Unia Bracka Sp. z o.o.

Ruda Śląska

Opinie o Unia Bracka Sp. z o.o.

Ratownictwo

O, czyli ktoś tu jeszcze zagląda. Nawet dwa kciuki w górę dostałem w moim wcześniejszym poście. :) Karetka (S) czyli specjalistyczna/specjalna (jak kto woli..) musi mieć na swoim pokładzie przynajmniej 3 osoby uprawnione do wykonywania czynności medycznych (tego wymagają nawet przetargi). Być może w tego typu firmach kierowca jest po prostu kierowcą a jak chce może się dalej rozwijać np. poprzez szkolenia w firmie bądź wykonanie sobie KPP (kwalifikowana pierwsza pomoc). Może niektóre (S) robią u nich jako (P) podobnie bywa w niektórych pogotowiach ratunkowych, jednak nie wydaje mi się żeby aż tak ryzykowali z obsadą bo z tego co wiem współpracują z dużymi i poważnymi szpitalami np. Centrum Chorób Serca w Zabrzu. (S) - 3 osoba załoga i KONIEC kropka inaczej mogą być kłopoty.. Wyobraź sobie, że na noszach wieziesz jakiegoś zawałowca, 1 osoba (bo Ty za kierownicą) da sobie radę? Wątpię. Z tego co widzę Unia Bracka chwali się na swojej stronie, że posiada 35 zespołów z czego obsady typu: kierowca (pewnie T) | kierowca ratownik + ratownik medyczny lub pielęgniarka (pewnie P) | kierowca + ratownik medyczny lub pielęgniarka + lekarz systemu (pewnie S). Idź i zapytaj się osobiście nie w sieci, najwyżej zrobisz sobie Kwalifikowaną Pierwszą Pomoc lub po prostu Pierwszą Pomoc Przedmedyczną i tyle.. Powodzenia. ;)

Adam

Wie ktoś jak u nich wyglądają zespoły? Interesuje mnie zespół S czyli specjalistyczny. Kierowca + lekarz + ratownik medyczny? Podpatrzyłem ostatnio ich troszkę i do S'ki wsiadały tylko dwie osoby.. Niby na S'kę wymagają ''tylko'' doświadczenia i pozwolenia na kierowanie pojazdami uprzywilejowanymi no ale zdziwiło mnie to trochę a chciałem tam startować.. :)

Ratownictwo

Co Wy za głupoty tutaj piszecie.. Jak firma upada, nikt tam nie pracuje itp. Firma nadal ma pełno roboty i sporą liczbę szpitali, które z nią współpracują. Nie kupuje/nie ma nowego taboru? Z tego co widzę jest nowy Crafter S, ok. 4-5 nowych Fiatów Ducato również S i kilka całkiem świeżych transportówek nie wliczając równie zadbanych karetek typu P np. T5. Kilka zdjęć ich taboru widziałem np. na czerwonesamochody.com (w szukajce wpisać Unia Bracka). Trochę się kręcę w tej tematyce i po szpitalach i widzę, że roboty jest sporo a i tabor całkiem dobry, do ideału taborowego itp. jeszcze pewnie trochę brakuje ale na tle innych firm nie jest tragicznie. Owszem często widzę nowe twarze ale i tych ''starych'' ciągle nie ubywa a przecież tak źle jest.. Wyjedźcie spoza Śląska to przekonacie się, że niektóre firmy transportowe nadal potrafią mieć stare Ople czy nawet Polonezy a mimo to ktoś tam u nich pracuje.. Praca w tej tematyce do najłatwiejszych pewnie nie należy ale też nie jest najgorsza jeśli ktoś to po prostu lubi a szefostwo cóż, zdarza się różne. Wejdźcie sobie na fora z opiniami pracy np. kuriera czy kierowcy po Polsce lub Europie. Nie ma tam dosłownie żadnego pozytywnego zdania a mimo to ludzie pracują a niektórzy to lubią.. Najczęściej narzekają na forach ludzie, którzy sobie nie dali rady bądź sami coś przeskrobali i ich wywalili, przykład? Mój wujek pracował w hurtowni mięsa i wędlin, podpieprzył drugi raz kawałek schabu (wcześniej szef przymknął oko) i szef go zwolnił - jak myślicie, wypowiada się teraz o nim pozytywnie między rodziną? NIE nazywa go chamem, gburem itp. mimo tego, że pracował tam ponad 2 lata wcześniej i nie narzekał. Pozdrawiam.

pomoc unia bracka

Zna ktoś lekarza medycyny pracy co podbije badania za kasa i gdzie tylko unia brackanp Myszowice i katowice pisać pikne

kod

Kiedyś to była dobra Firma...tak 5 lat temu. Zarząd ciągle nowe karetki kupował....Firma się rozwijała...ale potem przyszli ludzie którzy tylko wyzysiwali

Klaudia

Tragedia i koszmar jak obchodzą się z chorymi ludzmi.brud ,kila i mogila w samochodach.niegrzeczni wręcz odpychający "SANITARIUSZE".ZERO EMPATI DLA CHORYCH.mojego meza po złamaniu kregoslupa sanitariusz(jeżeli można ich tak nazwac w co watpie)wywrocil z całym lozkiem do przewozu.sprzet taki ze bron Panie Boze siasc na nim.nastepnym razem krzesło do przenoszenia się zlozylo.nawet słowa przepraszam nie uslyszal od tych niby "sanitariuszy"ktorzy sami ledwo chodza.tym bardziej od wlascicieli firmy.dziwne ze szpitale maja z nimi umowę!!!!!

Dawny pracownik

Wyzysk pracowników. Jeden wielki syf, karetki totalne dno rozklekotane, patologia się tam szerzy, jedno od drugich mądrzejsi. Wokoło słoiki i kartony po sokach z papierosami. Do końca roku 2016 zarobki marne, na pełny etat ani najniższej krajowej nie dało sie wyciągnąć. Teraz co z tego, ze podnieśli jak sanitariusze zarabiają tylko wtedy jak jeżdżą, jak siedza na bazie 0zl/h - to jest chore jak cała ta firma.

ktoś

Ja to na tego kierowcę karetki bym się załapał, bo mam odpowiednie doświadczenie jako kierowca. W końcu zatrudnienie u nich jest dość uczciwe, a zarobki w porządku.

Tina

Nadal potrzebują sanitarusza ,

ja

a w paktorze lepiej płacą ?

blady

tak tu masz racje jak by moj maz tak zarabial to masakra co to jest za koles ktory pracuje za taka kase zal mi tej kobiety od niego musi mniec nie lada problemy jak wyzyc za takie grosze co oni w tej firmie nie widza jak dawaja takieochlapy ludzia ja na miejscu tych ludzi nie pracowalabym zatakie grosze wstyd

rudy

prosze cie 3000zl kto tak tam zarabia tam pracuje maz mojej kolezanki za 270 godzin dostal na reke 1579zl tam na godzine ma 6zl a za dyzury domowe 50gr i powiedz czy oni tam maja honor i anbije zeby ludzia takie ochlapy dawac maskra a nie mowiac o dyspozytorkach lapia sie na cudzych mezach a nie patrza swoich co robia a prezez slepy [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] tam ma i tyle

janeczka

w sumie to niewielkie pieniądze szczerze mówiąc bo stres jest potężny i odpowiedzialność niewyobrażalna, i ryzyko bo można się teraz zarazić czymś albo również ulec licznym wypadkom. nie wiem czy bym się zgodziła na taką pracę za 3000 zł na rąsię tylko. ciekawe czy kiedyś w tym zawdzie stawki zrównają się z zachodnimi

grg

prosze o jakies info o pracy ratownika medycznego w Unii Brackiej, jakie zarobki, itp.

dab

teraz jest suszarka do rak ciekawe kiedy pani dyspozytor d. bedzie miec ja w domu . a kawe i cukier dalej sempi i pewnie dalej kazdego rozliczaja z km a sama kaze sie do domu wozic . a prezes nadal nic nie widzi

byly

horror

dab

jak tam pani dyspozytor odcieli ja od kasy to teraz reczniki papierowe wynosi .no ale przeciesz tam gdzie pracuje na stale to do torebki mebli nie skryje .a pan prezes udaje ze o niczym nie wie .kuchte za 50 zl zwolnili a oni we dwoje wynasza co sie da

grg

jestem zainteresowany praca w Unii Brackiej jako ratownik medyczny jak to wygląda, jakie zarobki? proszę o jakieś info

kuba

nie polecam pracy w tej firmie,każdemu co ma troche władzy wydaje się że jest Bogiem a zarobki marne.

dab

no widze ze trio pracuje wreszcie moze jak adama sie pozbyli to znajda kolejnego wroga do bicia zeby ukryc swoje nic nie robienie w oczach prezesa . ciekawe jak kiedys prezes wpadnie na pomysl sprawdzenia dysponenta na wyjazdy to zobaczy kto mu oczy mydli i kto pracuje a kto udaje

dab

w tej firmie nie bedzie lepiej dopuki prezes otacza sie klamcami jak napoleon i jego jozefina odejda albo steaca wladze to moze . defraldacja jest tolerowana ciekawe czy zarzad fundacji wie co tak naprawde sie tam dzieja

Jakus

Tam było dobrze ale za Sobczaka....teraz to już dogorywa

Gość

Zgadza się. Pan Stopa potrafi rewelacyjnie gnoić pracowników. Oczywiście nie tych swoich znajomków bo ich poprzyjmował całe tabuny, ale ta metoda coś nie bardzo się sprawdza, jak widać. Długo nie porządził.

OlaO.

Gdzie jest ten wasz prezes Stopa - spadochroniarz. Czytam na stronie internetowej, a tu go już nie ma. Taki ważniak i mądrala. W Fundacji spieprzył co się dało, potem dali go do spółki i tu widzę też nic nie zdziałał. Ciekawe, gdzie i komu teraz zatruwa życie, za oczywiście duuuuużą wypłatę ?! Czy ktoś zna odpowiedź?

olaf

Tam wiecznie poszukują ludzi do pracy od sanitariusza po dyrektora . Dlatego jest taka rotacja bo jak ludzie zarabiają po 4 zł brutto to co się dziwić . Za tak odpowiedzialną pracę , nosić tych wielorybów na 4 piętro . Atmosfera taka jak w naszym pięknym rządzie czyli cudowna , tak szefostwo ludzi traktuje jak nasz Premier Polaków. Życzę powodzenia w tej firmie i na pewno zbijesz kokosy haha.

pacynka

w tego typu firmach zawsze znajdziesz zatrudnienie stawki poniżej godności człowieka na poziomie zulusów w RPA rotacja ciągla

Gosc

Zalezy na jakim stanowisku pracy szukasz. Poszukaj na google strony firmy - tam pisza chyba do kogo dzwonic

ja

Witam pod jakim numeerem mozna sie skomntaktowac w sprawie pracy prosze o pomoc

mlody

jak wygladaja przyjecia w tej firmie? Wie ktos? Np:wolontariusz lub kierowca? Jakies wymagania? Szkola,kursy,doswiadczenie lekarskie? Jestem zainteresowany praca tam..poniewaz praca z ludzmi to moj zywiol.

olaf

Popieram słowa kolegi tam jest gorzej niż ŚMIECHU WARTE lepiej iść na bezrobotne ale jest się przynajmniej zdrowszym. (usunięte przez administratora)

Loko

Robiłem tam dosyć długo, przerobiłem nie jednych kierowników, dyspozytorów i jedno co wam powiem... Lepiej już tam na pewno nie będzie. także szukajcie pracy wszędzie tylko nie tam

kaligula

niewychowany jesteś jak mało kto a twoje słownictwo prymitywne że szkoda gadać

dawny pracownik

za dużo tam jest byłych kretów emerytów -górników którzy maja niezłą emeryturę a jeszcze im mało, firma na nich bazuje i daje takie stawki godzinowe a my młodzi musimy tyrać za te stawki jak mamy utrzymać rodziny(usunięte przez administratora)

ducato

kto jest robolem bez ambicji idzie do unii co bardziej obrotni łapią lepszą prace a nie w transporcie medycznym za grosze robic praca dla ludzi po zawodówce bez przyszłości i dla których spełnienie to 2000 i piwo z biedronki przykład sprintera

olaf

Pracowałem dawno w tej Firmie ale takich cwaniaków jak SPRINTER nie było zielonego pojęcia nie ma jedyne co w życiu mu wyszło to dostać komputer od znajomego(usunięte przez administratora)

olaf

A co buraku boisz się zwolnienia ,że tak na święta się powołujesz . Raczej ty się popraw przez te święta a nie wypisujesz takie bzdury!!!! (usunięte przez administratora)

kaligula

Święta a ty takim prymitywnym i wulgarnym językiem się posługujesz powinieneś się co najmniej zaczerwienić :)

olaf

TO UWAŻAJ JAK ZA CHWILĘ OTRZYMASZ WYPOWIEDZENIE (usunięte przez administratora)

sprinter

robi sie czysto jeszcze troszke porzadku i spoko napewno zainteresowani wiedzą kto bedzie czyszczony

lucek

Chodzą plotki, że to koniec rodzinnego interesu (usunięte przez administratora)

arek

Ty tylko wszystkich żałujesz mnie Ciebie z kolei żal że pracujesz za przysłowiowy GROSZ

On

Fakt, stawki godzinowe są niskie, ale...można sporo godzin jeździć i trochę kaski się zarobi, a najważniejsze że płacą i to na czas.(usunięte przez administratora)

olaf

W protorze ???? Nawet firmy w której pracujesz prawidłowej nazwy nie znasz(usunięte przez administratora) totalny !!!!!! Niebo lepiej to będzie miał twój pracodawca jak się dowie , że taki pustak pracuje !!!! ŻAL MI CIĘ !!!!!!

były

porażka atmosfera lipa same buce(usunięte przez administratora)

na

żal nie żal ale poprawnie powinieneś nauczyć się pisać

pracujacy

szkoda ze nie rozumisz,zal mi ciebie

pracujacy

KOLEGO ,nie 2000 tysiace a 2480zl tez tam pracowales albo jeszcze pracujesz to nie pisz o ambicji wulgaryzm jest w kazdej firmie ja też zaklne a ty taki aniołek super chlopak ambitny,kulturalny itd.i w takiej firmie pracujesz,pracowaleś,sa przyjecia dziś kogoś tam przyjeli,to wracaj i nas nawróć,ambitny człowieku ciekawe co teraz robisz chyba w ochronie za 4,50 po360 godz pozdrawiam kolege

lewy

podobno są przyjęcia warto iść do tej firmy proszę o pomoc

w tej firmie pracują tylko ludzie bez ambicji, bez większych potrzeb ktorym wystarczy 2000 zł za 400 godzin w miesiącu. Odpryskliwość, wulgaryzm to podstawa w tej firmie... oni nie potrafią się inaczej porozumiewać między sobą

pracujacy

napisz podanie do zarządu napewno zostaniesz przyjęty jak masz praktyke przez tel nie zalatwia sie pracy zkontaktuj sie z kierownikiem kierowców pozdrawiam i przepraszam wimieniu firmy

Zostaw opinię o Unia Bracka Sp. z o.o. - Ruda Śląska

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Unia Bracka Sp. z o.o.