Opinie o Mariusz Bujak Ekom w Kiełczów

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Mariusz Bujak Ekom. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Mariusz Bujak Ekom o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi najmu i zarządzania nieruchomości

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mariusz Bujak Ekom w Kiełczów

Na stanowisku technologa pracuje się po 8h, czy po 12h? Bo pojawił się tutaj komentarz, który mi trochę zamieszał w głowie. I nie wiem, czy to są takie zmiany, czy czasami zostaje się po godzinach i dlatego z 8 godzin robi się 12. Rozjaśnijcie to i może dajcie znać, w jakich właściwie godzinach się tutaj pracuje? Bo będę aplikować.

Zbigniew
@Jumbo-jet

Ja tu chyba u was o szkoleniach niczego nie widzę. oferuja cokolwiek żeby lepiej ogarniać czy raczej kasy na własna rękę musi?

Jumbo-jet

No te 12 godzin to troche przesada, ale że wyjdziesz po 8 to raczej zapomnij.

@Jumbo-jet

Czyli ile godzin jest taką normą? Jeśli nie 12h to ile? Nie padła odpowiedź odnośnie konkretnych godzin pracy, więc może to uzupełnisz jeszcze?

Jumbo-jet Nowy wpis

No godziny pracy normalne czyli 8-16 + tam raz na 1.5 tygodnia jeden dzień na drugą zmiane (jeden technolog codziennie musi zostać żeby był ktoś na drugiej zmianie - jakby trzeba było przerobić program itp). Tak bylo kiedyś, nie twierdze, że to aktualne. Nie ma normy, jak jesteś głomb to bedziesz siedział 12, jak jesteś ogarnięty to jak się wyrobisz to tak się wyrobisz.

Zbigniew Nowy wpis

Miki Nowy wpis

Anons z firmowej strony stwierdza, że jako Operator Wycinarki Laserowej miałbym atrakcyjne wynagrodzenie. Wiecie może, jakie konkretnie? Pytam o sam etat, bo nawet niedawno ktoś napisał, że rzadko kiedy kończy się pracę w ośmiu godzinach.

Ciekawska Nowy wpis

Zauważyłam ofertę pracy na handlowca. Jak wygląda praca handlowca w biurze? Jak atmosfera? I czy szefowie są gburowaci? + Jak wygląda ścieżka zawodowa i wynagrodzenia/ podwyżki?

Ktoś może się wypowiedzieć, dlaczego firma cały czas wystawia ogłoszenie na technologa i nikogo nie zatrudnia? czy firma jest tak beznadziejna?

jumbo-jet

Zapewne cały czas kogoś zatrudniają, ale mało kto wytrzymuje natłok i atmosferę w pracy i się zwalnia. Rotacja na tych stanowiskach jest niesamowita ;)

Operator
@jumbo-jet

Nie jest tak źle. Jest dwóch doświadczonych technologów Marek i Arek. Współpraca z nimi to przyjemność. Dodatkowo kilku młodych zdolnych. Będzie dobrze

@Operator

Całych dwóch doświadczonych, super! I jeszcze kilku młodych zdolnych - w ekomie zawsze same zdolniachy pracowali, tylko wszyscy krótko. GIT!

Stary
@jumbo-jet

Czemu mnie nie dziwi, że takie bzdury wyssane z palca pisze osoba, która podpisuje się jako "były pracownik" Coś chyba w życiu nie wyszło skoro, cały czas obserwujesz tą stronę.... musze cię rozczarować, masz bardzo nieaktualne informacje....

@Stary

Nie są to żadne bzdury wyssane z palca. Wystarczająco dużo technologów w tej firmie przeżyłem ;) Jeśli coś się zmieniło to bardzo się cieszę, aczkolwiek szczerze wątpie.

NIck

Bardzo trafne pytanie. Temat ciągnie się od wielu lat, zawsze z tym samym skutkiem. (usunięte przez administratora) nie mają pojęcia ile może przerobić technolog i przyjmując jedną osobę myślą że ona wszystko zrobi cięcie, gięcie, spawanie, toczenie, frezowanie, wypalanie i to natychmiast. Cena ma być idealnie trafiona. Należy czytać w myślach Był kiedyś stary technolog, co znał właścicieli to go zwalniali, potem przyjmowali, potem zwalniali .... porażka. Żaden technolog nie był u nas długo - bo nikt tu się na niczym nie zna więc nie wie ile można zrobić w 8 godzin, a często i w 12 godzin ... Przeczytaj dawne wpisy o technologach - to wszystko prawda. Nie polecam - odradzam.

gruby
@jumbo-jet

Nic sie nie zmieniło, na hali dalej upał kurz, pył, (usunięte przez administratora) od pyłu z ciecia wodą a z technologami to czysta prawda, nikt tu długo nie wytrzyma...

Technik102
@NIck

?? to szukają technologa od danego procesu czy technologa od 5 technologi i konstruktora ? Co to ma byc ja sie pytam???Kto tymi zarządza i jak?Wzorce zachodnie czy wschodnie z biczem?

A to jest tak, że każdy z tych technologów sam się zwolnił czy może nie zostawała im przedłużona umowa po okresie próbnym? Zastanawiam się czemu akurat na tym stanowisku są takie problemy. Czy któryś z tych technologów prowadził rozmowy z szefostwem na temat zbyt wielu obowiązkow? Ciekawa jestem jak firma zareagowała na to

Jumbo-jet
@Ewa

XD każdy sam się zwolnił oczywiście. Rozmowy z szefostwem XD. Jeden z szefów zwykł mawiać "jak się nie wyrabiasz z robotą, to twój problem i sobie go rozwiąż. A doba ma 24 godziny.". Ale to było za czasów jak jeszcze dyrektora nie było, teraz nie wiem jak jest.

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Mariusz Bujak Ekom? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
logo firmy Przedstawiciel Regionalny ds. pozyskiwania gruntów
Katowice
Green Volt Konrad Rakowski
logo firmy Administrator nieruchomości mieszkaniowej
GGKO - Zarządzanie Nieruchomościami sp. z o.o.
logo firmy Starszy Specjalista ds. Komercjalizacji
RWS Investment Group Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista / Specjalistka ds. nieruchomości
Maxon Nieruchomości Sp. z o.o.
Technik102

W kólko , peramentnie i non stop pojawia się ogłoszenie na technologa. Dlaczego? 1. Tylu potrzeba? 2.Po zatrudnieniu dochodzą do wniosku ,że trzeba uciekąć ? 3. Jest wyciskanie i zwalnianie z powodu ,że młode cytrynki mają za mało miąższu?

Pracownik biuro

Tragedia, inaczej tego nie można nazwać. Zaproszenie na rozmowę, mieli wysłać adres itp. smsem - nic takiego się nie stało, trzeba było na własną rękę inaczej spotkanie by przepadło. Kolejno rozmowa rekrutacyjna w salce gdzie panował brud i totalny (usunięte przez administratora) Pod koniec rozmowy, ok jak Pana będziemy chcieli na kolejny etap to zadzwonimy, jak nie to na pracuj klikniemy, że dziękujemy (jakby nawet SMS głupiego nie można wysłać). Udało się dwa tyg później kolejny etap. Drugi etap gdzie były zadania w praktyce, testy itp. (czy się wpadujemy do zespołu). Spotkanie w hotelu gdzie było zimno (po 5 godzinach zaproponowali że możemy przenieść się do sali gdzie grzeją).HR robi testy, rozmowy i inne cyrki, zadania nie związane z tym co będziemy robić oprócz rozmowy końcowej. Odniosłem wrażenie, że nie chcą nikogo zatrudnić tylko zrobić darmowa burzę mózgów i pomysły zabierać na rozwój biznesu. Spotkanie 8h czas stracony. "Odezwiemy się do Państwa w połowie miesiąca, telefonicznie, nawet jak ktoś nie zostanie zatrudniony". Taki wał, minęło 1,5 miesiąca i zero kontaktu. Kpina i żarty, nie polecam nawet CV wysyłać. Proces rekrutacyjny trwa wiecznie i jeszcze nikt ci nawet znać nie da czy masz szukać czegoś innego, pomimo obietnic.

Zuzanna
@Pracownik biuro

A próbowałeś skontaktować się z firmą w sprawie decyzji jaką podjęli? W takim przypadku nie wiadomo co robić. Co do zadań w praktyce-na czym polegały? Jakie pytania były w testach?

EKOM
@Pracownik biuro

Witam Pana, Bardzo dziękujemy za przesłaną opinię jednak z naszej strony wygląda to z goła inaczej. Kandydował Pan do naszego zespołu i zaproszenie na I etap rozmowy został wysłany mailem- niestety czasem maile wpadają w SPAM i nie mamy na to wpływu. O tym że zaproszenie dostanie Pan przez wiadomość mailową, został Pan powiadomiony w pierwszej rozmowie, nie było informacji o SMS bo takich praktyk nie stosujemy. Drugi etap to Assessment Center prowadzony przez profesjonalną firmę zajmującą się rekrutacjami. O czasie trwania spotkania został Pan poinformowany przy zaproszeniu i wyraził Pan chęć jego uczestnictwa. O zasadności jak i praktykach prowadzenia A/C można poczytać i wyciągnąć wnioski czy są to cyrki jak Pan to określił, czy profesjonalna weryfikacja dopasowania kandydata do stanowiska. A/C był przeprowadzony w 5* hotelu miał Pan zapewniony poczęstunek oraz obiad. Można wiec łatwo zweryfikować czy Pana wrażenie jest poprawne. Każdy z kandydatów otrzymał informację zwrotną- osoba którą zatrudniliśmy telefonicznie, pozostałe osoby dostały informację przez portal w którym złożyły pierwotnie swoje CV tak jak informowałam. Dodam iż praktyka wysyłania podziękowania przez system aplikacyjny jest standardową formą wysyłania informacji zwrotnej w wielu firmach, Pan aplikuje i dostaje informację zwrotną na tym samym portalu. Jednocześnie jeszcze raz dziękuje za przesłana opinię, utwierdziła nas w przekonaniu iż A/C został przeprowadzony poprawnie i dobrze określił profile kandydatów. Życzymy samych sukcesów w życiu zawodowym :)

Franek
@EKOM

Nie jesteście w stanie zweryfikować wiedzy kandydatów na określone stanowiska? Musicie do tego celu angażować profesionalną firmę? Cuda , niewidy

@Pracownik biuro

A podczas tych 2 etapów rekrutacyjnych dostałeś jakieś info na temat warunków finansowych? Jakie stawki za to stanowisko? Jakie było wymagane doświadczenie albo kwalifikacje? Powiesz coś więcej? :)

Kiki

Dużo piszecie o technologiach (?) Może faktycznie Wam się tam robić nie chce ? Inni pracownicy widzę że nie narzekaja

było info, że czasami zdarzają się tu nadgodziny, wiadomo w razie czego jak są rozliczane? i skoro nie ma ich zbyt często to jak inaczej w firmie można sobie dodatkowo dorobić?

twoja stara za biedronką

"Ze Szkocją jest taki problem, że jest tam dużo Szkotów"....

Do pytanie

Czasami to zdarza się ale wyjść jak biały człowiek o 14.00 8h to chyba pół etatu tam

Czy zdarzają się nadgodziny w Mariusz Bujak Ekom?

Kkk

Czasami

Jak długo czeka się w dziale handlowym na umowę na czas nieokreślony?

Jak długo trwa proces awansu w Mariusz Bujak Ekom?

Do pytanie

To zależy od wielu aspektów, w sumie to nie zależy tylko od tego jak blisko mieszkasz pewnych osob.

Magda

Polecacie pójść do tej firmy pracować ?

XyZ

Ludzie na hali bardzo wporządku, zawsze można liczyć na pomoc, czy pogadać. Gorzej z technologami/kierownictwem (chociaż większość wydaje się ok), pewna osoba nie ma zielonego pojęcia o zarządzaniu, nie potrafi nawet się przywitać jak normalny człowiek ( dla mnie to brak szacunku do pracownika) do tego osoba dwulicowa i fałszywa, która do Ciebie się uśmiecha a za plecami Ci (usunięte przez administratora) obrabia. Nie ważne czy dobrze wykonujesz swoją pracę jak będą chcieli cię zwolnić to możesz z dnia na dzień się dowiedzieć że wylatujesz, a jeśli zapytasz czemu to wymyśla się coś lub (usunięte przez administratora) do niebotycznych rozmiarów. Plus: niezłe pieniądze zawsze na czas, wporządku ludzie na hali. Minusy: słaby stan hali, brud, (usunięte przez administratora) o niczym nie informują pracownika nawet jeśli jest coś nie tak, dopiero później się dowiadujesz od kogoś lub przypadkiem; co najmniej jedna osoba na stanowisku o którym nie ma zielonego pojęcia.

Do pytanie

Jedyne dodatkowe świadczenie to świadczenie przez Ciebie pracy, nie ma żadnych dodatków za pracę w nocy, wczasy pod gruszą, za staż pracy, za efektywność. Ogólnie słabo to wygląda

IRKO

pracuje tu od pewnego czasu wiec moge już cos napisać. Generalnie praca OK, jak ktoś przychodzi i robi swoje a nie wychodzi z założenia że za leżenie mu zapłacą to powinien byc zadowolony.Kasa zawsze na czas zgodnie z ustaleniami, nie ma problemu dogadać się z kierownikiem jak coś potrzebuje zamienić.

nie dlugo lato ciekawe czy bedzie tez tak goraco i pelno pylu z wycinarek i z ciecia wodą bo covid19 lubi takie klimaty. a wlasnie, co sie dzieje bo slyszalem ze stary technolog wraca. to juz po raz trzeci, chyba

Były

Jaka firma tacy pracownicy - jedni warci jednego tu nigdy nie będzie normalnie

Były
@Były

jak wróci znajomy szefów - technolog - po raz trzeci to padnę ze śmiechu. no to są jaja na twardo i świadczy że już nie ma nikogo kto tutaj chce pracować był niedawno ten młodszy koleś popracował kilka miesięcy i miał dosyć a chętnych brak no ale jaja, ale jaja

Obecny
@Były

No ja padam ze śmiechu jak czytam takie bzdury. Chyba strasznie Ci żal że już nie pracujesz skoro jedyne co Ci zostało to wypisywanie takich bzdetów. Chyba masz nieaktualne informacje ;) W sumie to odpisujesz sam sobie trochę to smutne....

...

Pewnie wróci jeszcze z 5 razy:) ciekawe jaką godność trzeba mieć aby pozwalając pracowników (zagranicznych) a później wydzwaniać, wydzwaniać aby wrócili bo firma ma problemy z kadrą.. a " dyrektor " chodzić jak pan po zakładzie ze słoma w butach bez wiedzy i autorytetu ...... Pozdrawiam

IG

Spróbuj odmówić obniżenia wynagrodzenia, pracownicy z mega doświadczeniem (paro letnim) się postawili .. no i dowodzenia. W tej firmie zostanie tylko dyrektor i kuzyn "pana" właściciela .

Wincenty
@IG

Miałem "zaszczyt" pracy u tego pracodawcy. Praca, warunki w 110% ok,tylko powiedzcie czemu wszystkie opinie o pracownikach są również w 110% pardą? . Dwie osoby we wspólnej symbiozie obniżają morale firmy ... .Pan i władca jak humor dopisze to będzie ok, a jego (usunięte przez administratora) chodzi i rozpowiada jego widzimisię. No i koło się zamyka. Pozdrawiam

Co jaki okres czasu w Mariusz Bujak Ekom można ubiegać się o podwyżkę?

Jak przyjdziesz z wypowiedzeniem a jest dużo pracy to wtedy jest szansa,ale musisz pamiętać że w każdej chwili jak będzie mniej pracy możesz dostać nowy aneks z mniejszą stawka

Zostaw merytoryczną opinię o Mariusz Bujak Ekom - Kiełczów

• Jak się pracuje w Mariusz Bujak Ekom?

Zobacz opinie na temat firmy Mariusz Bujak Ekom tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Mariusz Bujak Ekom?

Mariusz Bujak Ekom
2.8/5 Na podstawie 54 ocen.
  • Cyprysowa 24H
    55-093 Kiełczów