Opinie o AD ZBIGNIEW SOBCZYK w Częstochowa

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy AD ZBIGNIEW SOBCZYK. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie AD ZBIGNIEW SOBCZYK na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi najmu i zarządzania nieruchomości

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o AD ZBIGNIEW SOBCZYK w Częstochowa

Ja Nowy wpis

Nawet bedac pod sciana nie marnujcie czasu na ta firemke...wlasciciel podobno 40 lat doswiadczenia.., a pojecia zero. Obstawiam, ze lada moment ta firemka padnie.

Z jakich powodów pracownicy kończą współpracę z AD ZBIGNIEW SOBCZYK? Czy sami rezygnują ze współpracy, czy są zwalniani?

Dany Nowy wpis

Nie polecam nikomu pracy w tej firmie Na każdym kroku chcą uciąć pensję Osoba pełniąca rolę kierownika salonu pomyliła chyba miejsca pracy Podstawa wypłacana jest dobrze ale o obiecanych premiach zapomnijcie:D `` Ten kto w kombacie pracuje w cyrku się nie śmieje `` takie powiedzenie krąży wśród pracowników i daje dużo do myślenia Szerokimi łukiem omijajcie tą firmę chyba że nie ma już innego wyboru

Jakie są warunki zatrudnienia w AD ZBIGNIEW SOBCZYK?

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie AD ZBIGNIEW SOBCZYK.
logo firmy Pracownik ds. windykacji nalezności
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Administrator nieruchomości mieszkaniowej
GGKO - Zarządzanie Nieruchomościami sp. z o.o.
Ilona

Widzę, że mocno ktoś nie polecał pracy tutaj dodatkowo jeden klient również dorzucił swoje 3 grosze... Ale firma z tego co się zorientowałam działa, więc wiadomo jakie obecnie warunki pracy tutaj mają? Ile osób teraz tu pracuje tak właściwie?

KLrzysztof Wiączek
@Ilona

Jeszcze działają ? To musiało się tam diametralnie zmienić bo jeśli jest jak było to nie mieli prawa funkcjonować nawet w bantustanie. Jeśli chodzi o mnie wspomnienia najgorsze z możliwych w zakresie obsługi klienta.

Były_pracownik

Nie polecam najgorszemu wrogowi!

@Były_pracownik

Ja jako osoba korzystająca z serwisu również nie polecam. Do dziś gdy wlewam płyn do spryskiwacza i patrzę na zdewastowany przez jakiegoś chama oderwanego od pługa, zatrudnionego w tym niby serwisie to źle mi się robi.

Byłem klientem tego salonu (kupiłem auto) zdecydowanie nie polecam. Traktują cie dobrze jak kupujesz ale tylko do bramy i się nie znamy. Typowy Mirek handlarz / gwarancja do studni-a studnia przy bramie. Taki diler jeepa, że inni dilerzy się go wstydzą.

Krzysztof Wiączek -

Chcesz pracować w takim czymś (trudno to coś inaczej określić), które (usunięte przez administratora) ludzi. Piszę na własnym przykładzie , nie posiłkuje się żadnymi opowieściami czy plotkami. Mój własny pojazd, kupiony jako nowy w Sobczyk Kombat , od 1,5 miesiąca jest naprawiany. Gwarancyjna wymiana skrzyni biegów. Tragedia. Wstyd pracować w takim czymś, kłamać, oszukiwać bądź sprzedawać substytuty samochodów.

Alfredo

Nie lubię bicia piany więc będzie po prostu rzeczowo na temat. 2 miesiące temu na jednym z portali ogłoszeniowych znalazłem ofertę pracy jako handlowiec w salonie marki Jeep w Częstochowie. Aplikowałem i wysyłałem swoje CV. Po niecałych dwóch tygodniach otrzymałem telefon, zaproszenie na spotkanie rekrutacyjne. Po dotarciu 25 minut przed umówionym czasem spotkania postanowiłem zapoznać się z samochodami marki Jeep i z salonem w Częstochowie. Spędziłem chodząc po salonie i oglądając samochody dobre 15 minut ale niestety żadna z zatrudnionych tam osób nie miała życzenia podejść do mnie i zapytać się o to czy może w czymś pomóc. Powiedziałbym wręcz przeciwnie na próbę kontaktu wzrokowego z mojej strony obsługa oglądała "sufit". Widząc że nie mogę liczyć na żadne zaangażowanie i kontakt ze strony pracowników postanowiłem usiąść na sofie i poczekać. O umówionej godzinie z zaplecza to wyszedł Pan który nie przedstawiając się zapytał czy jestem kandydatem oczekujący na spotkanie rekrutacyjne. Po potwierdzeniu, usłyszałem że mam jeszcze poczekać. Po mniej więcej 5 minutach oczekiwania ten sam Pan ponownie przyszedł po mnie i zaprosił mnie do ukrytej w głębi salonu sali konferencyjnej. Poza standardowymi pytaniami oto dlaczego chce pracować w tym salonie czy znam markę Jeep i obecne na rynku modele, zostałem zaskoczone pytaniem czy będę mógł polecać samochody marki Jeep w moich poprzednich zakładach pracy i czy mam tam nadal dobre kontakty. Jakże wielkie było zdziwienie tego Pana gdy odpowiedziałem, że mam wiele pomysłów na to gdzie szukać klientów, a moje poprzednie zakłady pracy nie wchodzą w grę jako potencjalne rynki zbytu. Dostałem też zapytany o oczekiwania finansowe. A ja widząc że rozmowa zmierza do nikąd pozwoliłem sobie na stwierdzenie że chciałbym zarabiać tyle żeby stać było mnie na takiego Jeepa. Pan przeprowadzający rozmowę prawie spadł z fotela. Zapytał mnie czy wiem w jakich granicach cenowych są te samochody. A ja z pełną satysfakcję odpowiedziałem mu, że dla mnie to normalne, że jeśli sprzedaje się samochody za takie pieniądze to powinno się móc na taki samochód zarobić. Ten bardzo miły anonimowy Pan, oczywiście powiedział że w ciągu dwóch tygodni otrzymam telefon niezależnie od tego czy moja kandydatura zostanie przyjęta czy też odrzucona. Mijają 2 miesiące od naszej rozmowy i uważam, że najwyższy czas na podzielenie się wrażeniami z tego przemiłego spotkania. Absolutnie teraz nie dziwię się brakiem zainteresowania handlowców klientem. Teraz po nawiązaniu pewnych kontaktu wiem, że pieniądze za które ludzie tam pracują są strasznie marne. A największą nieuczciwością jest zatrudnianie pracowników na okres próbny bez prawa do premii sprzedażowej, a po tym okresie umowa nie jest przedłużana za to zdobyte kontakty i potencjalni klienci przechodzą na rzecz pracowników z większym stażem lub nowo zatrudnionych pracowników którzy również po okresie próbnym zostaną zwolnieni bez wypłacania im premii. Pracę w tym salonie serdecznie odradzam zarówno ze względów finansowych jak i czysto etycznych. Pozwolę sobie nawet na stwierdzenie, że szkoda czasu na rozmowę kwalifikacyjną którą przeprowadza człowiek który nie potrafi się nawet przedstawić.

@Alfredo

W całości popieram propozycję. omijajcie to miejsce. Piszę jako klient . Człowiek , który nabył nowy pojazd ( chociaż po rozmowach z ludźmi, zaczynam mieć wątpliwości ?) i od 17.06.2020 roku, serwis ze swojej winy nie może wykonać naprawy gwarancyjnej.

@Alfredo

Należy o takich pseudopracodawcach informować największą grupę ludzi aby nawet nie spoglądali w stronę tego dziadostwa, które poznałem jako klient , w szczególności serwisu.

Krzysztof Wiączek -

Tak było jak opisałem , jak będzie zobaczymy niebawem. Wykorzystam wszystkie możliwe środki prawne aby walczyć o swoje. (usunięte przez administratora) że ja nie wiem, że z mojej strony jest wszystko zrobione w zakresie gwarancji. Wstyd i to jakaś osoba decyzyjna, próbuje tak w żywe oczy kłamać. (usunięte przez administratora)

Czy pracownicy AD ZBIGNIEW SOBCZYK chętnie uczestniczą w różnych formach integracji?

Krzysztof Wiączek -

Nie jestem pracownikiem tego niby autosalonu. Nie wiem . Nie potrafie odpowiedzieć.

Krzysztof Wiączek

Nie wiem dlaczego Pan Bóg skierował mnie do tego miejsca. W dniu 17 .06. 2020 podczas przeglądu okresowego odmówiłem kategorycznie odbioru mojego samochodu, który tam zakupiłem 2017 roku i regularnie serwisowałem. Wydobywające się stuki według mnie ( zaznaczam nie jestem fachowcem) wskazywały na uszkodzenie skrzyni biegów lub sprzęgła. Dobrze zbudowany Pan wmawiał mi , że to w niczym nie przeszkadza w eksploatacji i można jeździć. Bronił się jak Kmicic Częstochowy aby przyjąć to auto do naprawy. Ale ponieważ kategorycznie odmówiłem odbioru uszkodzonego pojazdu ( 3 lata eksploatacji , przebieg około 20 tys, Jeep Renegade) , pozostał w serwisie i tkwi tam po dzień , objęty gwarancją . W trakcie okazało się, że są formalności nie załatwione , odnośnie gwarancji przez Sobczyk - Komba i mam czekać aż być może FCA Poland podejmie czynności w tej sprawie. Po upływie 14 zaczął zadawać pytania kiedy otrzymam naprawione auto . Proponowano mi oplacenie kosztów naprawy co przyszpieszy naprawę a Sobczyk- KOmbat może mi zwróci pieniądze. Dziwna i trudna percepcyjnie argumentacja, że zserwis na prawę auta musi mieć zgodę FCA, jak dostarczył na fakturze gwarancję i wówczas zgody nie potrzebował. (usunięte przez administratora). Ludzie nie wchodźcie tam. Zresztą opinie ludzi , którzy tam pracowali świadczą najlepiej o uczciwości właściciela. bądź właścicieli .

Krzysztof Wiączek -

Kolejny raz piszę ,że pierwszy raz spotykam się z takim bezczelnym lekceważeniem człowieka, bo przyznać się, że się jest lub było takiego (usunięte przez administratora)to wstyd.

Krzysztof Wiączek - i. i naz.

Ponawiam ostrzeżenie po moich doświadczeniach walki z serwisem, która trwa od 17.06.2020 do dziś , to już ponad miesiąc , omijajcie to miejsce zarówno pod względem zakupów jak i serwisu.

Krzysztof Wiączek -

Po moich doświadczeniach jako klient serwisu gwarancyjnego nie jestem przy najlepszej woli napisać jednego słowa pozytywnego. Wymiana skrzyni biegów gwarancyjna w Jeep Renegade trwa od 17 czerwca 2020 roku. Takiego lekceważenia ludzi jeszcze nie spotkałem. Przestrzegam przed zakupem Jeepa Regegade bo to (usunięte przez administratora) a nie samochód , a zakup tym miejscu to tylko przyczynek do większych kłopotów.

Krzysztof

Pracowałem przez kilka miesięcy, właściciel nie pozwalał w zimie włączać ogrzewanie , za własne pieniądze kupowałem paliwo do aut demo, totalna porażka. Jeszcze takich matołów w życiu nie spotkałem. Odradzam tutaj pracę, szukajcie gdzie indziej !!!!!

Krzysztof.Wi
@Krzysztof

Obserwując traktowanie klientów gwarancyjnych i przeglądowych to bardzo możliwe co pisze autor postu.

Krzysztof W.

Mój post nie dotyczy pracy w tym niby salonie i niby serwisie. Serwis, gwarancyjny totalna porażka. Dużym łukiem omijajcie zarówno salon sprzedaży jak i serwis. Jak już kupicie jakimś cudem samochód w tym miejscu choć nie polecam jeepa w szczególności renegade - tandeta, inne podobnie, to świadomie rozważcie rezygnację z przeglądów. Drożyzna , w zakresie czynności same podstawy i brak wykonania czynności zalecanych przez tzw. producenta tandeciarza. Gwarancji 5 letniej unikajcie jak ognia, szkoda pieniędzy i nic wam się nie należy według serwisu Sobczyk KOmbat. A tak szczerze omijajcie to miejsce.

Na okresie próbnym nie ma się prawa do premii sprzedażowej?

@Piotr

Nie, w okresie próbnym nie ma się prawa do premii sprzedażowej.

@Alfredo

Bzdura, premie są wypłacane w zależności od modelu sprzedanego samochodu. Jest oczywiste że inna kwota będzie za Jeep-a Grand Cherokee, a inna za Renegade ale pieniądze są jak najbardziej wypłacane. Co ciekawe wypowiada się osoba która w tej firmie nie pracowała, a jak można przeczytać jest specjalistą od rozmów kwalifikacyjnych i psychologiem w jednym. Pozazdrościć.

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem waszego teamu w MITSUBISHI SOBCZYK?

Alfredo

Trzeba nie oczekiwać niczego od życia, nie mieć planów, a najlepiej mieć inne źródło dochodów żeby mieć za co żyć.

Co chwile od chyba 1,5roku leci ogloszenie ze przyjma do pracy do salonu nissan sobczyk(kombat) wszyscy pisza ze porazka tam jest....cos musi byc na rzeczy bo nawet nowe ogloszenia nadaja pod opisem salon zatrudni....aby nie pisac ze kombat czy sobczyk nissan.jezeli wszystko jest prawda,to jedynie ich ratuje zaczac dbac o pracownika! dac zarobic porzadne pieniadze! (usunięte przez administratora)A ich problemy sie skoncza i ludzie beda u nich pracowac!

Zostaw merytoryczną opinię o AD ZBIGNIEW SOBCZYK - Częstochowa

• Jak się pracuje w AD ZBIGNIEW SOBCZYK?

Zobacz opinie na temat firmy AD ZBIGNIEW SOBCZYK tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

AD ZBIGNIEW SOBCZYK
1.2/5 Na podstawie 55 ocen.
  • HUTNIKÓW 92/94
    42-202 Częstochowa