ULTRA PLUS

Jaroszów

Opinie o ULTRA PLUS

Luter

Sami sobie gotujemy taki los. Przecież w pracy przebywamy większą część dnia ale niestety ludzie wzajemnie sobie dokuczają. Każdy ma określoną pracę do wykonania i jedni robią to dobrze a inni na odczepnego. To z takich sytuacji biorą się kłótnie i najlepsza firma niewiele zmieni.

były pracownik

Tak, jestem byłym pracownikiem jak sama nazwa wskazuje :) za mojej kadencji z dnia na dzień zniknęło kilka osób - mówię o biurach, nie wiem jak to było na produkcji. Dziś pracujesz, jutro dostajesz wypowiedzenie (jeśli masz umowę o prace, a nie zlecenie).

Natalia

@były pracownikwspominasz o rotacji jaka panuje w firmie. Możesz powiedzieć o tej kwestii coś więcej? Rozumiem, że Ty również nie jesteś już pracownikiem ULTRA PLUS. Od jak dawna? Czy rotacja dotyczy całej firmy, czy może któregoś z jej działu szczególnie?

były pracownik

Jestem byłym pracownikiem U+. Jeśli macie inną alternatywę, nie aplikujcie. Ogromna rotacja wśród pracowników o czymś świadczy... Awantury i pretensje są o wszystko i bardzo łatwo wypaść z łask, a wtedy konsekwencje są wręcz finansowe. Źle się tam pracuje, psychicznie człowiek zaczyna wysiadać po dość krótkim czasie. bo nie zna dnia ani godziny, a wysłuchiwanie wrzasków to chleb powszedni. Nie polecam.

Natalia

@Bartosz zamierzasz aplikować na stanowisko Specjalista ds. Exportu? Pojawiła się taka oferta pracy. W jej treści bardzo szczegółowo opisany jest zakres obowiązków, jednak rzeczywiście, informacje bezpośrednie od pracowników tego działu mogą być bardzo pomocne.

Bartosz

Czy może ktoś podpowiedzieć mi kilka informacji o pracy w eksporcie na rynek francuski, przynajmniej z takim językiem.

odp. Laluna

z pewnością "Super atmosfery" nie tworzy Mirek W i pan Filip J !!!

Natalia

@Laluna co masz na myśli mówiąc o warunkach socjalnych? Rozumiem też, że nie znasz do końca aktualnych warunków zatrudnienia. Czy też nie wiesz na jakie mogą liczyć osoby nowe? Ktoś z pracowników ULTRA PLUS mógłby wypowiedzieć się w tej kwestii?

Marek

Mam zamiar aplikować do formy i robiąc małe rozeznanie dowiedziałem się, że ULTRA PLUS ma dobrą opinię jako pracodawca. Może mi ktoś podpowiedzieć jak się teraz pracuje? Na jaką umowę mogę liczyć na początek? Dobrze będzie jeśli dostanę się do firmy!

Lucek

Myślę, że firma bardzo dobrze radzi sobie bez niektórych osób. To co produkujemy zawsze będzie potrzebne. Mam przynajmniej pewną pracę nawet w kryzysie

Golas

Za zadne pieniądze nie chciałbym tu pracować, znam parę osób które tu pracowało - po pręty nawet jakby mi zapłacili 100 tys miesięcznie nie przyszedł bym nawet na rozmowę . Tutaj po tygodniu psychicznie jesteś kompletnym zerem a fizycznie po dwóch tygodniach. Współczuję wszystkim którzy walczą o chleb w tej firmie

Golas

Dariusz

Czy stanowisko ds. eksportu na rynek niemiecki jest jeszcze aktualne? Wiem, że to pytanie nie na forum ale czasami tu wienie wiecie i więcej się dowiem niż drogą oficjalną. Wiele dobrego słyszałem o firmie,

Justyna

Interesuję się firmą ponieważ aplikowałam na stanowisko technologa . Czy może mi ktoś podpowiedzieć kilka informacji? Jaka jest atmosfera w firmie? Czy są dodatki socjalne?

Mm

Witam to może ja podsumuję swoją opinię na temat swojej dość długiej pracy na Kwiatowej, oczywiście jest to wyłącznie moja opinia i moje odczucia, nie każdy musi się z tym zgadzać PLUSY: - dość dobre wynagrodzenie podstawa+ ruchoma premia - fantastyczna atmosfera między pracownikami - bez problemu urlopy, wolne jeśli jest potrzeba wyjść chwilę wcześniej, przyjść do pracy np godzinę później nikt nie zrobi z tego powodu problemów oczywiście w uzasadnionych sytuacjach - umiarkowanie ciężka fizycznie ale w miarę spokojna praca - dość luźna atmosfera - względny porządek na hali MINUSY - brak socjalu ( mam na myśli bony, paczki wczasy pod gruszą itp.) - brak stołówki - słabe zaplecze sanitarne - latem temperatury bardzo wysokie na hali - jedna przerwa 15 minut ( przy upałach druga 5 minut) - brak możliwości rozwoju i awansu - kierownik produkcji o specyficznym charakterze ale tę ocenę zostawię dla siebie

Natalia

@Dobra radaco sprawia, że odradzasz innym pracę w ULTRA PLUS? Masz jakieś konkretne argumenty? Jeśli tak, to chętnie je usłyszymy. Ważne jest również by pamiętać, że to co Tobie w firmie nie odpowiadało, dla innej osoby może nie mieć aż takiego znaczenia. Dlatego tak istotne są merytoryczne i bardziej szczegółowe wpisy.

LuteMater

Mam nadzieję, że sprzedaż na rynek niemiecki to dobra opcja?

Dobra rada

Nie aplikuj !

Luter

Mam zamiar aplikować do firmy i dlatego bardzo proszę o kilka istotnych informacji. Słyszałem sporo dobrego o firmie i chciałbym uzupełnić swoją wiedzę. Jaka jest atmosfera w firmie? Czy poza pensją są jakieś dodatki?

Zdzichu

cześć jakie są warunki pracy i płacy w Ultra Plus, czy można liczyć na stałą i stabilną pracę. Proszę o pomoc, uprzejmi koledzy i koleżanki.

Natalia

ULTRA PLUS ma długoletnią tradycję i doświadczenie. Sadzę, że wiele uwag o których jest mowa można przekazać na adres e-mail info@ultraplus.pl,

Leon

Pracuję w Ultra Plus i nie zgadzam sie z takimi opiniami.! W każdej firmie są okresy lepsze i gorsze ale to nie znaczy , że firma jest do niczego. Firma to też ludzie i bardzo dużo zależy od pracy całej załogi.! Chyba nikt nie chce żeby firma upadła?

Sok
@Janusz 27.02.2017 11:46
Dajcie wiecej SOKOW! WOLNOSC DLA POMIDOROW!

A ja wolę pomarańcze !!!! Bla bla bla

Plesń
@Sok 28.02.2017 11:35
A ja wolę pomarańcze !!!! Bla bla bla

Ale to wszystko tu zgnite

mm

Dziadostwo i tyle , odechciało mi się pracować u "prywaciarzy" dzięki tej firmie

Hipster

Pozytywne komenty to pewnie ten srednio rozgarniety [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] iz IWONKA smaruje. :D Jesli lubisz upominac sie o wyplate, dawac opier...c sie bez powodu, kochasz chaos i destrukcje, chcesz co kilka miesiecy/tygodni pracowac z nowymi ludzmi a na widok wlasnej siostry w bikini robi Ci sie goraco: IDZ DO ULTRA PLUS!!!

Lucek

Czy firma ma aktualnie jakieś nowe oferty pracy? Słyszałem o nich dobre,opinie a może tu ktoś ma informacje i mógłby się podzielić? Miałbym blisko do pracy?

BH

TOTALNE BZDURY !!! POZYTYWNE KOMENTY PISZE JEDNA I TA SAMA OSOBA !!! NIE PŁACĄ NA CZAS. ZA WLASNE BŁĘDY OBWINAJA WSZYSTKICH BYLE TYLKO NIE SIEBIE . UMAWIAMY SIE NA PEWNĄ STAWKE A W RZECZYWISTOŚCI DOSTAJEMY MNIEJ . KAŻĄ PODPISYWAĆ ZGODY NA OTRZYMANIE WYPŁATY Z POŚLIZGIEM ABY UNIKNĄĆ KAR OD PIP . JESTEŚ NORMALNY TO SZUKAJ INNEJ PRACY . JA ODCHODZĘ W NAJBLIŻSZYM CZASIE . PRACY WOKÓŁ DUŻO . WYSTARCZY DOBRZE POSZUKAĆ.

Jan

No w tym momnecie Ultra Plus jest naprawdę w porządku, nie mogę zarzucić im totalnie nic, firma po prostu marzenie jeśli szuka się długiej i wartościowej pracy, za przyzwoite pieniądze, wiadomo chyba i naprawdę szczerze ich polecam, przemyślcie to sobie

JB

Kiedy nie zna się genezy powstania jakiegokolwiek przedsięwzięcia, powodów, wizji prekursorów, wyznaczonych celów i innych niezmiernie ważnych składowych, nie należy dokonywać ocen całości tego Bytu. Zalecam wstrzemięźliwość bądź zwyczajny umiar w krytyce, mogącej dotknąć czysto prywatnie osoby, które: - miały pomysł na ten bussines, - znalazły po wielu staraniach stałych odbiorców , - poświęcają swój cały potencjał i czas na pracę, - znoszą fochy nieświadomych niczego pracowników, - speraja się z wieloma instytucjami również w interesie pracowników, - jako jedyni są żywo zainteresowani rozwojem , wreszcie! - jako jedyni wylozyli na to przedsięwzięcie kasę!!! I ryzykują ją codziennie współpracując z Wami. Do wszystkich chowajacych sie w cieniu monitora! Nie macie pojęcia jakim obciążeniem dla człowieka jest prowadzenie firmy. Ciągła walka, która odbija się na zdrowiu zarówno właścicieli firmy jak i na ich najbliższych. Stres, graniczacy często z szalenstwem. Skoro tyle wiecie o tym, co należy usprawnić a co zmienić kompletnie, to sami zakladajcie firmy i prosperujcie jak najlepiej. Na szczęście każdy ma dziś już do tego prawo. A jak nie? To trochę więcej szacunku dla ludzi, na których garnuszku obecnie jesteście.

zainteresowany

Czy ktoś ma informacje na temat oddziału w Kłodzku? Jak długo oni już działają? A może dopiero zaczynają? Jak tam wygląda praca?

tomek

Odpowiednie kwalifikacje to rzeczywiscie normalny wymóg do spełneinia, ale jakie są tutaj benefity socjalne?

Opinia

Daj sobie spokój za wczasu

Patrycjusz

Zgadzam się, niektórzy mają tutaj wymagania jak z kosmosu za pracę produkcyjna, stawka jest ok, warunki dobre, po wyrobieniu normy lub własnym zaangażowaniu przydzielane są premie, więc to na pewno motywuje do pracy. Co prawda nie pracuję już w UP z powodu wyjazdu za granicę, ale gdybym był w kraju na pewno nadal bym pracował.

Mariusz

Pracuję w firmie już jakiś czas, może faktycznie nie jest idealna, jednak ja nigdy nie miałem większych problemów, wymagają swoje jednak człowiek spokojnie się ze wszystkim wyrabia jeśli pracuje uczciwie. Większość złych opinii niestety dodają ludzie którzy od dawna nie pracują i zależy im tylko na oczernieniu firmy po złości, ale to już niestety mentalność ludzka... Ja jestem zadowolony i sam nawet kilku znajomym poleciłem pracę w UP. Najlepiej przekonać się samemu i wyrobić własne zdanie :)

maciuś

Słyszeliście ??? Podsumowanie roku podano u nas na zakładzie .ultra osiągnął kolejny rekord 50 % wzrostu do poprzedniego roku .Jakieś nagrody się posypały ..... ktoś wie o co dokładnie chodzi ?Co tu wiele mówić .Koleżanki i koledzy - niech moc będzie z nami !!!!!!!!Mnie tam duma przepełnia ,ze jestem w ultra .

maszynista

chce złożyc do was podanie na operatora , napiszcie czy pracujecie na zmiany ? jak z hajsem w podstawie ? słyszałem , czy premie można wyrobić ? na wózek tez mam papiery , ale wole 8 godzin na maszynach.

Ktos

Zgadzam się z Domin. Nie jest to łatwa praca ale jak się ma dobrą organizację pracy to wszystko idzie o wiele łatwiej. No i trzba przyzać, że w Ultra Plus zarobki są dobre i niejednokrotnie przekraczają kwotę 2000 zł.

magazynier

na magazynie pracuje już parę lat i praca jest ciężka ,magazyny są duże i bardzo dużo towarów ,załadunki , rozładunki....wiadomo jak na magazynie. Są różne okresy ,ale towaru dużo wypuszczamy. Utrzymanie porządku jest najtrudniejsze bo produkcja idzie non stop ,ale jak dobrze robotę się ustawi,na drugiej zmianie nie zostawią bałaganu ,to robota idzie .Wypłaty dla magazynierów są sporo wyższe jak 2000 zł.

Polecam firme !Ma bardzo dobre produkty !Wielke przedsiembiorstwo , fajni ludzie

Kto mnie zna ten wie

Nie produkuje, dla twojej informacji, buble produkuje maszynownia w ktorej pracownikow wymienia sie czesciej niz papier toaletowy w ultra plusowej toalecie, owszem nie odpowiada mi pani kierownik ale nie kazdemu musi wszystko odpowiadac, nie prawdaz?

quniak

ty KTO MNIE ZNA nie wiesz skąd buble sie biorą , ty je pewnie produkujesz bo myslisz o zielonych migdałach .Czego chcesz od kierownika , wkurza cie że to kobieta ? czy co? zna sie na swojej robocie i nie wiem gdzie ty pracujesz skoro jak to piszesz elementów nie masz .Elementami jesteśmy zasypani , a ty ich nie widzisz ????????? moze cie tu wogole nie ma , czlowieku napisz cos z sensem

ktoś

(usunięte przez administratora) dobre firmy nie kupują takich produktów. Niestety w tym kraju jeszcze daleko jest do tego- do szacunku dla innych....

nowy M

widziałem wystapienie pani prezes i to mnie przekonało że chce pracowac w takiej firmie jak ultra plus. (usunięte przez administratora) warunki sa na prawde dobre , wynagrodzenie dobre , kierownika mam ok .robota jaka lubię ,oby tak dalej

Kto mnie zna ten wie

Tak kolego quniak masz racje analityk z zawodu, i nie potrzeba mi kanapy na stanowisku tylko material do pracy na czas a dla twojej informacji o moja norme sie nie martw zeby kazdy chcial dawac z siebie tyle co ja daje ,byloby tu jak w raju. Wez sie do pracy zamiast obrazac kogos za to co mysli i martw sie o swoja ciepla posadke bo ja o swoja nie musze sie martwic wiem ze to co robie,robie dobrze i sa tacy ktorzy to doceniaja, dziekuje i pozdrawiam

Sami

TA FIRMA TO FENOMEN!

quniak

Kto mnie zna …. ty analityk jakiś .wyhamuj kolego !!!!!!! jak nie jest różowo to okulary na rózowo proponuje , bo tu się pracuje, lansik sie skończył i sie nie podoba? no wiadomo zarząd kanape przy kazdym stanowisku powinien postawic , piwko na stoliczku i przekaski . A o rekordach ,takiś zorientowany i nie wiesz gdzie rekordy biją w ultra ? to moze do roboty sie zabierz i przynajmniej norme zrób bo cie wywalą

quniak

mm ale śmieszny jesteś ,myślisz że Pani Prezes takie portale obserwuje ? zabawne spostrzeżenie GRATULUJE

Kto mnie zna ten wie

Wrok, log, qkq,quniak jakoś bardzo podobne sposoby wypowiedzi. Czyżby Pani Prezes?

Zostaw opinię o ULTRA PLUS - Jaroszów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ULTRA PLUS