Opinie o Rafbud Rafał Kot w Nowe Kanice

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Rafbud Rafał Kot. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Rafbud Rafał Kot o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Budowa mieszkań i domów/budynków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Rafbud Rafał Kot w Nowe Kanice

Urszula Nowy wpis

Komentarze są jakieś stare ale pisaliście w nich o problemach z płatnościami. Do teraz to już rozwiązane skoro od lat temat leży? Dajcie znać, bo chłopak myślał czy by tu jeszcze nie pytać o pracę

Pracownik Nowy wpis

To nie pracodawca tylko kat nad ludźmi. Cham że wsi jak ich mało chcesz się nabawił nerwicy to trzeba iść a potem Morawica i leczenie. Nie szanuje nawet rodziny w pracy (usunięte przez administratora) na każdego deszcz śnieg a tu trzeba tyrac na żłoba który stoi nad ludźmi cały Boży dzień. Nie polecam do kasy to tak na dwa płaci tylko wybranym.

konrad 1 Nowy wpis

do staropolanek, napisz mi prosze gdzie raf bud teraz buduje .

staropolanek Nowy wpis

Co prawda na budowie nie jest lekko, ale opinie są bardzo przesadzone. Nie ma przecież przymusu pracy i parę razy widziałem jak przychodziła jakaś nowa osoba i od razu była informowana o tym, że nie ma lekko, napić się wódki w pracy nie można, jaka jest stawka itd. więc nie rozumiem skąd te pretensje. Najwięcej narzekają ci co chcieliby powrotu PRL, czyli oprzeć się o betoniarkę i napić się z kolegami. Stawki są takie jak wszędzie, a w okolicy wydaje mi się, że największe. Nie chcę za bardzo wybielać tej firmy, ale chyba najlepszym przykładem jest to, że dużo osób odchodzi z firmy, a po przepracowaniu gdzie indziej kilku miesięcy znowu wracają pytając się o robotę. Sam narzekałem często na to, że praca była ciężka, ale nigdy nie spotkałem się z tym, żeby kogoś oszukano. Widziałem też co się działo po niektórych weekendach, prawie zawsze brakowało kilku osób, które zapiły i nawet nie raczyły kogoś o tym powiadomić. Ps. No i zastanawiam się czy wszystkie opinie pochodzą od pracowników, bo jednak to, że komuś udało się w życiu boli najbardziej.

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Rafbud Rafał Kot się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Monter pokrowców termoizolacyjnych
SUM Poland Sp. z o.o.
logo firmy Operator maszyn budowlanych
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Pracownik remontowo budowlany
Krzysztof Liberadzki Axel
oszukany

Powiem tak.Tym panem powinny zainteresować się takie instytucje jak Państwowa Inspekcja Pracy,Inspektorat BHP a na końcu Urząd Skarbowy.Większość jego pracowników pracuje na czarno,łamanie kodeksu pracy i przepisów BHP są na porządku dziennym.Wyzwiska,ciągłe krzyki,praca w stresie.To co się wyprawia w firmie Raf-Bud przechodzi ludzkie pojęcie.Właściciel powinien najpierw znależć się w sądzie pracy a póżniej najlepiej by było gdyby izolowano go od reszty normalnego społeczeństwa.Najgorsza firma jaka może być.

oszukany

mobing

Nie zgodzę się że właściciel firmy Rafbud jest nieuczciwy i nie płaci należnych pieniędzy.Chociaż kilku osobom wypłaca kiedy mu się żywnie podoba.Ale prawdą jest że to niewychowany,nieliczący się z ludzmi cham.Najwyrażniej wydaje mu się że skoro trochę się dorobił to nie musi już się z nikim liczyć i nikogo szanować.Na porządku dziennym są wyzwiska,krzyki i mobingowanie pracowników.Ogólna ocena?OMIJAĆ Z DALEKA!!!!

mobing

xxl

połowa pracowników pracuje na czarno,a jak ma być inspekcja pracy to kierownik R,K,karze im nie przychodzić.SKĄD ON O TEJ INSPEKCJI WIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Ma swoje kontakty.Nie.

robol

jak każdy wie ze nie bez przypadku firma nosi nazwę ,,ryjbud ,, to od właściciela firmy oszukał na kasie.zwykły śmieć .chcesz mieć prace i garbia a niekoniecznie pieniądze to się przyjmij do ,,ryja,, bo mu brakuje na gołębię[prawie by mu tam zaraza wpadła]a pracownikowi to już zal wypłacić należne pieniądze.i jak nie wiezysz że ktoś potrafi cie wyzwać w ciągu dnia minimum 20 razy od najgorszych to ryj rekordy bije pod tym względem .ogólna ocena to oszust i szkoda zdrowia juz u niego z pół gminy przerobiło i się przejechało

w styczniu na budowie był smiertelny wypadek.chlopak25-letni stracil zycie.

(usunięte przez administratora)jeszcze mało placi

charujesz za marna kase

Zostaw merytoryczną opinię o Rafbud Rafał Kot - Nowe Kanice