Opinie o Lolek w Ruda Śląska

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Lolek. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Lolek o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Lolek w Ruda Śląska

Duch Nowy wpis

Może i być hahah

Kamila Nowy wpis

Prócz jednej opinii na samym dole nic nie rozumiem z kolejnych wpisów. Czy Wy wypowiadacie się na temat czy może jesteście pracownikami i piszecie między sobą o czymś o czym nikt inny nie ma pojęcia? Proszę o jakieś wypowiedzi odnośnie pracy.

B

Włodek ty (usunięte przez administratora) parszywy (usunięte przez administratora) !!!

Z Nowy wpis
@B

Może i tak ale miałeś łapkę w górę

Szymon Nowy wpis
@Z

O czym Wy w ogóle w tym momencie piszecie? Czy Wasze wpisy mają jakikolwiek związek z pracą w firmie Lolek? Wszedłem tu z nadzieją, że dowiem się czegoś ciekawego o tym pracodawcy, jednak niestety na forum nic nie widzę. Jaki jest tego powód? Ktoś może mi racjonalnie to przedstawić?

U

Dobrze skręć. Palnty aby się nie wysyoało

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Lolek? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
Ruda Śląska
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Oem Energy Sp. z o.o.
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Ruda Śląska
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Rzeźnik rozbieracz / wykrawacz mięsa
Madej Wróbel sp. z o.o.
Te

Tez mnie to dziwi tylko po uczeni nie dają żadnych informacji co i jak!! Tylko zrób i przynieś. A co z manipulacją ? Nakręcasz pijaków to nie dobrze brak ludzi

Lolo

Impreza gdzie indziej rozkręca :)

primus

pracowalem w promusie w zabrzu nie polecam zakladu praca mecząca zarobki niskie a największym bledem zakładu byl jego kierownik l.sz teraz jest z-cą szefa produkcji

Zostaw merytoryczną opinię o Lolek - Ruda Śląska

• Jak się pracuje w Lolek?

Zobacz opinie na temat firmy Lolek tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Lolek?

Lolek