Opinie o DERMAPROFIL SP. Z O.O. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie DERMAPROFIL SP. Z O.O.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w DERMAPROFIL SP. Z O.O. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja leków, produktów leczniczych i suplementów diety

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DERMAPROFIL SP. Z O.O. w Warszawa

smar

firma sprzedaje smarowidla do skory na bazie miodu, mydlo w plynie, wode utleniona w zelu na tradzik za 50pln etc... testy na narkotyki z bostonu. mydlo, wkrotce bedzie powidlo. wszytsko to kosmetyki nie musza miec badan klin ale opowiadaja ze to firma medyczna klientom mowia ze od 1 dnia zycia cos tam maja na azs badan brak uwaga

kiszczak

moze CEO R.C. i galy to pewne powiazanie bo w w/w 2 sytuacjach on robi galy albo jego ludzie robia galy (i usmiechy)

kapral

Najlepsze to jest to: Wpisujemy w google Mirosław T. i wyświetla nam się: Kierownik Zespołu Sprzedaży Dermaprofil od marca 2014 (od 1 roku i 11 miesięcy) nie zmienił na golden line w profilu i wprowadza w błąd hehehehh jeszcze do niego zaczną na golden pisać jako do kierownika a on hehehhh już nie pracuje.

teczka kiszczaka

Najlepsze to było jak na spotkaniu z lekarzami zaczęto mówić o szamponie na porost włosów i lekarze zrobili błahahahah wtedy prezes też robił gały. To była śmieszna sytuacja.

Jak długo czeka się na odpowiedź od firmy DERMAPROFIL SP. Z O.O. po przesłaniu CV? Podziel się opinią z rozmowy o pracę na stanowisku Recepcjonista / Recepcjonistka - Sekretarz / Sekretarka. Jaki był jej rezultat?
logo firmy Dietetyk
logo firmy Kosmetyczka
Jarosławiec
Health Resort & Medical SPA Panorama Morska
szkodaSlow

tresc opinii o dermaprofil... hmm przypominam sobie jak niejaka pani agnieszka robila galy wybaluszala oczyska jak uczyla zespol o produktach na szkoleniu tzn.pseudoszkoleniu i sama sie smiala czasem jak pan robert nie patrzyl bo bardzo chetnie uczestniczyl w scenkach jaja nie z tej ziemi, jak ktos lubi jaka to dp git oczywiscie pani agnieszka, wszytscy ze scenek juz nie pracuja

odpowiedź do pączek

Tak, to takie polskie.

małami

Witam Wszystkich ..... a teraz troszkę o pracy w DP Fakty: - umowa współpracy- samozatrudnienie ( wolny kraj wolny wybór, nie jest to złe pod warunkiem uczciwości obu stron) - 8 godzinny czas pracy - niestety liczony bez dojazdu do pracy ( a czasami to dodatkowe 4 godziny,pREZES czuwa i bardzo tego pilnuje) - spanie w hotelach ( czasami nie ma sensu wracać do domu, nikt tego jako czas pracy nie liczy) -jeździmy 140 km/h ani kilometra szybciej , cerber czuwa - wisienką na torcie jest premia której nikt nie zobaczy ponieważ pREZEZ już się o to postarał Miałam przyjemność współpracy z pREZESEM ( teraz już wiem że wątpliwą ) pREZESA firma , Jego reguły -to jestem w stanie zaakceptować... ... ale nie będę akceptować braku kultury osobistej(totalnej ignorancja mojej osoby, braku odpowiedzi na emaile) a już na pewno nie będę akceptować braku zapłaty za uczciwie wykonaną pracę( brak pensji to jedno ale do tego doszły koszty VAT, ZUS,dochodowy i nikogo nie interesuje że faktura jest nie zapłacona.) .... jak to nazwać hmmm moim zdaniem jest na to jeden PRZYMIOTNIK !!!! Farmacja to hermetyczne środowisko i takie smrodki szybko się rozchodzą :) Pozdrawiam wszystkich zainteresowanych

paczek
@małami

To takie typowe dla tej firmy....

do krak

No mają cały czas nowych dlatego wyniki też mają takie jak częste zmiany w kadrze. W aptekach śmieją się już że co chwila ktoś nowy przyjeżdża a niestety ludzie z aptek nie pracują z firmą tylko z ludźmi którzy ją reprezentują. W życiu jest fajnie, szukaj a znajdziesz, wszyscy co pracowali w dp pracują w innych firmach na normalnych umowach, niektórzy doszli nawet bardzo wysoko np. Galderma wiec nie opowiadaj. Szukaj dalej i znajdziesz.

krak

Generalnie macie Wszyscy rację można wybierac przebierać w ofertach tylko w zyciu nie jest niestety tak fajnie. Narzekacie tu na dp a zycie to weryfikuje bo oni caly czas maja chetnych nowych i maja widocznie z czego wybierac bo mi wczoraj zadzwonili i podziękowali za rozmowe, milo chociaz ze zadzwonili i podziękowali bo często inni nawet nie oddzwonia.

czynny PH

Tak jak ktoś wyżej napisał nie ta firma to inna. Naprawdę istnieją normalne firmy. Jak praca w DP jest kogoś 1 pracą to rzeczywiście może nie wiedzieć że gdzie indziej pracuje się normalnie na umowę o pracę, że na samochody nie jest nałożony żaden limit km, że wynik jest rozliczany także z IMS, że pensja na stanowisku PH w granicach 3-4000zł to nie rarytas, ponieważ większość firm farma tak płaci, że auto, laptop, tablet, smartfon to podstawowe narzędzia pracy itp. Ktoś wyżej pisał o limicie KM na auto albo ktoś sobie jaja robi albo rzeczywiście tak jest. Jeśli tak to to jest chore żeby dodatkowo płacić za przejechane km. Ja autem jeżdżę zawsze na zakupy, w swoich prywatnych sprawach, na wakacjach też byłem i nikt z tego powodu problemów nie robi.

zwolniony

Panie prezesie a ja nie krytykuję tylko dziękuje że mnie pan zwolnił bo teraz mam uczciwą pracę na umowę dobre pieniądze i dobrego uczciwego pracodawcę. Niech pan zwolni wszystkich to ludzie wcześniej czy później też będą panu wdzięczni. Nie będą musieli słuchać że to żenada i "udowadniać że noszą spodnie"

guzik

Gdy pytacie moi mili jak w tej firmie się pracuje to wierszykiem Wam opowiem, który wszystko to ujmuje. Rano oczy otworzyłem , auto szybko odpaliłem. Kierownicą w prawo, w lewo. Stop! Wizytę znacz kolego! Z GPS-em przez dzień cały, by wizyty się zgadzały. Bo nie ważne czy tam byłeś, ważne czy to odznaczyłeś. Może nie być tam lekarza, co się bardzo często zdarza. Bo tej bazy co Ci dali od stuleci nie zmieniali. I odwiedzasz martwe dusze - jak chcesz składaj CV – ja nie muszę

erty

czy dermaprofil juz wyzional ducha i mozna pic szampana?

pendolino

Czytam i czytam i nadziwić nie mogę :-)

bez kitu

Nie gadajcie już takich rzeczy że w DP samochody mają limity km. W firmie w której pracuję jeżdżę służbowym autem po pracy na zakupy i wyjeżdżam też na wakacje i nikt mi nie robi problemów.

jaskiniowiec

Ej, no, bez kitu. Jeżdżę autem służbowym po zakupy i nawet na wakacjach byłem i nikt mi problemu nie robił. Pracuję na umowę o pracę, a nie na działalność. Na pieniądze nie narzekam. Firma jak cię mogę, tylko ludzie koorvy. Taka prawda. A że nowym przedstawicielom proponują takie warunki, to już insza inszosć. Ja bym podziękował.

Do kraka

Krak nie kłam klamco. Pracuje w jednej z wymienionych firm i auto jest bez limitu.

krak

Rozumiem, ze tak wszystko super wiesz o firmach o ktorych piszesz? czyli już tam pracowałeś i wszyscy tam zyją bez stresu nikt nie cisnie na wynik, zawsze wszyscy dostają premie nawet nie wymagają zadnych raportów, planow wizyt czy durnych testow z wiedzy, szkolen i podlizywania się przełozonym bo nie wiadomo kiedy beda redukcje a samochod to bez limitu i do woli a teraz pobodka to byl tylko sen :-) Kolego takie bajki to w piaskownicy przy foremkach. Jestem przekonany że wszedzie jest podobnie oczywiscie ten dp to druga liga nie Galderma czy Glaxo ale tam nie ma aktalnie rekrutacji :-( a tak jak pisalem ogłoszenia trzeba czytać z rozumieniem albo dopytac sie na rozmowie rekrutacyjnej to nie bedzie rozczarowania przeciez to wolny rynek i kazdy moze wybierac i decydowac a nie pluc na wszystkich w kolo.

klub poetów

A może jakiś wierszyk przed weekendem?

do kraka

Tak? to proponuję złożyć CV do firm takich jak: Galderma, Polfa Łódź, Polfarmex, Bioprofil, Glaxo to jest standard nie umiesz widocznie szukać pracy. Nie ma żadnego limitu km! To jest chore! Auta mogę używać po pracy np jechać na zakupy i nikt nie robi żadnego problemu. Od takich firm jak napisałeś wyżej trzeba trzymać się z daleka. Takie firmy powinny zostać zniszczone przez urzędy i nie powinny istnieć na rynku.

Zostaw merytoryczną opinię o DERMAPROFIL SP. Z O.O. - Warszawa

• Jak się pracuje w DERMAPROFIL SP. Z O.O.?

Zobacz opinie na temat firmy DERMAPROFIL SP. Z O.O. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DERMAPROFIL SP. Z O.O.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy DERMAPROFIL SP. Z O.O.?

Kandydaci do pracy w DERMAPROFIL SP. Z O.O. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

DERMAPROFIL SP. Z O.O.
2.7/5 Na podstawie 221 ocen.
  • Promienna 34
    05-077 Warszawa