Opinie o Toyota Kozłowski w Szczecin

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Toyota Kozłowski. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Toyota Kozłowski o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Toyota Kozłowski w Szczecin

Joanna

@Starszy niezależnie pod jakim nickiem, zawsze możesz zostawić swoją opinię. Chętnie dowiemy się więcej o Twoich doświadczeniach z pracy w firmie.

Joanna

@Starszyrozumiem, że już długo pracujesz w firmie. Co więcej możesz powiedzieć o warunkach zatrudnienia? Jakie benefity zapewnia Toyota Kozłowski?

Gopro
@Joanna

Żadnych

Starszy
@Joanna

Go work to nie miejsce do rozmów . Po raz drygi ktoś się podszywa pode mnie . To słabe ! Można bezkarnie przybrać cudzy NIK. Pozdrawiam.

Człowiek !

Dobra dobra jedni narzekają inni chwalą , jak ktoś nie pracował gdzieś indziej to nie ma porównania. Ja tam nie z jednego pieca chleb jadłem . Ogólnie nie ma co narzekać. Chociaż jak cie olewa własną dyrektorka bo ma manie wyższości czy też dyrektor w np.opla wydrze się bez racji to trochę przykre i tu zgadzam się z przedmówcą. W każdym punkcie dealerskim są jakieś problemy między ludzkie... bo nie wszyscy równo pracują i mają kolegów w d... , to jasne że z pracownikami też jest nie do końca ok.często to słabe ogniwa to i dyrekcja miewa gorsze dni bo odpowiada za wszystkich i wzystko! Szef jak szef musi być ostry są gorsi uwierzcie.

Człowiek !

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Kierownik Działu Samochodów Używanych w firmie Toyota Kozłowski? Podziel się z nami pozytywnymi aspektami rekrutacji, jak również wszelkimi zastrzeżeniami odnośnie procesu. Jaki był rezultat Twojej rozmowy?
logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
Starszy

Z wieloma negatywnymi argumentami muszę się zgodzić, ale i na wiele zaprzeczyć. Krzyki i "porządki" robione przez Szefa są bardzo częste. Co do warunków pracy, nie są one złe. Na zarobki również nie mogę narzekać. Przychodzą młodzi i chcieliby po trzech miesiącach zarabiać tyle co dziesięcioletni pracownik, to chyba oczywiste, że tak nie będzie. Dyrekcja miewa problemy ze sobą, i to chyba w każdym punkcie dealerskim, to niestety smutna prawda. Pracuję tutaj już wiele lat i będę pracował. O czymś to jednak świadczy.

mechanik

Masakra, zarobki bardzo słabe. Wymagania od pracownika ogromne, ciagły mobing ze strony łyseko, grubego kierownika i walnietego dyrektora.Pracujesz 9 godzin płacone masz za 8 bo teoretycznie jet godzinna przerwa podczas pracy oczywiscie toretycznie. Jeden prysznic na tyle osób ale i tak się tam nie umyjesz bo ciepłej wody brak hehe. Jak dyrektor zobaczy że spadł ci paproszek na podłoge (podczas naprawy auta) to mało zawału nie dostanie i mujsisz natychmiast tam sprzątać. Codziennie po pracy myjesz cały seriws mopem, oczywiście po 17. Pracujesz do 17 przy samochodach a jazda na mopie jest po pracy oczywiście za darmo. Jeszcze gorszej pracy nie miałem, nikomu nie polecam.!!!!!!!

Starszy.
@mechanik

Witam i pisze bo mnie zalał szlak.Tak się składa ''cieniasy '' że pracowałem na Struga a teraz nadal pracuje u Kozłowskiego, kupę lat jestem mechanikiem i nie dziwię się jak tacy partacze i brudasy co mają problem z higieną i wiedzą wypłakują sie bo ktoś im wytknie dziadostwo . Obrażanie gości co to serducho wkładają w ten serwis to chamstwo. Dyro Jacek był moim kierownikiem i szacun dla gościa bo nie raz upaprał się z nami na warsztacie wymagający to jest i nie lubi syfu . Opierniczył ale zawsze pomógł i czasem dał w kość bo mu zależy na ludziach i firmie. Jarek też jest ok bieże na klate jak dyro bo problemy zgamoni to stary problem . to oni tam dbają o klientów ja ich szanuje i ja to doceniam tyle lat. Jak ktoś pracuje i słucha to zarobi i awansuje w tej firmie są na to przykłady . Polecam normalnym gościom i odradzam cieniasom. To nie przechowalnia.

nigdy nie miałem gorszej pracy, codzienne poniżanie i darcie gęby to standard. Kierownik jarosław to faszysta i dupek a dyrektor Jacek jest poniżej krytyki. Facet ma problemy psychiczne. Masakra nikomu nie polecam z daleka od tego kołchozu. Płlaca też śmieszna a wymagania bardzo duże. Nikt nie wytrzymuje tam więcej niż 3-4 miesiące.

Rafi

Jak ktos nie wierzy w negatywne komentarze odnosnie kozlowskiego, to niech sie zatrudni, i sie sam przekona. A teraz troche z tego co sam przezylem pracujac tam 3 miesiace(na wiecej nie mialem ochoty - w sumie to juz po miesiacu wiedzialem ze tam nie chce pracowac).Oferty pracy z internetu nie znikaja bo to prawda ze ludzie tam dlugo nie wytrzymuja. Podstawe mialem wyplacana z opoznieniem- kiedy przychodzil okres wyplaty(chyba 5 kazd.mies) to dostawalo sie premie(zalezna od kaprysu wlasciciela), i tak sie nachodzily okresy wyplat ze(1) premii wogole nie dostalismy. Wszelkie wydatki przechodza przez kontrole Pana K.- wszystko musi on podpisac-wiec jak cos potrzeba kupic szybk- to smiech na sali. W magazynie czesto brak podstawowych czesci-bo wszystko co do sztuki wyliczane, oby czasami nie za duzo. Pamietam jak sie sprezarka spalila. Chyba z 2 tyg. bez pneumatyki dzialalismy- najpier nie mial kto tego do naprawy dac, a pozniej byl problem z zaplaceniem za naprawe hehe.W zimie to na hali byly 4 stopnie-na szybach od wewnatrz lod-ogrzewanie wlaczane na 2 godziny gdzie temperatura podskoczyla do 8, a po przerwie juz nagrzewnice wylaczone. Pan K. lubi czasami sobie wozki narzedziowe powywracac jak mu porzadek na warsztacie sie nie spodoba, lub zabrac klucze od ubikacji jak bedzie tam brudno. Ot takie male kaprysy. Naprawiajac samochod pamietajcie aby nic na podloge brudnego nie spadlo- to grzech- bo plyn do podlogi wyliczany jest i na dlugggoooo musi wystarczyc. Pracujac tam odnioslem wrazenie ze ludzie sie go boja gdy zaszczyci dany obiekt(serwis) swoja obecnoscia. Na przerwie temat w wiekszosci jeden byl(najczesciej kiedy zblizal sie termin wyplaty)- "czy bedzie o czasie i ile bedzie premii". Na struga byla masakra- i toyota i opel. Personel w oplu obsadzony rodzina-blizsza i dalsza(to normalne?) . Jak sie pracuje na ulicy mieszka w szczecinie nie wiem, ale o tym moze sie przekonac kazdy kto rozwaza prace w firmie u Pana K. Pozdrawiam kolegow z Opla, bo jest tam kilku fajnych chlopakow .

wilk

a tego zarobku to ile konkretnie? i chciałabym się dowiedzieć czy jeśli chciałabym zanieść im osobiscie cv to siedziba ich nadal mieści się na struga 17?

EB

Pracowałam w firmie Kozłowski 6 lat i mogę z całą stanowczością powiedzieć, że to firma rzetelna i dająca duże możliwości. Przez okres mojej pracy były osoby, które nie zagrzały długo miejsca (zwykle miały od pierwszego dnia wielkie oczekiwania nie dając nic od siebie), były także takie, które pracowały przez lata. Sytuacja bardzo typowa - jak w każdej firmie. Z przekonaniem twierdzę, że praca w tej firmie daje możliwości awansu, zarobku i można się dużo nauczyć.

ktoś

Witam, pracowaliście może na dziale handlowym albo sprzedaży flotowej? Jak zarobki, jakieś informacje odnośnie pracy?

obiektywny

Pracowałem u Pana Kozłowskiego dosyć długo. To prawda jest rotacja personelu dosyć duża zwłaszcza na handlówce. Jak ktoś chce nabrać doświadczenia i później uciec do innego dealera to dobra opcja. Godzinna przerwa jest ale jak jest klient to trzeba obsługiwać. wynagrodzenie wypłacane na czas ale z premia ucinana ( nigdy nie dostałem tyle co miałem dostać zawsze mniej ) i wypłacane różnie nigdy na czas zawszę z dużym opóźnieniem. Współpracownicy są w porządku pomagają ze wszystkim. Pan Kozłowski zarządza komunistycznie i powinien już iść na emeryturę bo nie nadaje się do zarządzania firmą. Mobing tylko z jego strony. Żąda cudów nie dając narzędzi.

ali

z tym wyznaczonym terminem wyplaty to troche poleciales. chlopaki po pol miesiaca czekaja czasami na pieniadze a o premiach juz nie wspomnie. sa tak pozno wyplacane ze kiedy przychodzi czas wyplaty premi np. za luty to ty dostajesz dopiero za styczen. i tak o to przez takie przesuniecia w ciagu roku brakuje 1 lub 2 premii hihi. wiem to z samego zrodla. jak ktos nie wiezy to zawsze mozna sie przyjac na okres probny i wyprobowac pracodawce-prawda?.

xxx

Koledzy macie jakieś ciekawe informacje o byłym dyrektorze PM ? Jeśli tak to podzielcie się nimi ze światem.

Bobik

Sprostowanie poprzedni wpis Nie dotyczy osoby Pan (usunięte przez administratora) .

Bobik

Pieknie kozlowski reguluje forum. zycze lichwiarzowi najmniej sukcesow

byłyagent

(usunięte przez administratora) Ciągła rotacja personelu, wyimaginowana przerwa godzinna w trakcie dnia pracy w której każą ci pracować, praca w soboty za darmo. Odradzam, bardzo nie rzetelny pracodawca.

Zostaw merytoryczną opinię o Toyota Kozłowski - Szczecin

• Jak się pracuje w Toyota Kozłowski?

Zobacz opinie na temat firmy Toyota Kozłowski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Toyota Kozłowski?

Toyota Kozłowski
2.4/5 Na podstawie 61 ocen.
  • Struga 31b
    70-777 Szczecin