Opinie o Rudzka Spółdzielnia Mieszkaniowa W Rudzie Śląskiej w Ruda Śląska

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Rudzka Spółdzielnia Mieszkaniowa W Rudzie Śląskiej. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Rudzka Spółdzielnia Mieszkaniowa W Rudzie Śląskiej o rozmowie kwalifikacyjnej.


Branże: Budowa mieszkań i domów/budynków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Rudzka Spółdzielnia Mieszkaniowa W Rudzie Śląskiej w Ruda Śląska

baner wywiady
Hanys Nowy wpis
Klient

RSM - to spółdzielnia która toleruje chacharstwo !!! Skargi wpływają na pewna osoba która robi sobie w bloku co tylko chce , bo jest niepoczytalna . Tolerują trzymanie paliwa jak i skuter w piwnicy w bloku .

Tom Nowy wpis
Klient

RSM, czyli pokomunistyczna spółdzielnia, której głównym celem jest łupienie ludzi, w zamian totalne minimum. Jak już malują klatkę schodową to raz na 30 lat i to po totalnych kosztach. Dużo by tu pisać, mam nadzieję jednak że ich dni są policzone, coraz więcej wspólnot powstaje i żegna się z tym gniazdem niekompetencji i miernoty.

Administrator

Szukam byłych pracowników których możnaby było zapytać pod kątem pracy. Czy spotkanie rekrutacyjne odbywa się z domu? Czy w firmie jest szansa na bony na święta? Dziękuje szczerze za pomoc.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Etap 1
Etap 2

Zostaw merytoryczną opinię o Rudzka Spółdzielnia Mieszkaniowa W Rudzie Śląskiej - Ruda Śląska

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

Rudzka Spółdzielnia Mieszkaniowa W Rudzie Śląskiej
0/5 Na podstawie 0 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Magazynowa 12
    41-700 Ruda Śląska
  • NIP: 6410010337 KRS: 0000108483
gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2023r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
  1. pracuj.pl 4 309 200
  2. GoWork.pl 4 049 352
  3. olx.pl - praca 3 255 228
  4. jooble.org 2 682 558
Rudzka Spółdzielnia Mieszkaniowa W Rudzie Śląskiej
Przejdź do nowych opinii