Opinie o SIMPLY OFFICE SOLUTION.PL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ W UPADŁOŚCI w Żarów

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy SIMPLY OFFICE SOLUTION.PL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ W UPADŁOŚCI. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w SIMPLY OFFICE SOLUTION.PL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ W UPADŁOŚCI o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Meble - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SIMPLY OFFICE SOLUTION.PL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ W UPADŁOŚCI w Żarów

Natalia

ULTRA PLUS ma długoletnią tradycję i doświadczenie. Sadzę, że wiele uwag o których jest mowa można przekazać na adres e-mail info@ultraplus.pl,

Leon

Pracuję w Ultra Plus i nie zgadzam sie z takimi opiniami.! W każdej firmie są okresy lepsze i gorsze ale to nie znaczy , że firma jest do niczego. Firma to też ludzie i bardzo dużo zależy od pracy całej załogi.! Chyba nikt nie chce żeby firma upadła?

Niki
@Leon

Cześć, ja też się nie zgadzam. Firma nie jest do niczego, nasza praca jest naprawdę fajna, ludzie dobrze się znają, lubią że sobą pracować i lubią to co robią. Uważam że załoga jest zgrana, ostatnio nawet od dłuższego czasu niezmienna - co jest tutaj niesamowitym wyczynem, tylko jest jedno wielkie ALE, jedna-JEDYNA - osoba potrafi zniszczyć całą pozytywną atmosferę, zabić chęci do pracy, zrównać cię z ziemią i spowodować że cały twój entuzjazm który wnosisz codziennie rano do zakładu znika wraz z przekroczeniem progu i wszyscy wiemy o kogo chodzi. Ale co my możemy zrobić - NIC, nic z tym NIKT nie może zrobić, chyba poza szukaniem innej pracy bo tak długo się nie da...

Wich
@Niki

Dajcie soków - szukajcie innej roboty i tyle ... to nie jest firmą tylko dziadostwo i tyle.

Janusz
@Wich

Dajcie wiecej SOKOW! WOLNOSC DLA POMIDOROW!

Sok
@Janusz

A ja wolę pomarańcze !!!! Bla bla bla

Plesń
@Sok

Ale to wszystko tu zgnite

mm

Dziadostwo i tyle , odechciało mi się pracować u "prywaciarzy" dzięki tej firmie

Hipster

Pozytywne komenty to pewnie ten srednio rozgarniety (usunięte przez administratora) iz IWONKA smaruje. :D Jesli lubisz upominac sie o wyplate, dawac opier...c sie bez powodu, kochasz chaos i destrukcje, chcesz co kilka miesiecy/tygodni pracowac z nowymi ludzmi a na widok wlasnej siostry w bikini robi Ci sie goraco: IDZ DO ULTRA PLUS!!!

Przedstawiciel Handlowy

Spotkanie profesjonalne, mnie akurat rekrutowała Pani Prezes, widać było, że jest dobrze przygotowana, przedstawiła mi model działania firmy, produkty, pokazała materiały którymi posługują się handlowcy. Z tego co opowiadała firma cały czas się rozwija, wiec są szanse na większe zarobki i dodatkowe premie od wyników.

Raczej bez zaskoczeń, rozmowa była dość luźna, co pozwoliło mi się otworzyć i ustalić wszystkie warunki bez zbędnego stresu, jak ktoś jest pewny swoich umiejętności i ma doświadczenie bez problemu sobie poradzi. Przynajmniej na takie stanowisko jak handlowiec.

logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
Leszno
Lucek

Czy firma ma aktualnie jakieś nowe oferty pracy? Słyszałem o nich dobre,opinie a może tu ktoś ma informacje i mógłby się podzielić? Miałbym blisko do pracy?

Klik
@Lucek

Hahahahah dobre opinie .... ale gdzie ? O czym ? Od kogo ? To napewno mówisz o U+ ?

BH

TOTALNE BZDURY !!! POZYTYWNE KOMENTY PISZE JEDNA I TA SAMA OSOBA !!! NIE PŁACĄ NA CZAS. ZA WLASNE BŁĘDY OBWINAJA WSZYSTKICH BYLE TYLKO NIE SIEBIE . UMAWIAMY SIE NA PEWNĄ STAWKE A W RZECZYWISTOŚCI DOSTAJEMY MNIEJ . KAŻĄ PODPISYWAĆ ZGODY NA OTRZYMANIE WYPŁATY Z POŚLIZGIEM ABY UNIKNĄĆ KAR OD PIP . JESTEŚ NORMALNY TO SZUKAJ INNEJ PRACY . JA ODCHODZĘ W NAJBLIŻSZYM CZASIE . PRACY WOKÓŁ DUŻO . WYSTARCZY DOBRZE POSZUKAĆ.

Kac
@BH

Ale to nic nowego nie napisałeś - zawsze tak było ze nie płacili itd... a teraz chcą żeby każdy się na to godzil w sposób oficjalny ... i ta zgnita atmosfera ... fuuu

Jan

No w tym momnecie Ultra Plus jest naprawdę w porządku, nie mogę zarzucić im totalnie nic, firma po prostu marzenie jeśli szuka się długiej i wartościowej pracy, za przyzwoite pieniądze, wiadomo chyba i naprawdę szczerze ich polecam, przemyślcie to sobie

Luter
@Jan

Zgadzam się z Tobą. Dobrzy ludzie w każdej firmie są podstawą bo to oni budują jej markę. szefostwo jedynie nadaje kierunek ich pracy.

JB

Kiedy nie zna się genezy powstania jakiegokolwiek przedsięwzięcia, powodów, wizji prekursorów, wyznaczonych celów i innych niezmiernie ważnych składowych, nie należy dokonywać ocen całości tego Bytu. Zalecam wstrzemięźliwość bądź zwyczajny umiar w krytyce, mogącej dotknąć czysto prywatnie osoby, które: - miały pomysł na ten bussines, - znalazły po wielu staraniach stałych odbiorców , - poświęcają swój cały potencjał i czas na pracę, - znoszą fochy nieświadomych niczego pracowników, - speraja się z wieloma instytucjami również w interesie pracowników, - jako jedyni są żywo zainteresowani rozwojem , wreszcie! - jako jedyni wylozyli na to przedsięwzięcie kasę!!! I ryzykują ją codziennie współpracując z Wami. Do wszystkich chowajacych sie w cieniu monitora! Nie macie pojęcia jakim obciążeniem dla człowieka jest prowadzenie firmy. Ciągła walka, która odbija się na zdrowiu zarówno właścicieli firmy jak i na ich najbliższych. Stres, graniczacy często z szalenstwem. Skoro tyle wiecie o tym, co należy usprawnić a co zmienić kompletnie, to sami zakladajcie firmy i prosperujcie jak najlepiej. Na szczęście każdy ma dziś już do tego prawo. A jak nie? To trochę więcej szacunku dla ludzi, na których garnuszku obecnie jesteście.

zainteresowany

Czy ktoś ma informacje na temat oddziału w Kłodzku? Jak długo oni już działają? A może dopiero zaczynają? Jak tam wygląda praca?

tomek

Odpowiednie kwalifikacje to rzeczywiscie normalny wymóg do spełneinia, ale jakie są tutaj benefity socjalne?

onaaaaaaaa

za 100 mln nie poszla bym tam do pracy

Opinia

Daj sobie spokój za wczasu

Gron

no ja pracuje w ultra plus ,tez na umowe o prace .To zalezy gdzie tafisz .to co jest fajne w ultra ,że kierownik nowego pracownika sprawdza , daje na rózne stanowiska i daje tam gdzie możesz być najlepszy .Czasem jak sytuacja sie zmienia i trzeba pomoc drugiemu wydziałowi , jestesmy przesuwani .Tu są dobrzy kierownicy i fajna atmosfera .Kierownicy pracuja razem z nami ,nie mendzą a organizują nam prace ,czasem sie miedzy sobą kłócą bo zawsze nasza kierowniczka walczy o nas .codziennie zdajemy raport do kierownika gdzie wykazujemy co zrobilismy i na tam wyliczają premie ,ktora jest od wykonanych norm .Premie są zawsze , a normy nie sa wyżyłowane .Jak jesteś w zgranej ekipie to praca idzie , premie sa fajne .Ocenia sie różne rzeczy, za samo to ze do pracy przychodzisz ,że kierownik moze na ciebie liczyc dostajesz premie , a jak sie przylożysz to premia dodakowa ci wchodzi z wydajności , jak nie ma reklamacji dodatkowa premia .W okolicy nie zarobisz takiej kasy jak w ultra .Ale najwazniejsze jest ze jest fajna atmosfera ,dobrze nam sie pracuje , chce sie chodzić do pracy .Co tez ważne , mozemy zawsze porozmawiać z kierownikiem czy nawet pania prezes ,sama nas wypytuje ,interesuje sie wszystkim .

Patrycjusz

Zgadzam się, niektórzy mają tutaj wymagania jak z kosmosu za pracę produkcyjna, stawka jest ok, warunki dobre, po wyrobieniu normy lub własnym zaangażowaniu przydzielane są premie, więc to na pewno motywuje do pracy. Co prawda nie pracuję już w UP z powodu wyjazdu za granicę, ale gdybym był w kraju na pewno nadal bym pracował.

Mariusz

Pracuję w firmie już jakiś czas, może faktycznie nie jest idealna, jednak ja nigdy nie miałem większych problemów, wymagają swoje jednak człowiek spokojnie się ze wszystkim wyrabia jeśli pracuje uczciwie. Większość złych opinii niestety dodają ludzie którzy od dawna nie pracują i zależy im tylko na oczernieniu firmy po złości, ale to już niestety mentalność ludzka... Ja jestem zadowolony i sam nawet kilku znajomym poleciłem pracę w UP. Najlepiej przekonać się samemu i wyrobić własne zdanie :)

maciuś

Słyszeliście ??? Podsumowanie roku podano u nas na zakładzie .ultra osiągnął kolejny rekord 50 % wzrostu do poprzedniego roku .Jakieś nagrody się posypały ..... ktoś wie o co dokładnie chodzi ?Co tu wiele mówić .Koleżanki i koledzy - niech moc będzie z nami !!!!!!!!Mnie tam duma przepełnia ,ze jestem w ultra .

maszynista

chce złożyc do was podanie na operatora , napiszcie czy pracujecie na zmiany ? jak z hajsem w podstawie ? słyszałem , czy premie można wyrobić ? na wózek tez mam papiery , ale wole 8 godzin na maszynach.

Ktos

Zgadzam się z Domin. Nie jest to łatwa praca ale jak się ma dobrą organizację pracy to wszystko idzie o wiele łatwiej. No i trzba przyzać, że w Ultra Plus zarobki są dobre i niejednokrotnie przekraczają kwotę 2000 zł.

magazynier

na magazynie pracuje już parę lat i praca jest ciężka ,magazyny są duże i bardzo dużo towarów ,załadunki , rozładunki....wiadomo jak na magazynie. Są różne okresy ,ale towaru dużo wypuszczamy. Utrzymanie porządku jest najtrudniejsze bo produkcja idzie non stop ,ale jak dobrze robotę się ustawi,na drugiej zmianie nie zostawią bałaganu ,to robota idzie .Wypłaty dla magazynierów są sporo wyższe jak 2000 zł.

Polecam firme !Ma bardzo dobre produkty !Wielke przedsiembiorstwo , fajni ludzie

• Jak się pracuje w SIMPLY OFFICE SOLUTION.PL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ W UPADŁOŚCI?

Zobacz opinie na temat firmy SIMPLY OFFICE SOLUTION.PL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ W UPADŁOŚCI tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SIMPLY OFFICE SOLUTION.PL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ W UPADŁOŚCI?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy SIMPLY OFFICE SOLUTION.PL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ W UPADŁOŚCI?

Kandydaci do pracy w SIMPLY OFFICE SOLUTION.PL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ W UPADŁOŚCI napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

SIMPLY OFFICE SOLUTION.PL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ W UPADŁOŚCI