Opinie o Mariusz Bujak Ekom w Kiełczów

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Mariusz Bujak Ekom. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Mariusz Bujak Ekom o rozmowie kwalifikacyjnej.


Branże: Usługi najmu i zarządzania nieruchomości

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mariusz Bujak Ekom w Kiełczów

anonim
Inne

Na stanowisku technologa pracuje się po 8h, czy po 12h? Bo pojawił się tutaj komentarz, który mi trochę zamieszał w głowie. I nie wiem, czy to są takie zmiany, czy czasami zostaje się po godzinach i dlatego z 8 godzin robi się 12. Rozjaśnijcie to i może dajcie znać, w jakich właściwie godzinach się tutaj pracuje? Bo będę aplikować.

Jumbo-jet
Były pracownik
@anonim

No te 12 godzin to troche przesada, ale że wyjdziesz po 8 to raczej zapomnij.

anonim Nowy wpis
Inne
@Jumbo-jet

Czyli ile godzin jest taką normą? Jeśli nie 12h to ile? Nie padła odpowiedź odnośnie konkretnych godzin pracy, więc może to uzupełnisz jeszcze?

Jumbo-jet Nowy wpis
Były pracownik
@anonim

No godziny pracy normalne czyli 8-16 + tam raz na 1.5 tygodnia jeden dzień na drugą zmiane (jeden technolog codziennie musi zostać żeby był ktoś na drugiej zmianie - jakby trzeba było przerobić program itp). Tak bylo kiedyś, nie twierdze, że to aktualne. Nie ma normy, jak jesteś głomb to bedziesz siedział 12, jak jesteś ogarnięty to jak się wyrobisz to tak się wyrobisz.

Miki Nowy wpis
Inne

Anons z firmowej strony stwierdza, że jako Operator Wycinarki Laserowej miałbym atrakcyjne wynagrodzenie. Wiecie może, jakie konkretnie? Pytam o sam etat, bo nawet niedawno ktoś napisał, że rzadko kiedy kończy się pracę w ośmiu godzinach.

Ciekawska Nowy wpis
Kandydat
 Pytanie

Zauważyłam ofertę pracy na handlowca. Jak wygląda praca handlowca w biurze? Jak atmosfera? I czy szefowie są gburowaci? + Jak wygląda ścieżka zawodowa i wynagrodzenia/ podwyżki?

Nick
Inne
 Pytanie

Ktoś może się wypowiedzieć, dlaczego firma cały czas wystawia ogłoszenie na technologa i nikogo nie zatrudnia? czy firma jest tak beznadziejna?

jumbo-jet
Były pracownik
@Nick

Zapewne cały czas kogoś zatrudniają, ale mało kto wytrzymuje natłok i atmosferę w pracy i się zwalnia. Rotacja na tych stanowiskach jest niesamowita ;)

1
Operator
Pracownik
@jumbo-jet

Nie jest tak źle. Jest dwóch doświadczonych technologów Marek i Arek. Współpraca z nimi to przyjemność. Dodatkowo kilku młodych zdolnych. Będzie dobrze

jumbo-jet
Były pracownik
@Operator

Całych dwóch doświadczonych, super! I jeszcze kilku młodych zdolnych - w ekomie zawsze same zdolniachy pracowali, tylko wszyscy krótko. GIT!

Stary
Pracownik
@jumbo-jet

Czemu mnie nie dziwi, że takie bzdury wyssane z palca pisze osoba, która podpisuje się jako "były pracownik" Coś chyba w życiu nie wyszło skoro, cały czas obserwujesz tą stronę.... musze cię rozczarować, masz bardzo nieaktualne informacje....

jumbo-jet
Były pracownik
@Stary

Nie są to żadne bzdury wyssane z palca. Wystarczająco dużo technologów w tej firmie przeżyłem ;) Jeśli coś się zmieniło to bardzo się cieszę, aczkolwiek szczerze wątpie.

NIck
Pracownik
@Nick

Bardzo trafne pytanie. Temat ciągnie się od wielu lat, zawsze z tym samym skutkiem. (usunięte przez administratora) nie mają pojęcia ile może przerobić technolog i przyjmując jedną osobę myślą że ona wszystko zrobi cięcie, gięcie, spawanie, toczenie, frezowanie, wypalanie i to natychmiast. Cena ma być idealnie trafiona. Należy czytać w myślach Był kiedyś stary technolog, co znał właścicieli to go zwalniali, potem przyjmowali, potem zwalniali .... porażka. Żaden technolog nie był u nas długo - bo nikt tu się na niczym nie zna więc nie wie ile można zrobić w 8 godzin, a często i w 12 godzin ... Przeczytaj dawne wpisy o technologach - to wszystko prawda. Nie polecam - odradzam.

gruby
Pracownik
@jumbo-jet

Nic sie nie zmieniło, na hali dalej upał kurz, pył, (usunięte przez administratora) od pyłu z ciecia wodą a z technologami to czysta prawda, nikt tu długo nie wytrzyma...

Technik102
Kandydat
 Pytanie
@NIck

?? to szukają technologa od danego procesu czy technologa od 5 technologi i konstruktora ? Co to ma byc ja sie pytam???Kto tymi zarządza i jak?Wzorce zachodnie czy wschodnie z biczem?

Ewa
Inne

A to jest tak, że każdy z tych technologów sam się zwolnił czy może nie zostawała im przedłużona umowa po okresie próbnym? Zastanawiam się czemu akurat na tym stanowisku są takie problemy. Czy któryś z tych technologów prowadził rozmowy z szefostwem na temat zbyt wielu obowiązkow? Ciekawa jestem jak firma zareagowała na to

Jumbo-jet
Były pracownik
@Ewa

XD każdy sam się zwolnił oczywiście. Rozmowy z szefostwem XD. Jeden z szefów zwykł mawiać "jak się nie wyrabiasz z robotą, to twój problem i sobie go rozwiąż. A doba ma 24 godziny.". Ale to było za czasów jak jeszcze dyrektora nie było, teraz nie wiem jak jest.

 Rozmowa kwalifikacyjna
W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Mariusz Bujak Ekom? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
logo firmy Przedstawiciel Regionalny ds. pozyskiwania gruntów
Katowice
Green Volt Konrad Rakowski
(1 opinia)
Wyślij CV
logo firmy Administrator
Warszawa
Spółdzielnia Budowlano-Mieszkaniowa Techniczna
Wyślij CV
logo firmy Starszy Specjalista ds. Komercjalizacji
Gdańsk
RWS Investment Group Sp. z o.o.
(13 opinii)
Wyślij CV
Aplikuj na wiele ofert
Technik102
Kandydat
 Pytanie

W kólko , peramentnie i non stop pojawia się ogłoszenie na technologa. Dlaczego? 1. Tylu potrzeba? 2.Po zatrudnieniu dochodzą do wniosku ,że trzeba uciekąć ? 3. Jest wyciskanie i zwalnianie z powodu ,że młode cytrynki mają za mało miąższu?

Pracownik biuro
Kandydat

Tragedia, inaczej tego nie można nazwać. Zaproszenie na rozmowę, mieli wysłać adres itp. smsem - nic takiego się nie stało, trzeba było na własną rękę inaczej spotkanie by przepadło. Kolejno rozmowa rekrutacyjna w salce gdzie panował brud i totalny (usunięte przez administratora) Pod koniec rozmowy, ok jak Pana będziemy chcieli na kolejny etap to zadzwonimy, jak nie to na pracuj klikniemy, że dziękujemy (jakby nawet SMS głupiego nie można wysłać). Udało się dwa tyg później kolejny etap. Drugi etap gdzie były zadania w praktyce, testy itp. (czy się wpadujemy do zespołu). Spotkanie w hotelu gdzie było zimno (po 5 godzinach zaproponowali że możemy przenieść się do sali gdzie grzeją).HR robi testy, rozmowy i inne cyrki, zadania nie związane z tym co będziemy robić oprócz rozmowy końcowej. Odniosłem wrażenie, że nie chcą nikogo zatrudnić tylko zrobić darmowa burzę mózgów i pomysły zabierać na rozwój biznesu. Spotkanie 8h czas stracony. "Odezwiemy się do Państwa w połowie miesiąca, telefonicznie, nawet jak ktoś nie zostanie zatrudniony". Taki wał, minęło 1,5 miesiąca i zero kontaktu. Kpina i żarty, nie polecam nawet CV wysyłać. Proces rekrutacyjny trwa wiecznie i jeszcze nikt ci nawet znać nie da czy masz szukać czegoś innego, pomimo obietnic.

Zuzanna
Inne
@Pracownik biuro

A próbowałeś skontaktować się z firmą w sprawie decyzji jaką podjęli? W takim przypadku nie wiadomo co robić. Co do zadań w praktyce-na czym polegały? Jakie pytania były w testach?

EKOM
Pracodawca
@Pracownik biuro

Witam Pana, Bardzo dziękujemy za przesłaną opinię jednak z naszej strony wygląda to z goła inaczej. Kandydował Pan do naszego zespołu i zaproszenie na I etap rozmowy został wysłany mailem- niestety czasem maile wpadają w SPAM i nie mamy na to wpływu. O tym że zaproszenie dostanie Pan przez wiadomość mailową, został Pan powiadomiony w pierwszej rozmowie, nie było informacji o SMS bo takich praktyk nie stosujemy. Drugi etap to Assessment Center prowadzony przez profesjonalną firmę zajmującą się rekrutacjami. O czasie trwania spotkania został Pan poinformowany przy zaproszeniu i wyraził Pan chęć jego uczestnictwa. O zasadności jak i praktykach prowadzenia A/C można poczytać i wyciągnąć wnioski czy są to cyrki jak Pan to określił, czy profesjonalna weryfikacja dopasowania kandydata do stanowiska. A/C był przeprowadzony w 5* hotelu miał Pan zapewniony poczęstunek oraz obiad. Można wiec łatwo zweryfikować czy Pana wrażenie jest poprawne. Każdy z kandydatów otrzymał informację zwrotną- osoba którą zatrudniliśmy telefonicznie, pozostałe osoby dostały informację przez portal w którym złożyły pierwotnie swoje CV tak jak informowałam. Dodam iż praktyka wysyłania podziękowania przez system aplikacyjny jest standardową formą wysyłania informacji zwrotnej w wielu firmach, Pan aplikuje i dostaje informację zwrotną na tym samym portalu. Jednocześnie jeszcze raz dziękuje za przesłana opinię, utwierdziła nas w przekonaniu iż A/C został przeprowadzony poprawnie i dobrze określił profile kandydatów. Życzymy samych sukcesów w życiu zawodowym :)

Franek
Kandydat
 Pytanie
@EKOM

Nie jesteście w stanie zweryfikować wiedzy kandydatów na określone stanowiska? Musicie do tego celu angażować profesionalną firmę? Cuda , niewidy

Monika
Inne
@Pracownik biuro

A podczas tych 2 etapów rekrutacyjnych dostałeś jakieś info na temat warunków finansowych? Jakie stawki za to stanowisko? Jakie było wymagane doświadczenie albo kwalifikacje? Powiesz coś więcej? :)

Kiki
Pracownik
 Pytanie

Dużo piszecie o technologiach (?) Może faktycznie Wam się tam robić nie chce ? Inni pracownicy widzę że nie narzekaja

Ewa
Inne

było info, że czasami zdarzają się tu nadgodziny, wiadomo w razie czego jak są rozliczane? i skoro nie ma ich zbyt często to jak inaczej w firmie można sobie dodatkowo dorobić?

twoja stara za biedronką
Pracownik

"Ze Szkocją jest taki problem, że jest tam dużo Szkotów"....

Do pytanie
Pracownik

Czasami to zdarza się ale wyjść jak biały człowiek o 14.00 8h to chyba pół etatu tam

1
Pytanie
 Pytanie

Czy zdarzają się nadgodziny w Mariusz Bujak Ekom?

Kkk
Były pracownik
@Pytanie

Czasami

Pytanie
Kandydat
 Pytanie

Jak długo czeka się w dziale handlowym na umowę na czas nieokreślony?

Pytanie
 Pytanie

Jak długo trwa proces awansu w Mariusz Bujak Ekom?

Do pytanie
Pracownik
@Pytanie

To zależy od wielu aspektów, w sumie to nie zależy tylko od tego jak blisko mieszkasz pewnych osob.

Magda
Inne

Polecacie pójść do tej firmy pracować ?

XyZ
Były pracownik

Ludzie na hali bardzo wporządku, zawsze można liczyć na pomoc, czy pogadać. Gorzej z technologami/kierownictwem (chociaż większość wydaje się ok), pewna osoba nie ma zielonego pojęcia o zarządzaniu, nie potrafi nawet się przywitać jak normalny człowiek ( dla mnie to brak szacunku do pracownika) do tego osoba dwulicowa i fałszywa, która do Ciebie się uśmiecha a za plecami Ci (usunięte przez administratora) obrabia. Nie ważne czy dobrze wykonujesz swoją pracę jak będą chcieli cię zwolnić to możesz z dnia na dzień się dowiedzieć że wylatujesz, a jeśli zapytasz czemu to wymyśla się coś lub (usunięte przez administratora) do niebotycznych rozmiarów. Plus: niezłe pieniądze zawsze na czas, wporządku ludzie na hali. Minusy: słaby stan hali, brud, (usunięte przez administratora) o niczym nie informują pracownika nawet jeśli jest coś nie tak, dopiero później się dowiadujesz od kogoś lub przypadkiem; co najmniej jedna osoba na stanowisku o którym nie ma zielonego pojęcia.

Pytanie
 Pytanie

Mógłbyś napisać czy poza podstawowym wynagrodzeniem obowiązują jeszcze ewentualne świadczenia dodatkowe?

Do pytanie
Były pracownik
@Pytanie

Jedyne dodatkowe świadczenie to świadczenie przez Ciebie pracy, nie ma żadnych dodatków za pracę w nocy, wczasy pod gruszą, za staż pracy, za efektywność. Ogólnie słabo to wygląda

IRKO

pracuje tu od pewnego czasu wiec moge już cos napisać. Generalnie praca OK, jak ktoś przychodzi i robi swoje a nie wychodzi z założenia że za leżenie mu zapłacą to powinien byc zadowolony.Kasa zawsze na czas zgodnie z ustaleniami, nie ma problemu dogadać się z kierownikiem jak coś potrzebuje zamienić.

Pracownik

nie dlugo lato ciekawe czy bedzie tez tak goraco i pelno pylu z wycinarek i z ciecia wodą bo covid19 lubi takie klimaty. a wlasnie, co sie dzieje bo slyszalem ze stary technolog wraca. to juz po raz trzeci, chyba

Były
@Pracownik

Jaka firma tacy pracownicy - jedni warci jednego tu nigdy nie będzie normalnie

Były
@Były

jak wróci znajomy szefów - technolog - po raz trzeci to padnę ze śmiechu. no to są jaja na twardo i świadczy że już nie ma nikogo kto tutaj chce pracować był niedawno ten młodszy koleś popracował kilka miesięcy i miał dosyć a chętnych brak no ale jaja, ale jaja

Obecny
@Były

No ja padam ze śmiechu jak czytam takie bzdury. Chyba strasznie Ci żal że już nie pracujesz skoro jedyne co Ci zostało to wypisywanie takich bzdetów. Chyba masz nieaktualne informacje ;) W sumie to odpisujesz sam sobie trochę to smutne....

...
@Pracownik

Pewnie wróci jeszcze z 5 razy:) ciekawe jaką godność trzeba mieć aby pozwalając pracowników (zagranicznych) a później wydzwaniać, wydzwaniać aby wrócili bo firma ma problemy z kadrą.. a " dyrektor " chodzić jak pan po zakładzie ze słoma w butach bez wiedzy i autorytetu ...... Pozdrawiam

IG

Spróbuj odmówić obniżenia wynagrodzenia, pracownicy z mega doświadczeniem (paro letnim) się postawili .. no i dowodzenia. W tej firmie zostanie tylko dyrektor i kuzyn "pana" właściciela .

Wincenty
@IG

Miałem "zaszczyt" pracy u tego pracodawcy. Praca, warunki w 110% ok,tylko powiedzcie czemu wszystkie opinie o pracownikach są również w 110% pardą? . Dwie osoby we wspólnej symbiozie obniżają morale firmy ... .Pan i władca jak humor dopisze to będzie ok, a jego (usunięte przez administratora) chodzi i rozpowiada jego widzimisię. No i koło się zamyka. Pozdrawiam

Pytanie
 Pytanie

Co jaki okres czasu w Mariusz Bujak Ekom można ubiegać się o podwyżkę?

Pracownik
@Pytanie

Jak przyjdziesz z wypowiedzeniem a jest dużo pracy to wtedy jest szansa,ale musisz pamiętać że w każdej chwili jak będzie mniej pracy możesz dostać nowy aneks z mniejszą stawka

Zostaw merytoryczną opinię o Mariusz Bujak Ekom - Kiełczów

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej


Drogi Użytkowniku,

Pamiętaj, przed dodaniem opinii o Pracodawcy, koniecznie zapoznaj się z poniższą informacją:

NIE dodawaj opinii, która:

ikona dobre praktyki
łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
ikona dobre praktyki
jest wulgarnym komentarzem
ikona dobre praktyki
jest niemerytoryczna

Każda merytoryczna opinia jest ważna, każda z nich może być zarówno pozytywna jak i negatywna, dlatego zachęcamy do tego by dzielić się swoimi przemyśleniami, które dotyczą Pracodawcy. Nie pisz jednak pod wpływem negatywnych emocji.

Zadbaj o kulturę pozytywnego feedbacku, nie pisz tylko negatywnych informacji o Pracodawcy, zwróć uwagę na stosowne aspekty i realia w swojej opinii. Wszystkie oceny są wartościowe. Wspólnie zadbajmy o sens merytorycznych opinii.

Dodaj pomocną opinię, którą sam chciałbyś przeczytać o swoim potencjalnym Pracodawcy. Podziel się swoimi przemyśleniami, a poniższe przykłady możesz potraktować jako podpowiedzi o czym Użytownicy lubią czytać odwiedzając profile firm.

ikona dobre praktyki
przebieg on-boardingu nowego pracownika
ikona dobre praktyki
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
ikona dobre praktyki
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

 • Jak się pracuje w Mariusz Bujak Ekom?

  Zobacz opinie na temat firmy Mariusz Bujak Ekom tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

 • Jakie są opinie pracowników o pracy w Mariusz Bujak Ekom?

  Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 4, z czego 0 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Mariusz Bujak Ekom
2.8/5 Na podstawie 54 ocen.
 • Zobacz wywiad
 • Cyprysowa 24H
  55-093 Kiełczów
 • NIP: 8991111057 REGON: 932065280
gemius

Na podstawie badań Mediapanel prowadzonych przez Gemius w okresie od 1 marca do 31 marca 2024: wskaźniki "Real Users" platforma internet.

Ranking Użytkownicy
(real users)
 1. GoWork.pl 3 634 470
 2. Pracuj.pl 3 137 130
 3. LinkedIn 3 035 232
 4. Olx.pl 2 564 298
Mariusz Bujak Ekom
Przejdź do nowych opinii