Opinie o Runtime w Zgorzelec

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Runtime. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Runtime o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Runtime w Zgorzelec

Waldek

To nie rozumiem . Jedni piszą ze jest ok z Runtime inni że nie . Więc jaka prawda . Niech ktoś napisze jeśli coś wie . Ale szczerze i prawdziwie . Pozdrawiam . Waldek.

A powiedzcie jeśli ktoś wie jak z zakwaterowaniem i jakie warunki , przejazdem z Polski , dojazdami z kwatery do pracy , jak płacą i czy na czas ? Napiszcie jeśli ktoś się orientuje . Pozdrawiam Adam .

Dirk S.

a gdzie piszą w internecie Nemo ???8eur brutto to duzo ???watpie ??? z mojej strony mogę powiedzieć nie polecam !!! do tej pory nie dostałam wszystkich pieniedzy a pracowałam ponad 2 lata !!! nie polecam

Czy ktoś może coś powiedzieć o obecnej sytuacji i jak wygląda praca przez tę agencję ? Jak płacą i czy na czas , czy praca zapewniona , jak z dojazdami do pracy i co z mieszkaniem i jakie . Bardzo proszę jeśli ktoś coś wie niech napisze .

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Runtime? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Obecny pracownik

Ja właśnie pracuje w Dreźnie na produkcji dzięki tej firmie, szału nie ma ale mam 7,5 na godz i spanie mi też płacą. Warunki jak w domu, dzisaj mam popołudniówkę a od stycznia z tego co wiem będą potrzebowali więcej osób, bo się pytałem i nawet kobiety przyjmują. Ogólnie jestem zadowolony :)))

kacha

hej mam pytanko , kobety tez przyjmuja ?? i czy oni sie dokładnie zajmuja?? pozdro

sk

moim zdaniem bardzo fajna ekipa, normalni ludzie wszystko załatwią , płaca jak trzeba w zależności od godzin. Pracuje tam od dwóch lat także dobrze wiem co mówie ;)

tomaszek judaszek
@sk

dwa lata temu Runtime nie wysyłał ludzi do Niemiec !!!!! wiec co ty bredzisz człowieku - a ta ekipa wcale nie fajna- raptem pracuje pól roku !!!! wiec kolejne kłamstwo- nic nie pomagaja , ludzi z przypadku - pracownik musi wszystko załatwiasc sam .

dobrze poinformowany

coś musi być nie tak, bo teraz wszyscy w jednym pokoju siedzą. czyżby kaski zaczęło brakować? musieli coś przekombinować i pewnie dlatego ich szef już nie pracuje. lepiej trzymać się za kieszeń

kaska

oj za niedługo ta runtime nie bedzie, juz nawet pana kierownika sie pozbyli :)

?

tak tez stawiaja i zakwaterowanie oplacaja

do Mikron- oczywiscie ze na własny koszt - przeciez przeciez zaden pracodawca niea szczególnie niemiec nie bedzie ci fundował, za okres probny tez moga nie zaplacic

?

tez sstawiaja bo jedziesz zawsze na okres probny tak jak w polsce przyklad robota na budowie jestes budowlancem po szkole a nie odroznisz cementu od gladzi

og

oczywiscie ze wyjazd na wlasny koszt

artur

a ja wlasnie robie juz drugi raz przez runtime i jest ok ci co gadaja ze jest zle to maja lewe rece do roboty a wcale nie jest prawda ze jedziesz na wlasny koszt jak sie wam nie podoba w runtime to zawsze macie pod nosem powiatowy urzad pracy za 700 zl brutto

ja3

prymitywna firma !! (usunięte przez administratora) jesli chcecie stracic mase nerwów jedzcie - strasnie słabe zarobki

anonimus

Kaska - 2013-07-04 09:21:15 tak 3000 tys na reke :D:D::DD: dobra historia , gosciu mysli ze damy sie nabrac. Widzę, że jesteś albo pieniaczką albo pieniaczem. Pracowałem w Anglii i na takich wyjazdach jest dodatkowa DUUUUŻA dieta za dzień pracy dla pracownika z Niemiec i zakwaterowanie darmowe. Umowa oczywiście niemiecka podpisana z firmą RUNTIME w Papenburgu. Tak, że przestań się(usunięte przez administratora) ośmieszać, bo nie masz pojęcia co piszesz. Piszesz tylko aby podjudzać ludzi. Ja jestem osobiście zadowolony ze współpracy z nimi i ci, którzy ze mną pracują też. Tylko po co mamy wszyscy pisać, jak niedowiarków i pieniaczy tutaj nie brakuje. Bez odbioru.

anonimus

anonim - 2013-07-03 18:43:37 okej a jak z językiem musialeś dobrze znac zniemiecki czy same podstawy wystarczały? Pomagali na początku w znalezieniu jakiegoś mieszkania?żeby dostać u nich pracę niestety trzeba znać niemiecki tak, żeby rozumieć co mówi do ciebie szef. a co do mieszkania to było darmowe. tylko za jedzenie samemu się płaci. no i arbeit ;-))

Kaska

Kłamstwo

Kłamstwo!!!

anonimus

Ale wy lenie musicie być. Ja zostałem zrekrutowany przez nich w lutym na stanowisko elektryka. Umowa niemiecka, jak dla typowego Niemca. Zarabiam prawie 3000 euro na rękę. Nikt mnie nie oszukał, aczkolwiek słyszałem co nieco o takich firmach. Ale żeby wszystkich do jednego worka wrzucać? Trzeba tylko chcieć pracować a nie od początku szukać dziury w całym.

Zostaw merytoryczną opinię o Runtime - Zgorzelec

• Jak się pracuje w Runtime?

Zobacz opinie na temat firmy Runtime tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Runtime