Opinie o MM Service Security w Łódź

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie MM Service Security. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie MM Service Security na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MM Service Security w Łódź

Rrrrr

Uważajcie bo jak wygrają przetarg na Waszym obiekcie to zostawiają paru że starej załogi. Stara ekipa uczy nowych pracowników z grupą niepełnosprawność a po miesiącu zwalniają starych uzupełniają niepełnosprawnymi. Nie dajcie się oszukać tak jak ja.

Elżbieta
@Rrrrr

Znaczy potrzeba grupy, żeby się tam teraz zatrudnić? A można wiedzieć, której? Bo nie raz bywa, że pracodawcy nie chcą zatrudniać np. pracowników z lekkim stopniem. Dlatego pytam.

Velvet

Witam! Jak w firmie MM security traktowane są osoby po zmianie płci? Czy są odpowiednio więcej wynagradzane, czy dyskryminowane?

NEO
@Velvet

SPRAWDŹ SAM ZATRUDNIAJĄC SIĘ W TEJ FIREMCE... PEWNIE WWYD.MAJĄ CIĘ BEZ MYDŁA JAK TYCH Z NIBY NORMALNYCH...

Firma która ochrania obiekt w Bydgoszczy zatrudnia ludzi którzy, ten sam obiekt (usunięte przez administratora) ... Super

@Andrzej

Którzy ten sam obiekt co? Tam naprawdę padło coś wulgarnego? Bo opinia zdawała się być pozytywna

NEO
@Emilia

PEWNIE TO SŁOWO (usunięte przez administratora) ... TO NIC NOWEGO JEŚLI PRACOWNIK ZARABIA N.KRAJOWĄ. ??? BYŁBYM ZAPOMNIAŁ ZAKŁAD JEST NIE LEPSZY (usunięte przez administratora) SWOICH PRACOWNIKÓW MIESIĄC W MIESIĄC...

ile zarabia informatyk w MM service ? srednia krajowa bedzie? bo w ogloszeniu z tego miesiaca nie byo stawki podanej ?

Daj nam znać, jak oceniasz atmosferę na rozmowie kwalifikacyjnej w MM Service Security. Czy rekruter przedstawił Ci warunki zatrudnienia i opowiedział o systemie pracy na stanowisku Specjalista / Specjalistka ds. SEO?
logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Młodszy Telefoniczny Doradca Klienta
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Emeryt

Pracownik ochrony przechodzący na emeryturę i ja pobierajacy może nadal pracować w tej firmie.

@Emeryt

Tak oczywiście posiadający 1 grupę niepełnosprawności

Julia
@Małgosia

Bez grupy nie przyjmują?

Aga
@Julia

Przyjmują ale z licencją. Grupa lub licencja.

Marian

Droga firmo. Jestem byłym pracownikiem bo po 11 latach pracy na jednym obiekcie Wydawnicza w Łodzi zostałem potraktowany z obcasa po jednym miesiącu w tej firmie bo podobno macie taką politykę choć było za mnie cztery firmy jak Impel , Atos , Protector i Kowalczyk to każda też miała swoją ,ale człowiek który dbał o dobro obiektu był szanowany a ja przez 11 lat zapracowałem sobie u przełożonych i pracowników tej instytucji na szacunek a wy mi to zniszczyliście nie mówiąc do samego końca a teraz zwracam się do Pana Panie Bogdanie mógł Pan tak zadbać o starych i nie krzywdzić ich wprowadzając jakieś zmiany bo Pan mało mówił i nie miło , że do końca umowy i dzień dłużej nic nie wiedziałem co dalej ze mną . Przyjdzie czas ,że i państwo odejdziecie jak tamte firmy lecz krzywda zrobiona mi zostanie i to wróci Panie Bogdanie.

były ochroniarz tych firm
@Marian

a kto tobie obiecał,ze będziesz na tym obiekcie do końca życia Nawet prokuratura Cię olała taki los pracownika ochrony

SzpitalNiekłańska

A może ktoś z Was ciuli w łódzkiej centrali zainteresuje się tym, co się odjaniepawia w szpitalu na Niekłańskiej w Warszawie. W budce na szlabanie przy Holenderskiej bardzo często NIKOGO NIE MA w weekendy, lub w godzinach wieczornych. Efekt jest taki, że karetki na szlabanie włączają koguty, bo nie mogą się dostać/wydostać ze szpitala i robią to nawet w godzinach nocnych, nie mówiąc o zwykłych ludziach Jeszcze trochę i wystawię za okno kamerkę i wrzucę na YT codzienne akcje pod szlabanem z kanałem zawierającym w nazwie M&M Service, jak i w tytułach filmów. Tam dalej rządzi ta stara koordynatorka Boguśka razem z mężem, którzy nie potrafili ogarniać nawet miejsc na parkingu w ramach płatnego abonamentu i tylko czekają do emerytury? No i pozdrowienia dla tytana intelektu - szelongowskiego (specjalnie z małej litery), jeśli dalej u Was siedzi, który jest tak miernym i niekompetentnym człowiekiem, że jak dostał raz zyebkę prze telefon wytykającą wszystkie jego kłamstwa, to konfabulował oszczerstwa po wszystkich.

@SzpitalNiekłańska

Ja rozumiem, że to może być okropnie irytujące i się zgadzam, że nie powinno tak być, ale może lepiej skontaktować się z centralą jakoś osobiście zamiast tak krytykować ich publicznie? Najgorsze jest to wymienianie kogoś z nazwiska, niektórzy za takie coś pozywają. Ale fakt to należy zgłosić, przecież karetka powinna być utrzymywana w płynnym ruchu!

SzpitalNiekłańska
@Emilia

Szelągowskiego to ja powinienem pozwać za pomówienia, bo jak jako klient w kolejnej rozmowie powiedziałem mu przez telefon co myślę o jego pracy, (a chodziło konkretnie o brak warunków do parkowania na wyznaczonym miejscu i niespełnione obiecanki zasypania półmetrowych kraterów tłuczniem) i w końcu zagroziłem mu, że będzie pokrywał koszty naprawy auta, które darło spodem po krawężniku to zaczął wszystkim nadawać, że wyzywałem koordynatora. Boguśka pamięta sprawę. Zawsze może być świadkiem. Chciała żebym na piśmie dał jej oświadczenie, że jej nie wyzywałem, bo tak jej szelągowski - jej przełożony nagadał. Kabaret. Waszym klientem nie jestem już od lat, ale brama z karetkami nie mogącymi wjechać i wyjechać akurat wychodzi na moje okno.

Grzegorz
@SzpitalNiekłańska

Zapraszam na Niekłańska porozmawiać. Proszę nie byc odważnym tylko w internecie. Czekam osobiście od 9 do 14 rozwiążemy problemy Pozdrawiam

Laura
@Grzegorz

Z tego co zrozumiałam, to ktoś się wkurzył i jawnie skrytykował postepowanie lokalnego kierownictwa na terenie szpitala. A, że zrobił to w sposób kontrowersyjny to już inna sprawa. I ten ktoś ma teraz przyjść i poskarżyć się lokalnemu kierownictwu... na pracę lokalnego kierownictwa? Może jeszcze w godzinach 9-14, bo później pewnie biuro zamknięte na patyk...i stróżówka ze szlabanem pewnie też. Wolne żarty i samozaoranie w wykonaniu niejakiego Grzegorza, który popełnił klasycznie memiczny wpis. A pomysł z kamerą filmującą karetki na sygnale stojące po nocach pod pustym szlabanem jak najbardziej trafiony, bo jak widać z odpowiedzi Grzegorza to chyba inaczej się nie da.

@Laura

Widzę że jest Pani bardzo dobrze zorientowana systemem monitorowania jaki jest zamontowany na terenie obiektu. Pani opinie uznać można za specjalnie naciągane. Jawne skrytykowanie to proszę zgłaszać do władz szpitala, a nie oczerniać w internecie. Myślę , że komentarze napisala osoba która jest wściekła na to że nie pracuje od początku maja. Najpierw napisała opinie osoba ( mężczyzna) którego okna wychodzą akurat na szlaban, nazwiska kierownictwa zna lepiej niż pracownik potem dołącza się Laura która zna monitoring ,gdzie jest zainstalowany i co nagrywa .....JA WIEM , ŻE TO TY i rozmawiając z Tobą codziennie przez telefon nawet Ci o tym nie wspomnę. Choć przykro że tak postępujesz N ...

@Małgosia

Wiecie co, teraz to poczułam się jak na filmie detektywistycznym! ;p Skąd masz tę 100% pewność? Bo zabrzmiałaś bardzo wiarygodnie z tym wszystkim tak szczerze

@SzpitalNiekłańska

Św Pamięci Pan Szelągowski to się w grobie przewraca . Do wiadomości: holenderska jest obstawiona 24 h , a karetki wjeżdżają pierwszą bramą od ul Niekłańskiej. Pani Bogumiła nigdy nie była koordynatorką. Proszę bzdur nie wypisywać.

Emilia

A jednak Cię przeceniłam chyba, skoro mnie z kimś innym utożsamiasz. ;) A to w firmie często tak sobie "kawkujecie", że zapraszasz?

BARABASZ
@SzpitalNiekłańska

Szelągowskiego zostawcie w spokoju bo niezyje . Co do Bogusławy to nie miała nic do powiedzenia !!!!! Rządził kto inny..... .... i ten to był dopiero głąb ..

Helena
@BARABASZ

Czyli aktualnie w firmie jest lepiej według ciebie??

zasada

Jak płacą za nadgodziny? Czy w kopercie czy na konto?

CEBULA64
@zasada

ROZLICZENIA nadgodzin kwartalnie na konto

cebula64
@zasada

Nadgodziny kwartalnie na KONTO

Ewelina
@cebula64

Te kwartalne rozliczenie to dotyczy wszystkich pracowników, czy tylko np. lekarzy, administracji, pracownikow porządkowych? Wszyscy tak samo mają?

po_prostu_fair

Rozśmieszył mnie wpis o nicku @pracownik. Już po takich tekstach jak "naprawdę jestem pracownikiem" widać, że nim nie jest. Po za tym takiej wiedzy jaką tam opisuje @pracownik nie posiada niepełnosprawna osoba. Widać że pan "dyrektor" próbuje się wybronić z obecnej (krytycznie złej) sytuacji. Po prostu nie umie zarządzać ludźmi - co zresztą widać gołym okiem. Ten wpis to kolejny dowód na to, że firma kłamie i próbuje to zacierać takimi wpisami!!! Takie praktyki stosowało byłe SB i milicja. Niestety pracownicy już są tak zdesperowani do złożenia pozwu, że tego raczej nikt nie zdoła powstrzymać. Chyba, że wypłacenie ludziom odszkodowania za ukradzione pieniądze za nadgodziny wraz z odsetkami.

@po_prostu_fair

I już wam wypłacili to co ukradli??

Henryk
@po_prostu_fair

I jak zbiorowe pozwy ? Złożone już czy daliście sobie spokój ? Raz miałem sytuację że nie wypłacili za nadgodziny, tłumaczyli się błędem koordynatora ale w następnym miesiącu wyrównali i jak na razie odpukac nie narzekam. Nie wiem czy to tylko pracownicy straszą tymi pozwami czy na serio mówią.

Karol
@Henryk

To skoro wyrównali, a wynikało to z błędu, to po co pozwy? Chyba, że nie płacili przez dłuższy czas albo nadal zalegają z wypłatami?

Agnieszka
@po_prostu_fair

I cisza z pozwami. A 4 lata upłynęło od wpisu..

Pracownik88

Witam,Koordynator z Warszawy M.Sz.jest nie fer,ponieważ ostatniego dnia pracy przy umowie o pracy informuje o nie przedłużeniu umowy z pracodawcą,a około dwóch tygodni wcześniej przekazuje mnie innemu koordynatorowi i idę na inny obiekt obiecując mi przedłużenie umowy do końca października,więc ostatniego dnia umowy idę na L-4,z powodu podłamania zdrowia psychicznego przez tego pana i pracę,w ten sposób pracodawca na L-4 nie może ze mną rozwiązać umowy aż do zakończenia zwolnienia lekarskiego,chyba dobrze pisze.Trzeba uważać ta firmy nie wiem czy prezes z Łodzi wie wykorzystywuje osoby z niepełnosprawnościami ,które pracują miesięcznie nie raz po 300-500 godzin w miesiącu jednym,a firma jest dofinansowane przez PEFRON,ktoś się za to powinien w reszczie wziąść,pracownik nie jest szanowany wogóle,pod żadnym pozorem,trzeba walczyć nie stety o swoje!!!Pozdrawiam pana Koordynatora M.Sz.

Pracownik warszawa muzeum
@Pracownik88

Niestety nie masz racji. Bo pracodawca Cię nie zwalnia tylko kończy się z Tobą umowa i nie musi przedłużać. Poprostu koniec umowy i już. A to że poszłaś na L4 to i tak nic nie da bo nie masz ciągu dalszego stosunku pracy

@Pracownik warszawa muzeum

No nie dokoca masz rację, jeżeli umowa się kończy, a firma chciała by zostawić pracownika, to przedłuża umowę, i tak jak w moim przypadku dzwoni i się pyta. A to że zostało rozwiązane to tak a nie inaczej nie do końca jest w porządku od strony pracodawcy.

Pracownik warszawa muzeum
@Maska

Chodzi mi o to że nie musi przedłużać umowy. Firma decyzje podejmuje czy przedłuża czy nie. Może ale nie musi. A to że to nie fair to też racja. Najpierw człowiek potrzebny bo brakuje ludzi a potem jak się unormuje to wymiana.

@Pracownik warszawa muzeum

Zgadzam się z tobą, tu masz rację, ale nie sądzisz ze pracodawca powinien w czesniej poinformować o fakcie a nie stawiać pod ścianą.

@Pracownik88

Jaki. I..... Pracuje w jednej firmie po 300 godzin.. Trzeba być. Wariatem...

Sylwia

Znalazłam tutaj informację że firma ma status zakładu pracy chronionej i chętnie zatrudnia osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności. A przyjmuję też osoby bez orzeczeń? I jak takie zdrowe osoby są traktowane? :) Chodzi mi raczej o psychiczne traktowanie.

OZON

ZOBACZCIE CO UDAŁO MI SIĘ ZNALEŹĆ...? JEDNAK SĄ FIRMY KTÓRE SZANUJĄ LUDZI... TO CZĘŚĆ OGŁOSZENIA: ,, Oferujemy: * wspaniałą atmosferę pracy * pierwszą umowę o pracę na 12 miesięcy, bez okresu próbnego * konkurencyjne wynagrodzenie * gwarantowane premie roczne * dodatek za pracę w niedzielę * szereg szkoleń i rozwój również kandydatom bez doświadczenia * System premiowy oparty na wynikach * Rozszerzony pakiet opieki medycznej – jak VIP * Dofinansowanie do karty sportowej * Programy rozwojowe * Platforma kafeteryjna * Ubezpieczenie NNW i na życie * Dofinansowanie do wypoczynku * Pożyczki mieszkaniowe * Wsparcie z Funduszu Socjalnego w przypadkach losowych i nielosowych " A JEDNYM Z WYMOGÓW TO ZAWODOWE A NIE ŚREDNIE CZY MAGISTERKA... LUDZIE JAK NAJSZYBCIEJ Z TYCH PSEUDO-FIRM OCHRONIARSKICH SPADAĆ... JEST TYLE FAJNEJ ROBOTY... WYSTARCZY WŁĄCZYĆ MYŚLENIE... JA WYP...EEE...DDD...LLL...MMM... A WY... WASZ WYBÓR...

@OZON

Jeżeli chodzi o rozwój to raczej nie liczyła bym na to. Od kad mam nowe towarzystwo to i nowe obowiązki które zostały skojone, będę odchodzić z firmy problem w tym że nie dostanę wypowiedzenia bo mam dobrą opinię i nie bardzo chcą mi dać zwolnienie jest wiele firm które oferują rozwój ale nie tu.

@Maska

Ozon podrzucił ogłoszenie chyba jakiejś innej firmy. Bo przecież w MM Service Security nie ma chyba od razu umowy o pracę na rok? Prawda?

@Monika

Ewidentnie nie ta firma, ale jeżeli chodzi o kierownictwo to mam brak koordynatora, kolega który z nami pracuje robi grafiki nie znosi kobiet więc dowala jak najmocniej na nowy miesiąc mam wstawione 24 wolne i 23 h tylko kobietom tak wpisał

Krystyna
@Monika

Najpierw jest na 3 miesiące potem na rok potem na dwa. Minie 33 miesiące i masz na czas nieokreślony

pracownik88

Jaka to firma?Kontakt?

@pracownik88

Podaj mi maila to napiszę. Nie podam na forum.

Karol
@Krystyna

No to w sumie nie jest tak źle, ale UoP powinno być już po 3 miesiącach ... Ciekawe skąd takie praktyki. A kasa się zmienia na tych kolejnych umowach? :D

Małgorzata

MM Service Security poszukuje do pracy operatora stacji monitorowania alarmów, czy firma oferuje umowę o pracę? Czy żeby podjąć pracę, oprócz odpowiednich kwalifikacji trzeba mieć doświadczenie? I jak firma podchodzi do ewentualnego zatrudniania kobiet w ochronie?

Czy pracodawca MM Service Security organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Maska

W tej firmie nie oczekuj na rozwój żadnych szkoleń nie ma

Malibu

Zbyt dobre koryto, zeby cos takiego robili dla nizszych

@Malibu

Tu się zgadzam, ja na własną rękę będę podnosić kwalifikacje, po tym będę mogła wybrać pracę jaka mi się podoba. Czy technik osób i mienia nie jest na licencje.

Jarek

Tak ale dla ludzi kwalifikowanych

Bzyk

Jasne że tak szkoli. Pieski słuchają wytycznych srezesa tak bardzo że sami pod sobą dołki kopią i sami się obżucają(usunięte przez administratora) a resztę sami sobie dodajcie. Łamią prawo pracy jeden paragraf za drugim. Tylko nie wiedzą o najważniejszych sprawach. Szykują się pozwy przeciwko firmie i ich pseudo koordynatorów. Pozwy będą dotyczyły nierównego traktowania inaczej mobbingu i (usunięte przez administratora)pracowników z nadgodzin. Firma łamie prawo zmuszając pracowników do zamiany godzin nadliczbowych za urlop bądź to narzucania samodzielnie godzin wolnych. Mało tego przyjeżdża szkolony piesek i dyktuje kto z pracowników ma dostać nadgodziny. Ciekawe rzeczy dzieją się w tej porzal firemce.

Dostałem dofinansowanie do wczasów pod gruszą od firmy składajcie wnioski

Beata
@Marek

Ja złożyłam wniosek, myślałam że nie dostanę a tu proszę jest ???? wczasy pod gruszą

OZON

Czy firma wysyła pracowników na wczasy ???

Wolt

Tak Karaiby i RODOS

Pracownik Wielkopolska
@Wolt

Do Chin na Zwiady

Maniek

Jeżeli pracodawca nie podejmuje żadnych działań w kierunku ochrony pracowników, a dalsza praca stwarza bezpośrednie zagrożenie dla zdrowia lub życia pracownika, pracownik może powstrzymać się od wykonywania pracy do czasu usunięcia zagrożenia (art. 210 Kodeksu Pracy), za który to czas przysługuje mu wynagrodzenie

@Maniek

Problem polega na tym że kolega z pracy robi własny folwark narzuca 24 h dzień przerwy i 23 h zgłoszenie do przełożonego pomogło na razie ale bałagan kompletny.

@Maniek

PRAWO POWSTRZYMANIA SIĘ OD PRACY Pracownik może zgodnie z art. 210 k.p. powstrzymać się od wykonywania pracy w przypadku, gdy warunki tej pracy nie odpowiadają wymaganiom przepisów bhp i tym samym stwarzają bezpośrednie zagrożenie dla zdrowia lub życia pracownika albo gdy wykonywana przez niego praca grozi takim niebezpieczeństwem innym osobom. W razie podjęcia przez pracownika decyzji o powstrzymaniu się od pracy, ma on obowiązek ostrzec innych pracowników, a o sytuacji niezwłocznie poinformować przełożonego. Ocena stopnia zagrożenia należy do pracownika. Jeżeli powstrzymanie się od wykonywania pracy nie usuwa zagrożenia, pracownik ma prawo oddalić się z miejsca zagrożenia, zawiadamiając o tym niezwłocznie przełożonego. Pracownik nie może ponosić jakichkolwiek niekorzystnych konsekwencji z powodu powstrzymania się od pracy lub oddalenia się z miejsca zagrożenia w przypadkach, gdy warunki pracy nie odpowiadają przepisom bhp, albo gdy powstrzymanie się od wykonywania pracy nie usuwa zagrożenia. Za czas powstrzymywania się od wykonywania pracy lub oddalenia się z miejsca zagrożenia, pracownik zachowuje prawo do wynagrodzenia. Powyższe uprawnienia nie dotyczą pracowników, których zawodowym obowiązkiem jest ratowanie życia ludzkiego lub mienia, np. ratowników, strażaków, ale także personelu lekarsko-pielęgniarskiego. (Ustawa z dnia 26 czerwca 1974 r. - Kodeks pracy (tekst jedn.: Dz. U. z 2014 r. poz. 1502 z późn. zm.)

Mam to samo, dziś mam 24h dzień wolnego i 22h

Jacek M
@Maska

Bo się godzicie na to ja koordynatorowi zawsze mówię że przed 24 godzinami i po przysługuje 48 godzin wolnych

Pozdrawiam koordynatora Panią Małgorzatę i niektórych pracowników obiektu Niekłańska w Warszawie (:

@Andrzej

Dziękuję bardzo . Całą ekipą pozdrawiamy Pana i wspominamy super współpracę.

Witam Mam pytanie czy firma maxus zwraca za badanie lekarskie kasę, czy to przepada.

max

Mnie nie zwrócili

Pracownik.
@ja

Za badania lekarskie firma zgodnie z kodeksem pracy,obligatoryjnie musi zwrócić.Ponadto będąc na umowę o prace na obiekcie gdzie jest wymagany wpis pracownika kwalifikowanego.firma zgodnie z Ustawą musi wrócić za badania.Jeżeli potrzebna jest Podstawa Prawna to ja podam.

jarek33761
@ja

Maxus sam opłaca za badania okresowe . Ty nic nie płacisz, wystarczy ze pójdziesz do punktu w którym firma robi badania a to firma wybiera gdzie masz iść na badania. A jak nie to jak będzie musiał opłacić to firma przy wypłacie zwraca za badania.

@Pracownik.

Proszę podaj podstawę prawną, tylko publicznie. Niech Ci co czytają przeczytają. Z góry dzięki.

Kamil
@Bzyk

Art.229 par.1 pkt 6 kodeksu pracy. Muszą oddać za badania zgodnie z wystawioną fakturą. Nic mniej.

Czy wypłacają dodatkowe nagrody w MM Service Security?

Wypłacają ale dopiero jak koordynator zgłosi że np należy się 200zl nagrody za złapanie złodzieja , ugaszenie pożaru itp. Musi być dobry argument. Firma kar nie stosuje to i nagrody rzadko są przyznawane. Jak by przyszla kara choć 100 zł za spanie/ palenie lub brak munduru (jak się dostało) to wtedy nie tylko ja za darmo pracowalbym. Ogólnie to zwroty za leki co kwartał są, zwroty za dojazdy powyżej chyba 130 km .

Wolt

Ależ oczywiscie!!!

Zostaw merytoryczną opinię o MM Service Security - Łódź

• Jak się pracuje w MM Service Security?

Zobacz opinie na temat firmy MM Service Security tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 35.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MM Service Security?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 33, z czego 1 to opinie pozytywne, 23 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

MM Service Security