Solinea

Opinie o Solinea

Filtruj opinie po kryteriach:

Iza
 Opinia

Jak aktualnie wygląda sytuacja w firmie Solinea? Czy praca jest ciężka, a warunki oferowane przez pracodawcę adekwatne do wykonywanych obowiązków? Czy są szanse na awans? Firma aktualnie posiada kilka ofert pracy kierowanych do osób z różnych części Polski. Zainteresowanych odsyłam na stronę internetową: http://solinea.pl/kariera/

Opinia

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa coraz ważniejszą rolę. Podzielcie się swoimi wrażeniami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

Ona
 Opinia

Witam Zostałam zaproszona na II etap rozmowy i mam się przygotować z produktu. Czy ktoś może mi powiedzieć jak wygląda ta rozmowa? Chciałabym wypaść na niej bardzo dobrze.

Girl
@Ona 14.11.2017 09:17

Hej, jak poszedł Ci pierwszy etap, o co pytali konkretnie? Gdybyś mogła podać szczegóły rozmowy byłabym wdzięczna! :)

Ona
@Girl 16.11.2017 15:43

Miła, profesjonalna rozmowa ;) Ale na II etapie mówią dużo więcej ;)

Tak24Nie

Martyna
 Opinia

Mam zamiar aplikować na stanowisko w dziale marketingu. Słyszałam sporo dobrego o firmie. Jak trudno jest przejść rekrutację?

Tak10Nie

romek
 Opinia

Super, że jest prywatna opieka medyczna @kozen i nawet dorzucają odpowiednie mulitsportu. Przecież o takie urozmaicone zatrudnienie jest teraz dość trudno, a an pewno jest jeszcze szansa na wysokie zarobki w tym zakresie, czyż nie? Dzięki za odpowiedź.

Bran
@romek 11.06.2016 22:41

Oczywiście, że jest... w innej firmie...

misiowa
 Opinia

1800 zł na rękę? ? To chyba żart. Jest dużo więcej. Atmosfera godna pozazdroszczenia, nie jest to wielkie korpo w którym jesteś tylko numerkiem! Dla mnie osobiście jest to bardzo ważne. Jeśli chcesz zdobyć doświadczenie lub pracować w normalnej atmosferze to polecam

ZOran
 Opinia

Na początek 1800 na rękę, potem więcej. Premia raz jest, raz jej nie ma, ale nie wcześniej niż po roku pracy. Samochody Hyundai i30. Atmosfera różnie. Cześć ludzi jest super, a część w drugą stronę. Jak już kogoś zwolnią, to nikt w firmie nie wie za co (niekoniecznie za wyniki). Za złe wyniki oczywiście też zwalniają, ale to wszędzie. Co do stabilnej posady, to nigdy w branży przedstawicielskiej się tego nie zazna i Solinea nie jest tu wyjątkiem.

Zapytanie
 Opinia

Ja rozumiem, ale chodzi mi właśnie o średnią tej podstawy jaką dają 2500 zł ? W końcu to jedna stała wynagrodzenia. Kluza a wiesz czym jeżdżą przedstawiciele ?

wieem
@Zapytanie 20.03.2016 14:32

Na okres próbny (3 msc) dostajesz 2100zł netto- to nie żart! ;D po okresie próbnym 3000netto, premii przez pierwszy rok nie masz co się spodziewać. Jeżdżą Hyundaiami i30 albo Oplami, nowi raczej tymi drugimi.

Zapytanie
 Opinia

Szybkie pytanie. Czym jeżdżą przedstawiciele Farm-Med w firmie Solinea ? Jakie średnie zarobki dają dla początkujących ?

Sp00kie
 Opinia

@ola Dostałem informację, że w celu potwierdzenia miejsca godziny itd spotkania rekrutacyjnego będą się ze mną kontaktować(mailowo bądź telefonicznie), żeby pogodzić to z godzinami pracy. Dziękuje za odpowiedz :)

Sp00kie
 Opinia

Witam, Dzisiaj otrzymałem telefon z firmy Solinea. Rozmowa według mnie przebiegła pozytywnie, aczkolwiek na koniec otrzymałem wiadomość, że w przyszłym tygodniu będą realizowane rozmowy kwalifikacyjne w Wa-wie i otrzymam wiadomość mail, bądź też skontaktuje się ze mną rekruter telefonicznie gdzie o której itd. Dostałem propozycję na PF bądź PM. Co o tym myśleć? Są szanse na odzew czy będzie tak jak w przypadku, któregoś z moich poprzedników, że nie było odzewu ? W takiej sytuacji wypadałoby się chyba skontaktować z daną osobą i rozwiać wszelkie wątpliwości. Z góry dziękuje za odpowiedź.

GoŚ
 Opinia

W jakiej granicy zarobki?

Aaaa
 Opinia

Byłem na dwóch etapach w tej firmie i muszę stwierdzić, że jestem miło zaskoczony wbrew tym wszystkim opiniom, które czytam. Atmosfera bardzo miła podczas jej trwania, pytania raczej standardowe, duży nacisk na przygotowanie się ze znajomości produktów oraz mini scenki. Praca z lekarzami więc raczej wiedza merytoryczna ze znajomości produktów musi być, ale to chyba jak w każdej firmie. Osoba przeprowadzająca rekrutację raczej przyjaźnie nastawiona do kandydata. Zarobki średnie jak na tą branżę, ale zważywszy jak rynek farmaceutyczny się zmienił nie ma, aż takiej tragedii zwłaszcza dla kogoś początkującego.

Tak6Nie

szukampracy
 Opinia

idz i zobacz jak wygląda stabilność w tej firmie!

Michał
 Opinia

Ile można zarobić na stanowisku Przedst Farm-Med ( jaka podstawa i ewentualnie premia) ,ile wizyt dziennie, jakimi samochodami jeżdżą, jaka atmosfera, jest sporo ofert na to stanowisko taka rotacja pracowników ???. Jak odpowiadać to sensownie i na temat.

ZAINTERSOWANA
 Opinia

ponawiam pytanie od aloha odnosnie przebiegu rekrutacji - a czy orientuje się jak wyglądają pozostałe warunki pracy : wynagrodzenie, ilosc wizyt, flota?

aloha
 Opinia

Witam Mam pytania odnośnie tej firmy : jak wygląda proces rekrutacji w tej firmie , konkretnie krok po kroku ? Ile czasu się czeka po złożeniu dokumentów , jeżeli wszystkie warunki się spełnia? I etap o co pytają - konkretne pytania, o co chodzi z tym produktem na rozmowie ( lekiem )? Czy w trakcie rozmowy telefonicznej rekruter mówi, że na I etap proszę się przygotować z danego leku czy jak ? Jak wygląda II etap i o co pytają , jak przebiega? Dzieki za info pozdrawiam

superhiper
 Opinia

super hiper, półki w aptekach, aż trzeszczą od suplementów, 100 takich samym, walka firm.... które wykańczają się już wzajemnie. UTOPIA raczej. W Solinei to chyba nic nie wiadomo, ale może będziemy mieli lepiej, bo po ostatnim zwolnieniach nie ma tutaj pochlebnych opinii, a firma pewnie o tym wie!

remi
 Opinia

No tak.... I za 3tysie pracujesz jako przedstawiciel? W innych firmach masz około 5 lub ponad po roku lub wiecej. Fakt atmosfera jest ważna ale wszędzie jest tak samo.

kamila
 Opinia

Właśnie wróciłam z pierwszej rozmowy. Ludzie, którzy ją przeprowadzali przesympatyczni i cudowni, tak jak w większości „normalnych” opinii. Z takimi ludźmi na pewno chce się pracować, a dla mnie nie zarobki są ważne, a atmosfera. Na pewno szef zawsze musi być szefem, ale jak pozostali są właśnie tacy to super. Po rozmowie czuje, że to praca stworzona dla mnie, bo mam dość siedzenia za biurkiem, a w rozmowach z innymi czuje się jak ryba w wodzie (nie w akwarium):) Bałam się, że zbyt mało wiem o leku, bo niewiele na jego temat znalazłam i nie miałam, kiedy się porządnie przygotować (czytałam tylko trochę wczoraj w nocy i dziś rano), ale w zupełności wystarczyło. O znajomość informacji nt firmy się nie pytali. Ciekawe tylko jakich ludzi Oni szukają, ale mam nadzieję, że jeszcze się z nimi spotkam. Byłam już na jednej rozmowie w „dużej” firmie farmaceutycznej i atmosfery tutaj nie da się porównać. Widać, że to normalni ludzie, chcący pracować tak jak każdy, ale w normalnych warunkach, dlatego bez zastanowienia wybrałabym tą właśnie firmę. Szkolenia? Na pewno są bo muszą być w każdej firmie, ale żadne szkolenia Wam nic nie da jeśli nie weźmiecie książki do ręki i nie zaczniecie jej czytać ze zrozumieniem i kodować w głowie. Posiedzieć posłuchać i powygłupiać się można wszędzie, ale nic Wam to nie da jeśli nie włożycie sobie do głowy czegoś sami. Co do stresu? Z części opinii tutaj to „śmiać mi się chce”. W jakiej firmie farmaceutycznej go nie ma? W jakiej pracy go nie ma? Szukacie pracy, a nie wiecie jaka to praca? Bycie przedstawicielem (jakimkolwiek) zawsze wiąże się ze stresem, a jeśli chcecie siedzieć na dupnie nic nie robić, zarabiać i żeby Was jeszcze ktoś po głowie głaskał, to ja bym też nie chciała takiego pracownika. Co do produktów, to ja osobiście (nie wiedząc że to ich) od dawna stosuje (jak dużo, dużo mówię w pracy) Glosal. Nic tak mi nie pomaga, jest świetny i dzięki niemu już dawno zapomniałam co to zapalenie gardła. O mój produkt "urydynox" pytałam w aptece i bardzo go zachwalali, także myślę że większość produktów jest fajna. Nie są to leki na receptę, ale takich więcej się sprzedaje.

aldo
 Opinia

Oni chyba mają tylko suplementy, nie mają leków czy to oryginalnych czy generyków, więc słowo "zamiennik" tutaj nie obowiązuje. Promujesz u Lekarzy suplementy diety.

mitka8889
 Opinia

Dużo słyszałam o firmie i nie polecam, produkty tej firmy to jakaś kpina! Suplementy dla Lekarzy, które mają konkurować z oryginalnymi LEKAMI! Zero rozwoju dla pracowników! Brak premii, duza rotacja, stresy... biorą młodych i naiwnych.

Tak2Nie

Malka
 Opinia

A czy ktoś wie gdzie się odbywa drugi etap ?

PrawdziwaKinga
 Opinia

Produkty dobre choc sa to suplementy diety lub wyroby medyczne,ale sa lubiane zarowno przez lekarzy jak i pacjentow oraz przydatne.Fanje i przyjemne w promowaniu.Do wielu rzeczy moza by sie przyczepic gdyby chciec co do pracy w Solinei ( jak zreszta i w kazdej innej firmie) ale nie do produktow.Sa przemyslane i dobre.

Mistrzu
 Opinia

Buractwo piszecie totalne bzdury, same negatywy piszą tylko same cioty, które nigdy w życiu nie pracowały albo udawały,że pracują

JASIU2342
 Opinia

FIRMA PSEUDO-FARMACEUTYCZNA Z TEGO CO SŁYSZAŁEM.

Tak3Nie

kinga
 Opinia

Firma nieprofesjonalna,nie dba o pracownikow, do tego produkty firmy nie sa dobre i trudno je wypromowac. Na rynku jest duzo lepszych,sprawdzonych preparatow.

agata
 Opinia

czy byl ktos na rozmowie kwalifikacyjnej w lublinie??? Mozecie cos napisac, jak bylo?

aaa
 Opinia

i jak tam na pracownika admninistracyjno-biurowego w Lublinie wybrali kogoś?

Tak3Nie

księgowa kosmosu
 Opinia

widzę że nie jestem jedyna która szuka pilnie pracy w Solinea, konkurencja nie śpi. czyli pewnie nie będzie tak łatwo. przede wszystkim interesuje mnie umowa o prace na czas nieokreślony gdyż mam duże doświadczenie zawodowe w takiej branży wieloletnie i liczę szczerze na docenienie mojego stażu i umiejętności. czy docenią?

Zostaw opinię o Solinea - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Solinea

Nie bądź obojętny na problemy w firmie!

*Zgłoszenie wiążę się z dostarczeniem dowodów oraz kontaktem z mediami.