Opinie o Sempre Farby Sp. z o.o. w Bielsko-Biała

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Sempre Farby Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Sempre Farby Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Chemia przemysłowa - produkcja farb

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sempre Farby Sp. z o.o. w Bielsko-Biała

Kumpel

Zaczynamy. Już szukają na Lubelszczyźnie za plecami obecnego regionalnego nowego"samobójcy", a także na innych regionach. Powodzenia. Firmę tworzą ludzie a nie tylko zarzadzanie przez cyferki i brak wsparcia ze strony tzw."dyrektorów".

Kusy

Jak się widzi koniec nosa to się nic nie widzi :)

Speedi

Chyba się coś ciśnie przed sezonem bo ph z podkarpackiego ponoć szuka roboty bo dzwonili na hurtownię o opinię a odnosnie ofert co pisal wykon to się zgodzę chlop musi zarabiac.

Eli_02

Firma się rozwija, w związku z czym zatrudnia dodatkowych przedstawicieli handlowych. Proponuję wysłać CV.

Zebra
@Eli_02

Ha ha Dobre:)

mieszalnia
@Eli_02

Haha, firma się tak szybko rozwija że przerabia już czwartego dyrektora w tym roku. "Śpieszmy się kochać ludzi, tak szybko odchodzą....." :)

Pracownik Biurowy

pytania może i na miejscu sposób rozmowy może i ok ale nie miało nic wspólnego z późniejszą rzeczywistością. Pogarda i zrzucenie człowieka do podłogi

poprzednia praca zakres obowiązków

logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Elektronik / Mechatronik
Ludwigsfelde
BERGMAN Deutschland GmbH
szukający

A co w temacie etatu na Śląsk? Możecie napisać jakieś detale.czemu wolny?

Johny88

Pracowałem w tej firmie przez kilka lat i nigdy nie byłem świadkiem poniżania czy złego traktowania kogokolwiek ze strony kierownictwa. Nie wiem skąd się biorą takie opinie. Ludzie, przestańcie wyolbrzymiać.

ojciec mateusz
@Johny88

Weź przestań (usunięte przez administratora) To chyba pracowałeś na Belosie

Johny88

Pracowałem w tej firmie przez lata i nigdy nie zdarzyły mi się niemiłe traktowanie ze strony współpracowników czy kierownictwa. Nie mogę powiedzieć żeby cokolwiek było nie tak. Nie wiem skąd tak negatywne opinie.

Lili123

Ludzie, przestańcie wypisywać bzdury,wszystko w tej Firmie funkcjonuje bez zarzutu.

wykonawca
@Lili123

Dużo zależy od przyjętych standardów, dla niektórych może być jak w szwajcarskim zegarku dla innych (usunięte przez administratora)

szukający

WITAM, Jest ogłoszenie na Śląskie.czy ktoś może mi podać ocenę i informacje czy warto składać? "co w trawie piszczy"? dziękuje za uczciwe odpowiedzi. szukający

przyjaciel

Maciuś słyszałem że koledzy się z ciebie śmieją hahaha

kliento

Towar z niewiadomego pochodzenia bez papieru na którym można zarobić? Też bym tak chciał,napisz na czym można tak dobrze zarobić!

Klient

Przecież wszyscy wiedzą czym się zajmujesz i co proponujesz swoim klientom " bez papieru" nie boisz się handlować towarem takiego pochodzenia?

Maciek

Witam, jako pracownik Sempre Farby Sp. z o.o. proponowałbym wszelkie zastrzeżenia jak i powyższe pomówienia kierować bezpośrednio do dyrekcji oraz zarządu firmy. Jest to mój pierwszy wpis, pozdrawiam osoby nudzące się i wpisujące powyższe teksty.

Klient Bollo

No na pewno biznesmen w tej firmie jest niejeden, w odróżnieniu od ciebie otyły spaślaku

Klient

Muszą jego zapytać albo jego klientów oni wiedzą najlepiej a jest to na dużą skalę pan M to biznesmen hahahaha

niedzwiadek 1

Zapomniałem się zaśmiać hahaha

niedzwiedz

Idzie nowe w Sempre

Klient

Tam jest fajnie Świętokrzyskie słynie z tego ze handlowiec dorabia na boku sprzedając swoim klientom inny towar powodzenia

klient1
@Klient

Jakie inne towary sprzedaje obecny i poprzedni handlowcy?

klient2
@Klient

Jak słynie to musi to robić na grubą skalę? A na czym można tak dobrze dorobić?

Gacek Pankracek
@klient1

chyba Zarząd chce jakieś info wyciągnąć za darmochę :))) pytając jakie inne towary sprzedaje obecny i poprzedni handlowc. Żenada

Dolnoślązak

i znowu szukają ph samobójcy na dolny śląsk haha, czy wam sie to nigdy nie znudzi ludzie????

obserwator

Każdy kto pracuje w branży przynajmniej kilka lat wie co się dzieje w sempre. Jak chcecie dowiedzieć się prawdy to pogadajcie z byłymi PH czy pracownikami produkcji. Misja firmy którą znalazłem dzisiaj na stronie sempre mnie powaliła. ...szacunek dla ludzi i środowiska ... Albo faktycznie CEO dorasta do miana CEO albo kurka wodna coś przeoczyłem przez te lata :-)

MISJA
@obserwator

MIsja: Misją firmy Sempre Farby sp. z o.o. jest dostarczanie na rynek najwyższej klasy produktów dekoracyjno-ochronnych stosowanych w branży budowlanej. Zależy nam na tym, aby nasze rozwiązania wyróżniały się zarówno jakością i nowoczesnością, jak i walorami estetycznymi. Chcemy spełniać najbardziej wymagające oczekiwania firm wykonawczych, architektów, konserwatorów zabytków oraz indywidualnych użytkowników. W swoich działaniach kierujemy się szacunkiem do człowieka i środowiska. TO OSTATNIE ZDANIE TO CHYBA SKIEROWALI PANOWIE DO SIEBIE BO CHYBA NIE DO LUDZI KTÓRYMI RZĄDZĄ NA LEWO I PRAWO.

Zostaw merytoryczną opinię o Sempre Farby Sp. z o.o. - Bielsko-Biała

• Jak się pracuje w Sempre Farby Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Sempre Farby Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Sempre Farby Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Sempre Farby Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Sempre Farby Sp. z o.o.
1.9/5 Na podstawie 73 ocen.
  • Gen. J. Kustronia 60
    43-301 Bielsko-Biała