Keeper Group

Opinie o Keeper Group

Zuzanna
użytkownik zarejestrowany

Pracujesz obecnie w Keeper Group? Podziel się informacjami na temat tego jak wygląda praca w firmie i na co mogą liczyć jej pracownicy.

Bidk
użytkownik zarejestrowany

No bez doświadczenia to może być problem tak jak piszesz @dle. Fajne jest to, że taki doradca biznesowy ma zapewnione szkolenia autoryzacyjne i szkolenia produktowe. Myślę, że to jest bardzo ważna rzecz.

Izabel
użytkownik zarejestrowany

Keeper Group sprzedaje Playa dla firm. Tak z czystej ciekawości się zastanawiam czy można ich porównać do jednych z lepszych sprzedawców ofert play? Swoją drogą - jakimi zarobkami mogą pochwalić się sprzedawcy, którym udaje się zrealizować ponad 100% swojego miesięcznego targetu, czy to są dużo większe pieniądze?

anonim1

Pracodawca FATALNY! nie polecam! pracowałem jakiś czas i brak organizacji, wsparcia ze strony szefostwa, brak szkolen, nikomu nie polecam, bo to szkoda czasu

tmn
użytkownik zarejestrowany

Jak wygląda przykładowy projekt i zakres obowiązków osoby podczas pierwszego roku pracy w firmie? Jak pracownik jest oceniany i promowany? Jak można opisać atmosferę pracy w firmie? Jakie są oczekiwania pracodawcy od nowego pracownika? czy osoba doświadczona praca w tej firmie mogłaby poweidziec wiecej na temat pracy ?

Piotrek

Nie warto i nie sluchaj z gory innych wpisow bo to oni sami je pisza zero organizacji zero szkolen brak wiedzy kierowniczej na temat czego kolwiek ogolnie kiepsko i zaraz padnie tekst z ich strony ze kto pracuje ten ma bo to bzdura:)kazdy kto szedl tam do pracy modlil sie zeby jak najszybciej termin weksla sie skonczyl i tego zeby nie zwracac kasy za pseudo szkolenie ktore nic nie wnosi:)

@Piotrek 29.05.2014, 15:47

Szkolenia przeprowadza Play do sprzedaży własnych produktów więc co ono ma wnosić??? Wiedza kierownicza?? Śmieszna ta opinia. Nie pracuję w tej firmie, ale znajomy pracował i był zadowolony. Zmienił pracę bo urodziło mu się dziecko i poszedł na etat.

slime3000fly

Dobry

Anonim

Kolego źle zrozumiałeś, telefon dają i płacą za niego, auta nie dają a więc nie płacą za niego :)

Anonim

Nie jakimi kosztami . Jeśli stosujesz sie do umowy i jesteś zetelnym pracownikiem to nikt cię żadnymi kosztami nie obarcza . Chyba ze leciał sobie w kulki to wtedy masz problemy. Nawet jeśli nie zrealizujesZ planu to kasę dostajesz tylko mniejsza bo zrobisZ mniej umów proste i logiczne . Powiem ci tak że łatwo sie pieniędzy nie zarabia ale jak cieżko pracujesz to zarobisz dużo wiecej niż w normalnej pracy . Jeśli nie chce ci sie pracować i jesteś leniwych to daj sobie spokój bo stracisz tylko czas .

Anonim

Nie dają. Ale masz wysoką prowizje i jeśli piszesz umowy i realizujesz plany to paliwo ci sie zwraca spokojnie .

Byly DB

tylko prowizja . jak jesteś dobry zarobisz , jak kiepski to sobie daruj

Byly DB

(usunięte przez administratora) ja byłem chyba kiepski bo się mnie pozbyli .

Byly DB

(usunięte przez administratora) Powiem tak jak jestes dobrym handlowcem to się nie zastanawiaj, ale jezeli kiepskim to sobie daruj. tylko działalność

jarek

Obawiam się ze wszystkie wpisy zrobiła jedna osoba. Firma zatrudnia handlowców. To normalne, że jeśli ktoś nie podpisuje umów generuje tylko koszty dla firmy związane ze szkoleniem, użytkowaniem sprzętu telefonu itp. Pracuję tam od kilku lat jeżeli komuś zależy może dobrze zarobić tylko trzeba się nachodzić jak to handlowiec. Za samo siedzenie nic się nie zarobi

Każdy pracownik zna procedury i są one bardzo uczciwe. Jeżeli pracownik odpowiednio, sumiennie wykonuje swoje obowiązki, to jest nagradzany. Komentarz jest bezpodstawny. Zadowolonych z ze współpracy jest bez wątpienia więcej niż takich tylko narzekających, bo nic nie robiących.

Michał

Nie jestem właścicielem firmy, ani żadnym managerem. Praca mi się podobała, przede wszystkim ze względu na atmosferę, która była luźna i nieformalna. Fakt że zarobić nie da się tyle żeby wyżyć. Pracowałem 2 miesiące - zarobiłem po 600 zł/ miec, myślę że naprawdę zarobić można dopiero po jakimś czasie, kiedy rozkręcimy sobie kilku dużych klientów, albo szefostwo będzie nam oddawać klientów którzy sami chcą podpisać umowę. Mój znajomy został dłużej i tak właśnie było - zaczął pracować na klientach którzy spływali ze strony PLAYA, i niewielkim wysiłkiem zarabiał 1500-1800 zł/miec. poświęcając pracy niewiele czasu. Polecam wypowiadać się o firmie, jeżeli macie staż pracy dłuższy niż 2-3 miesiące

Moim zdaniem firma bardzo w porządku, wypłacalni, terminowi, miła atmosfera pracy. Uważam, że negatywne opinie na temat tej firmy są niepodstawne, a komentarze poniżej są żałosne, gdyż mało, ktora firma jest tak wyrozumiała.

Dobra firma. Miła atmosfera w pracy. Wiele można się nauczyć, zdobyć bogate doświadczenie, w 100 % wypłacalna. Jak na niewielką firmę wypada dobrze

anonimmm

z perspektywy czasu praca w tej firmie wiele mnie nauczyła i w porównaniu z podobnymi firmami nie wypada źle. Jak ktoś już tu napisał -jak ktoś zasuwa to zostanie doceniony-.

jak w kazdej firmie, jak się zasuwa to doceniają

dobra firma

Zostaw opinię o Keeper Group - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Keeper Group