Opinie o Amigobonus w Sosnowiec

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Amigobonus. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Amigobonus o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Marketing, reklama i PR - działalności agencji reklamowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Amigobonus w Sosnowiec

Robert Nowy wpis

Czy to przez covid firma jest likwidowana ?

Rev Nowy wpis

Zmienili nazwę (aktualnie "FTL SHIP EARTLY"), ale charakter biznesu pozostał taki sam. Wyciąganie pieniędzy od ludzi. Wcześniej przez zmyślony system gier hazardowych, następnie przez próbę zarobienia na "wynalazkach kosmicznych", których nie posiadają. Na szczęście niegroźni. Trzeba być naprawdę głupim, żeby uwierzyć w ich idee. Ludzie generalnie nie do złapania, Wiesio pomieszkuje na dziko w przyczepie ukrywając się przed społeczeństwem. Umowę na reprezentowanie jego interesów, którą mi podsunął pod nos wyśmiałem. Obietnice zysków procentowych z ludzi, których udało by mi się przekonać + niewyobrażalne konsekwencje i klauzule abuzywne, które mają sprawiać wrażenie "zapewnienia poufności" przedsięwzięcia.

Pik Nowy wpis

Amigobonus jest w likwidacji

Natalia Nowy wpis

Czy ktoś z forumowiczów może podzielić się swoimi doświadczeniami związanymi z Amigobonus? Czy fundacja aktualnie poszukuje nowych pracowników/wolontariuszy?

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Amigobonus, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
poa

wydaje mi sie, że ta firma to fundacja.. ale stronę mają dziwną, jakieś latające spodki, bardzo kosmiczna. No i jest u nich jeszcze możliwośc darowizny, ale 10% wygranych przekazujesz jako darowiznę dla Fundacji - pozostałe 90% zatrzymujesz dla siebie, maja tam cały regulamin na stronie.

gazda

Amigobonus to firma której zadaniem jest wspieranie finansowe placówek, instytucji, fundacji których celem i zadaniem jest prowadzenie działalności niesienia pomocy tym, którzy jej potrzebują, między innymi: - dzieciom i osobom niepełnosprawnym, - osobom i rodzinom i w trudnej sytuacji finansowej, a więc cel mają naprawdę szczytny. Ciekawe tylko jak na tym sami zarabiają...

Kaś

Dziękuję za opinie. Jutro mam tam rozmowę w sprawie pracy, ale teraz szczerze się zastanawiam nad tym.. Weszłam na ich stronę internetową, od razu "pachnie" czymś innym niż obiecaną pracą biurową.

poważnie 5 zł brutto jak to usłyszałam to też myślałam że to żart!myśle że ciężko będzie znaleść kogoś kto pracował dłużej niż dwa tygodnie bo pewnie wszyscy się orientują dosyć szybko że to nie ma sensu i uciekają

witam pracowałam tam kilka dni jak pisze koleżanka powyżej na rozmowie obiecują złote góry umowe o prace pełny etat, mówią że będziesz siedzieć w biurze i odbierać dodatkowo telefony od ludzi którym trzeba udzielić informacji a później karzą ci dzwonić i wciskać ludzią jakieś kity!! tracisz tylko swój czas pierwszy tydzień pracujesz za darmo że niby chcą sprawdzić czy się nadajesz nie wiem do czego tak szczerze mówiąc, po tygodniu jak przestało mi się to wszystko podobać przekonywali dalej że umowa o prace będzie ale dopiero od przyszłego miesiąca a teraz mogą zapłacić za godzinę 5żł brutto na umowę odziełło!! śmiech na sali to nie jest nawet najniższa krajowa!!co to jest za stawka?? nie dajcie się nabrać ja spędziłam tam dwa tygodnie i dałam sobię wode z mózgu robić!!nie polecam

?

Mnie też (usunięte przez administratora)ten pajac. Do tej pory na stronie jet mój banner który wykonałem bez zapłaty. Firma w domu z komputerem atari - śmieszne

elmira
@

Czy mogę prosić o informacje na temat tej fundacji? Dowiedziałam się, ze poszukują pracowników do pracy biurowej ,ale na ich stronie nie znalazłam niczego, co mogłoby o tym świadczyć.Z góry dziękuję.

?

Ja pracuje w tej fundacji i nie narzekam mam wypłacane pieniądze w terminie. Wystarczy tylko chcieć pracować. Pracodawca jest w porządku. Można zgłosić się zawsze do niego z problemem i stara się pomóc. Więc wydaje mi się że to wszystko pisała osoba która nigdy tam nie pracowała ja wiem co pisze

?

Całkowicie z tą opinią się zgadzam (usunięte przez administratora)pod płaszczykiem FUNDACJI.

PDM

Niestety - (usunięte przez administratora). Obiecuja zatrudnienie na pelny etat. Zaczynasz prace, po czym z dnia na dzien odkladaja podpisanie umowy - bo zostala w drukarce, bo to, bo tamto. W koncu gdy dochodzi do podpisania umowy - proponuja 1/4 etatu przy prace 8 godzin dziennie. Obiecuja tez jakies pieniazki (usunięte przez administratora) Pracodawca na tyle nie odpowiedzialny, ze nie wiem nawet ze pracownik ,musi miec badania lekarskie przeprowadzone przed podpisaniem umowy.

nieznajom1

Tak,miałam to usunąć,ale po zastanowieniu się,doszłam do wniosku,że mój wpis niech będzie ostrzeżeniem dla innych,którzy chcieliby pracować dla owej Firmy.Firma nie zapłaciła ani złotówki za wykonaną pracę,i ja z tym też powinnam iść do sądu,a straszy mnie sprawą za którą trzeba zapłacić grube pieniądze.Ciekawe czy i skąd na to mają:-)POLSKA RZECZYWISTOŚĆ.Najlepiej chcieliby żebyśmy pracowali za darmo.

Fundacja AmigoBONUS

Fundacja AmigoBONUS oświadcza, że w związku z oszczerstwem przedstawionym w powyższej opinii, skontaktowaliśmy się z Panią (usunięte przez administratora), która zamieściła powyższą opnie. Po krótkiej rozmowie i przedstawieniu tej Pani konsekwencji, oświadczyła, że natychmiast zostanie usunięty wpis. Ponieważ do tego momentu wpis nie został usunięty - sprawa zostanie skierowana do sądu. Fundacja AmigoBONUS

nieznajoma1

WITAM. Nie współpracujcie z Fundacją Amigobonus(tak sie określają) z Sosnowca,dla mnie to żadna fundacja tylko (usunięte przez administratora).Ani nie odpowiadajcie na oferty pracy,to są (usunięte przez administratora),obiecują cuda,pracę na pełny etat,a jak popracowałam u nich trochę to nawet nie raczyli zapłacić za wykonana pracę,co innego mówią na rozmowach i nie tylko,a później nie można się z nimi nijak skontaktować.To jakas chora Firma,chcieliby żeby dla nich za darmo pracować.OSTRZEGAM WSZYSTKICH!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Amigobonus - Sosnowiec

Amigobonus
1.3/5 Na podstawie 8 ocen.

Amigobonus