeby te informacje zweryfikować i pogłębić, ale najwidoczniej w tej firmie o takich rzeczach nie wiedzą

Michał

rozmowa trwająca niecałe 3 minuty to brak profesjonalizmu. nikt nie spytał mnie nawet o doświadczenie a zaproponowal od razu prace w kuchni. pierwszy raz spotkalem sie z takim czyms.

@Michał 09.09.2016 10:27

Michał a na jakie stanowisko wysłałeś cv? nie na stanowisko pomocnika na kuchnie?

Tomek

pomoc kuchni przy robieniu obiadów

Tomek

Bardzo fajna agencja. Byłem i sprawdziłem. polecam wszystkim

Sylwia

też byłam na spotkaniu i jestem dobrej myśli. we wtorek mam mieć dzień próbny. atmosfera w agencji naprawdę super. polecam każdemu kto szuka pracy

Magda

Serdecznie polecam : oferty pracy dla "starszych doświadczonych" jak i dla młodych bez doświadczenia. ogólnie fajne podejście, miła atmosfera, sympatyczni ludzie. lokalizacja też super- al. solidarności . polecam

Bartek

a w którym ogłoszeniu jest użyte takie sformułowanie? przejrzałem i nie widziałem nic takiego?

Lola

polecam agencję- wiedzą co robią

Joi26

banks, umowa o dzieło jest nielegalna przy tego typu pracy ale na szczęście konsekwencje są nie dla ciebie/mnie tylko dla agencji

@Joi26 11.07.2016 14:12
banks, umowa o dzieło jest nielegalna przy tego typu pracy ale na szczęście konsekwencje są nie dla ciebie/mnie tylko dla agenc...

dzwoniłam dziś do firmy i oni nie zatrudniają na umowę o dzieło- nie wiem skąd macie takie informacje.

Daw

też mam umowe o dzieło i sobie chwale

@Daw 07.07.2016 07:43
też mam umowe o dzieło i sobie chwale

na pewno Daw masz umowę o dzieło? może zlecenie? dzwoniłam i pytałam ich o to ,bo mi zależało na umowie o dzieło bo więcej zarobię, ale powiedzieli że na dzieło nie zatrudniają nikogo.

A#

wszyscy co piszą że fajna agencja piszą prawdę też polecam. przekonałem się sam.

Tomek

Na pewna dadzą ci umowe o dzieło o to sie nie martw ja miałem to i ty dostaniesz tylko musisz isc najepiej do pani mileny jesli jeszcze pracuje każdemu dawali kto chciał bo to bardzo elastyczna agencja

Anet

A dacie mi umowe o dzieło? Aneta

Agnes

No ja niestety negatywną, gdzie jest kasa za prace pytam?

DPKL
@Agnes 13.06.2016 17:15
No ja niestety negatywną, gdzie jest kasa za prace pytam?

Bardzo proszę skontaktować się z biurem. wszystkie pieniądze za pracę zostają wypłacane do 15 każdego miesiąca za miesiąc poprzedni. Nie ma takiej możliwości,żeby nasz pracownik nie otrzymał pieniędzy za pracę. Proszę o pilny kontakt telefoniczny lub maila (nr i adres na stronie)

Justyna

z całą przyjemnością wystawiam tej agencji pozytywną ocenę.

Jadzia

wszystko w porządku. mam bardzo dobre doświadczenie z tą agencją. najważniejsze że umowa jest, pieniądze na czas i jest z nimi kontakt w razie jak o coś chce zapytać.

E.S.

Też polecam.

Maria

Byłam u tych Państwa na rozmowie jakiś czas temu. nie piszę nigdy żadnych opinii, ale tym razem postanowiłam się podzielić. byłam już na spotkaniach u różnych pośredników i przeważnie traktowana byłam jak zło konieczne. tym razem naprawdę byłam miło zaskoczona. pani przesympatyczna, uśmiechnięta, wszystko mi wyjaśniła, zadała kilka pytań. obiecała zadzwonić i po kilku dniach zadzwoniła. zaproponowała dzień próbny. jestem bardzo zadowolona z pracy. serdecznie polecam agencję.

Jola

Wojtuś odpowiadałam na pytania Amelki, która była u nich na spotkaniu i zapomniała firmę do której miała iść na dzień próbny, a wiem, że DPKL szuka dla Diet box, bo sama byłam kiedyś u nich na spotkaniu i też tam miałam iść, ale zdecydowałam się iść do innej firmy, ale oferta też od nich. jestem zadowolona i polecam

betty

panie chyba same piszą te komentarze, zobaczenie na niektóre komentarze odp jest od razu, poszłam tam dla testu i nie dziwie sie ze brak stresu jak każdy kto do nich przychodzi bez jakiekolwiek selekcji jest wysyłany, ciekawe co firmy na taki brak selekcji

Amelka
@betty 30.03.2016 08:57

Ja też byłam na spotkaniu i idę na dzień próbny do firmy na Bemowie. nie pamiętam niestety nazwy :-( ale coś z dietą w nazwie. Czy Ty też na Bemowo aplikowałaś Betty? jeśli tak może pamiętasz nazwę firmy?

@Amelka 30.03.2016 12:26

Może Diet box?

Łucja

Byłam na spotkaniu i polecam. atmosfera na spotkaniu bardzo przyjazna. zupełnie nie czułam stresu i nie czułam się jak na przesłuchaniu . dziękuję i czekam na telefon od Pani.

Judyta

Byłam na rozmowie, firma mała, kameralna. podejście do kandydata bardzo profesjonalne. czekam na telefon od nich.

Romek

Pracuję przez nich w firmie usługowej polecam firmę z czystym sumieniem. Rozmowa z panią Martą przebiegła super w przyjaznej atmosferze.

Rafał

Dołączam się do osób polecających i też polecam

MACIEK

TEŻ POLECAM.ZDECYDOWANIE

Zostaw opinię o DPKL Doradztwo Personalne - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie DPKL Doradztwo Personalne