Opinie o Fuga Mundi Fundacja w Lublin

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Fuga Mundi Fundacja. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Fuga Mundi Fundacja o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Edukacja - działalność związana z oświatą

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fuga Mundi Fundacja w Lublin

Kobieta

Dziś zadzwoniłam zapytać o prace jaka dziewucha rozdarta odebrała, zero kultury kogo oni maja w obsłudze klienta, odechciało mi sie rozmawiac...Człowiek chciałby pracować, lekko nie jest to jeszcze potraktuja jak śmiecia

Zaskoczona

Zadzwoniła do mnie Pani z rekrutacji, rozmowa o prace online. Miała się ona odbyć za 10 minut na platformie. Mało kiedy byłam tak zaskoczona tymbardziej ze nie mogłam w tym czasie. Pani poinformowała ze jest to jedyny termin kiedy mogę odbyć rozmowę. Ta rozmowa była totalna pomyłką. Byłam zażenowana

Halina
@Zaskoczona

A czemu uważasz, że rozmowa była 'totalną pomyłką'? Jak ona dokładnie wyglądała i jak przebiegała? Czy pytano Cię o jakieś konkretne rzeczy?

Inka

Czy praca tu jest na zasadzie wolontariatu ?

zorro

Praca jak praca ale najlepszy w tej pracy jest prezes przez małe p. Fundacja jest podzielona na Hutniczą i na Krochmalną bo jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o kasę a na Krochmalnej się dzieje :) (usunięte przez administratora) To w jaki sposób mówi o ludziach, jak wulgarnych słów używa, to w jaki sposób obgaduje, to w jaki sposób seksistowskie odzywki wprowadza, to w jaki sposób zmienia zdanie, manipuluje i mobbinguje powoduje że pracownicy robią to samo. Nowi pracownicy są zmuszani do postępowań niezgodnych z prawem a już wszystkie niby-przetargi wygrywa firma produkująca skarpetki. To firma jakich mało na lubelskim rynku:)

Jak długo czeka się na odpowiedź od firmy Fuga Mundi Fundacja po przesłaniu CV? Podziel się opinią z rozmowy o pracę na stanowisku Poszukujemy psychoterapeutów, psychologów. Jaki był jej rezultat?
Zbolały rozmówca

Rozmowa kwalifikacyjna to próba wyśmiania i pogrążenia osoby zainteresowanej pracą. Skoro firma prezentuje się tak podczas pierwszego kontaktu to co jest później?

Próbka

Miałam okazję przyjrzeć się pracy agencji przez krótką chwilę. Powiem tak, jeżeli ktoś lubi być poniżany, obmawiany, krytykowany to miejsce dla niego. Szanuję za misję, ale normalna osoba nie jest tam w stanie wytrzymać, chyba że ktoś nie ma honoru.

Byłem kiedyś na rozmowie w sprawie pracy. W ogłoszeniu była informacja,że zatrudnienie będzie na podstawie umowy o pracę. Jakież było moje zdziwienie jak usłyszałem,że proponują umowę zlecenie. Powiedziałem,że wprowadzają ludzi w błąd i tak się nie robi to Rekruter powiedział,że nie umiem czytać ze zrozumieniem. Powiedziałem,że pokażę ofertę to stwierdził, że on wie co jest tam napisane. Buractwo !

Miałem przyjemność uczestniczyć w niemiłej rozmowie rekrutacyjnej w tej firmie dodam również, że dostałem inf. zwrotną,że są zainteresowani współpracą ale odmówiłem. Zaznaczam,że zawsze warto samemu się przekonać ale chętnie podzielę się własnym doświadczeniem. Pan, który mnie rekrutował był po prostu chamski wobec mnie. Często mi przerywał, nie pozwalał dokończyć zdania. Miałem wrażenie, że nie ma on zielonego pojęcia co to jest rozmowa rekrutacyjna. Wtrącał niemiłe komentarze. Najbardziej zapadło mi w pamięci jak niemiło odniósł się do moich zainteresować sportowych i dietetyki. Od lat trenuje zapasy. Uważam,że takie zainteresowania nie odbiegają od żadnych norm i każdy ma swoje hobby i nikt nie ma prawa komentować czy są one dobre czy złe. Odmówiłem bo stwierdziłem,że skoro Pan, który mnie rekrutował był na dość wysokim stanowisku to jak może traktować pracowników na niższych stanowiskach w firmie?

Tycjan

@anonim Strasznie dużo złego ale czuję, że chętnie zostałbyś w firmie bo jednak warto?

Bożena

@mobbing, Na forum GoWork.pl można oczywiście publikować opinie negatywne, jeżeli nie łamią regulaminu i są odpowiednio uargumentowane. Zachęcam Cię do rozwinięcia swojej wypowiedzi o firmie Fuga Mundi Fundacja i opisania konkretnych sytuacji. W ten sposób inne osoby ocenią twoją opinię jako bardziej wiarygodną. Czy możesz napisać coś więcej o warunkach socjalnych?

@Bożena

Usłyszałam od członka zarządu że jestem nikim. W umowie podyktowanej projektem są inne warunki pracy, niż są narzucane. Pracownicy boją się zarządu, każda rozmowa z nim jest stresem. Ludzie na zleceniach nie mogą chodzić na urlop, jak Pan nie pozwoli. Zlecenie jest fikcją. Pracownicy muszą się bardzo tłumaczyć, dlaczego ich zaprzyjazniony wykonawca nie wygral oferty. Ewentualnie odpowiednio sprawdzic, tak aby wygrala zaprzyjazniona.

Za dużo biurek w ciasnych, pokojach, zapach grzyba, pokoje słabo oświetlone. Archaiczny sprzęt.

Beti

Poszłam do Fundacji, żeby dowiedzieć się o ofertach pracy, czy pomogą mi coś znaleźć- tak działała Fundacja kilka lat temu i czego się dowiedziałam? Że najpierw to powinnam się umówić :D, a po dłuższym ciągnięciu panią za język, że owszem, ale do projektu mnie mogą przyjąć za jakiś czas, i pomogą mi znaleźć staż, pracę itd. Osoby, które uczestniczyły w projektach z EFS wiedzą o co chodzi. Zapytałam czy żeby skorzystać z ofert pracy, które zamieszczają na stronie internetowej muszę najpierw przystąpić do projektu... Potwierdziła. Osoby, które uczestniczyły w projektach z EFS wiedzą o co chodzi. Fuga Mundi powinna zmienić nazwę z Agencja zatrudnienia na Realizator projektów unijnych, żeby przestać wciskać kit. Firm realizujących projekty z atrakcyjniejszymi stawkami szkoleniowo/stażowymi jest full wiec jak chcecie skorzystać poszukajcie innego miejsca.

Ann

Nie polecam do współpracy. Nie dajcie sobie wmówic że pomogą wam w znalezieniu pracy. Jeśli chodzi pracę w samej fundacji współczuję serdecznie wszystkim którzy byli zmuszeni tam wytrzymać.

Prosto

Szukam pracy za granicą lub zdalnej, stopień umiarkowany, dokładne informacje i kontakt: savedbygrace@wp.pl

Aleksander
@Prosto

Może warto skontaktować się osobiście z tą fundacją? Czasami pracownicy poszczególnych firm zaglądają na forum, ale nie jest to zasadą. Aktualne oferty pracy i szczegóły dotyczące aplikowania znajdziesz na stronie fundacji pod adresem http://www.praca.ffm.pl/index.php?mod=20&p=1&php=1

mobbing

Nie polecam, pracy w tym miejscu. Warunki socjalne tragiczne. Atmosfera strachu.

Gress

Ja pracowałem dla członka tej fundacji Po zakończeniu pracy nie wypłacił mi kasy to chamy i prostakiem nie polecam

Bożena

@Zuzanna R., Rozumiem, że Twoja negatywna opinia dotyczy atmosfery w firmie Fuga Mundi Fundacja i kontaktów między pracownikami. Czy możesz jakoś uargumentować swoje zdanie? Czy próbowałaś zgłaszać swoje zastrzeżenia przełożonemu lub wpływać w jakiś pozytywny sposób po uzdrowienie atmosfery? Czy długo pracowałaś w tej Fundacji?

Zuzanna R.

Nie polecam pracy w tej firmie ze względu na kompletny brak szacunku kierownictwa do pracowników, o braku kultury wspominać nie muszę. Rotacja jest tam ciągła, gdyż nikt psychicznie długo tam nie wytrzyma. Pracownicy z bogatą wiedzą o realizacji projektów i kreatywnymi pomysłami są tłamszeni.

Greg

Proszę omijać te fundacje szerokim łukiem i szukać pracy we własnym zakresie. jest tylko jedna kompetentna osoba pracująca w tej fundacji reszta to osoby z przypadku bez podstawowej wiedzy oraz sposobu szukania i pomocy dla innych. Jedyne co potrafią zaoferować to staż za 900 zl. Chcesz znaleźć pracę wyjedź z Lublina najlepiej za granicą jak ja bo Fuga Mundi w niczym ci nie pomoże najwyżej stracisz kupę czasu i nerwów. A atmosfera w pracy w fundacji też chyba nie jest ciekawa bo rotację pracowników mają solidna co kilka mcy nowe osoby..

Igor

Sądzę, że praca w fundacji jest jednak inna niż w zwyczajnej firmie. Pewnie niektórzy nie nadają się tu do pracy. Szkoda, że tak oczerniają!!!

Ernest

LA DONNA MOBILE - ŚPIEWAJĄ DEBILE!

Zostaw merytoryczną opinię o Fuga Mundi Fundacja - Lublin

• Jak się pracuje w Fuga Mundi Fundacja?

Zobacz opinie na temat firmy Fuga Mundi Fundacja tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Fuga Mundi Fundacja?

Fuga Mundi Fundacja