Pizzeria Wyrwigrosz

Jastrzębie-Zdrój

Opinie o Pizzeria Wyrwigrosz

zła

Jakiś czas temu dzwoniłam z zamówieniem do ''wyrwijgrosza'' i bardzo się zawiodłam ponieważ nigdy nie miałam nic do zarzucenia tej pizzerii do momentu gdy składając telefonicznie zamówienie zostałam potraktowana gburowato przez pracownika tej pizzerii który na moje pytania odpowiadał chamsko

Junior

Dramat! Knysza z kurczakiem, hot dog, karczek w bułce - wszystko nie zjadliwe! Świnie lepiej jedzą! Nigdy wiecej!

Madeo91

Wyrwigrosz Żory nie polecam knysze spalone czarne od spodu składniki sie nie zgadzają co pisze w menu.

franc

Tortilla za 11.00 nie przypomina kompletnie tortilli. Zero mięsa, kupe zieleniny i (usunięte przez administratora) cebuli. Nie dał bym za ten szajs ani złotówki. Nigdy tam nie zamówie.

Knysza za 7.90 - pociety kotlet hamburgerowy na paski + cebula. ; ] Dziekuje - ostatni raz zamawialem !

Zostaw opinię o Pizzeria Wyrwigrosz - Jastrzębie-Zdrój

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Pizzeria Wyrwigrosz