Opinie o Lear Corporation Poland II w Polska

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Lear Corporation Poland II. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Lear Corporation Poland II o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Lear Corporation Poland II w Polska

Stella

Bardzo zastanawiające jest to, że przestaliście zupełnie pisać. Może macie jakieś inne forum?

jsa

Mają tutaj wiele ciekawych ofert @oleg, a właśnie to o którym wspomniałeś jest rzeczywiście interesujące, mimo iż trzeba mieć sporo uprawnień, to jednak zarobki w tym przypadku spokojnie powinny przekroczyć kwotę 3500 złotych

Witam jestem z lubina mam od poniedzialku zaczac pracena 1 zmiane ale nie ma dojazdu i szukam osob dojezdzjacych samochodem do ktorych moglabym sie dolaczyc. Osoby chetne prosze o kontakt mejlowy maarta1989@o2.pl

Były pracownik B0

Prawda jest taka, ze w tej firmie jest wyzysk jak wszedzie. I ludzie ktorzy narzekaja maja absolutnie racje. Natomiast cicho siedzi ci i nie narzekaja dla ktorych to jest szczyt zyciowych mozliwosci i nie stac ich na to by znalezc lepsza prace i by znalezc pracodawce ktory bedzie mial wiecej szacunki. Wiem w Polsce o to trudno, ale trzeba sie zainteresowac i chciec cos zmienic. Ja z doswiadczenia powiem tyle. Ta firma was wykonczy.

pani K

Przypadkiem z ciekawości weszłam na waszą stronę .Przeczytałam wszystkie opinie o waszym zakładzie .Potem weszłam na opinie firmy Voss i Case Tech ...(usunięte przez administratora) że najlepsza firma to Voss i Case .A u was to jakaś patologia .Byłam młoda pracowałam za komuny .Wszyscy się szanowali , przyjaznili .Na hali było 150 osób .Do pracy chciało się iśc .Do dziś spotykamy się i nawzajem cieszymy się sobą .Dlaczego pracujecie po 12 godzin ?.Pracownik wypoczęty psychicznie i fizycznie jest bardziej wydajny czyżbyscie o tym nie wiedzieli ? Straszna głupota . Ci na górze czy w was jest choc trochę człowieczeństwa ? Dziś niszczysz pracownika psychicznie a za 10 lat będziesz potrzebował jego pomocy .Wszystko się zemści .Żyję już troszkę na tym świecie .Szanujcie się nawzajem .Bo życie to sinusojda .Raz na górze raz na dole .Zyczę wam aby właściciel zainteresował się waszym zakładem lub sami napiszcie do niego biorąc tłumacza .Wtedy wszystko się zmieni .Tak było w Złotoryji .

zl

A-TEAM We remember

baerka

Ciekawe, czy coś się zmieni?

nie polecam nikomu tego zakładu omijajcie go szerokim łukiem tam nie da sie pracowac mimo szczerych checi pomiatają i nie szanuja ludzi,liderzy myslą ze sa bogami a większośc z nich to nieuki po zawodówce.szkoda waszego czasu i zdrowia. pozdrawiam wszystkich ciężko pracujacych trzymajcie sie i szukajcie pracy gdzie indziej.

xyo

ta firma to dno, odradzam podejmowania pracy ! takiego syfu jak teraz nie bylo jeszcze chyba nigdy

nowy

Czytam to wszystko i głowa mi pęka. Chciałem do Was do jakości się dostać tam też taki syf i (usunięte przez administratora) Jak zarobki?

Bad to the bones

Tak sie patrze codziennie na ten zaklad;sorry SYF i dziwie sie ze to jeszcze istnieje.Szkoda mi tylko tych ludzi co tam pracuja. Ze jeszcze tego nie zamkneli i to istnieje. Porazka...

odpowiedź dla zniesmaczony

ty taki jestes zniesmaczony tym [usunięte przez moderatora]. a sam co robisz? [usunięte przez moderatora]

od siebie

Pokaż mi firmie na strefie która na czas bez opóźnień wpłaca urlop czyli"wczasy pod gruszą " nad godziny .... Ja nie narzekam róbmy swoje o ba nawet podwyżka nie dawno była ...

.....

ten zaklad to dno i pacuje tam prawie samo dno wiec szkoda slow

punkt

jestem tego pewny, że na forum piszą osoby tylko i wyłącznie osoby którym jest źle, z niców wynika że większość piszących jest stałymi bywalcami forum i byłymi pracownikami... ale pewna konkluzja... Fakt jest ciężko na produkcji, ale w zakładzie METAL czego można się spodziewać?? chyba nie lekkiej pracy...sama nazwa mówi przez się... sami się na to pisaliśmy więc nie narzekajmy... prawda jest taka że przy podpisywaniu umowy byliśmy na to przygotowani... ci co mają nadgodziny narzekają, Ci którzy ich nie mają narzekają... Firma wcale nie jest zła! a jeżeli komuś nie pasuję to dlaczego się nie zwolni??? gdzie indziej będzie lepiej???....Kto chce to pracuję, kto nie chce narzeka... Nie mówię, że zarobki są super rewelacyjne ale są i nie są złe!!! Inni mają gorzej więc nie narzekajcie!!!

szczęśliwy kto odszedł

coraz więcej ludzi odchodzi, ile można robić po 12 godzin, pół roku??rok?? W biurach też się wszyscy zwalniają mobbing i wyzysk jest tam na porządku dziennym, nawet kierownicy już odchodzą i cała karda się sypie bo dużo firm na strefie o wiele lepszych jest Opinia zakładu jest fatalna i nikt normalny tu nie będzie pracował.

ftw

..... - 2013-08-05 20:21:59 [usunięte przez moderatora]bo sie dajecie [usunięte przez moderatora] a oni robią z wami co chcą... zwolnijcie sie z pracy, zacznie się mega rotacja a sami ich wywalą za brak cyfry i ciągłe reklamacje. [usunięte przez moderatora]

ktoś kto tam tyrał po 18h na dobe

[usunięte przez moderatora] było lepiej, przynajmniej pożartował za fajki dawał kary w postaci pompek lub przysiadów i nikogo nie [usunięte przez moderatora] był spoko wszystko szło i nie było problemów. Tylko [usunięte przez moderatora] zmieniał plan żeby sie czepiali [usunięte przez moderatora]!!! Prostaki jeszcze na niego wypisywaliście !!!! wstyd!! tfu!!!

lll

ftw - 2013-08-01 21:43:50 .... - 2013-08-01 19:01:45 [usunięte przez moderatora] co racja to racja!!!Dokładnie zrobił 240h w miesiącu i cieszy się, że 2000pln na konto wpadło [usunięte przez moderatora]

ftw

.... - 2013-08-01 19:01:45 [usunięte przez moderatora] co racja to racja!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Lear Corporation Poland II - Polska

• Jak się pracuje w Lear Corporation Poland II?

Zobacz opinie na temat firmy Lear Corporation Poland II tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Lear Corporation Poland II?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Lear Corporation Poland II?

Kandydaci do pracy w Lear Corporation Poland II napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Lear Corporation Poland II