Opinie o EKOMEBLE w Lesznowola

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy EKOMEBLE. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w EKOMEBLE o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: AGD - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o EKOMEBLE w Lesznowola

Eryk

Nikt nie mówił, że będzie idealnie bo tak to nigdzie nie jest. Ważne aby dobrze się pracowało i zarabiało przynajmniej jak dotychczas.

Stefan

Czy firma potrzebuje aktualnie pracowników?

Arek

Bardzo fajna firma, można w niej znaleźć ciekawe meble w atrakcyjnych cenach. Obsługa sklepu także miła i pomocna, więc uważam, że warto zajrzeć do tego sklepu.

Darek

Zakupy w tym miejscu uważam za naprawdę udane. Spotkałem się z przemiłą obsługą, a wybór mebli także był spory. Po przejrzeniu oferty i profesjonalnemu doradztwu udało mi się wybrać odpowiednie meble. Naprawdę cieszę się z wizyty w tym miejscu.

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w EKOMEBLE spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
Kamil

Ja zadowolony jestem z zakupów w tym miejscu. Realizacja zamówienia bardzo szybka, obsługa prawna. Myślę, że naprawdę warto zajrzeć do ich sklepu w poszukiwaniu mebli.

Irek

Zakupiliśmy tutaj meble do sypialni bez żadnych problemów. Obsługa bardzo dobra i szybki transport do domu. Naprawdę polecam.

Nie wiem jak kiedyś, ale byłem ostatnio w tym sklepie i spotkałem się z bardzo miłą obsługą. Pomocna i profesjonalna, a wybór mebli w sklepie naprawdę spory. Szukając więc mebli do swojego domu, warto zapoznać się z ofertą tego sklepu.

Zakupy mebli były naprawdę udane. Obsługa oferuje doradztwo w wyborze, a oferta jest naprawdę szeroka, więc z łatwością można znaleźć tutaj coś interesującego. Sprawdźcie sami, może i wam spodobają się dostępne u nich meble.

Osobiście jestem bardzo zadowolony z obsługi w tym sklepie. Oferują profesjonalne doradztwo, a wybór mebli jest spory. Zarówno z zakupem mebli jak i dostawą nie było żadnych problemów.

Marianna

Obsługa i podejście do klienta w salonie są wg mnie na najwyższym poziomie, zawsze spotykam się tam z fachową organizacją i życzliwym doradztwem. Jak mnie wrażenie - bardzo pozytywne.

a

Pracy tam nie polecam. Zarobki są przeciętne, trzeba się naharować, żeby zarobić więcej, a i tak nawet jak się starasz to ktoś się do Ciebie przyczepi, żeby Ci tylko jak najmniej zapłacić. W sumie to nawet nie wiesz kiedy dostaniesz wypłatę, bo co miesiąc ten termin jest inny, raz czekasz 10 dni, a raz 3 tygodnie. Na dobrą sprawę nikt Cię nie szkoli, bo nie ma na to czasu, a jak po dwóch miesiącach nic nie umiesz to się Ciebie czepiają, że tyle tu pracujesz, a nic nie umiesz.(usunięte przez administratora) Sklepy są prowadzone niechlujnie, strona internetowa też, cała frustracja z tego, że nie mozna czegoś załatwić (od klientów) idzie na pracowników, choć to nie oni są winni (usunięte przez administratora)

Donata

Ekomeble w Lesznowoli. Nie wiem, jak reszta sprzedawców, ale mogę się wypowiedzieć ws. handlowca Pana Daniela. Wczoraj - po trzech miesiącach szukania, wyceniania i negocjowania - sfinalizowaliśmy zakupy mebli Tarnko i Nordic Line. Jeśli chodzi o Pana Daniela, to według mnie jest to bardzo dostępny, profesjonalny i uczciwy sprzedawca, który ma wiedzę na temat tego, co sprzedaje, a przy tym jest cierpliwy, oddzwania na telefony i nie wciska na siłę produktu. Widać, że zależy mu nie tylko na premii za zakupy klientów, ale także na zadowoleniu klientów. Zatem ja jestem zadowolona i absolutnie polecam :).

polecam super promocje, obsługa fachowa i pomocna.. super negocjacje. polecamy

Sławek

Miałem przyjemność robić zakupy w sklepie Ekomeble i jestem bardzo zadowolony z jakości oraz poziomu obsługi,ponadto zamówione meble szybko,bezpiecznie dotarły na czas,także gorąco polecam.

x

Zdecydowanie odradzam pracy w tym miejscu. (usunięte przez administratora) śmieciowa umowa podpisywana na miesiąc. Zarówno osobom, które chciałyby tam podjąć pracę - ODRADZAM(usunięte przez administratora)

Lepiej nie

Jeśli ktoś ma zamiar tam pracować to stanowczo odradzam!!! Całkowite nie zorganizowanie Decyzja o odejściu była najlepsza jaką mogłem podjąć, od razu poczułem się lepiej, po prostu wolny. Naprawdę nie warto. Zatrudnienie oczywiście tylko na umowę zlecenie, którą co miesiąc podpisujesz nową. Wypłata to wieczna niespodzianka, nigdy nie wiesz kiedy się zjawi. Atmosfera jaka tam panuje to tragedia każdy ma do każdego o wszystko pretensje, chociaż nikt nie potrafi Ci niczego nie wytłumaczyć .Pracownicy z łapanki nie przeszkoleni. Wszystko miało być zrobione na wczoraj i wiecznie jest za mało.(usunięte przez administratora) Rotacja tam mówi sama za siebie, jeśli jesteś klientem to dwa razy nie spotkasz tego samego pracownika. Odradzam i kupującym i szukającym pracy trzymajcie się z daleka! Szkoda nerwów...

Zdecydowanie polecam, meble odebrane osobiście, dobry kontakt i przyjemna obsługa.

A.

Polecam w 100% składałem zamówienie na ul. Radzymińskiej u Pani Weroniki obsług przemiła. Nie było żadnych problemów. Polecam

Podejrzany

Odnoszę wrażenie, że sami sobie piszą te pochlebne komentarze. Obsługa posprzedażowa poniżej poziomu morza.

Radosław

Moja opinia jest jak najbardziej pozytywna,zawsze spotkałem się z miła,fachową obsługę,a na dodatkowy plus zasługuje także cena mebli która jest po prostu rozsądna. Z samym odbiorem zero problemów,wszystko tak jak powinno być.

Zostaw merytoryczną opinię o EKOMEBLE - Lesznowola

• Jak się pracuje w EKOMEBLE?

Zobacz opinie na temat firmy EKOMEBLE tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 18.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w EKOMEBLE?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 16, z czego 12 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

EKOMEBLE