Opinie o Fuga Mundi Fundacja w Lublin

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Fuga Mundi Fundacja. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Fuga Mundi Fundacja o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Edukacja - działalność związana z oświatą

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fuga Mundi Fundacja w Lublin

Zapisałam się do agencji po to aby pomogli mi w znalezieniu pracy. Zaniosłam wszystkie potrzebne dokumenty. I od tego momentu cisza ... Co dzwonię to nic dla mnie nie ma albo zbywają ,że zadzwonią do mnie a potem jest cisza! A często się ogłaszają z fajnymi ofertami. Fundacja nie istnieje po to by pomagać osobom niepełnosprawnym ale po to by do siebie przyciągnąć a potem olać.. Omijajcie szerokim łukiem

Zadowolona1988

Super Fundacja , znaleźli mi pracę bardzo szybko ,

Inga Nowy wpis

witam. czy korzystał może ktoś z tej oferty na staż ze strony dla managera social mediów? Jest napisane, że po zakończeniu istnieje możliwość na zatrudnienie się, na czym bardzo mi zależy. To pierwsze takie nabory czy może dział jest większy?

Zadowolona1988 Nowy wpis

Super Fundacja , znaleźli mi pracę bardzo szybko ,

Czy rozmowa rekrutacyjna w Fuga Mundi Fundacja odbywa się również w języku angielskim?

merkury

Osobiście uważam, że nie mają zbyt wielu konkretnych propozycji. Mój błąd polegał na tym, że jak tylko dostałem orzeczenie o niepełnosprawności drugi stopień umiarkowany, to myślałem, że bez problemu znajdę pracę więc rzuciłem z dnia na dzień dotychczasową. Kontakt z fundacji był do momentu kiedy nie złożyłem "papierów". Zwabiłem się na pracę na szatni studenckiej... Było tyle ofert, telefonicznie zapewniono mnie, że "prawdopodobieństwo pracy na szatni jest bardzo duże". No, ale jak przyszło do rozmowy, to ani szatni ani ochrony, portierni czy recepcji i w ogóle pracy nie było. Kurs komputerowy owszem, praca na podobnym stanowisku za mniejsze pieniądze z gorszymi dojazdami i większą ilością obowiązków tak. I to też po moich interwencjach i wręcz przypominaniu o sobie za każdym razem. Kiedy poznałem warunki i słowa :"być może jeszcze w tym miesiącu", to dałem sobie spokój, wracam tam gdzie byłem na umowę o pracę. Nie wiem z czego to wynika, bo wydawało mi się, że osoba z drugim stopniem niepełnosprawności i wykształceniem pomaturalnym coś tam znajdzie... A fizyczna praca na zewnętrznym terenie 30 km od domu to naprawdę spadek o dwa stopnie w dół a nie polepszenie warunków pracy.

@merkury

To chwila, chodzi o to, że nie udało się Ciebie po prostu dopasować tam gdzie chciałeś? I równoległy kandydat zgarnął to miejsce? Bo jeśli tak to zastanawiam się jakimi on predyspozycjami w porównaniu do Ciebie musiał się wykazywać, że to jemu stanowisko się trafiło? Znacie temat od tej strony? Na co w końcu patrzą?

merkury Nowy wpis

W ogóle podejrzewam, że ta praca na szatni to jakiś wabik był. Do momentu kiedy w agencji się nie zarejestrowałem to wyraźnie dawano mi do zrozumienia, że będzie to zatrudnienie od października, a potem o szatni cisza. No w sumie to praca nudna, nie jest też oferta "z gumy". Pojęcia nie mam czy ktokolwiek dostał tę pracę na szatni, bo może to czysta abstrakcja. Niestety ja nie mogę dłużej czekać a staże i szkolenia od początku mnie nie interesowały. Praca jako "sprzątający pracownik gospodarczy a la portier - ochroniarz w nocnych godzinach z dala od domu to też pomysł bez sensu... (30 km dojazdami komunikacją miejską). Poza tym naiwnie liczyłem, że jak od 21 września będę starał się o pracę to od października na szatni będę mógł rozpocząć, a tu nic, cisza, kurs to mogę robić w weekendy pracując na tygodniu. Taki przestój nie był dla mnie i wątpię czy w ogóle do końca roku coś by dla mnie znaleźli...

Jak długo czeka się na odpowiedź od firmy Fuga Mundi Fundacja po przesłaniu CV? Podziel się opinią z rozmowy o pracę na stanowisku Poszukujemy psychoterapeutów, psychologów. Jaki był jej rezultat?
logo firmy Psycholog
logo firmy E-learning Content Creator
logo firmy Specjalista ds. sprzedaży B2B
Amadeusz Krebs Ikuchnia
Blanka

Hej, wisiała ze 4 m., temu oferta na recepcje od fundacji. Teraz patrząc po Lublinie na nią natrafiłam. Stawek nie podano, doprecyzuje je ktoś? i generalnie to zaciekawił mnie przypis o pracy zdalnej. To wcale nie trzeba jeździć na Krochmalną? To opisze mi ktoś jak od strony organizacyjnej to wygląda? W opiniach widzę, że ktoś o Rzeszowie pisał. W Lublinie jaka atmosfera?

Rob

Żenująco niekompetentni i aroganccy ludzie pracujący w tej jednostce w Rzeszowie. Zero próby poznania człowieka!!! Dzwonią, że im przykro, ale nie takich szukają! Mówią wcześniej coś innego, a potem szukają pretekstu. Poza tym ogłoszenia o pracę czy staż nie ujawniają firmy, więc nosi to znamiona (usunięte przez administratora)!!! Nie polecam i daleko od nich!!!

Na co się nastawić w trakcie rekrutacji w Fuga Mundi Fundacja? Umieścili kilka ogłoszeń na Lento.pl.

Iza

czyli jaka stawka na inżyniera obecnie? pisali z rok temu o kwocie 2,3 tys netto. Ktoś testował? Jeśli tak to jakie konkretnie warunki pracy przy tym tak naprawdę oferują? jak praca wygląda, jaki rzeczywisty zakres obowiązków?

Karo

Jakie papiery trzeba do fundacji przynieść

@Karo

Orzeczenie o niepełnosprawności, dyplom ukończenia szkoły/studiów, świadectwo pracy z ostatniego zatrudnienia

Ta firma to dno

Ta firma to (usunięte przez administratora), szukają inżynierów za 2300 netto, niewiarygodne że takie firmy jeszcze istnieją. Od razu zamknąłem ogłoszenie jak tylko zobaczyłem stawkę.

Maria

Zapisałam się na szkolenie do fuga mundi a Krochmalnej. Jest bez środków do życia, zresztą mówiłam im to wszystko, za ostatnie pieniądze pojechałam tam na szkolenie, mam st umiarkowany. Wysyłali mnie do ZUsu po jakiś swistek z chora nogą prosiłam aby mnie przyjęli na to szkolenie. To pani powiedział że będzie rekrutacja i kto zdobędzie jak najwięcej punktów. To ma być agencja pracy, która pomaga ludziom z niepełnosprawnością? To chyba pomyłka. Nie polecam

Rene
@Maria

Oni robia wszystko z korzyścią dla siebie

Weronika
@Rene

A ty osobiście się z czymś takim spotkałeś pracując tam?

Xyz

Nie polecam FFM, dopóki fundacją kierują bracia to nic się nie zmieni. Nie ważne jakby człowiek się starał zawsze będzie źle. Z optymistycznego podejścia do życia tutaj można popaść w depresję. Ciągła presja i naciski prezesa, tak jak ktoś wspomniał wcześniej- przez małe P! Dziwię się, że fundacją nie zainteresowała się jeszcze żadna skarbówka czy inny urząd odpowiedzialny za defraudowanie publicznych pieniędzy... Atmosfera w firmie nie za ciekawa. Trzeba uważać na słowa, wszędzie plotki, fałszywi ludzie. Omijać szerokim łukiem.

Z 1 grupa
@Xyz

Fundację to zdziera ja kasę na osobach chorych, niepełnosprawnych, robią takie osoby jak niewolnicy. Fundacja ma kasę z pfron, pracownik niepełnosprawny co ma przywileje pracy o 1 godz mniej niż zdrowa osoba tu misi się zrzec. Więc pracownik dłużej pracuje a kasy tyle samo. Inaczej można powiedzieć, że urlop rehabilitacyjny pokrywa pfron, i tak jeszcze za dużo daje pracodawcy kasy a ten niepełnosprawny pracuje jak głupi osioł. Lepiej ten stopień wywalić do kosza i żeby pracodawca się nie bogacił bo i tak nic nie da więcej. Wiadomo, że nadgodziny nie płacą więc jak chcesz być wolontariuszem to twoja sprawa

@Xyz

W jakim mieście pracowałaś/es ?

@Xyz

W jakim mieście pracowałas/es ?

Zero zaskoczenia
@Xyz

Podtrzymuje, ciężka i niewdzięczna praca, Mobing i zastraszanie pracownika, zero zachęty czy zwykłego dziękuje. Cytuje "Prezes ma jeszcze dziękować za to że pracujesz?" czyli ciesz się że cie nie zwolnię . Jako przystanek w szukaniu pracy może być ale nie dłużej niż 1-2 lata.

Yogi
@Xyz

Nic dodać nic ująć, pracowałem rok i uważam, że to był rok stracony w moim życiu, szkoda zdrowia.

Maria
@Yogi

na jakim stanowisku pracowales?

Ona

Komentarz poniżej mówi o odbyciu najgorszej rozmowy kwalifikacyjnej a ja akurat niedawno odbywałam rozmowę online i była ona zupełnie normalna i całkiem miła. Radzę więc każdemu przekonywać się na własnej skórze...tym bardziej że rozmowa to przecież nie cyrograf.

aga

Byłam na rozmowie. Odradzam branie udziału w "rekrutacji". Traktowanie osób rekrutowanych z góry, poniżanie, bardzo niemiła atmosfera w życiu nie byłam na gorszej rozmowie. Bardzo odradzam nie warto sobie psuć nerwów na rozmowę z z ludźmi którzy nie maja pojęcia o kulturze i szacunku do drugiego człowieka.

on
@aga

To bardzo ciekawe, opisz dokładnie co takiego wydarzyło się podczas rozmowy.

Czy wiecie coś o warunkach pracy w firmie Fuga Mundi Fundacja? Czy warto aplikować na ofertę pracy Doradca Zawodowy?

Ola

Zatrudnienie na początku na okres próbny, umowa o pracę, wynagrodzenie zawsze na czas, a jak się sprawdzisz zostaniesz na kolejne projekty. Ogólnie polecam, można się dużo nauczyć, przede wszystkim zdobyć doświadczenie w pracy z osobami niepełnosprawnymi.

Gal anonim

Omijać szerokim łukiem. Wszystkie opinie na platformie się sprawdzają prezes przez małe p. Najlepsze są (usunięte przez administratora) prezesa, czekają tylko żeby się komuś noga podwinęła. Przypisują sobie zasługi. Tak jak ktoś pisał stres, stres i jeszcze raz stres. Dziwię się osobom które pracują tam długo że nie mają motywacji i odwagi do zmiany pracy żeby uciec z tej toksycznej atmosfery. Wyścig szczurów jeżeli chodzi o pracowników większość osób tytlko czeka żeby podwalić cię prezesowi. Pracowałem w kilku firmach ale ta ze wszystkich jest najgorsza. Ludzie którzy tam pracują opamiętajcie się jest wiele możliwości zmiany pracy nie siedźcie tam bo zdrowie jest tylko jedno.

Apap
@Gal anonim

Miałam okazję pracować, atmosfera jak w każdej innej firmie- średnia, ale najlepsze w tej pracy są osoby, które przychodzą chyba na kawę, a jedyne co potrafią to brać zwolnienia. Praca przy projektach jest wymagająca i nastawiona na wyniki. Naturalne, ze zostają najlepsi, a ta wymieniona przeze mnie grupa jest nielubiana zarówno przez prezesa jak i pracowników. Ja zrezygnowałam po kilku projektach, bo dostałam lepszą ofertę od konkurencji, ale raczej polecam jeśli ktoś chce się nauczyć pracy z ludźmi, pracy przy projektach i zależy mu na stabilności zatrudnienia, bo fundacja na rynku działa długo, nie jest typową firmą, która powstaje i zamyka się wraz z zamknięciem projektu.

Beata

Cześć wszystkim. Widzę, że w ostatnim czasie pisały tutaj na forum Fuga Mundi jedynie osoby, które korzystają z jej usług. A jak jest z pracą? Dajcie znać, czy odbywa się w spokojnej atmosferze i czy jest szansa na rozwój, zarówno osobisty, jak i zawodowy. Będę wdzięczna za komentarz.

Niezadowolony

Pani w rejestracji bardzo niemiła i chamska. Potrafi tylko krzyczeć i zniechęcać ludzi. Nie wiem za co jej płacą i dlaczego jeszcze tam pracuje. Wyszedłem niezadowolony, pewnie już tam nie wrócę.

Kobieta

Dziś zadzwoniłam zapytać o prace jaka dziewucha rozdarta odebrała, zero kultury kogo oni maja w obsłudze klienta, odechciało mi sie rozmawiac...Człowiek chciałby pracować, lekko nie jest to jeszcze potraktuja jak śmiecia

Zostaw merytoryczną opinię o Fuga Mundi Fundacja - Lublin

• Jak się pracuje w Fuga Mundi Fundacja?

Zobacz opinie na temat firmy Fuga Mundi Fundacja tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Fuga Mundi Fundacja?

Fuga Mundi Fundacja