Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Keeper Group w Warszawa

Użytkownicy czekają na odpowiedź 50 dni.

Czy firma Keeper Group kieruje się zasadą równości w płacach kobiet i mężczyzn? Chodzi o równorzędne stanowiska.

Łukasz Nowy wpis

Pracowałem tam, ale odszedłem. Trudno się sprzedaje jeśli nie ma się materiałów do pracy, a umowy musiałem sam drukować bo w formie Janek wiecznie kupował zamienniki tonerów co starczało na 5 stron. Do tego wieczne oszukiwanie na prowizjach.

Jan Nowy wpis
@Łukasz

Brawo Ty , a może odszedłeś bo nie umiałeś sprzedawać ?? W formie narzędzi chciales klientów na tacy , samochód , komorę i 20 letnią asystentkę . Jeden z tych co dużo mówi mało robi .

Jaki jest wkład kierownictwa Keeper Group w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

Piotrek Nowy wpis

Podobny jak Rosji w odbudowę Ukrainy

Bartek

Witam i o zdrowie pytam ;-) Myślę o zmianie roboty bo obecna mi nie służy, wobec tego weryfikuję komentarze. Przypuszczam, że odszukam opinie jak się pracuje w firmach z Warszawy. Proszę, dajcie znać jak się Wam pracuje w firmie Keeper Group? Czy mają tam jakieś ciekawe benefity? Ale co najważniejsze czy jest kantyna z tanimi obiadami? Mieszkam sam więc nie gotuję w domu. Bartek

Czy po rozmowie w Keeper Group rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Praca Niemcy montaż demontaż okien i drzwi
Nördlingen
Injobs.Pl Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista ds. infrastruktury
Skarbimierz-osiedle
Mitsui High-Tec Europe Sp. z o.o.
logo firmy Team Leader ds. jakości
Voice Contact Center Sp. z o.o.

(usunięte przez administratora) i oszust. Nie wypłaca prowizji. Po zakończeniu współpracy możesz zapomnieć o pieniądzach z ostatniego miesiąca. Usłyszysz k

Piotrek
@Anonim

Ja pracowałem tam wiele lat temu widze że nic sie nie zmienilo ta firma to jedna wielka zenada,poczekaj zaraz zacznie cie rozliczac za polaczenia prywatne albo smsy,szkolenia?tam nie ma zadnego szkolnia sucha jest sucha wiedza co na stronie przeczytasz.o ogólnie ta firma to jest jeden wielki (usunięte przez administratora)

Zuzanna

Pracujesz obecnie w Keeper Group? Podziel się informacjami na temat tego jak wygląda praca w firmie i na co mogą liczyć jej pracownicy.

Bidk

No bez doświadczenia to może być problem tak jak piszesz @dle. Fajne jest to, że taki doradca biznesowy ma zapewnione szkolenia autoryzacyjne i szkolenia produktowe. Myślę, że to jest bardzo ważna rzecz.

Izabel

Keeper Group sprzedaje Playa dla firm. Tak z czystej ciekawości się zastanawiam czy można ich porównać do jednych z lepszych sprzedawców ofert play? Swoją drogą - jakimi zarobkami mogą pochwalić się sprzedawcy, którym udaje się zrealizować ponad 100% swojego miesięcznego targetu, czy to są dużo większe pieniądze?

anonim1

Pracodawca FATALNY! nie polecam! pracowałem jakiś czas i brak organizacji, wsparcia ze strony szefostwa, brak szkolen, nikomu nie polecam, bo to szkoda czasu

tmn

Jak wygląda przykładowy projekt i zakres obowiązków osoby podczas pierwszego roku pracy w firmie? Jak pracownik jest oceniany i promowany? Jak można opisać atmosferę pracy w firmie? Jakie są oczekiwania pracodawcy od nowego pracownika? czy osoba doświadczona praca w tej firmie mogłaby poweidziec wiecej na temat pracy ?

Piotrek

Nie warto i nie sluchaj z gory innych wpisow bo to oni sami je pisza zero organizacji zero szkolen brak wiedzy kierowniczej na temat czego kolwiek ogolnie kiepsko i zaraz padnie tekst z ich strony ze kto pracuje ten ma bo to bzdura:)kazdy kto szedl tam do pracy modlil sie zeby jak najszybciej termin weksla sie skonczyl i tego zeby nie zwracac kasy za pseudo szkolenie ktore nic nie wnosi:)

@Piotrek

Szkolenia przeprowadza Play do sprzedaży własnych produktów więc co ono ma wnosić??? Wiedza kierownicza?? Śmieszna ta opinia. Nie pracuję w tej firmie, ale znajomy pracował i był zadowolony. Zmienił pracę bo urodziło mu się dziecko i poszedł na etat.

slime3000fly

Dobry

Kolego źle zrozumiałeś, telefon dają i płacą za niego, auta nie dają a więc nie płacą za niego :)

Nie jakimi kosztami . Jeśli stosujesz sie do umowy i jesteś zetelnym pracownikiem to nikt cię żadnymi kosztami nie obarcza . Chyba ze leciał sobie w kulki to wtedy masz problemy. Nawet jeśli nie zrealizujesZ planu to kasę dostajesz tylko mniejsza bo zrobisZ mniej umów proste i logiczne . Powiem ci tak że łatwo sie pieniędzy nie zarabia ale jak cieżko pracujesz to zarobisz dużo wiecej niż w normalnej pracy . Jeśli nie chce ci sie pracować i jesteś leniwych to daj sobie spokój bo stracisz tylko czas .

Nie dają. Ale masz wysoką prowizje i jeśli piszesz umowy i realizujesz plany to paliwo ci sie zwraca spokojnie .

Byly DB

tylko prowizja . jak jesteś dobry zarobisz , jak kiepski to sobie daruj

Byly DB

(usunięte przez administratora) ja byłem chyba kiepski bo się mnie pozbyli .

Byly DB

(usunięte przez administratora) Powiem tak jak jestes dobrym handlowcem to się nie zastanawiaj, ale jezeli kiepskim to sobie daruj. tylko działalność

jarek

Obawiam się ze wszystkie wpisy zrobiła jedna osoba. Firma zatrudnia handlowców. To normalne, że jeśli ktoś nie podpisuje umów generuje tylko koszty dla firmy związane ze szkoleniem, użytkowaniem sprzętu telefonu itp. Pracuję tam od kilku lat jeżeli komuś zależy może dobrze zarobić tylko trzeba się nachodzić jak to handlowiec. Za samo siedzenie nic się nie zarobi

Każdy pracownik zna procedury i są one bardzo uczciwe. Jeżeli pracownik odpowiednio, sumiennie wykonuje swoje obowiązki, to jest nagradzany. Komentarz jest bezpodstawny. Zadowolonych z ze współpracy jest bez wątpienia więcej niż takich tylko narzekających, bo nic nie robiących.

Zostaw merytoryczną opinię o Keeper Group - Warszawa

• Jak się pracuje w Keeper Group?

Zobacz opinie na temat firmy Keeper Group tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Keeper Group