Delta - Technika Sp. z o.o.

Lublin

Opinie o Delta - Technika Sp. z o.o.

Dorota Laszuk

Pracowałam w tej firmie przez rok. Zostałam świetnie wyszkolona (Magda wymiata). Relacje z szefostwem sa na wysokim poziomie - sa otwarci na zmiany . Obsluga handlowa (Asia - mega mozg ) jest w porzadku. Atmosfera również. Uważam, że 90% opini mija się z prawdą. Ludzie tam pracuja ze stażem kilka - kilkanaście lat. To dużo wnosi. Dziekuje Delta.

agnieszka

Przedstawicielstwo w centralnej Polsce kompletnie nieprofesjonalne, chłopak uważa że pozjadał ostatnie rozumy, arogancki i nieprzyjemny w kontaktach z klientem. Obiecuje w zamian za cenniki konkurencji produkty na wystawkę ale słowa nie dotrzymuje. Boże broń nas przed takimi przedstawicielami. Nasuwa się tylko pytanie czy uczą ich tego w centrali firmy czy tylko ta osoba jest niekompetentna.

Magda
@agnieszka 28.09.2015 14:45

No chyba nie piszesz o najlepszym i najbardziej profesionalnym doradczy z Łódzkiego .nie zamieniłabym nigdy na nikogo innego sam robi zamówienia pilnuje dostaw ...rzetelność w 100%

arek
@Magda 01.10.2017 01:14

Ciekawe ile razy już Cię przerobil pan Witczak na kasie i sprzęcie by samemu wypaść w oczach swych szefów na profesjonaliste .... brawo Ty za tak naiwnych klientów jakim jestes

Anonim

Praca ciekawa. Szefostwo bardzo wyrozumiałe z którymi idzie się dogadać. Klimat w firmie również w porządku. Zarobki zależne od obrotu jak to w handlu. Ogólnie praca miła i przyjemna.

cygan

Znalazłem ogłoszenie na pracuj.pl, szukają doradcy technicznego, zastanawiam się czy aplikować , proszę o więcej informacji na temat firmy, najlepiej od osób które aktualnie pracują, ponieważ ciężko opierać się na opiniach "byłych pracowników" .

Były serwisant

Firma jest nierzetelna wobec pracowników, niejasne zasady płacy, kierownictwo serwisu bardziej zajęte próbami złapania na lewiźnie niż na aktualnej pracy, odradzam prace na serwisie, ciągły brak części serwisowych oraz oszczędzanie na narzędziach, praca Nieraz z 8 godzin przeciąga się do 16 , brak zapłaty za nadgodziny, zła atmosfera pracy

Była pracownica

Osobiście odradzam pracę w tej firmie !!!

wer

hej hej widze ze w firmie od jakiegos czasu szukaja przedstawicieli regionalnych np. w Katowicach trzeba posiadac wykształcenie techniczne i prawo jazdy

Praca ciekawa, płacą w zależności od tego jakie masz obroty i jak się wykazujesz. Uważałbym jednak na niektórych przedstawicieli, którzy udają serdecznych kolegów, chcących pomóc i służyć radą a tak naprawdę prędzej czy później podłożą ci świnię, bo to ich wyniki są najważniejsze - takie pupilki szefów, którzy i tak robią swoich pracodawców na lewo.

Witam wszystkich! Ktoś z Was zna charakter pracy? Zależy nam na poznaniu prawdy o warunkach zatrudnienia, atmosferze w firmie.

Zostaw opinię o Delta - Technika Sp. z o.o. - Lublin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Delta - Technika Sp. z o.o.