Solinea
counter
3 50 265 5 1
onyx

W ostatnim czasie podczas szkolenia wykryto u jednego z uczestników covid. Mimo to, firma w kolejnych dwóch tygodniach (oczywiście kierownicy byli obecni na każdym "szkoleniu") prowadziła dwa kolejne szkolenia. Zarząd nie zrobił sobie nic z tej sytuacji. Tylko do nie wielkiej garstki uczestników zadzwonił sanepid. Większość pracowała normalnie, odwiedzając lekarzy w przychodniach.

Paparappa
Klient

Jedna z przedstawicielek chwaliła mi się ostatnio, że pracuje od 10 do 14 także maja chyba tam luz, nikt ich nie sprawdza i nie maja GPS.

Jakie są warunki zatrudnienia w Solinea?

Pytanie Nowy wpis

Na jakie benefity można liczyć w Solinea?

Piter Nowy wpis

Nie ma benefitów

Marta Nowy wpis

Czeka ktoś na telefon o wyniku rekrutacji?

Doma Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 109 dni.
Kandydat

Posiada ktoś informację o tym, czy jest w tym momencie prowadzony nabór na pracowników magazynu w oddziale Lublin?

Paparappa

Brudna
@Paparappa

To raczej długo nie popracuje ????

Łechti!
@Paparappa

Hej,kogoś mocno poniosło albo osoby już nie ma w Firmie.Gratuluje odwagi za mówienie takich bzdur.To że nie ma GPS,nie oznacza,że nie ma kontroli nad pracą. Co to znaczy "luz w pracy " ?Okres wakacyjny zawsze jest spokojniejszy,a obecny czas nie sprzyja dodatkowo...ale czy to luz oznacza?Nie sądzę! Trzeba się więcej nagimmastykować,żeby porządnie pracę wykonać!

@Łechti!

Chyba żartujesz, mam znajomych i tak właśnie to wygląda. Poziom pracowników jest bardzo niski.

@Anna

Kiedy czytam bzdury na temat Firmy w której pracuje,to nie jest mi do śmiechu ! Żal mi ludzi,którzy potrafią tylko krytykować i narzekać... Co do poziomu,to nie ładnie tak oceniać, warto czasem spojrzeć na swoje zachowanie i pomyśleć,czy ma ono sens i komu się to przyda,poza zaspokojeniem własnych potrzeb do oczerniania innych.

z
@Anna

Nawet gdyby ocenianie wszystkich pracowników na podstawie swoich znajomych jest po prostu słabe. ...

Z rynku
@Anna

Nie no niski nie jest ja uważam że trzeba być mega dobrym żeby kręcić takie wyniki qna samych suplach... Ale fakt jest taki że nie jednokrotnie spotykałam o 12 przedstawicieli na Piananiu np i mówili że już dom.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

Użytkownicy czekają na odpowiedź 148 dni.

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w Solinea?

Jakie są warunki zatrudnienia w Solinea?

Stefan
@Pytanie

Na początek 3 tys, po roku 3 i pół po dwóch latach 4 i pół. Powinny być tez po roku dwie premie w styczniu i lipcu po 3 tys. Umowa o prace, na 3 miesiące później na 6 później na 2 lata i na końcu na czas nieokreslony.

Bababa
@Stefan

Rozumiem, że to kwoty brutto?

@Bababa

Netto

Beng
@Stefan

jakie samochody daja???

AgnesMagnes
@Pytanie

rozmowa kwalifikacyjna to jakiś żart, osoby są kompletnie nie kompetentne, bardzo niemiłe doświadczenie. Pytają o rzeczy nie istotne dla pracy, osobiste. Ludzie bez klasy, bez wyglady, wysłowić się nie potrafią. Zero profesjonalizmu lub przygotowania. Warunki bardzo słabe na początek 2100 teraz podobno wzrosła podstawa. Koleżanka pracuje tam dlatego zdecydowałam się zaryzykować i mimo negatywnych komentarzy na forum pójść na rozmowę. Chociaż z opowieści firma jest bardzo niestabilna, brak jednego kierunku rozwoju, brak przejrzystości, działanie chaotyczne. Sama rozmowa była zniechęcająca, nawet jeśli mnie przyjmą, ze względu na poziom rozmowy będę zmuszona odmówić, żałuę, że poswiecilam czas...

onyx

@onyx

Słyszałam i co najlepsze jest to prawa, firma powinna być skończona po takiej akcyjce. Organizowanie szkoleń w czasach pandemii to kpina. Przecież nawet przedstawiciele robią szkolenia dla lekarzy online. Ale pewnie chodziło tylko o to, żeby się wspólnie zapić, jak to na szkoleniach w Solinea. Brak odpowiedzialności w tej firmie aż boli.

@Anna

Czasy "pandemii" ? ...przepraszam,ale tu już trochę Panią poniosło,Pani Anno:) Wiele ludzi,Firm z każdej branży,gastronomii,kultury i wielu innych wg Pani opinii powinno być w takim razie skończonym...eh,nawet nie wiem co mogę więcej napisać ????????‍♀️

Zniesmaczony
@Łechti

Zgadzam się z Anna. Własna opinia na temat pandemii nie powinna w tym temacie mieć racji bytu. To, że ktoś podejmuje ryzyko i odpowiada za siebie to jego sprawa, ale firma nie powinna zmuszać pracowników do masowego spotkania. Czy wzięli odpowiedzialność za to co się stało? Nie... nawet kazali przedstawicielom chodzić dalej po przychodniach. Decyduj za siebie, nie za innych. Poważne firmy w priorytecie mają zdrowie swoich pracowników, solinea ma w ... nosie.

@Zniesmaczony

Oczywiście zgadzam się z tą opinią,może nie powinnam na forum wypowiadać swojej opinii,ale... w takim układzie zacznijcie oczerniać "resztę świata",która próbuje normalnie wrócić do życia! Powodzenia!

@Łechti

Branża kultury, gastronomi? Czy oni pracują z lakerzami i codziennie pojawiają się w przychodniach? Firma wystawiła na ryzyko nie tylko swoich pracowników, ale przede wszystkim pracowników służby zdrowia i nawet nie próbowała jakoś zareagować. Jeszcze większą kpiną jest to co Pani pisze. To Panią tutaj trochę poniosło z tą ślepą obroną. Kolejny raz potwierdza to poziom tej firmy. ŻENADA!

xx
@Anna

a branży kultury, gastronomii, sklepach nie mają ludzie ze sobą kontaktu ? tam wszystko jest ok i można... helloł wake up

@xx

A to kasjerka ze sklepu leczy ciebie i twoje dzieci? A może kelnerka z restauracji? Jak tak głupi ludzie jak wy mogą być wpuszczani do szpitali, przychodni i dopuszczani do rozmów z lekarzami? A gdyby wasi pracownicy zarazili lekarzy w szpitalu? I załóżmy szpital w małej miejscowości zostałby zamknięty? Używaj mózgu. Myślałam, że to kierownictwo firmy nastawione na zysk, a nie na dbałość o pracowników i lekarzy, ma coś z głową. A to wychodzi na to, że gorsi są jej pracownicy wypisujący tutaj takie bzdury! Pozdrawiam Was, mam nadzieje że ta ''dysputa '' wywoła u was jakąś refleksje. Przynajmniej taką, żeby odpuścić sobie szkolenia skoro wasza otumaniona firma nie wie jaka jest sytuacja w kraju, nosić maseczki i o siebie dbać, bo następnym razem ja również nie ugryzę się w język przed lekarzami, a wierzcie mi takie opowieści działają na wyobraźnie. Szok i niedowierzanie- tacy ludzie pracują na moim terenie.

Agnieszka

O czym zaczyna się ta rozmowa ? Co ma wspólnego czas wolny od pracy z wykonywaną pracą i Firma? Nie ładnie tak pisać,przykre,że takimi ludzmi sie otaczalam ,bądź co gorsza jeszcze otaczam. Pozdrawiam serdecznie.

Agnieszka

Ah,zapomniałam jeszcze o jednym,nie trzeba mieć "pleców",aby móc mówić/pisać co się myśli i czuje! Mylisz pojęcia...

Agnjeszka
@Anna

Tak kończąc ten burzliwy temat dodam dość istotną informację , o której nikt nie wspomniał w tych ploteczkach...,mianowocie,ze pracownicy przeszli testy i byli na kwarantannach do czasu wyników. Taki drobny szczegół...

Byla

Gwiazda jest była i pozostanie ???????????? forever and ever tańce na stołach z biustem na wierzchu ????????

Obecna zadowolona

Były obecny i była, skoro tacy jesteście skorzy do dyskusji to może ujawnicie swoje personalia? Czy kierujecie się zasadą "kozak w necie pi... zda w świecie"?

Klient

Ale to wina firmy czy Ministerstwa zdrowia?

Selma
@Gość

Firma powinna sama zablokować swoich pracowników, żeby tego nie roznosić, a nie tuszować sprawę; tak się zachowuje odpowiedzialne kierownictwo a nie korporacja nastawione na zysk...

@Selma

Zejdź na ziemię. Imprezy w kraju dozwolone, wakacje za granicą dozwolone i to w krajach gdzie rzekomo koronawirus sieje spustoszenie. O wsadzeniu na kwarantanne pojedynczych osób lub całej firmy decyduje Ministerstwo zdrowia a nie charakternie zarząd firmy. Już widzę jak Ty, wobec dobra społeczeństwa zamykasz swój biznes, mimo, że nikt Ci nie każe a ludzie imprezują na otwartych dyskotekach i roznoszą covida...obudź się, (usunięte przez administratora)

Gość2
@Gość

Tylko różnica jest w tym jak ktoś dobrowolnie bierze udział w jakieś imprezie i sam za siebie ponosi odpowiedzialność, a tu mowa, że firma zorganizowała szkolenie czym zmusiła pracowników do wzięcia w nim udziału więc odpowiedzialność za sytuacje leży na barkach firmy.

Selma
@Gość

Naprawdę uważasz, że Ministerstwo Zdrowia decyduje kto idzie na kwarantanne a kto nie? Firma powinna puścić informację, że ktoś miał wirusa a każdy z uczestników spokojnie dostałby tygodniowe zwolnienie po poinformowaniu swojego lekarza rodzinnego, że miał kontakt z osobą zarażoną. Odpowiedzialność za zorganizowanie szkolenia leży właśnie na firmie; współczuje lekarzom współpracującym z firmą i narażonym na kontakt z tak nieodpowiedzialnymi przedstawicielami.

Czy firma Solinea w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

Ona

Tak

Edward
@Ona

Czyli ogólnie można powiedzieć, że Solinea dba o doszkalanie umiejętności przez swoich pracowników. A czy są organizowane jakiegoś rodzaju formy integracji? W jakich granicach waha się stawka?

Secundo
@Edward

W związku z tym, że wprowadzają na rynek mnóstwo nowości podobnych do poprzednich produktów, muszą przeprowadzać szkolenia, inaczej zwykły pracownik nie wiedziałby, jak pchnąć dany preparat na rynek. Tak więc, heh, siła wyższa.

Były ale obecny w branży
@Secundo

Szkolenia są na żenującym poziomie, przygotowywane na kolanie i prowadzone przez Team Leaderów, którzy z reguły nie mają żadnych podstaw w postaci właściwego wykształcenia. Wszystko jest prowizoryczne, byle odhaczyć, że szkolenie się odbyło i wieczorem można było znowu imprezować. Jeśli ktoś uważa, że te szkolenia są na jakimś poziomie to nie pracował nigdy w innej firmie farmaceutycznej i nie ma pojęcia, jak ta branża naprawdę wygląda. Szkolenia z prawa farmaceutycznego to kompletna porażka, ludzie tam pracujący są w takiej niewiedzy, żE za wiele rzeczy, które robią mogłaby na nich siąść prokuratura.

Przyznający racje
@Były ale obecny w branży

Całkowicie zgadzam się z powyższą opinią. Ta firma poza produktami z branży medycznej (suplami z brakiem badań) nie ma nic wspólnego z prawdziwa Firmą Farmaceutyczną. Z tą prokuraturą również trafne stwierdzenie- ale by było zrównanie z ziemią uhuhu. Co do rzekomych team leaderów to nie znają nawet podstaw prawnych obowiązujących w naszym kraju, a do tego nie raz wydają polecenia wykonywania zadań, które wychodzą poza jakakolwiek etykę.

ada__waw
Użytkownicy czekają na odpowiedź 289 dni.
Kandydat

Czy ktoś ostatnio był na rozmowie kwalifikacyjnej w Solinei? Na stronie pojawiły sie oferty pracy

Aneta

Czy Solinea prowadzi obecnie rekrutację czy raczej zwalnia bo ciężko się zorientować? Moja firma zredukowała etaty w tym mój i zastanawiam się nad pediatrią tutaj

MISIU
@Aneta

Solinea ma non stop otwarte rekrutacje:d szybciej zwalniają niż rekrutują, lub pracownicy sami odchodzą z tego cyrku.

Czy w Solinea jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

Nauczony życia

Tak. Wypowiedzenie.

Jak
@Pytanie

Jak można pisać takie nieprawdziwe informacje odnośnie floty ? Flota to Hyundai i30 i opel astra w kombi. Bez sensu takie komentarze.

xyz

Jaka flota dla przedstawicieli?

@xyz

Fiaty Panda, Zarząd ma Punto a szef śmiga piekną Multiplą.

MET
Użytkownicy czekają na odpowiedź 382 dni.

Czołem! Mała prośba : Czy ktoś pokusi się o opinię/komentarz na temat stanowiska - Specjalisty ds. Sprzedaży i Zakupu? Pojawiła się oferta i trochę kusi :):)

B.

Nie wiem skąd te negatywne opinie. Firma znana i lubiana wśród lekarzy(w każdym razie linia pediatryczna). Ludzie w firmie też w porządku. Zawsze mogłam liczyć na pomoc ze strony przełożonego i kolegow. Polecam pracę w Solinea :)

Applepie
 Rekomendacja

Gdzie są te wysokie zarobki po dwóch latach, no pokażcie te widełki, czekam... solinea ma najniższe zarobki w branży, każda mądrzejsza osoba ucieka stąd już po roku po zdobyciu chociaż odrobiny doświadczenia zostają ci bez polotu, (usunięte przez administratora)

Kuba

Po trzy letniej pracy w firmie Solinea jedyną z rzeczy, która mi się nie podoba to natłok negatywnych opini tutaj. Nie ma idealnego miejsca pracy tak jak i nie ma idealnych i nieomylnych ludzi. Ludzie pisza, że preparaty malo znane i suple. Zadaniem przedstawiciela, poza jeżdżeniem samochodem i zmartwieniem jakim samochodem bedzie się poruszał jest właśnie promocja czy to suplementów diety czy też leków, poza tym budowanie pozytywnego wizerunku firmy w terenie i konferencjach oraz relacji ze środowiskiem medycznym. Jeżeli to wszystko robisz sumiennie i nie kombinujesz to praca w Solinei jest przyjemnością. Wynagrodzenie oczywiście mogloby być wyższe dla osób, które faaktycznie sie sprawdzily po dłuższym czasie ale zazwyczaj w Solinea zaczynają prace osoby z bardzo malym doswiadczeniem albo z jego brakiem jeżeli chodzi o branże medyczną. Mógłby zostać próg zwiększający wynagrodzenie po trzech latach. Na pewno dałoby to dużo satysfakcji dla osób pracujących dluzej. Jeżeli zależy Ci na pracy na dłużej to po dwóch latach wynagrodzenie jest naprawdę dobre. Duże korporacje wcale nie zapewniają dużo większego wynagrodzenia a praca czesto jest obarczona pracą po pracy czego w Solinea nie ma więc na duży plus jeżeli cenisz czas wolny oraz rodzine. Przygotowanie do pracy jest świetne, szczególnie w początkowej fazie. W każdej firmie ile dasz z siebie na początku to procentuje, więc jak podejdziesz do sprawy od początku poważnie to nie będzie problemem nauczenia sie kilkunastu pozycji. Nikt nigdzie nie wymaga od początku, ze bedziesz wszystko o wszystkim wiedział stąd w kazdej firmie jest okres probny zatrudnienia. Czytałem o szkoleniach, zdradach itp. Nikomu nikt nie narzuca w jakim gronie sie bawić wiec baw sie tam gdzie widzisz ludzi odpowiednich do tego. Na imprezie na miescie, też nie siadasz kolo ludzi, którzy nie nadają na tych samych falach. Na mega duży plus zasługują ludzie pracujacy w biurze. Wszystkie tematy są realizowane praktycznie natychmiast przy pełnej życzliwości. Budżet do pracy masz zapeeniony a jeżeli za Twoimi działaniami idą wyniki, możesz liczyć na indywidualne podejście, analize i zazwyczaj masz akceptację działań od razu. Za minusy uznaję motywację do pracy oraz możliwość dalszego rozwoju. Miło jest usłyszeć czasami dobre słowo "z góry". Negatywne opinie moim zdaniem czesto zostawiane są przez osoby, które nie w pełni zaangażowały się w pracę lub nie były do końca szczere. Praca jako przedstawiciel nie jest dla każdego, czy to medyczny czy handlowy. Nikt nie zapłacił mi za opinie ani nie jestem z hru :) Z czystym sumieniem polecam pracę w Solinea dla osób myślących poważnie o pracy.

Iza
@Kuba

Zgadzam się w pełni choc pracuję krócej to była to najlepsza decyzja , na zawsze w sercu - Solinea ...

Rozmowa

Byłam niedawno na rozmowie do firmy Solinea woj. podlaskie. Rozmowa bardzo miła ale bardzo krótka. Nie dostałam żadnych konkretnych informacji, usłyszałam jedynie że więcej dowiem się na 2 etapie jeśli się zakwalifikuję. Zostałam poinformowana, że niezależnie od wyniku dostanę informację mailowo bądź telefonicznie. Niestety telefon milczy a o tym, że moja aplikacja została odrzucona dowiedziałam się przez portal przez który wysłałam CV do tej firmy. Moim zdaniem jest bardzo nieprofesjonalne podejście do potencjalnego pracownika.

Zuzia

Pracowałam w firmie ok. 1,5 roku, odeszłam z własnej woli, nie zostałam zwolniona. Firma posiada swoje plusy i minusy, aczkolwiek w ogólnym rozrachunku - mogę polecić pracę w Solinei. Zacznę od tego, że pracując w tej firmie nie musisz poświęcać miliona godzin na bezsensowne tabelki, raporty etc. Pracy po pracy nie ma. Dostajesz sprawny sprzęt do pracy, tzn. telefon i tablet, a co do samochodu - nie ma gpsa, dodatkowo auto ma nienajgorszy silnik (ok. 120 k m). Pracowałam na terenie pomorskim i życzę wszystkim takiego kierownika, jakiego spotkałam w tej firmie. Ogólnie ludzie z całej firmy, tzn. biuro, inni przedstawiciele - super, poza kilkoma team liderami, którym się poprzewracało w głowach i myślą, że pełnią bóg wie jaką funkcję, ale są to sporadyczne przypadki, np. na ja swoja tl-kę złego słowa nie powiem. Minusem mogą być ciągle wprowadzane nowości (czasem aż ciężko za tym nadążyć), ale dostajesz masę próbek i ulotek, a do tego fajny budżet. Oczywiście promujesz same suple, to fakt, ale lepsze to niż 36724732 generyk, bo ich suple najczęściej są oryginalne. Co wyróżnia Solineę? Brak ciśnień i stresu, choć nie ukrywam, że czasami sypały się zwolnienia z niejasnego powodu, ale tutaj to też na dwoje babka wróżyła. Zwolniony pracownik nie zawsze przyzna się co ma za uszami. Także polecam Solineę, a jeśli nie masz jeszcze doświadczenia w branży - jest to ZDECYDOWANIE najlepsza firma na początek.

@Zuzia

*Trudno nadążyć. Ciężką to możesz mieć przesyłkę, albo torbę.

Zuzia
@Leslie

(usunięte przez administratora) To tak na przyszłość. Gdyby kiedyś jeszcze przyszło ci do głowy doedukowywanie innych na forum, proponuję zawczasu zgłębić temat, na który się wypowiadasz. Nie dziękuj. Pozdrawiam ciepło

@Zuzia

(usunięte przez administratora) Przesyłam do zapoznania się. Zakładając, że pewnie nigdy nie uczęszczałaś na logikę, można Ci to wybaczyć, ale zanim coś wstawisz, proszę, zgłęb temat. Powierzchowność prowadzi do błędów znacznie częściej niż brak wiedzy. Nie dziękuj. Pozdrawiam ciepło.

@Leslie

Człowieku, skończ już te głodne wywody o poprawności ortograficznej wpisów. Wchodząc na gowork szukam rzetelnych opinii a Twoje wpisy są nic nie warte, zero! Weź idź stąd i troluj sobie gdzie indziej nieudaczniku!

@Szukający opinii

A dziewczyna mogła się czegoś nauczyć... To pokazuje tylko poziom waszej firmy. Im więcej będziecie tutaj usuwać o sobie prawdy, tym większe będziecie robić z siebie pośmiewisko. A taki administrator przyciągnie tylko większą ilość trolli. Pozdrawiam najcieplej jak się da.

@Leslie

Nie jestem pracownikiem tej firmy, szukam o niej opinii, bo jestem nią zainteresowany jako przyszłym pracodawcą. Wchodzę na gowork... i czytam bezużyteczne opinie takiego kretyna jak Ty zamiast czegoś konkretnego...ulało mi się. Nie wiem, wywalili Cię stamtąd i teraz tak trolujesz? Patrząc na Twoje komentarze, to się nie dziwię, skoro tak konkretny byłeś w pracy jak w tych komentarzach. Żenada.

Poszukująca pracy
@Szukający opinii

Poniżej są inne odpowiedzi z wytykaniem błędów. To chyba dobrze, że poprawiamy siebie nawzajem i uczymy prawidłowej pisowni, nie? Mi to nie przeszkadza, każdemu zdarza się popełniać różne błędy. Tym lepiej, że zauważa je ktoś inny i jeszcze wskażę jak pisać poprawnie. Tylko ludzie, więcej dystansu. Jak ktoś poprawi to wypada podziękować i nie atakować poprawiających (i nie usuwać linków z wytłumaczeniem prawidłowej pisowni, administracjo). Pozdro @Szukający opinii ;))))

@Poszukująca pracy

Hahahaha...No to już jest przegięcie. @Leslie przecież gołym okiem widać, że to ty piszesz ten komentarz pod innym nickiem. Komentarze na gowork pojawiają się raz na jakiś czas...nagle jednak pojawił się ktoś, kto postanowił stanąć w twojej obronie, do tego w tak idiotycznym temacie. Nick też dobrałaś jak najbardziej neutralnie, tak neutralnie, że aż widać, że to ty. W każdym razie ja jestem zadowolony, że trol został udupiony. Następnym razem na pewno się zastanowisz zanim zaczniesz wypisywać takie (usunięte przez administratora) warte komentarze..

@Szukający opinii

Najpierw @Zuzia agresorka, bo ktoś słusznie zwrócił jej uwagę. A teraz @Szukajacy opinii, który udaje, że poszukuje pracy, a tak naprawdę jest już pracownikiem firmy. Zaskoczę Cię, tym razem dalsza dyskusja miała pozostać bez kolejnego komentarza z mojej strony, jednakże jesteście bardziej żałośni niż wydaje się na pierwszy rzut oka i usilnie prowokujecie odpowiedzi, które punktują wasza firmę tak, że zawstydzeni musicie kasować fragmenty komentarzy. Środowisko kpi z waszych produktów, metod oraz reprezentacji. Kolejny raz potwierdzacie, że te opinie nie biorą się znikąd. Pozdrawiam gorąco!

Marek
@Zuzia

Koleżankę z Solinea nr rej auta LUB 75046 która była 23.10 w Skarżysku ok. 11.30 na ul. Ekonomii w Półsanatorium proszę o kontakt, coś zostawiłaś. A może ktoś ją zna, kontak polna113@wp.pl

Weronika
@Leslie

Skoro tak aktywnie uczestniczycie w dyskusji, to może zechcecie mi pomóc. Solinea szuka na ten moment Pełnomocnika ds. systemu zarządzania jakością ISO. Możecie mi powiedzieć, jaki jest właściwie zakres obowiązków osoby na tym stanowisku?

Marek
Użytkownicy czekają na odpowiedź 561 dni.

Koleżankę nr rej auta LUB 75046 szara Toyota, która była 23.10 w Skarżysku ok. 11.30 na ul. Ekonomii w Półsanatorium proszę o kontakt, coś zostawiłaś. A może ktoś ją zna, kontakt polna113@wp.pl

MMWW

Zacznę od tego, że jeździ się z suplementami, które mają bardzo mało badań, a jak już jakieś są to bardzo powierzchowne. Firma ciągle puszcza nowości, jako przedstawiciele jeździmy w branży z największą ilością leków i lekarze bardzo często komentują, przez co firma traci wiarygodność!!! (usunięte przez administratora) Zdarzają się zwolnienia z dnia na dzień, musisz podpisać rozwiązanie umowy za porozumieniem stron przez co nie przysługuje nawet okres wypowiedzenia, co jest mocno niesprawiedliwe. Na zdobycie doświadczenia jest to nawet niezła firma, ale po jakimś czasie najlepiej uciec do dużo lepszej konkurencji. Także tego... Co do szkoleń... No cóż. (usunięte przez administratora)W dzień jakieś tam szkolenia, przedstawienie nowych preparatów i scenki(usunięte przez administratora) Ciężko się na to patrzy... (usunięte przez administratora) Dochodząc do ogólnej opinii: dla osób posiadających jakieś doświadczenie nie polecam, dla świeżaczków generalizując też nie bo firma może dać złe nawyki i popsuć patrzenie na prace, chyba że nie ma się doświadczenia... Ja szybko uciekłem do innej i widzę, że dużo rzeczy można zrobić lepiej. Tyle. Zależy kto co potrzebuje.

@MMWW

Tak sobie czytam i czytam te opinie... Śmiechu co nie miara. Dziwnym trafem pojawiają się te same stwierdzenia typu folwark, zdrady etc... Hmmm - nawet współczesny trolling opiera się już na plagiacie? No cóż...

@MMWW

A propos - wszedłem sobie z ciekawości na ich stronę internetową i nie ma tam samych supli. Widziałem nawet ulotki preparatów w przeróżnych miejscach - zawsze mocno opisane literaturą i badaniami. Ba, nawet bloga mają, a praktycznie każdy wpis opatrzony jest solidną porcją publikacji... Obserwując sobie w ogóle branżę - fakt, mocno konkurencyjna jest - może najpierw warto sprawdzić, co samemu robię nie tak, potem ewentualnie z kierownictwem, by obgadać sprawy, które wymagają poprawy. Odejść samemu i psioczyć od razu na byłego pracodawcę? Słabe. Może po prostu Ci nie zależało na jej i własnym rozwoju... Nie wiem. I pewnie się nie dowiem - generalnie takie zachowanie nie jest w ogóle oryginalne, spotyka się je wszędzie. A szkoda. Taka refleksja po prostu mnie naszła...

NNWW
@wnikliwy

Gdy lekarze zadają mnóstwo szczegółowych pytań, na które nikt nie zna odpowiedzi, bo brakuje badań albo, kiedy patrzą z politowaniem na kolejne nowości, które są kopią poprzednich preparatów, mówisz żeby iść do kierownika.? Solinea w swojej ofercie ma dwa leki RX (moxinea, caspofungin) i jeden lek OTC (dextin), reszta to suple (ok. 33 preparaty) i wyroby medyczne (ok. 46 preparatów), które są słabo obadane. Każdy przedstawiciel na jakiekolwiek bardziej wymagające pytanie lekarza odpowiada inaczej, bo nie mamy na to jasnej odpowiedzi. Więc o jakich lekach mówisz? O jakich ulotkach z badaniami? Na stronie nic nie ma, a blog jest napisany bardzo prosto, żeby pacjent mógł zrozumieć, bez szczegółów dla profesjonalistów. Obserwując konkurencyjność rynku widać, że firma bazuje na suplementach, wyrobach medycznych, bo można je szybko wypuszczać i są gorszej jakości. Ich ceny są wysokie, a działanie czasami pozbawione sensu. Przyjmują ludzi młodych bez wykształcenia medycznego, który nie mają pojęcia o działaniu tych leków. A lekarze przepisują je jedynie przez łapówki. Pracownicy powinni przyjąć to na klatę i nie wypisywać takich usprawiedliwiających komentarzy... co nic nie da, bo cała konkurencja wie jak jest i lekarze też.

@NNWW

A kto powiedział, że jestem pracownikiem? Zresztą - po co ja pytam i się usprawiedliwiam, przecież Ty wszystko wiesz. Badam media i branżę farm - ot, co. Blog - o ile się na tym znam - ma być przystępny i prosty, by pacjent mógł zrozumieć. Nie przyszło Ci do głowy, że taki jest jego cel - edukacja czy budowanie świadomości? Lekarze są mają swoje źródła, książki i publikacje.

@NNWW

Skąd w ogóle insynuacje i wiedza, że są gorszej jakości? Rzucasz wielkimi, okrągłymi słowami i wielkimi oskarżeniami - w Internecie to dość modne i - niestety - powszechne: plotki, chwytliwe fejki czy oskarżenia. Szkoda, że tak krzywdzące zjawisko tak bardzo łatwo się rozprzestrzenia...

Jeszcze bardziej wnikliwy
@wnikliwy

Tylko sęk w tym, że żadne badanie nie jest ich... i nawet maja o to sprawę w sądzie, że na ulotce suplementu używają badań leku innej firmy. Można? Można... pracowałam... jak chciałam się coś więcej dowiedzieć o badaniu, do którego był odnośnik na ulotce to okazywało się, że osoba odpowiedzialna za dany preparat z biura nawet nie była w stanie więcej na temat tego badania informacji podać. Taki marketing firmy...

Żal
@MMWW

Hejt to nie opinia.... drodzy pracownicy .... byli....

Weronika
@MMWW

A jak wyglądają plany sprzedażowe? Do wyrobienia?

Zostaw merytoryczną opinię o Solinea - Lublin

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

Solinea
3/5 Na podstawie 50 ocen.