Family House Sp. z o.o.

Poznań

Opinie o Family House Sp. z o.o.

Karolina

A jak obecnie wygląda praca w Family House Sp. z o.o.? Czy w ciągu ostatniego roku zaszły jakieś zmiany jeśli chodzi o warunki zatrudnienia? Obecnie firma poszukuje kandydatów na stanowisko Kierownik Robót Budowlanych z Uprawnieniami. Co możecie doradzić osobom zainteresowanym tą ofertą pracy? Co powinny wiedzieć przed przesłaniem swojego CV?

aha

No dobrze, ale nawet jeśli są jakieś opóźnienia to pewnie jest to w pełni wytłumaczalne. Zastanawia mnie jednak jakich średnich zarobków można sie teraz spodziewać, wiecie? Dziękuję za szybką odpowiedź.

Nick

Brak wynagrodzenia. Nie polecam. Firma w słabej kondycji finansowej.

as

ta firma i te opinie to jakas parodja podobnie jak majster na budowie pracowalem tam i od pracownika to nigdy nic dobrego nie slyszalem o firmie majstrze i o szemranym wlascicielu tez nie

ma

Family House to developer zajmujący się budową i sprzedażą domów, obiektów indywidualnych oraz osiedli w Poznaniu i Wielkopolsce, a z racji tego że teraz jest raczej na tym rynku gorzej niż lepiej to ciekawe na co mogą liczyć pracownicy no i czy w ogóle jacyś nowi są zatrudniani czy raczej tylko stara ekipa

grażyna p

tez mnie to niezwykle interesuje jaką umowę bym dostała jakbym się zatrudniła w Family House Sp. z o.o., a nie ukrywam że po trzech latach działania profesjonalnie w branży to jednak liczyłabym na umowę o pracę. czy ewentualnie firma przewiduje dla najlepszych pracowników, takich jak ja wkrótce, karty multisport?

Jako

Jeżeli ktoś jest agentem i żyje z kontaktu z klientami i z tego, co sobie sprzeda czy wypracuje to wcale się nie dziwię, że firma wcale nie myśli o dawaniu dużej podstawy. Takie działanie oczywiście motywuje do obrotu, ale każdy chyba woli mieć pewny grunt pod nogami, że w razie powinięcia się nogi nie będzie się na lodzie.

darek

oferują stabilne warunki zatrudnienia. polecam.

deyna

bardzo porządny pracodawca, wypłaty godziwe i na czas. polecam

alan

znany deweloper, moge polecić.

Oliwia

firma budowlana i deweloper. są już długo na rynku i mają pozytywna opinie. także śmiało.

damian_30

Porządna firma. W zasadzie nie korzystają z podwykonawców tylko wszystko budują sami. Dzięki temu cały czas mają kontrolę, żeby mieszkania była naprawdę w dobrej jakości.

włodek

potwierdzam solidna firma. spoko majster był na budowie.

Wlodas

pracowalem 2 lata gdybym nie wyjechall do angli to robil by tu dalej. wyplaty na czas, atmsfera jak trzeba

Andrzej

Uczciwy pracodawca, wypłaty zawsze były na czas

Zostaw opinię o Family House Sp. z o.o. - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Family House Sp. z o.o.