Eu-Connect

Nijmegen

Opinie o Eu-Connect

Edyta

Jak wygląda sytuacja w Eu-Connect po ponad roku? Czy rozwiązały się sytuacje z oszustwami? Czy ktoś ostatnio wyjechał z Eu-Connect i chciałby więcej powiedzieć o warunkach zatrudnienia, warunkach mieszkalnych i same pracy? Może to zainteresować osoby szukające pracy za granicą.

pilx

baku, jak ktoś nie zna języka to niestety musi bazować na tym co pośrednicy zapropoonują. Słyszałem, że u nich nie zabierają za dużo na rzecz prowizji. Ale tak szczerze warto samemu trochę języka liznąć i pomyśleć o bezpośrednim zatrudnieniu.. Czekam na info czy się udało :)

Ona

Ze ta firma jeszcze istnieje to sie dziwie! masakra najgorsze [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] na rynku holenderskim!

Szukasz pracy?

renatawita

Oszukanych na meila natala921@interia.eu

renatawita

Ja tez dostalam oszukana miala byc praca w Holandii w Nijmegen wyjazd mial byc 26 stycznia br. Po wyslaniu 70euro do dnia dzisiejszego brak odzewu...prosze o kontakt oszukanych przez niby pana (usunięte przez administratora) ...jutro wybieram sie na policje w tej sprawie...

karolina

Czyli nawet, gdy kasę się zapłaci to i tak nie ma pracy?

kate

ON
@kate 13.01.2015 18:51
kiedy Was oszukał? i z czym (usunięte przez administratora)? bo i ja dostałam dziś zaproszenie na wyjazd do pracy w Holandii....

TO gratuluje zaplac mu 70 euro za wyjazd a tam zobaczysz!!Boze ludzie czemu tacy naiwni jestescie?????????Sprawa juz na Policje trafila :)

Andrzej Andre

Oszukanych przez Wojciecha Olszewskiego. Prosze o kontakt tel.(usunięte przez administratora)lub e- mail : apis 16 @ o2 .pl Mnie tez oszukal oferujac prace . Zrobimy mu maly kontakt z prawem.

pani xyz

(usunięte przez administratora) tu jest cała prawda o eu-connect pozdrawiam

To biuro to porazka!!! Pracuje tu dwa lata i jest coraz gorzej!! tzn od czasu kiedy przejela role kasia i renia (celowo nie pisze z duzej litery, bo nie zaslugują na szacunek) . Dlaczego tak dlugo pracuje? Poniewaz mam stala prace. Ale rozgladam sie za jakimkolwiek innym biurem. Pensje sa coraz nizsze. Dzialy wala za wszystko (troche im sie poprzestawialo w tych CABANACH) ! w zadnym wypadku nie polecam tej firmy!!! Chyba, ze jestes tak zdesperowany… ze ochlapy ci wystarcza :). Reasumujac. Kupujac bilet tutaj, wez w dwie str, bo na powrot tutaj nie zarobisz. Wiec nie kojarz Eu-connect z firma gdzie cos zarobisz. renia i kasia dopilnuja twego portfela :)

ktos

to biuro jest wrecz smieszne dzieki (usunięte przez administratora), Druga w kolejnosci to mieszanka pieknej ksiezniczki(nia to ty na bank nie jestes) i wladczynia (przy rozmowie unosi ton jakby chciala pokazac ze jest nasza kierowniczka haha) omijajcie to biuro szerokim ukiem. To tylko malutki zarys tego co moze was tam spotkac

zgadnij kto

nie polecam tej firmy straszna porażka pani(usunięte przez administratora) to stara ku.... kradnie na każdym kroku popracujesz 1 miesiąc i później ściema ze do innej firmy ale czekasz i czekasz

ziom

(usunięte przez administratora) to dwie [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] ktorych niepowinno tam byc skubia nas na kazdym kroku wiecznie sie myla tylko szkoda ze na nasza niekorzysc ! ta firma upada tylko przez te dwie panie nie polecammmmmm!

zefir

ostatnimi czasy nie polecam tej firmy straszna lipa pani (usunięte przez administratora) wykaczy ta firme!

Zostaw opinię o Eu-Connect - Nijmegen

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Eu-Connect