Opinie o Asc Paweł Filipek w Jasienica

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Asc Paweł Filipek. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Asc Paweł Filipek o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja metalowych elementów stolarki budowlanej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Asc Paweł Filipek w Jasienica

Zniesmaczony

Jako były pracownik tej firmy pragnę ostrzec wszystkich rozważających podjęcie zatrudnienia w tym (usunięte przez administratora)miejscu. Jeśli zależy Wam na szacunku, prawdomówności czy możliwościach rozwoju to jedno jest pewne - takich wartości w tym miejscu nie znajdziecie. Firmę cechuje (usunięte przez administratora), brak szacunku i (usunięte przez administratora)człowieka. W momencie zmiany władzy, zwolnieniu ulegli nawet pracownicy z wieloletnim stażem - tutaj zatem nieważne jaki wkład wniosłeś w rozwój firmy, i jakie posiadasz kompetencje. Pracownicy przyjmowani są po znajomości, cechuje ich brak należytych umiejętności i kwalifikacji na zajmowanym przez nich stanowisku. Dotyczy to nie tylko liderów działu szwedzkiego, niemieckiego oraz metalowego a także innych pracowników tej firmy. W tym miejscu, podobnie jak władza obiecają Wam przysłowiowe gruszki na wierzbie i śliwki na sośnie i na słowach się skończy. Później wasi rozmówcy, wszystkiego się wyprą. Jeśli zależy Wam na miejscu pracy z normalną atmosferą oraz godnymi warunkami to omijajcie to miejsce szerokim łukiem.

@Krzysztof

Nie motywuje się, ilość obowiązków jest nie do ogarnięcia, wymagania wygórowane. No i cały czas tylko teksty, że nic nie robisz, chociażbyś tyrał za dwóch. Klimat jak na jakimś (usunięte przez administratora) albo w korpo, tylko z kasą daleka od korpo. Niedawno też odszedłem, bo ciężko pracować w takiej atmosferze. Nie polecam, a pozytywy o tym szacunku i wsparciu to chyba sami sobie piszą. Jest dużo innych firm w okolicy, bo asc tylko dla desperatów

Pracownik firmy- HR

Zastanawiacie się, czy warto wysłać CV do firmy ? Odpowiedź jest prosta- zawsze warto- rozmowa rekrutacyjna otwiera perspektywę pracy, a zarobki są adekwatne do poziomu zaangażowania i pracy. Praca w firmie ASC daje dużo możliwości zawodowych- Szukasz pracy w stolarce aluminium ale nigdy nie pracowałeś? To przeczytaj jakie mamy powody, które mogą Cię przekonać. Po pierwsze, praca na produkcji stolarki okiennej może być interesująca dla osób zainteresowanych pracą manualną i tworzeniem rzeczy. Biorąc udział w procesie produkcji, możesz mieć okazję zobaczyć, jak surowe materiały i komponenty przekształcają się w gotowe okna. To może być bardzo satysfakcjonujące widzieć, jak Twoja praca przyczynia się do powstawania użytecznych i estetycznych produktów. Po drugie, praca na produkcji stolarki okiennej może być dynamiczna i różnorodna. Możesz mieć możliwość wykonywania różnych zadań i uczestnictwa w różnych etapach procesu produkcyjnego. To może pomóc w uniknięciu rutyny i monotoni, gdyż będziesz zaangażowany w różnorodne czynności. Po trzecie, praca na produkcji stolarki okiennej może oferować stabilność zatrudnienia. Ze względu na popyt na okna, branża stolarki okiennej często zapewnia stałą pracę i perspektywy rozwoju zawodowego. Jeśli jesteś osobą, która ceni sobie stabilność zatrudnienia, to praca w tej branży może być dla Ciebie odpowiednia. Nie opieraj się na opiniach innych - przekonaj się sam. Zapraszamy na rozmowę do firmy: hr@ascpf.pl - czekamy na Twoje zgłoszenie! Oczywiście, jak w przypadku każdej pracy, są również pewne wyzwania, związane na przykład z pracą fizyczną, długimi godzinami stania lub powtarzalnymi czynnościami. Jednak ogólnie rzecz biorąc, praca na produkcji stolarki okiennej może być satysfakcjonująca i oferować wiele możliwości rozwoju zawodowego.

Ula
@Pracownik firmy- HR

Wszystko fajnie wygląda - poproszę jednak konkrety. Jaka umowę firma oferuje? Jakie zarobki na początek? Brat szuka pracy i dobrze byłoby wiedzieć zanim wyślę zgłoszenie

Hekiii

Hej, czy kto może polecić stanowisko Cnc w tej firmie albo powiedzieć czy warto aplikować ? Jakie benefity oferuje firma ? Macie jakieś dodatki do wakacji bony na święta ?!

@Warto

A przedstawisz jak to wygląda kwotowo? Ten socjal opiszesz szczegółowo? Ciekawi mnie jak hojna firma jest z tym karpiem na święta? Każdy pracownik dostaje tyle bonusów, na każdym stanowisku?

Eugeniusz Nowy wpis

Pracowałem nie cały rok na stanowisku projektant. Powiem że bardzo mi się podobało, chociaż miałem drobne uwagi. Odszedłem z powodu przeprowadzki. Może nie zdążyłem wszystkich poznać, ale jeżeli chodzi o właściciela, bardzo pozytywny i otwarty. Co naprawdę brak w innych firmach, to czystość i poządek w biurze. Nowoczesny sprzęt. To nie jest najważniejsze, ale pozytywne.

@Eugeniusz

Super fajnie się to czyta. Czy możecie napisać, jaka jest pensja na tej posadzie? I jak jest nowoczesne biuro, to jak wygląda soclajka? Jest takie pomieszczenie i jest tam np. mikrofala, lodówka jakieś przekąski od firmy?

@## Nowy wpis

Tam ludzie czekają na swoje wypłaty od grudnia . Socjalu nie ma .

Mirosław Nowy wpis
@@##

Od grudnia powiadasz. Z jakiego to powodu miałyby być opóźnienia w wypłacaniu pensji i jak ludzie na to reagują?

Stary pracownik

Omijajcie tą firmę szerokim łukiem ,zwalniani fachowcy, ludzie którzy coś umieją, którzy wnosili sporo w rozwój firmy,a zostają niedojdy ,ulubieńcy brygadzistow i biurowców. Umowy na stałe nie są nic warte ,zwalniają Cie ,ponieważ wg nich robisz błędy, są skargi itp,ale przez 4 wcześniejsze lata wszystko było ok,co było potrzebne i ważne zostało wykonane ,żadnej skargi i reklamacji. Kierownictwo to jest totalna pomyłka, mydlenie oczu ludziom, że jest wszystko dobrze, że będą premie jeśli skończymy projekt ,a będą jeszcze większe premie jak skończymy projekt w wyznaczonym czasie. Projekt został zakończony w określonym terminie ,a premi nie było, także śmiechu warte, gdy ludzie zrobili szum ,wielce zostało ogłoszone że będzie premia, a było to 100zl. PORAŻKA! Robić z ludzi (usunięte przez administratora) to oni potrafią, a w szczególności wielce wielmożny pan dyrektor L.S. Ktoś taki powinien sprzątać WC ,a nie być na stanowisku dyrektora,chodz i pewnie to nie było by dobrze zrobione. Gdy było inne zarządzanie to jakoś się kręciło, ale później to już tylko dno i wodorosty.

Kubi
@Stary pracownik

Mam mętlik w głowie, po Pan opinii. Na swej stronie firmy wymienia wartości, jakimi się w swych działaniach kieruje, typu: szczerość, profesjonalizm, wiedza, innowacyjność, szacunek. Chciałem się czegoś więcej dowiedzieć, czy pracę, jako magazynier bym tu znalazł i za jakie pieniądze? Ale może napisze Pan wpierw, czy da się w firmie odwołać od decyzji o zwolnieniu, bo nie wiem, kto tu o tym decyduje? Sam Pan pisał, że nie zgłaszano żadnych zastrzeżeń, co do pracy, a powodem zwolnienia okazać się miały błędy. Nie chcieliby fachowca zachować, nawet gdyby miał z kimś na pieńku?

@***

Proszę bardzo i już wypłaty wstrzymane . Jak można było doprowadzić taką firmę do ruiny .

@***

Proszę już pytać Dyrekcji , wypłaty jak nie było tak nie ma .

@@***

No ktoś tam już wcześniej wspominał, że nie dostał zapłaty za fakturę. A jak często to się zdarza, jest tego jakaś konkretna przyczyna? Napisałeś, że doprowadzono firmę do ruiny, ale w jaki sposób, co takiego się stało?

Stanowczo nie polecam, najpierw nie dbają to żeby wszystkie materiały były wcześniej tym bardziej na czas, tylko jak już klient straszy że weźmie projekt to dostarczają .W tedy już jest za późno żeby wszystko odrobić .Uwaga także na to że wypłata po terminie .Kolejna rzecz wieczne kłamstwa zakłamana firma, coś niby zrobione przez kogoś a okazuje się że nie jest zrobione musisz to za niego zrobić.nie dostarczanie rysunków na czas bo nie ma kto tego zrobić.Brak jakiej kolwiek dyscypliny o wszystkich o właściciela wiecznie ma wszystko w 4 litrach tylko by kaskę garnoł ,biuro wiecznie zajęte tylko nie wiadomo czym . pracowników nie których papierosy przerwy kiedy najdzie ochota.nie polecam wieczne dramaty i sensacje

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Asc Paweł Filipek? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?

Ale jak? Szukałam informacji o upadłości w firmie w katalogach firm i w krs i nie ma tam nigdzie takiej informacji. To chyba nadal działa, co? Formalności związane z upadłością nadal trwają? I czy reszta pracowników nadal ma zatrudnienie, czy totalnie już wszystkich zwolnili?

Z 100pracowniow zostało 10,czyli większość biurowców, firma z samymi długami,nie płacącą wypłat na czas ,straszy pracowników że jak nie będę robili czegoś na czas to dostaną dyscyplinarkę. Teraz już nawet odprawy nie wypłacją zwolnionym. Nie poleciłabym tej firmy nikomu ,chyba że ktoś chce pracować za półdarmo i nie mieć wypłaty na czas.

Wiesz, czy to dotyczy jedynie Ciebie? Piszesz o współpracy, czyli pewno jakieś b2b. Więc jak z osobami na umowie o pracę?

Jaka umowa obowiązuje w Asc Paweł Filipek podczas okresu próbnego?

Solid

Firma ASC nie płaci. Wzywam do zapłaty mojej faktury 28/10/2023 !!!!!! Omijajcie tą firmę z daleka!!!!

Mazik

Ludzie dam wam dobrą radę, trzymajcie się z dala od tego miejsca. Praca nie jest pewna jednego dnia dostajecie umowę na czas nieokreślony a drugiego dostajecie wypowiedzenie z przyczyn ekonomicznych i obiecanki cacanki że pomogą znaleźć pracę a z nikim nie było i nie ma kontaktu, szefostwo nie ogarnia kompletnie sytuacji w firmie, faktury nie opłacane pracownicy nie podlegają żadnej dyscyplinie mianowicie papieroski kiedy najdzie ochota itp. Jezli rozważacie aplikowanie do pracy w tym (usunięte przez administratora) to radzę się trzy razy zastanowić bo szkoda czasu i nerow. Pozdrawiam

@Mazik

Dużo osób dostało takie wypowiedzenia z dnia na dzień? Rzeczywiście firma ma problemy ekonomiczne czy to tylko taka wymówka? Ile można sobie robić przerw na fajka, bo sam jestem palący?

Cześć, rok temu we wrzesniu wiem że szukali pracownika produkcji, bo do tej pory się wyświetla ogłoszenie. A teraz mają przyjęcia? Jak tak to bym chciała aktualna propozycje poznać, tam o tych benefitach wspominali, można coś więcej + duzo mozna do podstawy dorobić na premiach?

Jak nazwa wskazuje, to firma wymaga znajomości niemieckiego na stanowisku Specjalista ds. obsługi sprzedaży z językiem niemieckim. Piszą, ze to do komunikacji z klientem. Czy wiecie, jak na rekrutacji jest to sprawdzane? Jest rozmowa, może cała rekrutacja jest w tym języku? Albo chcą odpowiednich dokumentów potwierdzających język?

Hekiii

Warto
@Hekiii

Benefitów jest sporo, wczasy pod gruszą, na karpia tez zawsze coś jest, premie są wysokie, Social (usunięte przez administratora) raczej mało która firma jest na tak wysokim poziomie doinwestowana, jak to mówią „złote a skromne”, dziś trochę ciasno ale już nie długo mają otworzyć nowy biurowiec

Kkkkk
@Warto

Dzięki za info. Jeżeli to prawda to caly czas się zastanawiam skąd te inne negatywne komentarze A na jakim poziomie % są te premie ?

Spedytor

Nie polecam współpracy jako spedytor, pod względem płatności. Firma ma kilkadziesiąt faktur nieuregulowanych brak kontaktu ze strony firmy oraz brak jakiejkolwiek informacji kiedy zaległości zostaną uregulowane. Katastrofa...

Zwykły

Dziś mnie zwolnili ze względu na zbyt małe zamówienia, mimo słabej sytuacji zaoferowali pomoc przy znalezieniu nowej pracy zobaczymy czy pomogą, szkoda ale takie życie.

Antosia
@Zwykły

Ta ilość zamówień zależała od Ciebie czy nie? Na jakimś okresie próbnym byłeś czy jak to wyglądało? Jak bardzo zależne od zamówień jest wynagrodzenie? Czy jakąś stałą podstawe się tu dostanie?

Pracownik firmy- HR

Ula
@Pracownik firmy- HR

PRACOWNIK

Dzień dobry, pracowałem tam jako pracownik tymczasowy, tylko dzięki takiej formie zatrudnienia dostałem wynagrodzenie, ponieważ wiem, że ASC Filipek nie płaci swoim dostawcom i moja agencja też nie dostała za faktury z 3 miesięcy nawet grosza. Ciekawe czy płaci innym ludziom..

Etatowy

Ogolnie rzecz ujmujac nie polecam. Warunki pracy jako takie. Płaca średnia chyba ześ jeden z tych co laza do gory to mozesz zarobic normalne pieniedze. Brak specjalistow na produkcji ludzie robia po kilka dni i zostaja sami nie ma kogo prosic o pomoc dokumantacji brak informacji brak. Ciagle tylko wiecej i wiecej a zeby zejsc na dol i wytlumaczyc to nie ma pana. Na innym dziale zwolnili kierownika i nikomu nic nie powiedzieli. Materialu ciagle brakuje. Premie obciete bo kasy nima. Dyrektora ja dole widac tylko jak z roboty wylazi. Komunikacja nie istnieje. Cyrk. Z plusow to fajna kuchnia herbata dostępne i to chyba tyle. Firma z zewnatsz wyglada fajnie ale w srodku jest po prostu (usunięte przez administratora) Krotko to praca dla ludzi z poczuciem humoru bo za smieszne piniadze

Lidia
@Etatowy

Średnia znaczy jaka? Byłoby dobrze poczytać coś bardziej konkretnego. Mówisz, że premie do tego obcinają. To podwyżek nie było, przecież inflacja jest?

Etatowy
@Lidia

Dodali 100 odjeli 300. Wyniku tych działań chyba nie musze ci pisac co?

@Zniesmaczony

Nie rozumiem dlaczego administrator usuwa poszczególne słowa, które są niczym innym jak szczerą prawdą: czyli brak prawdomówności oraz fałszywość pracujących tam ludzi - jest w tej firmie grono osób które z wielką przyjemnością na Ciebie doniosą. Uważam że każda osoba, która chce się zatrudnić w tej firmie ma prawo wiedzieć jak tam faktycznie jest.

Nie pracownik
@Zniesmaczony

Znam kilka osób które pracowały w tej firmie i się zwolniły oraz kilka które dalej pracują ale ogólnie moje pytanie brzmi jakie znaczenie ma wieloletni pracownik który (nie chce brzydko pisać bo i tak zostanie to usunięte) nic nie robi, bo myśli że ma wakat na całe życie. To nie PRL że ludzie pracują po 40lat w jednym zakładzie, teraz jest tak że jak nie pracujesz i w sumie nic nie wnosisz do firmy to jesteś bezużyteczny więc ten argument jest bezsensu. Kolejna rzecz, nie ma firmy w której ludzie nie zciągają swoich znajomy a kto tak nie robi niech pierwszy rzuci kamień. Tak więc większość twojego "zniesmaczenia" jest wyzssane z palca.

Wanda
@Zniesmaczony

Dlugo tutaj pracowałeś ? Wskazujesz na brak możliwości rozwoju, w takim razie nie miałeś żadnego awansu czy szkolenia podczas swojej pracy? A chociaż jakieś podwyżki są? Uważasz, że wszyscy przyjęci tu pracownicy nie mają wystarczających kompetencji?

@Nie pracownik

Znaczy ktoś ważny pisał he he, może nawet sam szef albo nowy "derektor". W tej firmie każda porażka jest porażką pracownika a każdy sukces jest sukcesem szefa. No i nieważne ile pracujesz, w opinii jaśnie szefów i tak g..no robisz i bierzesz kasę. Po wpisie o PRLu i nicnierobieniu poznaję rękę "zarządu". No cóż, odeszli ci co nic nie robili, ciekawe jak daleko zajedziecie bez nich.

Krzysztof
@Aleksander

To jak tu się motywuje ludzi do dokształcania się, czy po prostu przykładania do swoich obowiązków? Zarobkami, nie wiem premiami jakimiś? Czy inaczej, choćby dobrym słowem, płatnym dniem wolnym?

@Krzysztof

Quba

Hej mam pytanie. Około dwa miesiącu temu było ogłoszenie na stanowisko CNC. Czy ktoś się orientuje czy etap rekrutacji się zakończył ???? rektrutacja zajmuje sie agencja pracy a narazie cisza z telefonem. Pozdrawiam

Jarek

Byłem na produkcji 2 lata temu w firmie produkującej meble, teraz wróciłem z Holandii. Nie wiedziałem, że ta firma rekrutuje pracowników do siebie. Idę na rozmowę i nie mogę powiedzieć, że zatrzymują mnie negatywne opinie. Zobaczę jak będzie i dam wam znać. Jak się uda to przekaże info.

Potencjalny pracownik
@Jarek

Witam Jarku,moze sie spotkamy bo w tym tygodniu tez jade na rozmowe do tej firmy i mam nadzieje ze te negatywne opinie sie nie potwierdza. Bardzo jestem ciekaw jak firma podchodzi do tematu przyuczenia na produkcji. Czy przelozeni sa wyrozumiali czy raczej sztywne normy i jak sie nie wyrobisz to po premii!? Ktos cos wie? Prosze sie podzielic wiedza.

@Potencjalny pracownik

Każdy ocenia wg swojego uznania. Jednemu pasuje jedno i innemu drugie. Ja pracuje i kasa się mi zgadza.

@Potencjalny pracownik

I jak tam , jesteś już po rozmowie, jeśli tak opowiedz jakie wrażenia i czy jesteś zadowolony z warunków jakie Ci zaoferowali? Też jestem ciekawa jak wyglądają początki na produkcji, bo mąż liczy na naukę na początek, a wtedy dają umowę na okres próbny? Piszesz też o premiach, wiesz jakie to kwoty są?

Zostaw merytoryczną opinię o Asc Paweł Filipek - Jasienica

• Jak się pracuje w Asc Paweł Filipek?

Zobacz opinie na temat firmy Asc Paweł Filipek tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 22.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Asc Paweł Filipek?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 18, z czego 3 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Asc Paweł Filipek
3.3/5 Na podstawie 7 ocen.
  • 1475
    43-385 Jasienica