Opinie o Skorupka Wiesława Firma Handlowo-Usługowa Wit w Pielgrzymowice

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Skorupka Wiesława Firma Handlowo-Usługowa Wit. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Skorupka Wiesława Firma Handlowo-Usługowa Wit o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Skorupka Wiesława Firma Handlowo-Usługowa Wit w Pielgrzymowice

xyz Nowy wpis

jaki jest system pracy ? Po 12 godzin dziennie czy 6 godzin?

Dominika Nowy wpis
@xyz

Też jestem ciekawa! Mam nadzieję że ktoś wreszcie odpowie. A Ty na jakie stanowisko chcesz się dostać? ja myślałam o obsłudze kasy.

Filip Nowy wpis
@Dominika

Po 12

Klienci

Bardzo dobry placek po węgiersku , miła i uśmiechnięta obsługa polecam

Dominika Nowy wpis
@Klienci

Wiesz może ile osób tam pracuje? Chcę się zatrudnić i szukam opinii o tej firmie :)

Niktwazny

Bardzo dobra pizza, idealnie wypieczona, a do tego pyszne dania obiadowe!

Polek

Obsługa to zero szacunku dla klienta, zamów, zapłać i ciesz się tym co dostaniesz. Zadzwoń z reklamacją, to (usunięte przez administratora) się wyśmieje.

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Skorupka Wiesława Firma Handlowo-Usługowa Wit.
klientka

Spora różnica między zamówieniem, a dostawą. Reklamacja wyśmiana przez panienkę. Nie polecam.

Romek 2021

Zamówiłem na cienkim, a dostałem na grubym inną pizzę. Pani od telefonu nie ogar, chyba.

edzia

brak słow

Głodny

Nie polecam, bo kiepsko. Kiedyś było lepiej.

admin512

Lepiej zrobić sobie z mikroweli niz tam zamawiac. obsluga kiepska

ewa

kontakt z obsługa na poziomie gleby. kto zatrudnia chisterycziki?

Antek 2000

Zamowilem na cienkim a dostalem na grubym. Obsluga mnie wyśmiała gdy zadzwonilem z reklamacja

Corso

Porażka. Zamówiłem z płatnością kartą, a koleś przyjechał bez terminala i mnie wyśmiał, że nie zrobię przelewu z telefonu. Obsługa postraszyła mnie policją. Zero policji, zero szacunku dla klienta.

Pizza

Długie oczekiwanie i na kraju pizzy sama byłka a sucha jak pieprz , ser podwójny to (usunięte przez administratora) jeśli chodzi o dostawę do domu ,na miejscu wygląda to całkiem ok .....troszkę nie ładnie ludzi tak robić za błozna....a może jeden ser kurier zjada po drodze????

Pszczyna

Witam Zamówiłem na srednim ciescie dostałem cienkie. Zamówiłem z sosami dostalem bez sosow. Ogólnie ostatnio bardzo sie pogorszylo. Pozdrawiam.

Zostaw merytoryczną opinię o Skorupka Wiesława Firma Handlowo-Usługowa Wit - Pielgrzymowice

• Jak się pracuje w Skorupka Wiesława Firma Handlowo-Usługowa Wit?

Zobacz opinie na temat firmy Skorupka Wiesława Firma Handlowo-Usługowa Wit tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Skorupka Wiesława Firma Handlowo-Usługowa Wit?

Skorupka Wiesława Firma Handlowo-Usługowa Wit
1.5/5 Na podstawie 13 ocen.
  • Krzyżowa 4
    43-252 Pielgrzymowice