Opinie o Barc Warszawa S.A. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników na temat firmie Barc Warszawa S.A., jak również Klientów firmy. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Barc Warszawa S.A. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Barc Warszawa S.A. w Warszawa

właściciel

Warszawa, ul Maszewska 37, dziadostwo straszne, bardzo słabe materiały, przecieki przy opadach deszczu, pękanie ścian i stropów, w garażach wszystko się sypie (te budynki postoją jeszcze 10 lat i się rozlecą, bardzo duże problemy z naprawami gwarancyjnymi, brak nadzoru, nie ma z kim rozmawiać na tematy techniczne, zero zainteresowania jak i czy w ogóle są wykonywane naprawy gwarancyjne. Jest takie powiedzenie " Jesteś kochany przy zakupie, a po mam cię w du..e " Nigdy nikomu nie polecę tej firmy !!!

Pytanie Nowy wpis

Czy firma Barc Warszawa S.A. udziela pożyczek pracowniczych? Na jakie dodatkowe wsparcie może liczyć pracownik?

Joanna Nowy wpis

Naprawdę nikt z osób pracujących w firmie nie zagląda tu na forum? :( Pojawiają się same opinie od klientów firmy, a ja chętnie przeczytałabym też coś na temat zatrudnienia w Barc. Jeśli ktoś z Was pracował lub obecnie pracuje u nich to dajcie znać jak oceniacie warunki pracy.

Władysław
Klient

Musiałem zrobić gruntowny remont w inwestycji na Maszewskiej. I okazuje się, że budynek nie powinien był być dopuszczony do oddania. 1.Nad MOIM sufitem idą rury do ogrzewania sąsiadów z góry. Po prostu zostały przykryte kartonem gips. Obok tych rur idzie cała elektryka. Więc gdyby coś się stało z rurami sąsiada, zaleje moje mieszkanie razem z całą elektryką, a sąsiad nie będzie miał jak tu interweniować. Dany fakt zostanie zgłoszony do biura nadzoru budowlanego, a następnie z ich pomocą do CBA. 2.W mieszkaniu wszystkie ściany są z gips kartonu. Do tego są strasznie krzywo zamontowane. Różnica poziomów na 50 centymetrów w niektórych miejscach sięga 3 cm. 3.Otwory do drzwi. Oprócz tego, że zastosowane zostały ościeżnice z lat 70, to do tego jeszcze każdy otwór miał inny rozmiar. 4.Ściany ledwo się trzymają, i jedyne, co ich utrzymywało, to właśnie te ościeżnice, które były wtopione do betonu na 5-10cm. 5.Najpierw były układane płytki, a następnie budowane ściany. Ponieważ jakimś cudem płytki znajdowały się 3cm pod ścianą. 6.Profile do gips kartonu układane były co 60cm, kiedy bezpieczną i powszechnie przyjętą praktyką jest 30-40cm. Nie wiem jak jest z innymi inwestycjami tego dewelopera, ale ten budynek został zbudowany po prostu najniższym kosztem. Jedyne pewnie co zostało sprawdzone, to by sam budynek się nie zawalił. Uważajcie ludzie!

Władysław Nowy wpis
@Władysław

Zapomniałem dodać: Słyszę jak sąsiedzi za ścianą rozmawiają, a nawet słyszę jak jedzą w kuchni. Jest totalny brak izolacji.

właściciel

Władysław Nowy wpis
@właściciel

Z Maszewską 35 dzieje się to samo

Rozmowa kwalifikacyjna
Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Barc Warszawa S.A.. Jakich pytań powinien spodziewać się kandydat na stanowisko Kierownik Administracyjno - Techniczny?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Marta

Nie znalazłam żadnych ofert pracy na stronie internetowej Barc. Z tego, co widzę, to aktywnie działają, więc może coś wiecie o niepublikowanych ofertach? Jestem ciekawa, czy warto współpracować z firmą. Według Was to dobry pracodawca? Czekam na Wasze opinie.

dazik

Bardzo wszystkim współczuję, którzy zakupili mieszkania w inwestycji Comfort City , ponieważ developer kompletnie nie przejmuje się mieszkańcami, którzy mieszkają wokół budowanego osiedla, i wykonuje prace tak jak było to wczoraj 16.05 całą dobę, leje beton nocą, jest tak głośno, pracują betoniarki, klaksony, ludzie krzyczą ( o słownictwie nie wspomnę) że chyba nikt nie śpi. Tak też było przy oddawanej inwestycji, mimo próśb , zgłoszeń na policję , do straży miejskiej Developer nic sobie z tego nie robił, pracował i hałasował nocami( ciekawe jaka będzie jakość wykonanych prac). W inwestycji ma powstać jeszcze wiele bloków, więc kto zakupi mieszkanie w tej inwestycji będzie długie lata mieszkał całą dobę na budowie. Jeśli ktoś szuka spokoju to nie w tej inwestycji.

abc
@dazik

A jak budowano Pani / Pana mieszkanie, to cały budynek opuszczono na grunt ze śmigłowca i było po temacie? Wtedy pewnie były hasła: "budujcie szybciej, ile mogę na mieszkanie czekać, pieniądze mi z konta już dawno lecą!" Do papieża trzeba było jeszcze napisać. Spokoju to się na wsi szuka, albo w lesie. Powodzenia.

Cisza
@abc

Mieszkam w Warszawie od urodzenia i tu jest spokój, a takie zachowania na jakie pozwala sobie firma Barc są niedopuszczalne. Nie żyjemy na pustyni i pewne prace /zachowania regulowane są odpowiednimi przepisami. Prace budowlane powinny odbywać się w porze dziennej. Może wypadałoby napisać do Wojewódzkiego Inspektora Nadzoru Budowlanego lub Powiatowego, który jest upoważniony do kontroli placu budowy, ponieważ wykonywanie prac budowlanych w godzinach spoczynku nocnego jest niedozwolone.

Marek

Czy Barc jest dobrym pracodawcą? Chyba roboty jest sporo i nie ma szansy, że są duże przestoje?

GOWORK czy PROPERTY NEWS ?

Do jasnej ... . Czy to jest portal o tym jak się w danym miejscu pracuje ??? Bo po obecnych wpisach tego nie widzę. A moderator śpi ??? Chcę poznać opinię o PRACODAWCY a nie czyjeś subiektywne odczucia jak mu się mieszka.

Marta
@GOWORK czy PROPERTY NEWS ?

Na forum mogą pisać zarówno klienci, jak i pracownicy Barc Warszawa S.A. Nie ukrywam, że też z chęcią przeczytałabym więcej opinii o tej pracy. Mam nadzieję, że ktoś coś nam powie na ten temat.

Renata

@dazik To jest forum pracowników firmy a uwagi do firmy lepiej kierować na właściwy adres.

Posiadasz najnowsze informacje związane z poziomem wynagrodzeń w Barc Warszawa S.A.? Twoja opinia może okazać się ważna.

Janusz

Konkurencja jest pracowita, jak widać mocno inspiruje do pisania. Barc Warszawa to spoko firma!!

Mieszkaniec Tarasów Dionizosa

DNO DNO i jeszcze raz DNO!Ten pseudo-deweloper ustanawia administratora, który jest małżonkiem pracownika. Administracja w związku z tym nic nie robi, nie pilnuje gwarancji i wyciska z właścicieli ile się da. Zabezpieczają się aktem notarialnym więc odwołanie nie jest łatwe. Stawki czynszowe są wielokrotnie zawyżone!UWAŻAJCIE I NIE KUPUJCIE MIESZKAŃ OD TEGO PSEUDO-DEWELOPERA!Tarasy Dionizosa to najgorsza inwestycja w Warszawie.

Kris

Jeśli deweloper ma tak ohydny płot do swojego biura sprzedaży to co może być w osiedlu?

KUPUJACY

Bardzo słaba architektura budynków, widać, że po taniości kupowane projekty sprzed lat. Lokalizacja bardzo słaba bez możliwości skrętu z Modlińskiej bezpośredni w Winorośli. Biuro sprzedaży jak za komuny i te panie w środku też, nie mówiąc o brudnym banerze przed biurem. Nazwa osiedla jak na Białołękę komiczna. Osiedle zasłonięte przez budynki osiedla innego developera. Wyjątkowa słaba oferta jak za te pieniądze.

Marta

@właściel czy opisywana sprawa znalazła swój finał? Jak wyglądał proces reklamacji i czy udało się usunąć usterki? Jeśli możesz opisz jak wszystko się rozstrzygnęło - to ważna informacja dla potencjalnych przyszłych klientów Barc Warszawa.

rkaio

A wiadomo jakie sa przeciętne zarobki? Dzięki za odpowiedź

MIeskszanka Tarasów

Pisze to siedząc w moim mieszkaniu w Tarasach II. Po tych kilku dniach stwierdzam, że odgłosy są jak w każdym bloku, ale warto podkreślić, część zamieszkanych mieszkań, nie jest jeszcze urządzona do końca, więc to normalne, że się niesie. Rozmów nie słychać, ewentualnie jakieś głośniejsze śpiewanie (parapetówka nade mną :D ) Póki co na minus tylko odgłosy z klatki. Słychać rozmowy, zamykane drzwi do klatki i jak ktoś idzie w szpilkach to dudni. Zobaczymy jak będzie za kilka lat, ale czytając opinie na różnych forach można dojść do wniosku że Tarasy to chyba ich najlepsze osiedle (a może wreszcie uwzględnili błedy innych inwestycji)

kris

podobno po zakończeniu inwestycji przy Winnica ulica ma być wyremontowana i mają powstać zatoczki, czy to prawda? Ale piszecie o tanich materiałach tzn? tynk wam się sypie na głowe? słychać każde słowo sąsiadów czy aż takie zimne są mieszkania? Konkretnie proszę napiszcie.

znajomy

@ters Po 1. jak się wczytasz to zobaczysz że ja piszę że tam byłem gościem a nie że kupiłem mieszkanie , po 2. Masz racje pisząc że materiały są tanie i to bardzo tanie

MieszkankaTarasów
@znajomy

są takie plany. Nawet w internecie można znaleźć dokumenty mówiące, że będzie tam droga o minimalnej szerokości 16m o ile dobrze pamiętam z zatoczkami. Zresztą nawet nowe latarnie są przestawione bliżej bloków, bo droga będzie szersza. Wszystko ma się dziać po skończeniu inwestycji, a zostało im jeszcze 1,5 bloku, więc pewnie za około ten czas wszystko dojdzie do normy.

znajomy

@Wachacz z tego co wiem to do mieszkania trzeba kupić miejsce garażowe więc nie wiem czym się podniecasz i jak cię goście odwiedzą to piętrowo na twoim miejscu będą się parkować .P.S czytaj ze zrozumieniem miejsce dla gości a nie mieszkańca !!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Barc Warszawa S.A. - Warszawa

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Barc Warszawa S.A.
2.7/5 Na podstawie 17 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Nowogrodzka 62C