Opinie o Agraves w Poznań

Usługi doradcze i finansowe dla gospodarstw rolnych.

Branże: Doradcy biznesowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Agraves w Poznań

Weronika

@Bee Dziękuję za opinię. Może w takim wypadku warto byłoby wypunktować to, co w firmie Agraves jest dobre Twoim zdaniem, jak i to, co mogłoby ulec zmianom na lepsze? Jeżeli jesteś w stanie to zrobić, będę wdzięczna.

Weronika

@Bee Skoro mówisz, że stawki są tak tragiczne, to czy zostało to gdzieś przez Ciebie zgłoszone? Jeżeli tak to napisz coś o tym. Czy firma Agraves na pewno nie oferuje żadnych benefitów? To na co właściwie pracownik może liczyć? Liczę na szczegółową odpowiedź.

Bee
@Weronika

Jak już padło. Firma oferuje po pewnym czasie firmowy telefon a czasem też i laptop...taki to benefit, że dostajesz go by móc pracować po godzinach lub w wolne dni w domu. Młodzi pracownicy z małym doświadczeniem mogą liczyć na garść wiedzy i coś co wpiszą do CV. To fajne miejsce na chwilę, póki nie znajdzie się czegoś lepszego ale trzeba uciekać jak najprędzej. Uważam, że to jaki to pracodawca widać nawet na tym forum. Byli/obecni pracownicy piszą coś co się nie podoba to szefostwo anonimowo komentuje i za wszelką cenę próbuje się wybielić. Lepiej jakby wzięli sobie do serca i jednak trochę pozmieniali w firmie albo chociaż mieli tyle przyzwoitości i napisali tutaj oficjalnie.

@Bee

@Bee popieram!!! Wielu przewinęło się przez tą firmę i piszą czego doświadczyli. Jak widać co poniektórym jest to niewygodne i chcą zdyskredytować ich opinie. A prawda jest właśnie taka jak tu piszą. Masę pracy było brane do domu, telefony od klientów do późnych godzin NOCNYCH!!! Bycie do dyspozycji na każde skinienie klienta. To ma być praca??? Nikt nie jest niewolnikiem przez 24h na dobę i to za jakie pieniądze. A potem i tak usłyszysz, że i tak nic nie robisz dla firmy!

Weronika

@AW Możesz napisać z jakiego konkretnie powodu Twoim zdaniem "nie da się wytrzymać" w firmie Agraves? Są to mocne słowa, dlatego chciałabym Cię prosić o więcej informacji. Istotne jest to, aby opinie zawierały szczegóły, gdyż sprawia to, że taka opinia jest bardziej rzetelna.

Weronika

@AW Rozumiem, że jesteś pracownikiem firmy Agraves. Czy zatem możesz rozwinąć swoją opinię na temat tego pracodawcy? Każdy szczegół jest ważny, a dokładne opisanie sytuacji, która Cię spotkała w firmie zwiększa wiarygodność Twojej wypowiedzi. Możesz napisać, dlaczego tak uważasz?

Aplikowałeś na stanowisko Pracownik administracyjno-biurowy oferowane przez firmę Agraves? Czy zostałeś zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną? Czy spotkanie odbyło się w formie online, czy w siedzibie firmy? Opisz swoje wrażenia. Jaki był rezultat rozmowy?
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Hanna

Szef miał rację ponieważ każdy wie , że nie wszyscy pracują tak jak powinni.

@Hanna

Chyba kpisz... Chyba że lubisz obozy pracy, bo takim jest ta firma...

Weronika

@AW, nadgodziny w Agraves nie są płatne? To chcesz dać do zrozumienia? Czy możesz przedstawić swoje całe doświadczenie wynikające ze współpracy z tą firmą? Jak długo pełniłeś swoje obowiązki w niej? Każda merytoryczna uwaga o tym pracodawcy będzie cenna z perspektywy przeznaczenia tego forum.

@Weronika

Weronika - powiem tak. Najlepiej jakbyś podporządkowała całe swoje życie firmie. Bez komentarza...

GG
@AW

Tak to fakt!

Bee

Nie polecam tego pracodawcy! Jak sam szef podkreśla nie liczy się ile godzi pracujesz a jak pracujesz co jest mało śmiesznym żartem w momencie kiedy płacą ci mniej niż na kasie w co niejednym sklepie a chcą żebyś pracował więcej niż powinieneś...normą jest 9 godzi pracy przy płaconych 8 lub zabieranie roboty do domu. Traktują pracownika jaki koszt a nie korzyść! Młodzi ambitni pracownicy przychodzą do nich, trochę złapią umiejętności i doświadczenia a później uciekają z tego obozu. Na podwyżki nie ma co liczy ani benefity. Firma myśli że jest super bo daje służbowy telefon i komputer a gorszej kary dla pracownika chyba nie ma. Telefon jest tylko po to żeby odbierać od klientów nawet do późnych godzin wieczornych a komputer żeby zabierać robotę do domu na weekend. Jedyny fachowiec jakiego mają to Pani Kasia a reszta jest g***o warta. Złośliwe dociki pracowników i szefostwa na porządku dziennym. Można być zabawnym ale nie trzeba od razu złośliwym, jest chyba w tym jakaś różnica. W pełni zgadzam się z opinią AW!!!

Weronika

@AW, rozumiem, że dużo czasu i zaangażowania poświęcałaś pracy w Agraves. Czy tak było od początku Twojego zatrudnienia w tej firmie? Zachęcam Cię do uzupełnienia Twojego wpisu odnośnie tego pracodawcy.

abcd

A ja wręcz odwrotnie. Konkretnie, rzeczowo, ceny umiarkowane. Polecam.

Nie polecam...

nowa
@AW

a dlaczego nie polecasz? możesz podać jakieś informację, bo nie wiem czy iść tam na rozmowę o pracę... dzięki z góry

Zostaw merytoryczną opinię o Agraves - Poznań

• Jak się pracuje w Agraves?

Zobacz opinie na temat firmy Agraves tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

Agraves
3.2/5 Na podstawie 21 ocen.
  • Reymonta 15 lok. 4A
    60-791 Poznań