Opinie o Renox Krzysztof Roszewski w Bydgoszcz

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Renox Krzysztof Roszewski. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Renox Krzysztof Roszewski o rekrutacji.

Branże: Usługi najmu i zarządzania nieruchomości

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Renox Krzysztof Roszewski w Bydgoszcz

Wszystko co zle piszą, wszystkie złe opinie są jak najbardziej trafione i prawdziwe. Omijać szerokim łukiem ten zakład. Nie warto nawet próbować aby się przekonać. Uwierzcie, prawda jest taka ze jest źle. Od kiedy podjąłem pracę to z roku na rok było tylko gorzej. Nowi pracownicy bardzo szybko się zwalniają. Wcale się im nie dziwię bo od razu widzą, że to ... To nie jest Prezes , gość nie potrafi zarządzać pracownikami , wtrąca się do wszystkiego i niewiele tym załatwia . Niezadowoleni Klienci i to tylko z powodu działań Prezesa . Konkurencja wyśmiewa Firmę na rynku i śmieje się z działań zarządzania . Wstyd ogólny. Niezadowoleni pracownicy , manipulacja , krętactwo na najwyższym poziomie .

No ale tu pisano o tym, że to pracownicy rezygnują z pracy, a teraz piszesz coś o zwolnieniach z inicjatywy firmy. Często takie sytuacje mają miejsce? Jaki jest w sumie tego powód?

Kris

Mam pytanie : Czy ten szef co brata połknął jest choć w połowie normalny ? Byłem na rozmowie i przyznam , że większego id..ty to jeszcze nie spotkałem. Praca w takich warunkach to czyste szaleństwo jak na moje. Jeśli ktoś nie wierzy niech zajrzy ,aby się przekonać umów się na rozmowę to wystarczy.

Waldek
@NoName

Serio? Gość, który wcześniej odniósł się do faceta krytykującego właściciela i rozmowę o pracę podawał w wątpliwość całe zdarzenie, zastanawiając się, czy w ogóle do niego doszło? A Ciebie co w tej firmie spotyka, jakie zdarzenia? Takie bardziej na plus, czy wręcz przeciwnie?

Kochany Krzysiu Nowy wpis

Jak lubisz pracować na czarno i nie mieć płacone za nadgodziny i na czas to jest to firma dla ciebie... Jak zrobisz dużo nadgodzin to dostaniesz połowę zwykłej stawki możesz liczyć na jakieś 5 czy 6 złotych na godzinę za nadgodziny a jak zaczniesz się upominać o swoje to jeszcze cię (usunięte przez administratora) zacznie...

@Kochany Krzysiu

No ale mówisz, że żadnej umowy nie ma, nawet po czasie? Byłem ostatnio zainteresowany ich ofertą dla tokarza, a tam wymienili właśnie umowę o pracę. Może po okresie próbnym jest taka możliwość? Do tego stawka do 7k brutto, to już z tymi nadgodzinami, o których piszesz?

Kluczyk Nowy wpis

Prawda jest taka że kierownik nie lubi się z Panem Prezesem. Pan Prezes zatrudnia pracowników nowych ale nie da umowy o pracę od razu że względu na kierownika. Kierownik wykorzystuje swoje stanowisko, pozwala kraść material bo to kosz Prezesa. Krystianek spawacz wyniósł tyle rzeczy że głowa mała. Pan przes wie, nie wyrzuci go ponieważ kierownik weźmie tyle roboty że Pan prezes będzie stratny. Wiem bo byłem spawaczem na umowie i widziałem co się dzieje. Dowiedziałem się od spawacza który spawał magiem i poszedl na Tiga. Jak zaczął spawac dobrze i szybko to kierownik zwolnił go z przyczyn ekonomicznych. Chłopak się załamał i poszedł do wojska sluzyc ojczyznie. Byłem tam pracować ponad tydzień i zauważyłem że ma rację. (usunięte przez administratora) Współczuję Panu prezesowi i z kolega wysyłam najszczersze pozdrowienia i wesołych świąt. A innym życzę karmy. Pozdrawiam

Ewela Nowy wpis
@Kluczyk

Tego braku umowy jakoś nie bardzo mogę przeżyć. Może na początek chociaż zleceniówka wchodzi w grę? Byle tylko nie robota na czarno...

Inwigilacja w firmie odczuwalna na każdym kroku , (usunięte przez administratora) Ogólnie dramat . Jeżeli ktoś ma jakiekolwiek inne możliwości poszukania pracy to polecamy wszystko co możliwe tylko nie pracę w tej firmie . I dodatkowo do tego większość konfidentów którzy za kasę sprzedali by własną rodzinę . Nie polecamy nigdy rotacja jak w markecie najniższej klasy . Zostało może z 10 pracowników na całą firme, i oni też szukają nowej pracy. Ogólnie firma idzie do upadku, wszędzie mają długi.

@Marcin

Wypłaty są w terminie wypłacane, skoro twierdzisz, że mają długi? I czy to odczucie inwigilacji to zasługa współpracowników i ich podejścia do drugiego człowieka?

......

Omijać daleko. Chyba że chcesz sprawdzić. Jak najbardziej sprawdź, i tak nic nie osiągniesz, bo każdy ma tam swój cel. I tak cie zwolnią prędzej czy później, chyba ze bedziesz ewenementem świata za najniższe pieniądze albo na łapę ci da jak będziesz podlizywał (usunięte przez administratora) Po prostu brak słów na ten cyrk. Zawiedziesz się szybciej niż przewidujesz, bo każdy będzie o tobie myślał swoje.

Ilona
@......

Czemu stosują taką praktykę, że prędzej czy później zostaniesz zwolniony? Ile można dostać na rękę jak dobrze się żyje z szefostwem?

ooo

To powiedzenie jest dość znane, szkoda tylko, że nie wiem, jak się ono ma do pracy w tej firmie? Można tu zarobić więcej na umowie o pracę, niż najniższa krajowa? Sugerowano wyżej że zarabia się minimalną ale wolę się upewnić.

Ale warto się tak poświęcać i dawać z siebie ponad 100%? Ile wtedy będzie się w stanie dało zarobić? Wiesz? Jak podasz mi kwotę, to sam ocenię, czy warto. Myślę nad aplikacją w to miejsce cały czas. ;p

Borowik

Szukam pracy, widziałem ogłoszenie na operatora cnc. Jak wygląda praca rzeczywista w warunkach Renox? Chciałbym się dowiedzieć jeśli można.

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Renox Krzysztof Roszewski, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy Przedstawiciel Regionalny ds. pozyskiwania gruntów
Katowice
Green Volt Konrad Rakowski
logo firmy Starszy Specjalista ds. Komercjalizacji
RWS Investment Group Sp. z o.o.
logo firmy Administrator nieruchomości mieszkaniowej
GGKO - Zarządzanie Nieruchomościami sp. z o.o.
logo firmy Specjalista / Specjalistka ds. nieruchomości
Maxon Nieruchomości Sp. z o.o.
Kris

Dorota
@Kris

A co z tym panem jest nie tak?bo piszesz o nim źle, ale nie podajesz jakichś konkretnych argumentów?

Co racja to racja

Dorota

Dlaczego należy trzymać się z daleka ?

Sylwia
@Haha

No okej, ale o jakie warunki pracy chodzi? Serio jest aż tak złe?

@Kris

Ciekawe, czy Twoja wypowiedź oparta jest na faktach? Pracuje tu trochę już i twoja rozmowa o Prace była chyba wymaginowana. Albo po prostu ciągle tam pracujesz i narzekasz. Skąd wiesz o bracie ? I o połknięciu. Chyba że chodziło Ci o obrażanie. Słaba opinia. Brak faktów brak reakcji na odpowiedzi. Zero słów.

Ile pracujesz w sumie już? W sumie jak zarzucasz że on nie podaje prawdy, to daj znać, jak to z Twojej perspektywy wygląda. Siedzę tu trochę już i dalej się nie mogę niczego konkretnego dowiedzieć, a zależy mi, żeby pomóc ojcu pracę znaleźć, która będzie ok. Jaka tam atmosfera ogółem?

NoName
@Karolina

Tam pracownik nie napisał nic o nie podawaniu prawdy. Jak Twój ojciec szuka pracy to niech przyjdzie i popracuje miesiąc lub dwa. Tak to nigdy się nie dowie. Każda opinia oparta jest na jakimś wydarzeniu

Waldek
@NoName

Czy Renox Krzysztof Roszewski organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Edzia

Jeżeli chodzi o pracę przy obróbce metali, może ktoś podpowie jakie wynagrodzenie dla doświadczonych spawaczy Mig/Tig? 30 zł za h będzie? Ubrania robocze zapewnia pracodawca? Premie dla dobrych pracowników też się znajdą?

Jak wygląda sprawa grafiku w Renox Krzysztof Roszewski. Czy pracodawca idzie na rękę?

Weronika

Czy ktokolwiek się zdecyduje napisać, ile zarabia spawacz w tym kryzysie? Mąż szuka pracy, próbowałam hulać, ale w tej firmie to tylko z 2017 roku ogłoszenie urzędu pracy na sprzątaczkę. Chociaż nieźle bo tak dawno, a 2 tysiące brutto były:))

Łukasz
@Weronika

Witam nie pracuję w tej firmie ale dobry spawacz zarabia w Polsce nawet tu w Bydgoszczy 6 , 7 tysięcy miesięcznie oczywiście kumajacy robotę .W Niemczech miałem 12 tyś na rękę miesięcznie .pozdrawiam

Teresa
@Łukasz

A tu w firmie stawki są rynkowe? Można zarobić tyle co napisałeś? Zastanawiam się też na jakiej umowie tu się pracuje? Możecie dać znać czy dają umowę o pracę?

Buli

Pracuje w firmie sporo czasu i szczerze dbyby było źle to bym nie pracował ,każdy uznaje się za fachowca a taki spawaczy a Ci przyjdzie i ma spawać cienkie blachy to źle bo monotonne zalecie a jak dostanie grube to on takich nie będzie spawał bo trzeba szlifierkę wziąć do ręki i fazy przygotować to ludzie nauczeni lenistwa i jeszcze teksty typu za te pieniądze nie będę spawał takich blach,to może najpierw się pokaz co potrafisz i żądaj drogi fachowcu

Bożena
@Buli

Wiadomo ze doświadczenie jest w cenie i fajnie się pracuje jak zespół jest prężnie działający,widzę ze jesteś zadowolony z pracy a jak oceniasz zarobki ?

Byly
@Bożena

Pracowałem w tej firemce szef zero pojęcia o czym kolei tylko wymagania z kosmosu chcesz podwyżkę zapomnij bo firma słabo ciągnie a autko sobie zmienia na wczasy jedzie nadgodziny pod stołem później kombinacje że nadgodziny jako zlecenie.pseudo szef nawet nie ma kultury gdy wchodzi na halę to "dzień dobry" nie potrafi powiedzieć.wszedl na gotowe przygłup jeden i udaje wielkiego szefa który jest najmądrzejszy i ma chore podejście że oprócz tej firmy żadna inna nie istnieje! Szczerze nie polecam i radzę trzymać się z daleka od tego (usunięte przez administratora)

były
@Byly

potwierdzam, nikt z nich nie mowi "dzień dobry" ani szef a ni Ula, wiecie, kulturę wynosi się z domu, i niestety to fakt ze szefciu nie zna się na pracy którą się wykonuje w jego zakladzie ( wroć - zakładzie odziedziczonym po dziadku) omijaj te firmę , nigdy nie było się szanowanym w tej firmie, nidgy

Operator lasera

Witam pracowałem tam prawie 3 lata uszkodziłem sobie rękę w pracy było zgłoszone i oczywiście księgowa tak zakręciła że do dziś mam niesprawna rękę ,zostałem zwolniony w momencie L4 brak ubezpieczenia na umowie zlecenie ręką do końca życia niebedzie sprawna zerwane 2 ścięgna brak rozliczenia się z ostatniej wypłaty ponieważ się zwolnilem sam problemy żeby zrobić zaświadczenie do urzędu pracy typowe utrudnianie przez księgową og podsumuje szkoda czasu i nerwów na tych (usunięte przez administratora) księgowa wgl pomyliła się z zawodem sprzątaczki bo jest 0 pojęcia na ten temat pozdrawiam wszystkich oprócz firmy renox Dawid

Alicja
@Operator lasera

Księgowa księgową, ale co na to szefostwo? Może warto gdzieś zgłosić w ogóle tą sytuacje?

Może zajrzę
@Operator lasera

Piszesz, że zostałeś zwolniony na L4 a potem sam się zwolniłeś. Ustal fakty.

Urszula
@Może zajrzę

Ja jak to czytam zastanawiam się, gdzie on jakiekolwiek przecinki zgubił. Ale jakby nie patrzeć nawet się podpisał, czyli ta opinia jak najbardziej jest wiarygodna? Potwierdzi ktoś jej przebieg?

Operator lasera
@Może zajrzę

Zwolniony w trakcie L4 i jak wyzdrowiałem przyjęli mnie znowu ,myslimy używamy tego na szybki pozdro

Alicja
@Operator lasera

Ale jaki był tego sens w ogóle? Firmie się opłacał taki ruch? Sam chciałes do nich wrócić czy zadzwonili do Ciebie?

Bolesław
@Operator lasera

3 lata na umowę zlecenie ?? Boże normalnie Biskupin coś takiego dziękuję kolego za info

Bolesław

Witam jakie są warunki pracy na spawalni czy są na hali jakies wyciągi lub na stanowiskach spawalniczych

Niezadowolony

Tragedia!! Szef nieogarnia firmy ktora sklada sie z 30 osob max.Ciagla rotacja pracownikow ludzie przychodza pracowac po 2-3dni i uciekaja! Wszystko robione na szybko bez dokladnosci zamowienie ktore zostaje wysylane potrafi wrocic 8 razy do reklamacji! Gleboki PRL trzeba byc czlowiekiem pozbawionym mozgu zeby pracowac w renoxie dluzej niz tydzien!

Brodaty co je babole
@Niezadowolony

Czyżbyś pracował jako magazynier? ????

Buli
@Niezadowolony

Jeśli chodzi o reklamacje to bubel wychodzi spod rąk pracownika a nie jest to wina pracodawcy wszyscy uważają się za fachowców a pie.......robotę na każdym kroku

Bo to prawda

Sylwia
@Haha

I prze te dwa lata (wtedy powstał wpis wyzej) nic nie zmieniło się w firmie? To jak ona może nadal funkcjonować? Chyba trochę to wszystko przesadzone? :) Czy faktycznie jest tak źle, że ludzie uciekają po dwóch dniach próbnych?

HaHa

Polecam wszystkim, aby przeczytać dokładnie wszystkie opinie na temat tej firemki zanim podejmiecie decyzję dotyczącą rozmowy o pracę a tym bardziej zatrudnienia !!! Niestety jest w tych opiniach duuuuuuuuuuuuuuużoo prawdy. Nie polecam zdecydowanie!

Zuzanna
@HaHa

A skąd mam wiedzieć na co najbardziej zwrócić uwagę? Ty nie napiszesz nic o swoich doświadczeniach, czemu?

Siema mam pytanie jak wygląda praca kierowcy w tej firmie ?

Jak szefostwo w Renox Krzysztof Roszewski? Spoko traktują ludzi?

Spawacz

Tu nie ma ludzi tylko są robole. Zero socjalu, umowy śmieciowe, zabiera pieniądze za cokolwiek, za swoje błędy i błędy innych co mu w D wchodzą. Nie płaci za nadgodziny a co chwilę męczy żeby zostawać dłużej lub przyjść w sobotę. Żeby mu pieniędzy brakowało, ale na BMW i ciągłe wycieczki to kasa jest. Nie polecam pracy w renox

Elżbieta
@Spawacz

Jak wyglądają te 'śmieciowe' umowy? Jaki rodzaj umowy jest oferowany i jak wygląda w Renoxie kwestia stabilności zatrudnienia? Czy jest szansa na umowę na stałe??

Pracujacy

Dobrze ale należy na to zasłużyć swoją ciężka pracą. Pozdrawiam

@Elżbieta

Umowa zlecenie przedłużana co miesiąc od pierwszego do ostatniego dnia miesiąca Jakiś lepszy zgrzyt z szefem i Cię nie ma Umowa na stałe? Szczerze nie polecam nie ta firma i nie to poszanowanie dla pracownika

Kamil
@Haha

Nikt tam nie ma umowy na stałe? Każdy co miesiąc przedłuża? Przecież to brzmi absurdalnie :D

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w Renox Krzysztof Roszewski?

Stefan 3

Śmieciowa

Haha

Najlepiej w czynie społecznym albo na czarno ewentualnie zlecenie xD

Zuzanna
@Haha

W czynie społecznym? :D Pierwsze słyszę o czymś takim. Co to niby ma być?

@Zuzanna

No płaca nie adekwatna do warunków pracy i wymagań Nadgodziny za stawkę podstawową albo i mniejszą od podstawowej bo i takie przypadki też były Czepianie się o wszystko nawet o korzystania z toalety podczas pracy i nie mówię tu o złośliwym przesiadywaniu Ogólnie wyzysk i śmiech na sali że się tak wyrażę

Jakie godziny pracy obowiązują w Renox Krzysztof Roszewski?

Haha

Aż padniesz Do pierwszego krwawienia z nosa albo omdlenia

Podekscytowany

W ogłoszeniu na olx w temacie "oferujemy" widnieje zachęta ze mają dobry dojazd do pracy. Czy jest rownież rodzinna atmosfera, bo bardzo zastanawiam się nad podjęciem pracy w tej firmie

Firma

Współpracę rozpoczęliśmy rok temu i muszę przyznać, że jest bardzo dobra. Po przedstawieniu konkretnych szczegółów, praktycznie wszystkie detale dostajemy w terminie, a wykonanie ich jest bez zarzutów. Polecam.

@Firma

Wnioskuję, że jesteście klientami firmy, więc może to wyglądać trochę inaczej, niż jak się tam pracuje, ale takie komentarze nastrajają optymistycznie. Jeśli chodzi o kontakt z pracownikami, to czy są to rzeczowe osoby, które znają się na tym, co robią?

Zostaw merytoryczną opinię o Renox Krzysztof Roszewski - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Renox Krzysztof Roszewski?

Zobacz opinie na temat firmy Renox Krzysztof Roszewski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 19.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Renox Krzysztof Roszewski?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 0 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Renox Krzysztof Roszewski
2.5/5 Na podstawie 16 ocen.
  • Kazimierza Pułaskiego 35
    85-619 Bydgoszcz