Opinie o AD ZBIGNIEW SOBCZYK w Częstochowa

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy AD ZBIGNIEW SOBCZYK. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie AD ZBIGNIEW SOBCZYK na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi najmu i zarządzania nieruchomości

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o AD ZBIGNIEW SOBCZYK w Częstochowa

Jasiek

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje może teraz kogoś do pracy?

poor

Prowadzić będziesz zestawienia z kim gadałeś, adresy, telefony. Jak cie wywalą to wykorzystają twoje nagrane tematy i w ten sposób kręcą sprzedaź. Jak auta kupione w innych dealerniach przyjadą na przegląd to przekręcają swoje ramki. Widziałem tak kilka aut na mieście i gdyby nie naklejki na lakierze z Ganimexu czy Autotrapera lub Euromotu to po ramce z tablicy moźnaby sądzić, źe to ich sprzedaź.

olo
@poor

Hmm, w serwisach innych marek, jak przyjedziesz na serwis i masz inną ramkę, to przegląd zaczyna się właśnie od wymiany ramek tablic rejestracyjnych. Tak jest chyba w całej Polsce.

Agata

@jeromai, przed zatrudnieniem w danym miejscu pracy dobrze jest zapoznać się z opiniami, jakie mają osoby, które posiadają doświadczenia związane z firmą MITSUBISHI SOBCZYK. Dzięki Waszym opiniom można podjąć decyzję, czy warunki, które przedstawiacie są do zaakceptowania, dla osób które zastanawiają się nad pracą w tym miejscu. Jeżeli możesz napisać coś jeszcze na temat tego miejsca pracy to zachęcam Cię do wypowiedzi w tym temacie.

Agata

@Pracownik, powyżej prosiłam użytkownika @bolka o wytłumaczenie i tę samą prośbę kieruję do Ciebie. Czy możesz wytłumaczyć swój punkt widzenia, dlaczego nie polecasz firmy MITSUBISHI SOBCZYK? Najważniejsze, żeby podać fakty i szczegóły takiej opinii zamieszczanej publicznie.

jeromai
@Agata

słuchaj koleżanko zamiast przepytywać ludzi po prostu się tam zatrudnij .Ja też miałem tę przyjemność i wszystkim serdecznie polecam tę placówkę pod warunkiem , że wszyscy inni pracodawcy w Częstochowie nagle znikną , bo kombat to pracodawca ostatniego wyboru a to co pisze kolega n.a którego tak naskakujesz to tylko wierzchołek góry lododwej

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie AD ZBIGNIEW SOBCZYK.
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Koordynator ds. Zarządzania i Bezpieczeństwa Nieruchomości
Katowice
Imar Service Group Sp. z o.o.
Agata

@pracownikmiesiaca, dziękuję za przedstawienie swoich uwag odnośnie pracy w firmie MITSUBISHI SOBCZYK. Jak długo pracowałeś w tej firmie? Możesz napisać ile aut udało Ci się sprzedać przez okres w którym byłeś zatrudniony u tego pracodawcy? Mógłbyś ocenić firmę pod względem stabilności na rynku? Zachęcam do dalszych wypowiedzi w temacie.

pracownikmiesiaca

Byłem, widziałem i doświadczyłem. Firma Sobczyk oferuje 1700 zł plus prowizja od sprzedaży, która wynosi według ustaleń +/- 200 zł. Mówili i obiecywali, że samochody się same sprzedają i spokojnie 4000 zł się wyciąga. W praktyce tak nie jest bo pies z kulawą nogą przez 3 dni nawet samochodu nie oglądał a co dopiero sprzedać. Dobry handlowiec sprzedaje max 4-5 aut tam. Dodatkowo właściciel to zadufany w sobie gbur, który pracownika ma za nic i nie podaje nikomu ręki. Pracuje również Przemądrzała Pani Dyrektor Generalny czyli prawa ręka właściciela obiecuje cuda i wymaga, żeby nowy pracownik odrazy był alfą i omegą i osiągał sukcesy. Od roku przewineło sie tam 7-8 osób, które przeszly wstępną rozmowe kwalifikacyjna i odrazu zrezygnowały. Ogłoszenie pracy widnieje co chwile. Do tego panuje tam sztuczna atmosfera. Nie polecam, gorszej firmy nie widziałem.

Agata

@Nick na jakiej podstawie podjąłeś decyzję o zrezygnowaniu z oferty pracy? Przechodziłeś wcześniej przez rozmowę kwalifikacyjną? Jeśli tak, to jak oceniasz propozycję pracodawcy? Twój komentarz nie zawiera konkretów które mogłyby posłużyć za informację dla innych osób.

Witam ja też wygrałem posadę w tym salonie ostatnio dzwonili do mnie,doradcą serwosowym miałem być,ogłoszenie w necie leci chyba od pół roku ciągle odnawiane,no też mnie to zaciekawiło czemu nie mogą znaleźć pracownika...po przeczytaniu wszystkich opinii dodzwoniłem do nich i podziękowałem,olać takiego pracodawcę,powinni się zlikwidować może jakieś kontrole z pip ich kiedyś pogrąża!!!

Zdecydowanie odradzam, strata czasu - salon mitsubishi opole

Agata

@bolek opisując takie postępowanie firmy wobec pracownika warto podać szczegóły. Wiele osób nadal czeka tutaj na zatrudnienie. Więc dla nich liczą się konkrety, w czym zawiniła firma i czy były podejmowane kroki żeby poprawić sytuację?

staszek

Specialista ds. sprzedaży samochodów jest u nich potrzebny i zastanawiam się jak to będzie wyglądało tak naparwde u nich czy bedzie za to jakaś premia na przykład.

bolek

pracowałem tam lata temu jak pan zbigniew i jego prawa ręka (również prywatnie)prowadzili jeszcze Nissana.To co się wyprawiało było masakryczne.Widzę,że nic przez ponad 10 lat się nie zmieniło tylko zastanawiam się jak oni się utrzymują w sprzedaży.Odradzam pracę w tej firmie,zlepek oszustów i naciągaczy.Wykorzystają Cię za parę złoty.Ostrzegam i jeszcze raz odradzam..............strata czasu i zdrowia

egon

Zawsze szukali do sprzedaży. Pewnie następnego zostawili na lodzie co znam z autopsji; wykorzystali jego kontakty nie płacąc mu prowizji bo to u nich norma i szukają następnego jelenia.

niepisana zasada

jeśli Aśka P. z CAT będzie tam nadal to pewnie wasze auta będą pomijane w przetargach.

gdi

uważaj na zimowa obniżkę!!!!! dobra rada jak chcesz sobie kopić nowe mitsu to najpierw sprawdź czy nie było uszkodzone w drodze do salonu. Wystarczy podjechać do nas do firmy cat, dział szkód/transportu ul Instalacyjna 2, Rogowiec i tutaj wam wszystko powiemy.

piotr

Ale czytając powyższe wpisy mowa jest o Jeepie, Alfie i Lancii

egon

Ale firma szuka staczy do Jeepa i Alfy o Lancii nie wspomnę. Sprzedaż bliska zeru bo konkurencja ma niższe ceny a po drugie trzyma konkurencja swoich pracowników oferując im bogate pakiety prowizyjne. lekura powyższych wpisów mowi sama za siebie. Zresztą prawie wszystkie auta w czewie i okolicy mają ramki do tablic z innych dealerni. Daje do myślenia ? Znam temat z praktyki i mogę zapewnić że wie co mówię. Powodzenia

egon

Pracowałem i mogę powiedzieć, że bajki to ja lubię opowiadać a nie słuchać. Opowiadali wszystko w samych superlatywach ale tylko opowiadali. Wybór należy do CIebie. Fajnie będzie jak podzielisz się swoimi doświadczeniami :)

egon 1970

Widzę następne ogłoszenia do niby salunu. Życzę powodzenia tym, którzy postanowią tam aplikować. A może konkursik: kto dłużej wytrzyma jako stacz? Uwaga: auta same się nie sprzedają bo nie dość że są drogie to jeszcze konkurencja np. z Autotrapera ma je dużo taniej. DLatego ramki autek, które jeżdzą po Cz-wie rzadko kiedy pochodzą właśnie od nich. Po drugie nie ma nikogo decyzyjnego a dowodzący ..... . Dodatkowego wyposażenia nikt nie kupuje bo drogie a prowizja od sprzedanych aut? Jak się naliczy to nie przedłużą umowy żeby jej nie wypłacić. POWODZENIA :)

gct
@egon 1970

Dokładnie. Nie liczcie na prowizję z ubezpieczeń ani kredytów bo ten temat obstawia jeden z pracowników. Koryto zamknięte:)

gck

Niestety miałem kiedyś wątpliwą przyjemność pracować w tej firmie i mogę w 100% potwierdzić wcześniejsze opinie. Więc tak: interesem zarządza pani dyrektor handlowa, która bardzo słabo orientuje się w tematyce handlu (nie mówiąc już o motoryzacji) dzięki czemu panuje tam fatalna atmosfera o wszystko trzeba walczyć, na jazdy testowe jeździło się bez dowodów rejestracyjnych bo podobno miał je szef (przy kontroli policji odpowiadasz za brak dok.)Oczywiście praca również w soboty (na grafiku jest możliwość podpisania się tylko od poniedziałku do piątku). Moja "przygoda" z nimi zakończyła się w momencie nie wypłacenia mi należnego wynagrodzenia które było obiecywane na rozmowie kwalifikacyjnej. Mam nadzieję że doczekają się już niedługo kontroli z Państwowej Inspekcji Pracy czego z całego serca pani dyrektor życzę.

Zostaw merytoryczną opinię o AD ZBIGNIEW SOBCZYK - Częstochowa

• Jak się pracuje w AD ZBIGNIEW SOBCZYK?

Zobacz opinie na temat firmy AD ZBIGNIEW SOBCZYK tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

AD ZBIGNIEW SOBCZYK
1.2/5 Na podstawie 55 ocen.
  • HUTNIKÓW 92/94
    42-202 Częstochowa