Opinie o Fundacja Endo Medica w Bydgoszcz

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Fundacja Endo Medica. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Fundacja Endo Medica o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fundacja Endo Medica w Bydgoszcz

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w Fundacja Endo Medica?

Kropka Nowy wpis

Od 2 do 3 dni za darmo po około 4-5 h , później okres próbny na 3 miesiące umowa o pracę.

Klaudia Nowy wpis

Jestem byłym pracownikiem. Nikt nie zaznał tam miejsca na dłużej niż kilka miesięcy i widzę, że od momentu kiedy się zwolniłam nic się nie zmieniło. Traktowanie wszystkich z góry. Nie są potrzebne żadne kwalifikacje na to stanowisko. Nie byłam przeszkolona z pobierania krwi czy mierzenia ciśnienia. Nie zajmowałam się tym nigdy, a była to część moich obowiązków. Obowiązków jest pełno. Nie ma szans na ogarnięcie wszystkiego, zresztą nawet nie warto próbować, bo praca za najniższą krajową bez żadnych benefitów zachęcająca nie jest, ale niektórym wystarczy uścisk ręki od Pani Prezes ???? Zamiast dać podwyżkę lepiej zabrać wszystkich na wyjazd integracyjny pod pretekstem ,,szkoleń" gdzie wszyscy piją na umór,(usunięte przez administratora)

Klaudia Nowy wpis

Pani Klaudio, nie Julio. Do administratora zostało wysłane zgłoszenie o usunięcie wpisu. Zgodnie z regulaminem administrator ma 21 dni na usunięcie komentarza. Przepraszam za urażenie Pani w komentarzu.

Czy nowo zatrudnione osoby w Fundacja Endo Medica otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

tak

NZOZ ENDO-MEDICA Sp. z o.o.

PRACOWNIK REJESTRACJI MEDYCYNY PRACY POSZUKIWANY 1/2 ETATU. Niepubliczny Zakład Opieki Medycznej poszukuje od zaraz pracownika na stanowisko: PRACOWNIKA REJESTRACJI MEDYCYNY PRACY. Zakres obowiązków: - bezpośrednia obsługa oraz telefoniczna Pacjentów, - pozyskiwanie współprac dot. medycyny pracy, - prowadzenie dokumentacji medycznej związanej z obsługą administracyjną, - udzielanie informacji w zakresie oferowanych usług, - realizacja transakcji finansowych za pomocą kasy fiskalnej, - staranne wykonywanie powierzonych zadań, - utrzymywanie wysokiego standardu obsługi Pacjentów, dbanie o wizerunek firmy. Szukamy kandydata: - dobrze zorganizowanego, komunikatywnego, o wysokiej kulturze osobistej, - doświadczenie w obsłudze klientów/pacjentów mile widziane! - znajomość obsługi komputera i programów tj. WORD, EXCEL (podstawy), - prawo jazdy kat. B, - chętnych i otwartych na nowe doświadczenia. Zastrzegamy, że odezwiemy się tylko do wybranych kandydatów. W CV proszę umieścić klauzulę RODO – bez tego CV nie będą brane pod uwagę. Życiorys Zawodowy proszę o wysyłanie na adres: pracaendomedica@gmail.com Zgłoszenia przyjmujemy do 08 marca 2023 r.

Rejestratorka Medyczna

Bardzo dużo ludzi, ale rekruterka poświęciła mi dosyć dużo czasu. Nie dostałam się do następnego etapu ale zdaje sobie sprawę dlaczego..

O poprzedniej pracy, o znajomości komputera

logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Bydgoszcz
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Magazynier
Uno foods
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
Alicja

Zatrudniają, zwalniają, zatrudniają, zwalniają. Szkoda czasu.

Urszula
@Alicja

A jesteś pracownikiem? Zwolnili Cię? Jak tak to z jakiego powodu?

Magdalena
@Alicja

Nigdy żadnej Pani Alicji nie było zatrudnionej.

Emilia
@Magdalena

Ale na tym forum chyba można wypowiadać się anonimowo, więc była pracownica może mogła po prostu sprytnie zmienić imię tutaj, żeby nikt jej nie zidentyfikował? Czyli podstaw do takiej opinii nie ma, którą wystawiła?

Magdalena
@Emilia

Od dwóch lat jest stały zespół, jak wiec można napisać, ze zwalniają, zatrudniają. Pracuje na rejestracji moja przyjaciółka wiec mam informacje z pierwszej ręki :)

Urszula
@Magdalena

No wiesz, można napisać wszystko, tyczy się to i ciebie i tamtej Pani. A skoro uważasz że masz info z pierwszej ręki to powiedz ile ta twoja koleżanka dostaje na rekę miesięcznie?

@Magdalena

A właśnie, że była ;) i to całkiem długo.

Jaka jest kultura pracy w Fundacja Endo Medica?

Martyna

Bardzo wysoki poziom kultury.

Czy pracownicy Fundacja Endo Medica mają możliwość uczestnictwa w jakichś formach integracji?

Tak, dodają informację w socialach

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w Fundacja Endo Medica?

Tak są organizowane, widać na ich socialach

Klaudia H.

Nie ma na co narzekac. Faktycznie dzień próbny bezpłatny ale wyplata to rekompensuje. Nie widzę potrzeby narzekania. Same superlatywy. Przełożeni konkretni ale sympatyczni.

Dorota

Bardzo miło przebiegła rozmowa, dostałam się niestety ze względów zdrowotnych musiałam zrezygnować.

Niedoszła pracownica

Witam, również byłam ostatnio na rozmowie na stanowisko rejestratorka medyczna. W ogłoszeniu była informacja o tym, że od początku oferują zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (wymienione jako jeden z niewielu plusów pracy), na rozmowie okazuje się jednak, że 3 pierwsze miesiące to umowa zlecenie. Dodatkowo darmowe dni próbne (nie sądziłam, że nadal stosuje się takie (usunięte przez administratora)praktyki). Do tego oczywiście najniższa krajowa i zmiany po 12h... Cóż pewnie i tak kogoś znajdą, w końcu ciężkie czasy dla szukających pracy. Żałuję tylko, że marnują czas kandydatek przez nieprawdziwe informacje w ogłoszeniu.

Jan
@Niedoszła pracownica

Brałaś udział w rozmowie kwalifikacyjnej na stanowisko rejestratorki medycznej, dlatego powiedz mi, czy pytałaś pracodawcy o kwestię ewentualnych dodatków do pensji podstawowej? Ciekawi mnie również czy w trakcie rozmowy były w jakikolwiek sposób weryfikowane Twoje umiejętności obsługi pacjentów? Daj znać, proszę.

Niedoszła pracownica
@Jan

Sama rozmowa była dość mało profesjonalna, standardowo zostałam poproszona żeby opowiedzieć coś o sobie przy czym rekruterka nie zadawała żadnych dodatkowych pytań do tego co opowiedziałam, następnie przedstawienie warunków, pytanie o nastawienie do pracy w wymiarze 12h i radzenie sobie z wielozadaniowością. Padło jeszcze jedno, moim zdaniem osobiste pytanie. Żadnych zadań sprawdzających umiejętności nie było. Nie dopytywałam o dodatki gdyż mnie to nie interesowało po informacji o zatrudnieniu w oparciu o umowę zlecenie i darmowych dniach próbnych.

Słoneczko
@Niedoszła pracownica

Nadal nic się nie zmieniło . Na rozmowie traktują człowieka jak (usunięte przez administratora) Po samej rozmowie z Managerem i właścicielem w życiu nie zaczęła bym tam pracy.

T.Z

Pracowałam od grudnia, niestety przez problemy zdrowotne jestem na L4 ale bardzo polecam pracę w ENDO-MEDICA. Wspaniali ludzie, atmosfera, miesięczne premie, elastyczny grafik. Jeśli zdrowie mi pozwoli to na pewno będe chciała wrócić!

IzPo

Jetsem byłym pracownikiem endo-medica. Faktycznie obowiązków jest bardzo dużo ale ma to swoje plusy, czas szybko ucieka. praca bardzo fajna. Ludzie z kótrymi pracowałam nie znosili czasem ilości obowiązków ale duzo zależy od człowieka. Ja polecam, co miesiąc były premie

K.C

Jetsem bardzo zadowolona ze współpracy. Z czystym sumieniem polecam to miejsce, niestety długo nie pracowałam ze względu na przeprowadzkę ale miło wspominam

K.J.

Bylam na rozmowie rekrutacyjnej, Pani poinformowala, ze na nastepnej rozmowie mam znac juz wszystkie nazwiska lekarzy( ok.60)i ich specjalizacje, potem mam przyjsc przez pare dni na kilka godzin na szkolenie( bezplatnie), a potem 3mce umowa zlecenia. Na rozmowie dalo sie wyczuc, ze pracownik jest z gory traktowany, jako ten zly. Jest jeszcze pare rzeczy, ale to co napisalam chyba wystarczy. Firma powinna byc zgloszona do inspekcji pracy za takie praktyki.Nie polecam!!!!

Jo Anna
@K.J.

W jakim mieście byłaś na rozmowie ???

K.J.
@Jo Anna

W Bydgoszczy

3d8

Zaskoczona byłam dziś stojąc w kolejce przed budynkiem (tak- w kolejce na deszczu), że dziewczyny po rozmowach wychodzą smutne i zrezygnowane. Stanowisko dotyczyło rejestracji . Za najniższą krajową. Ludzi pełno. Rekruterka totalnie bez kultury. (usunięte przez administratora) Dobrze, że od razu na wstępie pokazują swoją złą stronę. Może nie będą znów za 2 miesiące szukali desperatek do pracy. Współczuję tym, które muszą się na to godzić:(

40osob
@3d8

Moje wrażenia bardzo podobne. Wstepna rekrutacja polegała na złożeniu cv- które można było równie dobrze wysłać mailem, i chęć obniżenia (przez panią rekruterkę) mojej własnej wartości do "0" . Idąc na spotkanie zdawałam sobie sprawę, że to kolejne (3-4) ogłoszenie w ciągu 2 miesięcy na to samo stanowisko. Wiem juz dlaczego. Rozmowa rekrutacyjna, moim zdaniem, idealnie obrazuje atmosferę w pracy.

Natalia

Nie rozumiem o co chodzi, padał deszcz ale wyszła rekruterka i zaprosiła do środka wszystkich.

Sol

Brałam udział w rekrutacji na stanowisko rejestratorki medycznej. Na pierwszym etapie dowiedziałam się o warunkach zatrudnienia (czas pracy, zmiany, jakie obowiązki, wynagrodzenie). Bardzo miła atmosfera. Na wszystkie pytania uzyskałam odpowiedź. Zostałam zaproszona na drugi etap i tu rozmowa była dłuższa, sprawdzenie moich umiejętności. Dostałam propozycję współpracy. Jestem zadowolona.

Zostaw merytoryczną opinię o Fundacja Endo Medica - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Fundacja Endo Medica?

Zobacz opinie na temat firmy Fundacja Endo Medica tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Fundacja Endo Medica?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 7, z czego 4 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Fundacja Endo Medica?

Kandydaci do pracy w Fundacja Endo Medica napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Fundacja Endo Medica
  • Ogrody 14