Opinie o Pizzeria Banolli w Kraków

<p align="justify">Restauracja Pizzeria Banolli® to lider sprzedaży pizzy na krakowskim rynku. Obecnie w skład sieci wchodzi 6 restauracji własnych, magazyn produkcyjny oraz back office. Przedsiębiorstwo zajmuje się wytwarzaniem pizz, makaronów oraz dań obiadowych. Produkty Banolli® można spróbować zarówno goszcząc w restauracjach na miejscu jak w dostawie do domu, biura lub w plenerze. Firma współpracuje zarówno z klientem indywidualnym jak i biznesowym, mając możliwość realizacji większych zamówień.</p>

Branże: Restauracje
Restauracje Kraków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pizzeria Banolli w Kraków

Jak widac nie tylko ja!!!

Czytając powyższe wypowiedzi miałam wrazenie ze ktos wyrwal mi slowa z ust!! Mialam "szczescie" pracowac w banolli na stanowisku spec ds. marketingu... I moge bardzo chetnie opisac moje meki nerwy stresy uderzania piescia w stol pana D (kiedy tylko raczylam miec inne zdanie). wyzywiska byly na porzadku dziennym slowo iz jestem psychiczna kiedy z nerwow bawilam sie dlugopisem (pozniej wyrwanie mi go i rzucenie nim )padalo wielokrotnie!!przeklinania krzyki...kiedy poprosilam zeby mnie nie obrazal i nie wyklinal uslyszalam "ze taka jestem pani to on znajdzie sobie inny sposob aby mnie gnebic.. Rece opadly:( praca od 10 do 19/20 to norma bo pan D raczyl zjawic sie na 15-sta, zjesc obiadek polazic tysiac razy za plecami, bo tak stanowisko pracy jest w korytarzu na szlaku komunikacyjnym do ubikacji..zero okna, zero dostepu do swiatla!! Zapachy fretury smazen, slyszenie i czucie poblemow gastrycznych kazdego kto tylko wchodzil do lazienki nie napawa checia do pracy. Umowy sa dwie- jedna o najnizsza krajowa a druga na zlecenie za okolo 10-15zl na godzine zalezy od negocjacji z pania D i panem D.(wyplenia sie kartke dostepnosci godzin na zlecenie- ocZywiscie musza to byc godziny poza tymi ustawowymi 8 !! Czyli np od 8-10 lub od 18-20 tak zeby rozbic 400-600 zl) Owszem 90%czasu to grafika!! Banery, ulotki, grafika na fb, zdrapki, plakaty, zdjecia potraw (jest sie tez fotografem- wojna byla kiedy chcialam zamowic profesjonalna sesje zdjeciowa , skonczona slowami pana D "to se sama zaplac za nia) kalendarze (i tutaj tez swietnie projektuje czlowiek wymysla tworzy promocje na zrywki miesieczne drukuje dopieszcza po czym boom na ziemie paczka w lapy i rozdawanie tych kalendarzy w formie akwizycji po firmach -nie odplatnie za wlasnia BENZYNE!!! Bylo i tak ze jezdzilam Jako dostawca, kiedy zabraklo im Kierowcow!! Tez za swoje!!) Pracy tworczej owszem ale tylko graficznej...:( a takie byly obietnice wielkiego martketingu:( tylko niestety bez ustalenie budzetu planu marketingowego strategii misji wizji celow...nic sie nie zdziala:( Ale jak "przelozonym" marketingowca moze byc osoba bez polotu, kreatywnosci i otwartego umyslu na promocje reklame i ogolny marketing.. Kiedy podjelam proby rozmowy o zachowaniu pana D z pania D dostalam jasny sygnal iz on taki juz jest i sie zmieni ale jedno wazne ze nigdy mnie nie uderzy .....jak tak mozna...i to ja musze znalezc sobie sposob na niego... Nie wiem jak teraz ale ja wykonywaln rowniez grafike i dawalam pomysly na reklame pani E czyli wtedy narzeczonej szefa szefow...za nic:( w godzinach pracy banolli..wtedy dostawalam opiernicz od pana D ze to robie a jak mowilam ze przykaz od gory to kwitowal: rob to po za godzinami bo banolli Ci za to placic nie bedZie- to kto bedzie?:( nikt ... Jezuuuu tego jak tak duzo:( nikt nie chcial pomoc kazdy sie bal o swoja posade... Zaczelo sie wszystko od Rozmowy kwalifikacyjnej Mialam 3 etapy: 1. Rozmowa z dziewczyna od hr i pania D- fajna kreatywna dajaca nadzieje pomimo pytania czy mam dziecko:/ 2. Zadania - stworzenie kampanii marketingowej na 20-lecie 3.rozmowa z panem D... DRAMAT PROSZE GARSTKA PYTAN- po rozmowe poszlam do prawnika (i teraz pewnie kazdy zada sobie pytanie to po co tam poszlas pracowac - for money :)) ktorych i tak bylo jak na lekarstwo:( ale plus zawsze terminowo wyplacane:) Czy mam meza Czy mam kredyt Jakie mam auto Czy mam dzieci w jakim wieku (zaczal obliczacz spisujac sobie daty zamaz pojscia i urodzenia dziecka twierdzac ze "szybko sie uwinelam" Kiedy chce kolejne Gdzie pracuje maz ile zarabia Rade dam jedna!!!! UCIEKAJCIE!! A nie chce nawet zaczynac tematu jak wygladalo przewozenie jedzenia z magazynu:(- bo juz nie podlega pod moje stanowisko...ja opisalam tylko to co mi sie przydarzylo....skonczylam z rozstrojem nerwowym i samoocena rowna zeru...to co ten czlowiek potrafi zrobic drugiem z glowa to jest straszne!!! Chyba czerpie radosc z upodlania i niszczenia innych.. UWAZAJCIE I NIE BADZCIE TAK GLUPI JAK JA BYLAM!!!!

Ops
@Jak widac nie tylko ja!!!

Wygląda na to, że nie opłaca się w tej firmie pracować, z drugiej strony pracownik, który stracił pracę bo nie spisywał się najlepiej może ściemniać. Ciekawe, co tutaj jest prawdą. Czy warto w ogóle wybrać się do tej firmy na rozmowę, czy szkoda czasu? Jestem ciekawa opinii wszystkich tych, którzy pracowali na innych stanowiskach (biuro), nie kelnerskich, kucharskich itp.

emmm
@Ops

większość negatywnych opinii tutaj pochodzi od osób z biura... widziałam na jednym z portali społecznościowych, ze kolejna dziewczyna z biura odeszła i że znowu rekrutują. Jak się przyjmujesz do biura to chodzą zakłady po ilu miesiącach zrezygnujesz. Jak wytrzymasz więcej niż 2 to jesteś mistrzem ;) Na rozmowę nie warto się wybierać, bo rozmowa jest jedną wielką fikcją. Co innego obiecują, co innego wychodzi w rzeczywistości. Chociaż poziom kultury 'kierownika' - (2 etap rekrutacji) daje dużo do myślenia i zapala czerwoną lampkę. Tutaj się nie traci pracy - tutaj ludzie zwiewają w podskokach.

:-)

Uderz w stół a Banolli się odezwie:-)

xxx

Nie polecam. Atmosfera w pracy była często fatalna. Zarobki tragiczne. Kelnerki strasznie przemądrzałe, które wykorzystywały fakt, że była to moja pierwsza praca. Musiałam wykonywać prace za nie, gdy one zajęte były rozmowami. Tragedia!

@xxx

Przykro mi ale nie kojarzę osoby o imieniu Sara, która by kiedykolwiek pracowała na jednej z tych 2 placówek :) Popełniłaś literówkę. Pewnie chodziło Ci o to, że nie spotkałaś zadowolonego pracownika tej firmy :)

;)
@123

Monika daj sobie spokój, Karma powraca;)) Pozdrawiamy!

Sara

Najlepsza na początek - mówię to z perspektywy czasu. Pracowałam w Banolli przez okres studiów (3 lata), skończyłam pracować w maju 2013. Wiele się nauczyłam dzięki szkoleniom kelnerskim, 1 nawet bardzo profesjonalnym gdzie zgłębiłam wiedze kelnerską i dowiedziałam się, że jest to coś więcej niż tylko przyjmowanie zamówień i ich wydawanie za co bardzo dziękuje bo teraz pracuję w prestiżowym Hotelu jako kierownik sali. Jeżeli chodzi o atmosferę to powiem tylko tyle, że będę mieć wiele wspaniałych wspomnień z tych 3 lat, pracowałam na różnych lokalach i nie spotkałam niezadowolonych pracowników, chyba, że ktoś robił dąsy jak poprosiło się go o jakąś pomoc wychodzącą poza jego obowiązki ale takich pracowników dużo nie było. Każdemu polecam, zero zmartwień, pieniążki zawsze na czas, wszystko na umowach, przejrzyście z pełnym zaufaniem z mojej strony nigdy nie było problemu. A powyższe opinie są albo pisane przez pracowników, którzy byli nie fair wobec firmy albo przez konkurencje, bo nie chce mi się wierzyć, że ktoś rzeczywiście tam pracował pisząc coś takiego. Pozdrawiam lokale Chmieleniec, Halszki w szczególności;)

xyz
@Sara

Buahaha sie rozpisalas d.

Czlowiek
@xyz

CzAsem trzeba!!!

logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
Maciek

nie wypowiem się negatywnie o tej firmie kasa zawsze na czas rozliczenia dokładne zwracają za paliwo, więc jest ok ja pracuję już pół roku, przy dobrych dniach można wyciągnąć 250 zł dniówki z napiwkami rzecz jasna :)

Kooo

Nie polecam. Wykorzystuja ludzi jako tania sile robocza(usunięte przez administratora)Odradzam

pracus

Zdecydowanie odradzam, najgorsze miejsce, w którym przyszło mi pracować

maciej

polecam

Zostaw merytoryczną opinię o Pizzeria Banolli - Kraków

• Jak się pracuje w Pizzeria Banolli?

Zobacz opinie na temat firmy Pizzeria Banolli tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Pizzeria Banolli?

Kandydaci do pracy w Pizzeria Banolli napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Pizzeria Banolli
1.9/5 Na podstawie 89 ocen.

Pizzeria Banolli