Opinie o Polskie Towarzystwo Pożyczkowe w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Polskie Towarzystwo Pożyczkowe. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Polskie Towarzystwo Pożyczkowe o rekrutacji.

Branże: Doradcy kredytowi
Doradcy kredytowi Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Polskie Towarzystwo Pożyczkowe w Warszawa

Czy urlop w Polskie Towarzystwo Pożyczkowe jest płatny 100%?

Tak.

Małgorzata

A nie ma problemu z wzięciem urlopu w takim terminie, jakim się chce?

Milunia

Czy w Lublinie udzielają pożyczki? I jak to wygląda od strony umowy jakie koszty?

Ok

Dzięki za pożyczkę, naprawdę uratowal mnie Pan z Białej bo nie przeżyłabym do wypłaty. Polecam ,bede korzystal

Antoni
@Ok

Te pożyczki są krótkoterminowe? Duże mają oprocentowanie, bo to różnie z tym bywa i trochę strach brać. Napiszesz coś więcej?

Janek

Witam, Czy oddział w Bydgoszczy i we Włocławku jest funkcjonują? Mam na myśli placówki prowadzone przez Pana Krzysztofa D.

Igor
@Janek

Biuro w Bydgoszczy i we Włocławku jest od 2 lat zamknięte a co robi ten człowiek ja akurat nie wiem. Pytania w sprawie dzioka tego ukrywającego pośrednika przed byłymi pracownikami zadaj może bezpośrednio do niego na ptpserwis, mnie się nie udało nawiązać kontaktu chociaż ma ze mną sprawy do rozliczenia a jak coś odpisze to i ja chętnie się dołączę.

Niezadowolona
@Janek

Nie odpowiednie miejsce o pytanie o te osobę.

Doradca Klienta

Zwykła rozmowa, jakich wiele miałam okazję odbyć. Dość szeroki zakres obowiązków, praca 5 dni w tygodniu, umiejętność pracy w grupie. Warto się starać i przykładać do obowiązków (premie). Praca w oddziale z min. jeszcze jedną osobą. Takie informacje otrzymałam.

Czy jestem dyspozycyjna, czy umiem pracować pod presją czasu, jakie mam doświadczenie, czy miałam w poprzedniej pracy kontakt z klientami

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem

Czy pracownicy Polskie Towarzystwo Pożyczkowe chętnie uczestniczą w różnych formach integracji?

Oczywiście że tak, tylko że pandemia jest i nie ma jak, wrrrr...

Brita

Bardzo chętnie. Już tęsknię za naszymi spotkaniami. Ostatnie to był SZTOS.

Angela

Czy firma będzie prowadzić nabór po nowym roku ?

@Angela

No właśnie ktoś słyszał coś?

Krzysia
@Angela

Czy do nowego oddziału do Inowrocławia są przewidywane jakieś zatrudnienia ? a może do Bydgoszczy?

@Angela

Na jaki adres emailowy można wysyłać CV? ktoś wie?

Jarek
@Angela

Wysłałem cv nabór do Ciechanowa , czy ktoś tez z was rekrutował?

Jola
@Angela

A do Białej Podlaskiej jeszcze jest prowadzony nabór na doradcę ?????

@Angela

Zawsze jeśli ktoś zamierza aplikować może wysłać CV na adres kontakt@petepe.pl. Teren an którym dział spółka jest dostępny na www.petepe.pl

Karol
@Angela

Ja wysłałem właśnie CV, kiedy mogę spodziewać się odpowiedzi i czy w ogóle?

Nikodem
@Angela

Wysłałem zapytanie 5.01 na KONTAKT i otrzymałem potwierdzenie, że jest prowadzona rekrutacja. Mam czekać na telefon ze strony firmy.

Karol
@Nikodem

Nikodem dzięki za informację, czekam cierpliwie zatem.

Aldona
@Michał

kontakt@petepe.pl

Zbyszek
@Angela

Z tego co udało mi się ustalić to jeszcze w tym roku nowe nabory będą na Doradcę Klienta taka informację uzyskałem drogą pantoflową .

Iza
@Angela

Wyslalam CV i otrzymałam miły telefon z zaproszeniem na rozmowę. Nie będę zapeszać ale już jestem ciekawa czy mam szansę. Mam doświadczenie ale i tak się stresuję. Życzcie mi powodzenia

oleńka
@Angela

Wysłał życiorys na Ciechanów, mam dość duże doświadczenie może kogoś zainteresuję.

Jaka jest kultura pracy w Polskie Towarzystwo Pożyczkowe? Obowiązuje typowy dress code?

Janek

Sprawdź po pierwszej wypłacie czy odprowadzili składki do ZUSu ;)

Kinga
@Janek

Sprawdziłam i wszystko jest odprowadzone na czas, konto w ZUSie można sprawdzać na bieżąco i ja nie widzę żeby było coś nie tak, więc nie rozumiem czemu miał służyć twój wpis.

@Kinga

Byłem pracownikiem tej firmy i ZUSu mi nie odprowadzano...temu miał ten wpis służyć.

Kinga
@Janek

To byłeś zatrudniony za czasów gdzie "władzę" miał nieodpowiedni człowiek, który narobił dużo GÓW** wokół siebie i zostały nim obrzucone osoby które nie powinny. Teraz gdy firma uwolniła się od tego człowieka wszystko wróciło na odpowiednie tory, a skoro jesteś BYŁYM pracownikiem jak sam to napisałeś to nie powinieneś się wypowiadać na temat tego co się dzieje w firmie TERAZ skoro nie wiesz wszystkiego na bieżąco.

Pati
@Janek

Potwierdzam, Kinga ma rację - tak było kiedyś . Firma dziś jest ok. Wszystko na czas i w punkt. Nawet pierwszy raz pracownicy dostali premie świąteczne. To miłe zwłaszcza, że nie było to w zwyczaju dotychczas.

Typowy dress code czyli schludnie, elegancko ale po swojemu

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w Polskie Towarzystwo Pożyczkowe? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

Rekrutująca

Ja czekałam krótko, jedna rozmowa po poleceniu mnie przez pracującego kolegę i po wszystkim . JESTEM!!!! liczę, że pobędę :)

ja123

Adres tej firmy jest bardzo dziwny??? Radom ma kod Warszawy? jest kolejną dzielnicą??? Co to za firma i gdzie w końcu ma siedzibę??

Grzegorz
@ja123

Radom??? Ja mam informację że ta firma ma siedzibe w Warszawie bynajmniej tak mam na umowie napisane. Nigdy nie słyszałem że to Radom.

ja również
@ja123

Radom? jaki Radom? Widzisz obok adres.

Leon 82
@ja123

jak uzyskać(zagubionej) kopie swojej umowy kredytowej od tej firmy

adres
@ja123

Siedziba firmy jest w warszawie

Anulka
@ja123

Czasami zaglądam jako klientka z ciekawości i sprawdziłam na umowie jest Warszawa ale na stronie mają kilkanaście biur w tym Radom. Informacja nic nie wnosząca, możesz to sprawdzić na stronie www skoro znalazłeś to na internecie.

ja123
@ja123

administrator poprawił błędny adres nie ma tematu

Don Huan

Czy dzialania ktore stosuje firma PTP tj. w przypadku niespłacenoa chwilowki w calosci co miesiac podpisuje sie nowa umowe oczywoscie na ta sama chwilowke i inkasuja co miesiac samych oplat czy jak to nazywaja kosztow25% calej kwoty chwilowki. I tak przez kilkanascie lub kilkadziesiat miesiecy. 500 zl pozyczone a wplacone 3000 a oni dalej twierdza ze nic nie zostalo wplacone.... to u nich norma?

pożyczkobiorca
@Don Huan

tak

Leon
@Don Huan

Pomyliłeś firmy albo nie zrozumiałeś treści umowy na 30 dni, ja czasami biorę i po miesiącu spłacam. Chciałem podziękować pracownikom w Chełmie za szybką decyzję i życzę Wam Wesołych Świąt i wielu klientów.

pożyczkobiorca
@Leon

nie pomylił jeśli nie masz na zwrot całości kapitału, płacisz koszt i zawierasz nową umowę na kolejne 30 dni, jednym słowem żonglujesz pożyczonym kapitałem do (usunięte przez administratora)śmierci dopóki dopóty nie będziesz miał na zwrot całości

Czy zdarzają się nadgodziny w Polskie Towarzystwo Pożyczkowe?

Pracuś

Kwestia organizacji pracy. Mnie się nie zdarzają. Wyrabiam się w czasie etatu.

ktoś

Trzeba robić swoje i bedzie dobrze, tylko co by bylo gdyby z 4 razy pod rząd planu by sie nie zrobilo ? Tego nie wiem.. Niby wszystko ok , ciezki czas przez wirusa i przez rozne ustawy ale damy rade . PTP --Damy Rade !! Pozdro.

Klara

A jak pracujecie w sytuacji zagrożenia koronawirusem? czy jakieś dodatkowe zabezpieczenia firma zapewniła?

Malaria
@Klara

Oczywiście ludzie których nie ma!!! Bo po co

Jak szefostwo w Polskie Towarzystwo Pożyczkowe? Spoko traktują ludzi?

Odpowiedź

Aktualnie pracuję i mogę stwierdzić że jest spoko. Jak ogarnia się wszystko jak trzeba to nie ma problemu z dogadaniem się z dyrektorem. Z prezesem jak do tej pory nie miałem za dużo do czynienia ale wydaje się że jest spoko.

Dodatki

Czy w firmie można liczyć na jakieś bonusy, dodatki?

Pracuje
@Dodatki

Bony świąteczne w tym roku... BRAVO PTP

Maria

Re czy piszesz to z perspektywy pracownika? Jeśli tak to podziel się z nami dlaczego tak twierdzisz?

Alicja

Szukam pracy ponownie w finansach, bylam już na drogiej rozmowie i czekam na odpowiedź. Mam nadzieję, że dostanę szansę podjęcia pracy jako doradca. Moja koleżanka pracuje 4 lata i twierdzi, że mają stałych pracowników to rzadkość w pożyczkach. Chciałam się tylko podzielić moimi odczuciami jak zacznę pracę na pewno napiszę

No cóz pewnie to usuną ale w tej chwili jest cwaniak krakowski pseudo dyrektor Polak ,na razie nie pajacują jak wcześniej ,gdyż po podziale k Dziok trochę szyki im pomieszał.Generalnie nie polecam jako pracodawcy i jako pożyczkodawcy.Kroja ludzi az miło.

Rafał

Widzę tutaj opinie wyłącznie klientów firmy. Zastanawiam się jednak, jak wygląda sytuacja z punktu widzenia pracownika? Chciałbym poznać ocenę warunków pracy i progu wynagrodzenia jakie można osiągnąć. Zapraszam do dyskusji.

Janek

Gorąca polecam, szybko, bez zbędnych formalności, zero problemów.

Zostaw merytoryczną opinię o Polskie Towarzystwo Pożyczkowe - Warszawa

• Jak się pracuje w Polskie Towarzystwo Pożyczkowe?

Zobacz opinie na temat firmy Polskie Towarzystwo Pożyczkowe tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Polskie Towarzystwo Pożyczkowe?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 0 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Polskie Towarzystwo Pożyczkowe?

Kandydaci do pracy w Polskie Towarzystwo Pożyczkowe napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Polskie Towarzystwo Pożyczkowe
3.1/5 Na podstawie 127 ocen.

Polskie Towarzystwo Pożyczkowe