Opinie o Fuga Mundi Fundacja w Lublin

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Fuga Mundi Fundacja. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Fuga Mundi Fundacja o rozmowie kwalifikacyjnej.


Branże: Edukacja - działalność związana z oświatą

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fuga Mundi Fundacja w Lublin

baner wywiady
Ta firma to dno
Kandydat

Ta firma to (usunięte przez administratora), szukają inżynierów za 2300 netto, niewiarygodne że takie firmy jeszcze istnieją. Od razu zamknąłem ogłoszenie jak tylko zobaczyłem stawkę.

Blanka Nowy wpis

Hej, wisiała ze 4 m., temu oferta na recepcje od fundacji. Teraz patrząc po Lublinie na nią natrafiłam. Stawek nie podano, doprecyzuje je ktoś? i generalnie to zaciekawił mnie przypis o pracy zdalnej. To wcale nie trzeba jeździć na Krochmalną? To opisze mi ktoś jak od strony organizacyjnej to wygląda? W opiniach widzę, że ktoś o Rzeszowie pisał. W Lublinie jaka atmosfera?

Rob Nowy wpis
Inne

Żenująco niekompetentni i aroganccy ludzie pracujący w tej jednostce w Rzeszowie. Zero próby poznania człowieka!!! Dzwonią, że im przykro, ale nie takich szukają! Mówią wcześniej coś innego, a potem szukają pretekstu. Poza tym ogłoszenia o pracę czy staż nie ujawniają firmy, więc nosi to znamiona (usunięte przez administratora)!!! Nie polecam i daleko od nich!!!

Pytanie Nowy wpis
 Pytanie

Na co się nastawić w trakcie rekrutacji w Fuga Mundi Fundacja? Umieścili kilka ogłoszeń na Lento.pl.

Ewa Nowy wpis
Inne

Zapisałam się do agencji po to aby pomogli mi w znalezieniu pracy. Zaniosłam wszystkie potrzebne dokumenty. I od tego momentu cisza ... Co dzwonię to nic dla mnie nie ma albo zbywają ,że zadzwonią do mnie a potem jest cisza! A często się ogłaszają z fajnymi ofertami. Fundacja nie istnieje po to by pomagać osobom niepełnosprawnym ale po to by do siebie przyciągnąć a potem olać.. Omijajcie szerokim łukiem

 Rozmowa kwalifikacyjna
Jak długo czeka się na odpowiedź od firmy Fuga Mundi Fundacja po przesłaniu CV? Podziel się opinią z rozmowy o pracę na stanowisku Poszukujemy psychoterapeutów, psychologów. Jaki był jej rezultat?
Iza

czyli jaka stawka na inżyniera obecnie? pisali z rok temu o kwocie 2,3 tys netto. Ktoś testował? Jeśli tak to jakie konkretnie warunki pracy przy tym tak naprawdę oferują? jak praca wygląda, jaki rzeczywisty zakres obowiązków?

Karo
Kandydat

Jakie papiery trzeba do fundacji przynieść

Ja
Kandydat
@Karo

Orzeczenie o niepełnosprawności, dyplom ukończenia szkoły/studiów, świadectwo pracy z ostatniego zatrudnienia

Ta firma to dno
Kandydat

Ta firma to (usunięte przez administratora), szukają inżynierów za 2300 netto, niewiarygodne że takie firmy jeszcze istnieją. Od razu zamknąłem ogłoszenie jak tylko zobaczyłem stawkę.

Maria
Pracownik
 Pytanie

Zapisałam się na szkolenie do fuga mundi a Krochmalnej. Jest bez środków do życia, zresztą mówiłam im to wszystko, za ostatnie pieniądze pojechałam tam na szkolenie, mam st umiarkowany. Wysyłali mnie do ZUsu po jakiś swistek z chora nogą prosiłam aby mnie przyjęli na to szkolenie. To pani powiedział że będzie rekrutacja i kto zdobędzie jak najwięcej punktów. To ma być agencja pracy, która pomaga ludziom z niepełnosprawnością? To chyba pomyłka. Nie polecam

Rene
Inne
@Maria

Oni robia wszystko z korzyścią dla siebie

Weronika
@Rene

A ty osobiście się z czymś takim spotkałeś pracując tam?

Xyz
Były pracownik

Nie polecam FFM, dopóki fundacją kierują bracia to nic się nie zmieni. Nie ważne jakby człowiek się starał zawsze będzie źle. Z optymistycznego podejścia do życia tutaj można popaść w depresję. Ciągła presja i naciski prezesa, tak jak ktoś wspomniał wcześniej- przez małe P! Dziwię się, że fundacją nie zainteresowała się jeszcze żadna skarbówka czy inny urząd odpowiedzialny za defraudowanie publicznych pieniędzy... Atmosfera w firmie nie za ciekawa. Trzeba uważać na słowa, wszędzie plotki, fałszywi ludzie. Omijać szerokim łukiem.

1
Z 1 grupa
Pracownik
@Xyz

Fundację to zdziera ja kasę na osobach chorych, niepełnosprawnych, robią takie osoby jak niewolnicy. Fundacja ma kasę z pfron, pracownik niepełnosprawny co ma przywileje pracy o 1 godz mniej niż zdrowa osoba tu misi się zrzec. Więc pracownik dłużej pracuje a kasy tyle samo. Inaczej można powiedzieć, że urlop rehabilitacyjny pokrywa pfron, i tak jeszcze za dużo daje pracodawcy kasy a ten niepełnosprawny pracuje jak głupi osioł. Lepiej ten stopień wywalić do kosza i żeby pracodawca się nie bogacił bo i tak nic nie da więcej. Wiadomo, że nadgodziny nie płacą więc jak chcesz być wolontariuszem to twoja sprawa

1
Kasia
Kandydat
 Pytanie
@Xyz

W jakim mieście pracowałaś/es ?

Kasia
Kandydat
 Pytanie
@Xyz

W jakim mieście pracowałas/es ?

Zero zaskoczenia
Były pracownik
 Pytanie
@Xyz

Podtrzymuje, ciężka i niewdzięczna praca, Mobing i zastraszanie pracownika, zero zachęty czy zwykłego dziękuje. Cytuje "Prezes ma jeszcze dziękować za to że pracujesz?" czyli ciesz się że cie nie zwolnię . Jako przystanek w szukaniu pracy może być ale nie dłużej niż 1-2 lata.

Yogi
Były pracownik
@Xyz

Nic dodać nic ująć, pracowałem rok i uważam, że to był rok stracony w moim życiu, szkoda zdrowia.

Maria
@Yogi

na jakim stanowisku pracowales?

Ona
Kandydat

Komentarz poniżej mówi o odbyciu najgorszej rozmowy kwalifikacyjnej a ja akurat niedawno odbywałam rozmowę online i była ona zupełnie normalna i całkiem miła. Radzę więc każdemu przekonywać się na własnej skórze...tym bardziej że rozmowa to przecież nie cyrograf.

aga
Kandydat

Byłam na rozmowie. Odradzam branie udziału w "rekrutacji". Traktowanie osób rekrutowanych z góry, poniżanie, bardzo niemiła atmosfera w życiu nie byłam na gorszej rozmowie. Bardzo odradzam nie warto sobie psuć nerwów na rozmowę z z ludźmi którzy nie maja pojęcia o kulturze i szacunku do drugiego człowieka.

on
Pracownik
@aga

To bardzo ciekawe, opisz dokładnie co takiego wydarzyło się podczas rozmowy.

Administrator

Czy wiecie coś o warunkach pracy w firmie Fuga Mundi Fundacja? Czy warto aplikować na ofertę pracy Doradca Zawodowy?

Ola
Były pracownik
@Administrator

Zatrudnienie na początku na okres próbny, umowa o pracę, wynagrodzenie zawsze na czas, a jak się sprawdzisz zostaniesz na kolejne projekty. Ogólnie polecam, można się dużo nauczyć, przede wszystkim zdobyć doświadczenie w pracy z osobami niepełnosprawnymi.

Gal anonim
Kandydat

Omijać szerokim łukiem. Wszystkie opinie na platformie się sprawdzają prezes przez małe p. Najlepsze są (usunięte przez administratora) prezesa, czekają tylko żeby się komuś noga podwinęła. Przypisują sobie zasługi. Tak jak ktoś pisał stres, stres i jeszcze raz stres. Dziwię się osobom które pracują tam długo że nie mają motywacji i odwagi do zmiany pracy żeby uciec z tej toksycznej atmosfery. Wyścig szczurów jeżeli chodzi o pracowników większość osób tytlko czeka żeby podwalić cię prezesowi. Pracowałem w kilku firmach ale ta ze wszystkich jest najgorsza. Ludzie którzy tam pracują opamiętajcie się jest wiele możliwości zmiany pracy nie siedźcie tam bo zdrowie jest tylko jedno.

Apap
Były pracownik
@Gal anonim

Miałam okazję pracować, atmosfera jak w każdej innej firmie- średnia, ale najlepsze w tej pracy są osoby, które przychodzą chyba na kawę, a jedyne co potrafią to brać zwolnienia. Praca przy projektach jest wymagająca i nastawiona na wyniki. Naturalne, ze zostają najlepsi, a ta wymieniona przeze mnie grupa jest nielubiana zarówno przez prezesa jak i pracowników. Ja zrezygnowałam po kilku projektach, bo dostałam lepszą ofertę od konkurencji, ale raczej polecam jeśli ktoś chce się nauczyć pracy z ludźmi, pracy przy projektach i zależy mu na stabilności zatrudnienia, bo fundacja na rynku działa długo, nie jest typową firmą, która powstaje i zamyka się wraz z zamknięciem projektu.

Beata

Cześć wszystkim. Widzę, że w ostatnim czasie pisały tutaj na forum Fuga Mundi jedynie osoby, które korzystają z jej usług. A jak jest z pracą? Dajcie znać, czy odbywa się w spokojnej atmosferze i czy jest szansa na rozwój, zarówno osobisty, jak i zawodowy. Będę wdzięczna za komentarz.

Niezadowolony
Inne

Pani w rejestracji bardzo niemiła i chamska. Potrafi tylko krzyczeć i zniechęcać ludzi. Nie wiem za co jej płacą i dlaczego jeszcze tam pracuje. Wyszedłem niezadowolony, pewnie już tam nie wrócę.

Kobieta
Kandydat

Dziś zadzwoniłam zapytać o prace jaka dziewucha rozdarta odebrała, zero kultury kogo oni maja w obsłudze klienta, odechciało mi sie rozmawiac...Człowiek chciałby pracować, lekko nie jest to jeszcze potraktuja jak śmiecia

Zaskoczona
Kandydat

Zadzwoniła do mnie Pani z rekrutacji, rozmowa o prace online. Miała się ona odbyć za 10 minut na platformie. Mało kiedy byłam tak zaskoczona tymbardziej ze nie mogłam w tym czasie. Pani poinformowała ze jest to jedyny termin kiedy mogę odbyć rozmowę. Ta rozmowa była totalna pomyłką. Byłam zażenowana

Halina
@Zaskoczona

A czemu uważasz, że rozmowa była 'totalną pomyłką'? Jak ona dokładnie wyglądała i jak przebiegała? Czy pytano Cię o jakieś konkretne rzeczy?

Inka

Czy praca tu jest na zasadzie wolontariatu ?

zorro
Inne
 Problem

Praca jak praca ale najlepszy w tej pracy jest prezes przez małe p. Fundacja jest podzielona na Hutniczą i na Krochmalną bo jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o kasę a na Krochmalnej się dzieje :) (usunięte przez administratora) To w jaki sposób mówi o ludziach, jak wulgarnych słów używa, to w jaki sposób obgaduje, to w jaki sposób seksistowskie odzywki wprowadza, to w jaki sposób zmienia zdanie, manipuluje i mobbinguje powoduje że pracownicy robią to samo. Nowi pracownicy są zmuszani do postępowań niezgodnych z prawem a już wszystkie niby-przetargi wygrywa firma produkująca skarpetki. To firma jakich mało na lubelskim rynku:)

1
Zbolały rozmówca

Rozmowa kwalifikacyjna to próba wyśmiania i pogrążenia osoby zainteresowanej pracą. Skoro firma prezentuje się tak podczas pierwszego kontaktu to co jest później?

Zostaw merytoryczną opinię o Fuga Mundi Fundacja - Lublin

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

Często zadawane pytania

  • Jak się pracuje w Fuga Mundi Fundacja?

    Zobacz opinie na temat firmy Fuga Mundi Fundacja tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

  • Jakie są opinie pracowników o pracy w Fuga Mundi Fundacja?

    Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 2, z czego 0 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w lipcu 2023r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
  1. GoWork.pl 3 684 366
  2. pracuj.pl 3 489 318
  3. olx.pl - praca 2 904 336
  4. Jooble 1 942 704
Fuga Mundi Fundacja
Przejdź do nowych opinii