RSM "Praga"

Opinie o RSM "Praga"

PP

Jako mieszkaniec bloku wchodzącego w skład RSM Praga, mam tylko negatywne opinie na temat tego wyjętego, jak ktoś wcześniej zauważył tworu żywcem z PRL-u. Opłaty za mieszkania BARDZO wysokie, szczególnie Fundusz Remontowy i eksploatacja, w zamian fatalna obsługa, która nie potrafi załatwić najprostszej sprawy, a w budynku nic nie zrobione: jeżdżą stare windy, brudna klatka, elewacja się sypie wraz z balkonami itd.... Kompletne dno, które reklamuje się jako najlepsza spółdzielnia, po prostu kabaret.

heniek

UWAGA REMONT !!!!!!!!!!!!!! TAK JAK SIĘ ROBI REMONT KLATEK SCHODOWYCH W 2015 ROKU TO ALTERNATYWY TO PIKUŚ SZPACHLOWANIE ŚCIAN DO POŁOWY {BO SZKODA GŁADZI} A ZA REMONTY CO MIESIĄC PŁACIMY TRAGEDIA ROBIĄ LEPSZE SLAMSY NISZ BYŁY ŻENADA

Jerzy lokator

Jako lokator powiem jedno : czerwona, butna i bezczelna SITWA, [usunięte przez moderatora]. Nie ma odważnych do podjęcia tego tematu odważnie a ja jako jedyny wymagający czegokolwiek w zamian na wysoki czynsz jestem postrzegany jako buntownik. Jednym słowem PRL - jak przed 30 laty.

Milenas
@Jerzy lokator 27.10.2009, 18:22

Panie Jerzy należy się zebrać, ja również jestem załamana tak wysokim czynszem!

Zostaw opinię o RSM "Praga" - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie RSM "Praga"