Opinie o Solinea w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Solinea. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Solinea o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Solinea w Poznań

aaa

i jak tam na pracownika admninistracyjno-biurowego w Lublinie wybrali kogoś?

księgowa kosmosu

widzę że nie jestem jedyna która szuka pilnie pracy w Solinea, konkurencja nie śpi. czyli pewnie nie będzie tak łatwo. przede wszystkim interesuje mnie umowa o prace na czas nieokreślony gdyż mam duże doświadczenie zawodowe w takiej branży wieloletnie i liczę szczerze na docenienie mojego stażu i umiejętności. czy docenią?

sakul

Pozdrawiam Misiowie:-)

Sakul

Bzdeto stoje na bramce, bo lubie czasem dać "pstryczka w nos"

Jakie są Twoje wrażenia po rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Solinea? Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie wybierającej się na rozmowę w sprawie pracy na stanowisku Przedstawiciel/ka farmaceutyczno-medyczny?
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Producent ds. Promocji Antenowej
Telewizja Puls Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista (-tka) ds. części
Pietrzykowice
Volvo Trucks Polska
logo firmy Pracownik ziemny, Drogowy, Firmy podwykonawcze - PRACA W BELGII
Brugia
Ready Construct NV sp zoo sp k
bzdeta

Ricki ty chyba nigdzie wcześniej nie pracowałeś? Przepraszam no może paliwo nalewałeś na BP lub na bramce stoisz jak niektórzy przedstawiciele Solinea żeby na życie dorobić. Branża to nie ta firma w której Ty pracujesz , takie firmy to przeciwieństwio branży i nie obrażaj repów ze swojego terenu którzy codziennie niosą kaganek oświaty a nie bzedty promują

biki

widzę że jeden z kierowników się odezwał

gość

rozmowy nadal odbywają się w hotelowej restauracji:P?

Lulu

Z tego co Pamiętam to bez prowizji, ale z premią uznaniową za wyniki. Też byłam na tej rozmowie. Co do umowy na czas nieokreślony to normalne, że dopiero trzecia umowa jest taka. Prawo pracy i tyle. Kwoty takie, jak pisze "Gdańsk". Nie ma co oceniać pod wpływem stresu i emocji. Trzeba poczekać na odp. Jak się przejdzie to miło, jak nie to szukać dalej. Chociaż rozmowy rzeczywiście mogły być dłuższe.

max
@Lulu

firma jest bardzo slaba i zarobki tez.

Odradzam ta firmę byłem na pierwszym etapie i na drugim kierownik regionalny nawiązał do opini w internecie ze wypisywane są bzdury. Mieli dać do wczoraj odpowiedz zarówno pozytywna jak i negatywna. Brak odpowidzi i nie odbierają telefonu. Warunki 1900 na rękę przez okres 3 miesięcy a pózniej 3 tys na rękę bez prowizji wiec stała praca ale umowa na czas nieokreślony dopiero po 10 miesiącach bo 10 miesięcy jest łącznie okresu próbnego. Jeżeli firma ma taka strategie i politykę jak kierownictwo to życzę powodzenia na rynku.

żal

szczerze? omijajcie szerokim łukiem... na prawdę! byłem dzisiaj na rozmowie i powiem tak(usunięte przez administratora) byłem na wielu rekrutacjach ale takiej to jeszcze na oczy nie widziałem... firma mega nieprofesjonalna, spotkania poumawiane tak, że w ciągu godziny zdąża odbyć min. 5 spotkań :) kandydaci się zazębiają, jeden czeka aż drugi skończy haha nie można spokojnie porozmawiać, gdy jeszcze nie skończyłeś mówić otrzymujesz kolejne pytanie, byle,by szybko,szybko,szybko gość przede mną był dosłownie 5min, patrzyłem na zegarek nie przesadzam, chłop spędził tam dokładnie 5 min... ja naprawdę nie wiem co warta jest taka rozmowa...szkoda mi go bo było widać, że mu zależało... moja rozmowa trwała ok 15-20 minut, jak dla mnie nic specjalnego, standardowa, natomiast w oczy rzuca się to że firma nie ma za grosz szacunku do ludzi, osoba która była po mnie, swoją rozmowę odbyła w czasie nie dłuższym jak zdążyłem skoczyć do wc, gdyż jak wracałem to już siedział kto inny... oczywiście rozmowa w restauracji hotelowej :) przeprowadzam się i poszukuję pracy w nowym mieście, specjalnie na ta rozmowę jechałem 80 km w jedna stronę i gdybym wiedział, że będę miał "przyjemność" poznać takich fachowych ludzi, to spożytkowałbym ten czas inaczej... powiem Wam wprost,nawet jak przejdę do drugiego etapu to i tak na niego nie pójdę, bo to co dzisiaj zobaczyłem mi na prawdę wystarczy, zastanawiam się tylko jak oni qwa działają w rynku?! firma dobra dla osób MOCNO zdesperowanych... NIE PROFESJONALNA

bzdura

Ludzie, co za bzdury wypisujecie? jakie 1600? jakie zwolnienia z powodu L4? Ta firma szanuje zarówno klientów jak i pracowników. Każdy, kto się stara, jest doceniany, a jeśli potrzebuje posiedzieć na L4 faktycznie z powodu choroby, to ma do tego prawo i nikt mu tego prawa nie odbiera!!! Poza tym jest to firma stawiająca na ciągły rozwój własny i swoich przedstawicieli. Polecam każdemu, kto chce się nauczyć samodzielności, wytrwałości i chce nabrać dystansu do siebie.

yol

1600 bzdura

prawda

Wylewacie żale, bo nie udało wam się dostać tej pracy. Ale po poziomie waszych wypowiedzi wcale mnie to nie dziwi. Proponuję poszukać pracy w innej branży. 1600 to jest bzdura! Nie słuchajcie pierwszych lepszych osób, które otrzymały telefon.

ehhh smutny świat

Ja byłam na rozmowie tydzień temu, do końca tamtego tygodnia miała być odpowiedź i oczywiście olewkę strzelają... Taka to porządna firma. Sama rozmowa bardzo normalna, poprawna, żadnych zbędnych, głupich pytań. Pytałam ich o ilość wizyt - 10 u lekarzy + 2 w aptece/dziennie, szukali do pediatrów. A widzę, że obniżają chyba zarobki, bo wcześniej czytałam coś o 2000 na początek na rękę, a tu piszecie, że 1600... Ciągle zmieniają tych biednych przedstawicieli, traktują jak zło konieczne, miałam kontakt, z kimś kto tam pracował i został zwolniony za to, że zachorował i na L4 na kilka dni musiał iść... Nie wiem jak jest w innych firmach, ale z tego co słyszałam to nie praca dla kogoś kto szuka stabilizacji i poczucia minimum bezpieczeństwa. Także suma sumarum cieszę się, że się nie dostałam.

Maryna
@ehhh smutny świat

czy może ktos napisac ile płacą w tej firmie żeby nie wygłupic się na rozmowie?czy 2500 netto na próbnym to za dużo?

Rozmowa na luzie, standardowe pytania: dlaczego taka praca, jak ja sobie wyobrażam, co ostatnio czytałam, jaka mnie pensja interesuje. No i omówienie preparatu. Pan i Pani rekruter bardzo sympatyczni. Kilka osób było. Zobaczymy

sonia123

Witam wszystkim, ja byłam na rozmowie w Rzeszowie. Rozmowa bardzo sympatyczna dwóch panów, mili bardzo. Mieli się odezwac do końca tygodnia czy tak czy nie. Dziś czwartek i 0 odzewu.

Rozmowa bardzo luzna, dwie sympatyczne panie :) maks 0,5h :)

Kto dostal sie na opolskie? Macie juz jakas odp? 1600?? Masakra w sklepie wiecej za lada daja :)

@:)

Jesteś po rozmowie rozumiem? Jak wyglądała rozmowa?? Plissss o info ja mam jutro

naprawde 1.600 pln?? A jak wygląda praca? Jest ok? Jaki limit spotkań?

Płacą 1,600 na rękę + premia, licz że max 200 zł dostaniesz Pracowałam tam 3 msc i uciekłam do konkurencji

Zostaw merytoryczną opinię o Solinea - Poznań

• Jak się pracuje w Solinea?

Zobacz opinie na temat firmy Solinea tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Solinea
2.3/5 Na podstawie 130 ocen.

Solinea