Opinie o DERMAPROFIL SP. Z O.O. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie DERMAPROFIL SP. Z O.O.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w DERMAPROFIL SP. Z O.O. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja leków, produktów leczniczych i suplementów diety

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DERMAPROFIL SP. Z O.O. w Warszawa

Niuniaściorek

Ja chętnie się kopsnę do Łodzi i zobaczę stare śmieci i brudy przy stoisku DP :)))

Rachmistrz kości

Ja będę na 100%, koniecznie muszę zobaczyć stoisko DP:) Dominika, Paweł, Karolina, Dorota, Mieczysław, Artur, Aneta będziecie?

Jadalna Kania

W dniach 18-19 listopada 2016 roku odbędzie się X Ogólnopolska Konferencja Edukacyjna z cyklu „Andrzejki Dermatologiczne". Patronat naukowy: prof. dr hab. n. med. Pan Andrzej Kaszuba Miejsce konferencji: Łódzka Manufaktura - Hotel Andel’s, ul. Ogrodowa 17, Łódź Zjawmy się tam:)

świadoma mama:)

Piszę się :) Pokażemy w jakich teraz firmach się pracuje:) każdy myslał że wielka krzywda będzie nam się działa jak nie będziemy pracować w DP a ludzie poznajdowali o wiele lepsze prace za o wiele większą kasę:):)

Jak długo czeka się na odpowiedź od firmy DERMAPROFIL SP. Z O.O. po przesłaniu CV? Podziel się opinią z rozmowy o pracę na stanowisku Recepcjonista / Recepcjonistka - Sekretarz / Sekretarka. Jaki był jej rezultat?
logo firmy Fizjoterapeuta- Praca w szpitalu
logo firmy Kosmetyczka
Jarosławiec
Health Resort & Medical SPA Panorama Morska
Trujący sromotnik

Odwiedzimy stoisko DP i pana R hehehehh piszę się gdzie te Andrzejki i o której? Trzeba zadzwonić gdzie trzeba i wejściówkę załatwić. :):)

Wielkie wydarzenie

Niedługo Andrzejki moi drodzy, byli przedstawiciele DP, zjawmy się na Andrzejkach, spotkajmy, pogadamy o starych czasach :):) Co Wy na to? Kto pisze się na wydarzenie?

La Firynda
@Wielkie wydarzenie

Ja jestem za. Powspominamy dawne integracje, wyjazdy, imprezy, legendarne postacie, które pracowały w DP. Napijemy się wódeczki albo czegoś mocniejszego. Proponuję gdzieś na Wilanowie.

Ksi

A czy Przedstawiciel farmaceutyczny-medyczny zarabia jakieś przyzwoite pieniądze, czy są tutaj jakieś ciekawe możliwości rozwoju czy raczej uważasz, że nie ma?

Dziadzio Franio
@Ksi

4000 netto podstawy plus premie

nick
@Dziadzio Franio

w dermaprofil nikt nie dostaje 4000 netto

ruski doktor
@nick

Za mniej niż 4000 netto nie opłaca mi się z domu wychodzić.

kokodżambo

Zależy w jakiej firmie. Wiesz w małych firmach nie zarobisz dużej kasy nie oszukujmy się. Zwłaszcza w firmach których portfolio to kilka produktów na krzyż. Jeśli pracować jako PH i mieć możliwość awansu to w dużych liczących się na rynku firmach.

wyrwigrosz

Pilotujcie rekrutację do Galdermy. Jak się coś pojawi aplikujcie. Tam naprawdę całkiem przyzwoicie się zarabia i jak już załapiesz tam pracę pracujesz bardzo długo. Rotacja mała.

Baba Jaga z Pomorza

Może nie zwykły rep, ale np. district manager, kierownik regionalny itp. to i owszem. Jest to do osiągnięcia. Jako zwykły przedstawiciel to ciężko, chyba z raz czy dwa taką pensję miałam, gdy akurat dali premię kwartalną i dobra sprzedaż była (towar sam schodził).

benzyna

No wymagania są za 10 tysięcy a pensja niekoniecznie. :)

Miś
@benzyna

Gdzie masz tą robote za dychę? Jakby co to ja reflektuję.

porucznik Kluska

dbają o kadrę łahahahah nieudolny marketing szeptany prowadzony przez niedoświadczoną osobę. Jeśli dbali by o kadrę nie było by takich rotacji w firmie.

kokos

Narzędzia pracy to żaden rarytas tylko podstawa w poważnej firmie. Tak powiedziałeś jakby narzędzia pracy to było nie wiadomo jaki luksus

perliczka

Nieudolny marketing szeptany, brawo brawo:):) same pozytywy a może porozmawiamy o negatywach i o śmiesznych rzeczach dla rozluźnienia? np o autobusie i tyłku.

Nel

Tak zawsze

Farmacja krzywym okiem

O ile wiem firma DP też nie jest potencjalnym graczem na rynku to nie jest korpo. Co do jakiejś tam niby kradzieży receptury i stworzenia takiego samego produktu pod inną nazwą jak to niektórzy piszą to nie prawda. Proponuję zobaczyć skład jednego i drugiego i zobaczycie że to nie to samo. Takim sposobem rozumowania można było by oskarżyć także np firmę scholl oni też mają przecież podobne konkurencyjne preparaty. Jeśli tak firmy boją się kradzieży produktu czy receptury co za problem wykupić R-kę i po problemie hmmm no tak ale to kosztuje. Był taki okres że firma DP naprawdę była bardzo potencjałowa i rokowała wyśmienicie, każdy myślał że po kilku latach działalności będzie to wielka firma. Gdzieś jednak przespali jakiś okres zamiast zająć się rozwojem firmy inwestować w ludzi (bo firma to przecież ludzie) to zajmowali się pierdołami typu inwigilacja podcinanie ludziom skrzydeł itp. To powodowało niechęć do pracy i ogromny spadek wydajności. Ten procentowy spadek wydajności ludzie przekładali w czasie pracy na szukanie nowej. Metoda kija i marchewki którą stosowali nie zdała egzaminu ktoś naczytał się bzdur, książek o marketingu na studiach i próbował wdrożyć głupotę do firmy. Studia studiami teoria teorią a życie to nie teoria i głupoty. Ludzie wiedząc że brakuje im trochę aby dostać premię siadali na laurach bo twierdzili że i tak jej nie dostana więc po co się starać, albo zrobili wynik a aptek nie mieli wystarczającej liczby i po premii, więc po co się starać wypluwać flaki jak i tak wzięło się pieniędzy tyle ile ten co zrobił o wiele mniejszy wynik. Co do zarobków w firmie musicie wiedzieć, że zarabia się tu tak jak w prywatnej firmie. Ale jest to normalne, nigdy tak mała firma nie przewyższy wynagrodzenia w firmach typu Glaxo, Polfa, Galderma, Dermedic itp. Pozdrawiam i powodzenia życzę.

Mel

Z hukiem to Buncol wyleciał z tej firmy. I dobrze nie ma chama i atmosfera pracy jest zupełnie inna. Ciekawe czy szef wie jak prowadził rekrutację? Jakie głupoty opowiadał? Już wtedy próbował grać do własnej bramki. Tylko że boiska nie ma na szczęście dla potencjalnych graczy.

onegdaj

szefa tej firmy wywalili z hukiem z glaxo

Dżamajka
@onegdaj

To nie tak było z tym Glaxo...po prostu Glaxo przejęło firmę, której z polskiej strony szefował RC (bo RC nie był wszechmogącym prezesem, tylko CEO na Europę, miał nad sobą jeszcze "górę" z UK) i nie przeszedł pozytywnie ich "lustracji", w związku z czym nie został wraz z innymi "wchłonięty" do Glaxo, lecz jego głowa poleciała. To się zdarza w takich sytuacjach.

szefa tej firmy wywalili z hukiem z glaxo

Wap

Terminowa i tak jak wykonasz plan. Predzej ci dodadza jak sie starasz niż coś przytną.

Zostaw merytoryczną opinię o DERMAPROFIL SP. Z O.O. - Warszawa

• Jak się pracuje w DERMAPROFIL SP. Z O.O.?

Zobacz opinie na temat firmy DERMAPROFIL SP. Z O.O. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DERMAPROFIL SP. Z O.O.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy DERMAPROFIL SP. Z O.O.?

Kandydaci do pracy w DERMAPROFIL SP. Z O.O. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

DERMAPROFIL SP. Z O.O.
2.7/5 Na podstawie 221 ocen.
  • Promienna 34
    05-077 Warszawa