Opinie o Concordiasalus Sp. z o.o. w Osieczek

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Concordiasalus Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Concordiasalus Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Budowa mieszkań i domów/budynków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Concordiasalus Sp. z o.o. w Osieczek

boenaD

Witam. Mam turnus od 16 sierpnia 2022 r.Cheęnie skorzystam jesli znajdzie się jedno miesce w samochodzie. Okolice Katowic Zabrza Gliwic.Kontakt 667250071.

Helena

Hej Jadę do Osieczka 22 07 z okolic Katowic. Szukam kogoś kto by miał wolne miejsce w aucie .Dołożę się do paliwa 510 724 088 .Pozdrawiam

Beata

Witam. Jadę do Osieczja na turnus 10.09.22 z Lublina. Jedzie ktoś może w tym terminie z moich okolic?

@Beata

Jedziemy, ale do Osieczka. To chyba inne miejscowości...

Kuracjusz kwiecień

Ogólnie jedzenie dość słabe. Kasza,ryż,makaron na porządku dziennym. Z pozytywów to imprezy zakrapiane z tańcami w barze na terenie ośrodka.,dobra okazja żeby się zabawić i nawiązać bliższy kontakt.

Kuracjuszka maj
@Kuracjusz kwiecień

Czyli są jakieś tańce ,bo mnie poinformowano ,że nie a jadę 8 maja.I już mi smutno,że nie potancze

Adam.adamus.
@Kuracjuszka maj

Ja też od 08.05.22 myślę że zabawa będzie wyśmienita. Słyszałem że jest duży wybór alkoholi w barze i luźna atmosfera. Już nie mogę się doczekać. Pozdrawiam wszystkich.

Endriu

Ja też się już szykuję na sobotni wieczór tylko żeby nasze Gwiazdy dopisały.

Adam.adamus.

Może ktoś wie gdzie można nobaczyć jakieś filmiki z ośrodka. Proszę podać stronę w nacie. Z góry dziękuję.

Swobodna
@Adam.adamus.

W ZUS-ie

Mily
@Kuracjusz kwiecień

Czy można mieć tam swój rower i czy jest tak go gdzie przechować pozdrawiam

@Adam.adamus.

Witam. Może był Pan w sanatorium 8-31.05. Proszę o kontakt.

@Endriu

Witam. Jeśli był Pan 8 do 31 maja w sanatorium proszę o kontakt.

Aplikowałeś do firmy Concordiasalus Sp. z o.o.? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Pracownik remontowo budowlany
Krzysztof Liberadzki Axel

Witam wszystkich Zaczynam turnus 08.05.22 może ktoś jedzie z Wałbrzycha. Chętnie się zabiorę.

@Monika

Witam P. Moniko. Widzę, że coraz więcej nas tu przybywa :) Ja też jadę 08. 05.22. Jadę tam pierwszy raz, więc trochę obawiam się, ale mam nadzieję, że będzie ok. Pozdrawiam

@Alicja

Witam też jadę tam 1 raz i mam obawy co do przyjechania do celu . Trochę przesiadek będe miec . Co jest uciążliwe.

@Monika

U mnie też zły dojazd, planuję chyba jechać autem. Będę jechać z Białegostoku.

@Alicja

To kiepski dojazd . No , ale może się uda dojechać do tej pięknie-malowniczej , cichej okolicy. Jak pomyślę, że mój przejazd będzie taki długi to już ogarnia Mnie niechęć.

Jolanta
@Alicja

Mogę wiedzieć kiedy będzie pani jechać. Jestem z Ełku, ale do Białegostoku mogę dojechać, może byśmy razem pojechały ? Ja mam termin na 19 marca 2022

@Jolanta

Witam P. Jolu, z miłą chęcią, ale ja jadę 08.05.2022. Pozdrawiam

@Alicja

witam, a skad Pan jedzie? ela ?? z lodzkiego moze?

Witam, jadę z Białegostoku. Pozdrawiam

tak z łodzkiego, i szukam transportu 8 maja elaskonieczna@o2.pl

@@elaskonieczna

nie kumama czy dotarla wiadomosc, szukam transportu z łodzkiego 8 maja, pozdrawiam wszystkich...

@@elaskonieczna

Witam ja z łódzkiego jadę

@Monika

Witam ja też mam termin na 8 .05 . Jestem z okolic Dzierżoniowa .

@Robert

Super Miło , ze ktoś tak blisko Mnie Jest.????a jak pan jedzie.?

@Monika

Witam wszystkich . Proszę Mi napisać Ci którzy tam rozpoczęli turnus jak sytuacja wyglada z basenem .? Czy są organizowane wycieczki .?

@Monika

Właśnie się zastanawiam prawdopodobnie samochodem,ale do maja jeszcze trochę ????nie wiem czy tam pojadę po przeczytaniu niektórych opinii na temat sanatorium

@Robert

Racja do maja długi czas . Tez takie było moje pierwsze wrażenie , ze nie chce jechać tam . Ale oswajam się z Tym . Pozostanie Mi biegać co to jest 35 km do Warszawy ????????????.

@Monika

Mi to oswajanie ciężko idzie ????a sprawdzała może Pani jak inaczej tam dostać się niż autem ?

Lli8ii
@Robert

No trochę kiepsko tu jest

@Lli8ii

Naprawdę proszę coś więcej napisać ?

@Robert

Długa droga i uciążliwa to znaczy ze ten dystans autem pokona się w 4h a będziemy jechać ok 10h . Patrzyłam na połączenia i to jest tak : z Wrocławia na Warszawę zach. Z niej na Grójec z miejsce docelowe . Nie ma płynności w dojechaniu .

@Robert

Będąc w Warszawie zach . Trzeba ok 15m drogi iść do PKS ,który jedzie do Grójca . Dzwoniłam do tego Naszego miejsca wiec najprawdopodobniej Warszawa zach . Jest rozkopana .

@Robert

do Warszawy na zachodni , pożniej do Grójce i Pniew a dalej juz busami do sanatorium.

@Ania

Witam serdecznie Pani Aniu a czy tak jak pani pisze ten przejazd to w ten sposób .? To jest pewne .? Bo Ja mam wiedzę inna . Warszawa zach PKS na Grójec z Grójca do Osieczka (miejsce docelowe ) tam w Grójcu ma być bus który bezpośredni zawiezie .?

@Monika

Proszę zadzwonić do osrodka oni podpowiedza jak dojechac.

@Ania

Wcześniej jak ustaliłam sobie ten przejazd to dzwoniłam do ośrodka w celu potwierdzenia . Wiec mam wiedzę co i jak . Ale przeczytałam wpis pani i tak się zastanawiam właśnie nad tym kto ma racje . Czy pani pisząc tak , czy to , co ktoś mi powiedział tam . Być może mylące . Bo ja dziś wybierając się strony tamte . Muszę mieć wiedzę . Planując jak tam dojechać .

G
@Monika

Też przeglądam dojazdy na 0.8.050 i wszystko w sumie ok w moimi przypadku do momentu dojazdu do Grójca. Czy ktoś może potwierdzić , że z Grójca do ośrodka w niedzielę jeżdżą busy?

witam, z lodzkiego 8 maja? to skad ? moze cos razem? elaskonieczna@o2,pl

@Monika

No to faktycznie ta podróż coś nie ciekawie się zapowiada...może Pani podać inny kontakt do siebie niż tu na forum?

Piotrków trybunalski

@Robert

Podam telefon . Podaje e-mail proszę napisać do mnie podam numer . Jestem tez na fb . Jestem z Świdnicy . monika.wlazlo@amorki.pl

@G

Dzwoniąc niedawno powiedziano Mi tak . Najlepiej jechać Warszawa zach . Potem Grójec a z Grójca być może będą podstawiane busy chyba od nich z sanatorium które będą wozić . Ale bliżej będzie coś wiadomo koniec kwietnia . Tak mi powiedziano . Ale najlepiej jechać Warszawa zach . I do Grójca .

Agata
@Monika

Witam,nie ma basenu ani żadnych wycieczek . Ale jak się ma fajne towarzystwo to brakuje wolnego czasu. Nie jest tak źle jak niektórzy piszą.

Agata
@Monika

Witam:) Jeśli pojedzie Pani pociągiem to najlepiej do Warszawy Zachodniej, trzeba będzie przejść na dworzec PKS z tamtąd autobusem do Grójca, następnie PKS-em do Pniew dopiero z Pniew jest bus, który bezpośrednio ( za darmo) zawiezie do ośrodka. Miłego wypoczynku:)

@Agata

Dziękuje za informacje . Czyli tyle jest w moim przypadku przesiadek . To kiepsko i napewno duża strata w czasie . To kiepsko , ze basenu brak . Ale jak lekarz zleci to są wyjazdy .?

Kuracjuszka

Nie ma

przyszły kuracjusz
@Alicja

ja jadę 19 marca autobusem do Warszawy z Ostrołęki, jest dużo autobusów do Grójca a potem o godzinie 9 , 11,13 i15 podstawiają bus do ośrodka

@Robert

Witam P. Robercie Jeżeli będzie się pan wybierał autem w podróż proszę Mi dać znać . Chętnie tez pojadę i dorzucę do przejazdu oczywiście .!lecz muszę wiedzieć wcześniej aby nie planować podróży i nie bukować biletów . Pozdrawiam

Ilona
@Monika

Witam Moniko???? też wybieram się na turnus w tym terminie..... jadę ze Śląska z Jaworzna.

kuracjuszka
@Monika

jaki basen????pod prysznicem chyba albo w pobliskim zalewie

Ilona
@Ilona

Cieszę się bardzo , ze Nas jest trochę . Będzie wesoło i kolorowo .

@kuracjuszka

No liczyłam , ze będzie . Dobry i zalew od bidy heee .

Jan
@Monika

Jadę, ale z Chojnic ????.

@Monika

Witam. Czy była pani na turnusie od 8 do 31 maja w Osieczek, jeśli tak to proszę o kontakt. Pozdrawiam

@Paweł

Witam. Proszę o kontakt do Pana w sprawie sanatorium. Pozdrawiam

@Robert

Witam. Czy był Pan 8 do 31 maja w sanatorium? Jeśli tak to proszę o kontakt do Pana

@Grażyna

Witam. Czy była Pani 8 do 31 maja w sanatorium? Jeśli tak to proszę o kontakt.

Anita

Witam. Czy jedzie ktoś do Osieczka na turnus 27.06 z okolic Opola. Szukam transportu, chętnie z kimś się zabiorę:) dorzucę się do kosztów.

Genek

2.06. 2022 . Jedzie ktoś z Ostrołęki lub okolic ?? Dołożę się . 794954332

@Genek

Jadę z podlaskiego.niestety autobusem .Też z chęcią zabrałabym się, jeśli byłaby taka możliwość

Genek
@Goga

Pewnie i ja w końcu pojadę autobusem . Jeśli chcesz to daj znać- może spotkamy się po drodze i dalej razem . Chociaż będzie można z kimś pogadać .794 954 332

@Goga

Goga skąd jedziesz,ja z Suwałk,jadę swoim autem

@Ewa

Ja mam na 8maj ,to nie

@Genek

Jak coś się odezwę bliżej wyjazdu ok.Moj tel 693522567

@Ewa

Witam. Czy była pani na turnusie od 8 do 31 maja? Proszę o kontakt

Zosia

Witam, wszystkich zaczynam turnus 10.09.2022 może ktoś jedzie z okolic Białegostoku. Chętnie się zabiorę

@Zosia

Cześć . Gołdapi Ci nie dali? Ja nie podlaskie,ale południowe Podlasie. Niestety nie po drodze mi Cię wziąć. Pozdrawiam.

Jaga

Mam pytanie Czy w ośrodku można gdzieś przechowywać rower ? Czy są w pobliżu ciekawe trasy rowerowe? Czy w ośrodku są mapki turystyczne i informacje o wydarzeniach w okolicy?

Lubelak

Witam, mam turnus od 10 września.Jeszcze ktoś będzie z lubelskiego? Pozdrawiam.

@Lubelak

Ja jestem z Lublina i jadę do Osieczja 10 września. Pozdrawiam

@Beata

Cześć, ja okolice Międzyrzeca Podlaskiego.

Leszek

Witam. Jadę do Osiecznek 27.06.2022 z Tomaszowa Mazowieckiego. Mogę kogoś zabrać po drodze

Ja też mam ten termin . Chętnie bym się zabrała lecz ja z Torunia

@Kasia

Szkoda. Do zobaczenia na miejscu.

Ewelina
@Leszek

Jadę swoim autem w tym samym terminie z Bełchatowa, gdyby ktoś chciał się zabrać.

@Leszek

Witam, również jadę 27.06.2022 do Osieczek koło Grójca z Tomaszowa Mazowieckiego, chętnie bym się zabrał. Proszę o kontakt 502649752

JOANNA

CZY KTOŚ JEDZIE Z PIOTRKOWA TRYB. 27.06?

Ja z Piotrkowa tryb tylko że 08.05.szkoda że terminy się niezgrały.pozdrawiam

@JOANNA

Też jadę ale z Włocławka 27 06.

Jadę ale z Tomaszowa Mazowieckiego

Motylek
@Beata

Pani Beato jedzie Pani samochodem? Ja mam ten sam termin jestem z Gostynina może po drodze zabrałabym się z Panią. Muj nr 502597649

@JOANNA

Jeśli pani chce to mogę panią zabrać z Piotrkowa, chyba że jedzie pani swoim autem.

Justyna
@JOANNA

Hey ja jadę od strony Ruśca i w na początek Piotrkowa będę wiedziała

@JOANNA

Szkoda bo ja właśnie wczoraj wróciłam.zycze miłego pobytu

Joanna
@Leszek

Panie Leszku jadę z kierowcą. Dziękuję bardzo.

@Joanna

szkoda

@Joanna

Ja jadę z Piotrkowa Tryb.27.06.

Haluśka

Kochani, mam termin 27.06.2022 jestem ze Słupska, mam wolne miejsce w samochodzie, jak ktoś chętny zapraszam.

@Haluśka

Witam a jedzie pani przez Toruń. Chętnie bym się zabrała oczywiście za opłatą

Herman...

Witam jadę na 27 ..06 z Mikołowa może ktoś chce się zabrać , 515 503 516 ,

bolek

witam bardzo proszę uważać na pana który namawia ludzi na parking oddalony około 400 m od bramy to jakiś ciężko chory pan znalazł kilku klientów a jak się okazało działka nie jest jego była policja i wszystkie auta są do usunięcia z placu ja zabrałem z placu i nawet oddał kase ja auto zabrałem na inny parking do normalnych ludzi stanowczo odradzam zeby nie mieć problemów

Aga

Mam pytanie do osób po sanatorium. Czy po pobycie w sanatorium ZUS wzywa na komisje

marek
@Aga

Ja byłem w ośrodku do 31 05 i jeszcze będąc w Osieczku dostałem wezwanie do lekarza orzecznika na 06 06 . Jestem już po wizycie i przedłużono mi zasiłek rehabilitacyjny na 3 miesiące. Pozdrawiam wszystkich kuracjuszy , szczególnie tych obecnie przebywających.

Aga
@marek

Dziękuję za info.A jak pobyt?

marek
@Aga

Pobyt uważam za udany szczególnie że trafiłem na super porę roku , dolegliwości nie ustąpiły ale miałem fajną zgraną grupę , bez niej zanudziłbym się na śmierć. Pozdrawiam wszystkich znajomych , szczególnie dwie fajne dziewczyny Julitę i Kasię oraz dwóch kolegów z pokoju Józka i Grzesia.

Krzysiek

22.07 2022 jadę z Sieradza swoim samochodem.

g-r

witam czy ma ktos termin 27.06. z kierunku Poznania

Krzysiek

Jadę 22.07.2022 z Sieradza swoim samochodem.

Zostaw merytoryczną opinię o Concordiasalus Sp. z o.o. - Osieczek

• Jak się pracuje w Concordiasalus Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Concordiasalus Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 194.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Concordiasalus Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 130, z czego 43 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 83 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Concordiasalus Sp. z o.o.
3.4/5 Na podstawie 453 ocen.

Concordiasalus Sp. z o.o.