Opinie o Zakłady Azotowe Chorzów S.A. w Chorzów

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Zakłady Azotowe Chorzów S.A.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Zakłady Azotowe Chorzów S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja nawozów, środków ochrony i artykułów rolniczych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zakłady Azotowe Chorzów S.A. w Chorzów

Janosik

A co ze związkami co robią ,gdzie są? Może w końcu zajeli by się tym do czego są powołani czyli porprawą sytuacji pracownika

@Janosik

Jak to co? Boją się są zastraszani.

trooper

W tej firmie zasada jest prosta: nie ma znajomości to nie ma pracy. Tylko sami swoi. Wasze CV i dobre chęci to możecie wrzucić do pieca.

?
@trooper

To poważne i nieprawdziwe oskarżenie. Mam nadzieję że spółka cię za to pozwie.

@trooper

Po przeczytaniu prawie wszystkich komentarzy chyba jednak zrezygnuję z aplikowania .Dzięki

@trooper

Szanowny @Trooper, Formułowanie takich wypowiedzi jest działaniem na szkodę Spółki i poważnym naruszeniem jej dobrego imienia. Jeszcze raz powtórzymy, że wg art. 212 §2 Kodeksu Karnego osoba dopuszczająca się za pomocą środków masowego komunikowania zniesławia, pomawia lub dopuszcza się oszczerstw mogących narazić na utratę zaufania osoby lub instytucje podlega karze grzywny lub pozbawienia wolności do roku. Zakłady Azotowe Chorzów S.A, jako Spółka córka Grupy Azoty Puławy S.A. ma wdrożony Kodeks postępowania etycznego, który reguluje zasady postępowania w Spółce, dba o przestrzeganie prawa, gospodarność oraz transparentność i profesjonalizm. Dotyczy to także procesu rekrutacji na wakaty w firmie. Z poważaniem, Zakłady Azotowe Chorzów S.A.

Mirek

Dlaczego dane na stronie są nieaktualne? Jest tam kontakt do osób których już nie ma!!

Panie Prezesie ! Nie wiemy czy za pana pozwoleniem czy też nie ,robi się w firmie państwo w państwie.Chodzi nam głównie o premie które zostały przydzielone tylko produkcji,pomijając laboratorium,warsztat i kotłownię.Każdy jeden z nas,ciężko haruje na dobro firmy nie tylko produkcja ! Produkcja to cały łańcuch ludzi począwszy od kotłowni kończywszy na laborze ! Ludzie z produkcji mają więcej roboty to i laboratorium ma zwiększony nawał pracy przy tak okrojonej obsadzie.Dziewczyny dwoją się i troją żeby zapewnić obsadę na wszystkich zmianach,wyrabiają analizy często ponad normę ale tego nikt nie widzi...proszę powiedzieć dlaczego to nie jest docenione ???jeden dyrektor umie wstawić się za ludzmi i rzutować o premię dla swoich ludzi(produkcja) a inny jest przeciw garstce ludzi ??? Dla niektórych ta kwota premii jest śmiesznie niska,na jeden wypad z rodziną do McDonaldsa,ale dla niektórych jest to wyżywienie rodziny na tydzień !Proszę docenić zaangażowanie nie tylko ludzi z produkcji,ale także warsztatu,kotłowni przede wszystkim laboratorium !!! Wszyscy co do jednego pracujemy dla dobra firmy nie tylko jednostki,pozdrawiam !

@pracownik

Dzień dobry, Szanowny @Pracowniku, jeżeli zauważyłeś jakieś nieprawidłowości, masz sugestie, które pozwolą nam stawać się jeszcze lepszymi, to prosimy je kierować na adres gowork@azotychorzow.pl. Wszystkie uwagi rozpatrzymy i w miarę możliwości postaramy się na nie odpowiedzieć. Pozdrawiamy, Zakłady Azotowe Chorzów S.A.

Elektryk
@pracownik

Jak zwykle są równi i równiejsi .Podziękujcie związkowcom

@Elektryk

masz całkowitą rację że są równi i równiejsi ale dlaczego reszta ma cierpieć ? a związkowcy...szkoda gadać !!!

pipi
@Elektryk

Gdyby można wybrać sobie awatar ty pewnie byłbyś baranem. Pan Prezes nikogo nie faworyzuje. Czy to dyrektor handlowy czy pracownik magazynu każdy podlega ocenie i wymaga się od niego wyników.

pipi

Droga Magdo - elektryku. Jeżeli cierpisz na brak zadań to powinieneś to zgłosić przełożonemu. Skoro masz czas wypisywać tutaj dyrdymały zamiast zająć się czymś pożytecznym świadczy to źle o Tobie. Nie pytaj co firma może zrobić dla Ciebie, ale co Ty możesz zrobić dla firmy

Magdalena
@pipi

Nie Magdo tylko Szanowna Pani Magdaleno!! Szanowny Pan robi już wystarczająco dużo dla firmy np remontują handlowy albo rozbiera wieże! Ciekawe czy zastanawiał się ktoś po co.... moze po to żeby wyremontować co się jeszcze da za nie swoje pieniadze, następnie sprzedać firmę za bezcen znajomkowi który nie będzie musiał już inwestować swoich pieniędzy!!! A może inne niecne plany ma.. hmmm to się okaże ale połowy z nas już tam nie będzie . Przecież już kolejna lista do zwolnienia jest.

Elektryk
@pipi

Boże Bareja wzmartwywstał.Elita elit pewnie po jakimś szkoleniu z coachingu

Skoczek
@pipi

J.F Kennedy przewraca się w grobie w jakim kontekście przerobiłaś jego wypowiedz.Tak niskiego i słabego poziomu dawno nie widziałem.Szkoły pokończone tylko jakie gdzie.

@Magdalena

Szanowni Państwo, Raz jeszcze apelujemy do Państwa o zachowanie kultury wypowiedzi, oraz o to, aby wszelkie komentarze ukazujące się na platformie GoWork, jako forum opinii o Pracodawcy, były wypowiedziami merytorycznymi i zgodnymi z obowiązującym prawem, oraz zasadami wynikającymi z Regulaminu serwisu. W szczególności niedopuszczalne jest formułowanie nieprawdziwych i godzących w dobre imię Spółki oraz osób zatrudnionych przez Spółkę, bądź ją reprezentujących. W ocenie Spółki powyższe zarzuty jako w całości nieprawdziwe, krzywdzące i godzące w wyżej wspomniane dobra są zniesławieniem Spółki i osób nią kierujących, i przestępstwem zniesławienia określonym w art. 212 §2 Kodeksu Karnego., zgodnie z którym osoba dopuszczająca się za pomocą środków masowego komunikowania zniesławia, pomawia lub dopuszcza się oszczerstw mogących narazić na utratę zaufania osoby lub instytucje podlega karze grzywny lub pozbawienia wolności do roku. Nadto wskazujemy, iż wszelkie wpisy godzące w dobre imię Spółki, jako podmiotu prowadzącego działalność gospodarczą i pomawiające ją o działania o charakterze nieetycznym, czy też niezgodne z prawem, stanowią czyn nieuczciwej konkurencji. Po raz kolejny bardzo prosimy o kierowanie pytań związanych z działalnością Spółki na adres gowork@azotychorzow.pl. Z poważaniem, Zakłady Azotowe Chorzów S.A.

Tuptuś
@Zakłady Azotowe Chorzów S.A.

Świetny ruch. Nie można bezkarnie szkalować przedsiębiorstwa tym bardziej że wreszcie jest Zarząd który zmienia go na lepsze. Mam nadzieję że tak jasne i zdecydowane stanowisko (usunięte przez administratora)gorące głowy. Dziękuję.

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Zakłady Azotowe Chorzów S.A.? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?

Aktualność
Szanowni Państwo,
W trosce o dobro pracowników oraz w związku z działaniami na platformie GoWork zabrały głos organizacje związkowe działające na terenie Zakładów Azotowych Chorzów S.A.
Polecamy wszystkim zainteresowanym zapoznanie się z treścią listów. Jest to kolejny przykład na transparentność działań podejmowanych przez Zarząd Spółki.

Pozdrawiamy,
Alojz

Do Szanownego Pana Prezesa(usunięte przez administratora) macie zerowy szacunek do długo letnich pracowników pracujacych na reprodukcji w laboratorium, dyrekcji oraz warsztacie utrzymania ruchu żenada i wstyd ciekawe czy takie same ma podejście do rodziny bo my jesteśmy prawie jak rodzina .

Zdzisław

Ja tylko względem premi którą dostali pracownicy produkcji. A mianowicie w (usunięte przez administratora) to mam jaka była kwota tej premi. Ale boli mnie fakt iż produkcja wyrobił normę dzięki Panom z warsztatu bo nie raz byli proszeni aby zostać na nadgodziny jak była awaria. Dzięki Panom z kotłowni którzy uczymywali ciśnienie na dobrym poziomie pomimo pogodowych niedogodności, czyli mokry miał. Oraz Paniom z laboratorium za ich bezcenny wkład. Teraz powinno się to pozmieniać i nie biegać szybko na awarię oraz ograniczyć zaangażowanie na kotłowni oraz w laboratorium. Bo liczy się całość a nie wybrani. Dziękuję

@Zdzisław

Jakby mieli trochę honoru nadpłacili by tą premię pozostałym pracownikom żeby nie było zwady...

sad
@Zdzisław

pretensje do swojego dyrektora. niech wystąpi o premie. produkcja podlega pod innego niż laboratorium czy warsztat. jak nikt z nich sie nie odezwie to przeciez prezes od siebie nie da.

Ludzie po co pytacie się o zarobki ? Do Gliwic jest rzut beretem,na każdym magazynie macie na dzień dobry 4000zł brutto o produkcji nie wspomnę a w Azotach max 3000 kalkulacja jest prosta,mało tego z Bytomia są darmowe busy

herta
@Kasia

tak tak dolicz dojazd, czas na ten dojazd zreszta nikt nie trzyma nara

@herta

Niezły nick Herta ciekawe czy wiesz co to po śląsku znaczy.p.s oczywiście że na siłę nikt nikogo nie trzyma tylko że ludzie przyzwyczaili się do tego że lepiej mieć mniej ale ciekawe co zrobicie za 2-3 lata jak najniższa podskoczy do 4000 brutto Powodzenia

alan
@Kasia

Na wypłatę trzeba pracować. Ciężko pracować. Dlatego wszędzie najlepiej zarabiają handlowcy bo to dzięki nim spółki działają.

@alan

Alan jesteś super gość umysłowi utrzymują fizycznych jaką kuźnię talentów skończyłeś???

Krzyś

Gdzie ta strona po angielsku? Przecież (usunięte przez administratora)nie może przez to sprzedawać! A to może dlatego nie ma sprzedaży hahaha co za ŻENADA!!

The truth
@Krzyś

Krzysiu a co ty byś chciał sprzedawać. Pamiętaj rynek mówi co chce i za ile chce kupić nie Azoty. Im szybciej to zrozumiesz to szybciej uświadomisz sobie jakim śmiesznym absurdem są Azoty

yto
@The truth

Nie zgodzę się. Azoty to marka której rynek pożąda. Azoty to jakość, doświadczenie, kompetencje i historia. Firma powinna z tych atrybutów korzystać i robi to. Od ok pół roku widzę ponadto wokół spółki bardzo korzystne zmiany wizerunkowe i upatruję ich genezy we wzmocnieniu handlowym o wysoko wyspecjalizowaną kadrę zarządzającą. To musi się udać. To się dzieje.

Obserwator
@yto

Zaperwne.... Hahahaha co za brednie! Kiedyś Azoty znaczyły i to dużo, natomiast teraz to całkowite DNO a przy rządzeniu obecnego Szanownego Pana człowieka który nie ma pojęcia o zarządzaniu i prowadzeniu firmy to jakiś cyrk na kółkach!! Azoty to marka ale Grupa Azoty a nie Azoty Chorzow wypierdek który został zniszczony.

Joo
@yto

Wysoko wyspecjalizowane kadra, normalnie padne zaraz... Gdzie ta kadra? Te znajomi? Bo to gratki za super dobór kadry sprzedającej! Śmiechu warte! A magazyny dalej pełne!

Gt

Może by tak w końcu uaktualnić stronę internetową A przede wszystkim zakładkę KONTAKT! No i przydałoby się żeby czcionka była jednakowa! Aż wstyd że taki bałagan i nieład na www.

handlowy

1 gwiazdka "no super wyprowadzona firma na prostą" kto jest w radzie nadzorczej tej firmy wystarczy zobaczyć że na takie cos pozwalają, prezes to jakiś masochista że sie tu udziela okłamał mnie w oczy i ma odwagę tutaj zostawiać opinie

borsuk
@handlowy

Prezes jest super. Wreszcie ktoś kompetentny, z głową na karku, o przyjemnej aparycji i niezwykle skuteczny. Zrobił sporo dobrego. Azoty odżyły odkąd fachowo je prowadzi.

Zieloniutki
@borsuk

@borsuk popieram! Prezes z najwyższej półki, z każdym porozmawia. Wie co się dzieje w każdej komórce zakładu. Mocno dba o samą spółkę i o jej wizerunek, widać to gołym okiem. Myśli rozwojowo, nowocześnie. Co ważne - słucha pracowników. Azoty nabierają dynamiki, są zauważane na rynku. Widzę duże zaangażowanie wśród moich koleżanek i kolegów. Powiem nawet że ludzie więcej się śmieją, są dla siebie życzliwsi. Oby tak dalej!

runner
@Zieloniutki

Trafna diagnoza. Dodałbym znakomity workflow który pozwala czelendżować trudne kejsy. Brak jest zbędnych standbajów a kejpiaje są przejrzyste i ambitne. Wkrótce mam nadzieję dojdą ołpenspejsy co przyczyni się do wzmocnienia team spirit. No i przyda się dodatkowe kołczowanie co pomoże w  sprawnym osiąganiu milestonów. Targety i mulitasking. Tak się robi byznes. Tak się osiąga progres. Tak się realizuje plany. Yes, yes, yes !

Pasterz

Witam, czytając waszę komentarze, odechciewa się wycyłąć cv-łki do tej firmy. Jak wyglądają zarobi na start, jest możliwość zarobku na start 3 tys? Innaczej bez sensu jest mi tracić czas na rozmowyxw tej firmie?

@Pasterz

Szanowny @Pasterzu, Zachęcamy do składania dokumentów aplikacyjnych (CV + list motywacyjny) do ZACh. Najlepszym sposobem sprawdzenia wiarygodności anonimowych wpisów jest osobista rozmowa. Jesteśmy przekonani, że pozwali ona uzyska dużo więcej sprawdzonych informacji. Deklarujemy także gotowość odpowiedzi na każde pytanie, oraz ustalenie godziwego i satysfakcjonującego wynagrodzenia. W zakresie zatrudnienia, tak jak każdego pracodawcę, obowiązuje nas Kodeks pracy. Nakazuje on m. in. szacunek do dóbr osobistych pracownika, do których niewątpliwie zalicza się ustalona pensja, jak i przeciwdziałanie dyskryminacji w zatrudnieniu. Wynagrodzenie za pracę, u nas także, uzależnione jest od stanowiska na które się aplikuje, a także od kwalifikacji zawodowych i posiadanego doświadczenia. Prosimy więc nie obawiać się niepochlebnych wpisów i samemu sprawdzić naszą ofertę. Pozdrawiamy, Zakłady Azotowe Chorzów S. A.

Klaus
@Pasterz

Tak na start 3 tyś zł brutto w lidlu masz na start 3100 brutto

Jojo
@Zakłady Azotowe Chorzów S.A.

Smieszne .to jest pytanie ale pracodawca nie odsyla do meila. Hipokryci

The truth
@Klaus

Jako były pracownik mogę powiedzieć że nie ma sensu aplikować. Firma zatrzymała się mentalnie w czasach komuny. Zacofanie technologiczne żadnych nowości . Szkoda czasu a co do kasy to już ktoś pisał w Lidlu płacą lepiej. Zresztą jak bardzo dobrze poszukasz to w necie znajdziesz zarobki w grupie Azoty. Śmiało możesz przyjąć że a Chorzowie więcej nie bedzie

:P
@Zakłady Azotowe Chorzów S.A.

Na dyrekcji widzę też ciężko pracują, że nadgodziny wypracowują. Co ja gadam, nocki robią! Wpis po godzinie 23:00!

tiktak
@:P

To świadczy o tym że sprawy ludzi są traktowane poważnie. Wyrazy szacunku za taką postawę pracodawcy.

zieloniutki
@:P

@P: ja myślę, że to się nazywa zaangażowanie, to przeciwny biegun polaryzacji od tego, który prezentujesz. Zapewne nigdy tego nie zrozumiesz...

Ruby
@Zakłady Azotowe Chorzów S.A.

A kiedy zostanie przeprowadzone spotkanie na temat "godziwych" i "satysfakcjonujacych" zarobków dla tych co już pracują ????

hm
@Klaus

ta jasne, tylko pierw dostan sie do lidla a zobaczysz czy tak rózowo jest jak mowia.

hm
@The truth

bez przesady. powoli wszystko się modernizuje, łacznie z wcielaniem w życie pomysłów pracowników. Przypomnij sobie jak instalacja wyglądała np 10l temu a teraz, jest ogromna różnica. Niestety wszystko w tym kraju przez papierologię trwa długo dlatego powoli powoli ale do przodu.

@Ruby

pracodawca powinien się zastanowić nad zwiększeniem pensji dla pracowników chociażby o 200 zł netto,dać ludziom jakieś premie motywacyjne,uhonorować pracowników z co najmniej 25 letnim stażem w tej firmie jakimś dodatkiem stażowym.Ludzie powinni wiedzieć za co pracują,a zmotywowany i doceniony pracownik pracuje jeszcze lepiej ...Każdy rozumie że w firmie jest jak jest...ale inwestycja w pracownika podnosi jego morale...

@bolo

Na jakim śrenim pozomie są zarobki netto w zakładzie bo niewiem czy aplikować

wik
@Nowy

To pewnie zależy o jakie stanowiska chodzi w jakim dziale.

Dzień dobry, Kolejny raz prosimy o kierowanie pytań do spółki na adres gowork@azotychorzow.pl. Postaramy się na nie odpowiedzieć, w miarę posiadanej wiedzy i możliwości. Platforma GoWork nie jest komunikatorem, a służy do zamieszczania opinii. Polecamy przeczytanie regulaminu serwisu, szczególnie par. 4 pkt. 6. Pozdrawiamy, Zakłady Azotowe Chorzów

Prawda
@Zakłady Azotowe Chorzów S.A.

(usunięte przez administratora) jak będę miał pytanie do firmy to je zadam.Ja wyrażam opinię niezależną powtarzam !!! o firmie a jeśli kogoś to boli to najwyżyszy czas coś zrobić żeby ludzie zmienili opinę a nie usuwać ich komentarze.Dziękuję i pozdrawiam

Joo
@Zakłady Azotowe Chorzów S.A.

I dobrze że ludzie piszą i się nie boją bo to co obecny Prezes wyprawia to ŻENADA- zero pojęcia o zarządzaniu! Magazyny pełne sprzedaży nie ma, faktury nie płacone w terminach pieniędzy nie ma A ludzi traktuje się jak głupków i niewolników. Coś strasznego te Azoty

zieloniutki
@Joo

@Joo szacunek dla Twojego rozeznania i doradztwa w zarządzaniu. Z taką wiedzą możesz awansować. Tymczasem mam jedną podstawową radę dla Ciebie. Jeżeli pracujesz razem z nami, to zaangażuj się w pracę tak mocno, jak angażujesz się w działania na GoWork. Nie przeszkadzaj! Nie psuj opinii firmie! Masz dwa wyjścia: spełniać swoje obowiązki tak, by budować siłę i stabilną postawę tej firmy, i być dumnym, że przyczyniłeś się do tego, albo trwać w letargu i poczuciu krzywdy na koniec swojego zatrudnienia żałując, że straciłeś swoją szansę. Wiesz gdzie pracuję? W Zakładach Azotowych Chorzów, które są częścią Grupy Azoty - chemicznej potęgi w tym kraju. Jestem z tego dumny! Gdzie Ty pracujesz? Jesteś z tego dumny?

The Truth
@zieloniutki

"spełniać swoje obowiązki tak, by budować siłę i stabilną postawę tej firmy, i być dumnym, że przyczyniłeś się do tego," więć mówisz ze wydłużenie terminu płatności faktur będzie budowało stabilną postawę firmy ? wiesz co powoduje wydłużenie terminu płatności ?? 2 rzeczy albo podniesienie kosztów albo całkowitą rezygnację ze współpracy ze tymi "świetnymi" Azotami. A co do tego ze pracujesz w części Grupy Azoty - jak grupie zaczną wychodzić ułamki w finansach to zgadnij co z robią z komórką która nie przynosi korzyści - mam ci podpowiedzieć czy sam na to wpadniesz ? Ja dziękuje bogu ze już moje nazwisko nie figuruje na stronie tej zacnej firmy. Wreszcie normalność, wiem za co mi płacą i jasno określone obowiązku w Azotach jak któremuś "mądremu" zaiskrzy na stykach tak się dzieje. Większość pomysłów jest z CZAPY i nie mają prawa przynieść kasy do firmy. Pamiętaj jak Grupa Azoty nie skapnie ZACH kasy to ZACH toną szybciej niż HMS HOOD

Czy Zakłady Azotowe Chorzów S.A. zatrudnia studentów?

Status studenta nie jest przeszkodą w zatrudnieniu, o ile plan zajęć nie koliduje z godzinami pracy. Aktualne oferty pracy można znaleźć na naszej stronie internetowej oraz w portalach rekrutacyjnych. Pozdrawiamy, Zakłady Azotowe Chorzów S.A.

WON z Placu

Jak Szanowny Pan ma jeszcze trochę godności to powinien spakować rzeczy i wypad...

zygzak
@WON z Placu

Ale jest coraz lepiej z miesiąca na miesiąc i firma wreszcie jest zauważana. Nie przesadzasz ?

@zygzak

Pod jakim względem w firmie zaczyna być lepiej? Nie ukrywam, że zaciekawiło mnie Twoje zdanie, dlatego chciałbym poznać dokładne szczegóły, które rozwiną tę wypowiedź.

zygzak
@Piotr

Dywersyfikowane i modelowane jest portfolio produktowe firmy. Do oferty wprowadzane są specjalistyczne pozycje. Poza tym produkcja poprawia wydajność. Firma odchodzi od prostego tradowania na rzecz budowania oferty komplementarnej i podejmuje twardą walkę z konkurencją. Kadrowo firma rośnie w kompetencje. Nad osiąganiem targetów czuwa profesjonalny team handlowców. To tylko drobny wycinek dobrych zmian.

@zygzak

Dziękujemy za tę opinie. Rzeczywiście portfolio spółki jest tworzone zgodnie z trendami i zapotrzebowaniem rynku. Wydajność produkcji wzrosła w zauważalny sposób a zespół handlowy działa w oparciu o z góry ustalone plany sprzedażowe. Każda zmiana wymaga czasu. Cieszymy się, że w #ZACH proces ten jest dynamiczny. Zakłady Azotowe Chorzów S.A.

Nagminne usuwanie postów
@zygzak

Hipokryzja jest na najwyższym poziomie

Co za kłamstwa!!!

Leoncjo
@Nagminne usuwanie postów

Ta firma odbija się i jeszcze o Azotach usłyszycie. Strach pomyśleć jaka by była sytuacja jak by nie ten prezes i dyrektor ds. sprzedaży. To koło zamachowe na obecne trudne czasy. Życzę panom sukcesów i gorąco kibicuję.

spoczo
@zygzak

no super ale czy sprzedaż ruszy czy dalej będzie taka wegetacja i pełne magazyny produktu gotowego

@Zakłady Azotowe Chorzów S.A.

Szanowny pracodawco, czy dzięki temu, że wyrobiliśmy normę jaka nigdy nie została osiągnięta, wypruwając sobie przy tym żyły, pracując często za dwóch (z braku ludzi na produkcji) zostanie to jakoś docenione? Premia? podwyżka? bo dobrym słowem brzuchów nie napełnimy (choć i takiego brak). Wszystko drożeje a nasze zarobki od chyba 2 lat na żenującym poziomie. Ludzie na wypowiedzeniach, nastroje pesymistyczne, może warto by docenić i starać się zatrzymać tych którzy jeszcze tu zostali?? Czy może pańskim celem jest zamknięcie tego zakładu? bo wkrótce może okazać się że nie będzie ludzi do pracy. Pozdrawiam.

greg
@Leoncjo

Ty nam tu nie bajaj bo krótko robisz. W azotach zawsze była zła sytuacja od chyba 20lat nigdy nie powiedzieli, że jest dobrze zawsze źle, nawet jak kasa była to mówili, że nie ma byle ludziom nic nie dać.

Anton
@pracownik

Proszę nie przesadzać. Najważniejszym kapitałem ZA są ludzie. Sytuacja firmy wymaga wytężonej pracy i pracownicy to dostrzegają. Każdy pracownik któremu przyszłość firmy nie jest obojętna zostanie w niej i będzie wspierał kierownictwo w ciężkiej acz produktywnej pracy.

Li Li Lu
@Anton

Może zależy ludziom.ale napwwno nie zarządowi.

@Anton

Nie osmieszaj siebie i nie rob z nas idiotow. Jeśli najwazniejszym kapitałem byłby człowiek to bylby doceniony, na razie jest kompletnie odwrotnie. Na kazdym kroku patrzy się jak tylko można go wykorzystać nie wspominajac o różnorakich ustalonych z góry nalotach aby tylko go uwalic na jakimś przewinieniu. I nam ma zależeć? Wiecznie na nic kasy nie ma i my mamy dziadowac bo sytuacja tego wymaga? A firma zadbala kiedys o pracowników? Ale fakt ludziom zależy choc bez problemu z fachem znalezliby sobie inna prace. Gorzej z tymi za biurkami bo kompletnie nie zainteresują się tym co sie dzieje na instalacji kazdy im kit moze wciskac. A rekami i nogami sie beda trzymac tej roboty bo z takimi pensjami a brakiem odpowiedzialności nigdzie takiej fuchy nie znajda. Kierownictwo i ciężka praca tak tak od przekladania kartek z miejsca na miejsce. Kompletny brak wiedzy jak wyglada praca kierownictwa w prywatnych firmach. Żenada.

Jorg
@Anton

Zostanie bo dla dobra firmy a co charytatywnie ma tu robić ? Bo będzie lepiej? Dla kogo? Bo chyba nie robotnika. Czyli plebs za grosze ma robić na tysiące dla kadry zarządzającej. Zresztą przyszłość na razie nie jest kolorowa. Slyszymy tylko o stagnacji i dalszym dziadowaniu bez widoku na poprawe w ZA. A patrzac szerzej na spowolnienie w gospodarce europejskiej moze byc całkiem kiepsko.

caps

Szanowny internauto, Bardzo proszę nie trollować. Przyglądam się od pewnego czasu umieszczanym tutaj wpisom i zauważyłem pewną prawidłowość. Jeżeli tylko pojawia się pozytywny wpis na temat Spółki to od razu znajduje się ktoś kto go neguje. Dbajmy o wizerunek naszej firmy i nie wypaczajmy go negatywnymi "odwetowymi" komentarzami. Czytają nas nie tylko obecni pracownicy ale również pracownicy potencjalni jaki i kooperanci spółki. Powinno nam zależeć na pozytywnym odbiorze Azotów u zewnętrznych odbiorców informacji. Przyjmując postawę krytyczną i destruktywną nadwątlamy wiarygodność naszej organizacji.

Titek
@caps

Hahahaha A to dobre! Jest pisana cała prawda co dzieje się w tej firmie i to po to właśnie żeby przestrzegać potencjalnych nowych pracowników którzy wstępną w (usunięte przez administratora)

Ergo
@caps

Tak wlasnie. Żenada i stek bzdur.hipokryzja.planu brak.ludzie są zwalniani lub odchodzą sami.nie bedzie lepiej.

Lol
@caps

Bo jak czyta sie taka propagande to człowieka szlag trafia i nie da sie nie reagować. Kity mozna opowiadac obcym nie ludziom tu pracującym. A gdyby wychwalacze propagandzisci mieli trochę rozumu to nie pisali by tu i nie nakręcali pozostalych a nie potem żale że pracownik pisze prawdę. klamstwo ubrane w prawdę ladnie wyglada ale nadal jest klamstwem.

caps
@Lol

Drodzy koledzy, drogie koleżanki, Z przykrością przyjmuję Wasze pełne żalu i krytyki słowa. Rozumiem jednak, że wynikają one z Waszego zagubienia. Rozumiem, że stoi za nimi również rozgoryczenie. Przyczyną w której upatruję źródła takich postaw jest tkwienie w strefie komfortu, chowanie się za tym co znamy, rozumiemy i tam gdzie czujemy się bezpiecznie. Ze strefy komfortu warto jednak wyrwać się. Przynosi to nieocenione korzyści personalne. Do głównych argumentów przemawiających za opuszczeniem strefy komfortu należą: - uzyskanie samodzielności - wzrost kreatywności - pokonanie lęków - odkrycie własnych talentów - osiągnięcie pełnego potencjału zawodowego Zachęcam do głębszej refleksji na moimi słowami i powstrzymanie się od impulsywnej i negatywnej reakcji. Nie jestem pracodawcą i nie piszę na niczyje zlecenie. Wyrażam swoją opinię i proszę aby dalsza dyskusja przebiegała na merytorycznym i kulturalnym poziomie.

Nikt
@caps

No to już są szczyty! Jedyną osobą która powinna wyjść ze strefy komfortu to Szanowny Pan wraz ze swoim muminkiem. Ludzkie chcą pracować i być jednością z firmą ale ktoś usilnie próbuje to zepsuć. Żenujące te twoje słowa! Szkoda firmy z taką tradycją.

lock
@caps

super ! przekonałaś mnie! właśnie odkryłem u siebie nowy talent! potrafię malować obrazy olejne dużym palcem u lewej nogi pokonując swój lęk przed sztuką. dzięki wzrostowi kreatywności nauczyłem składać się z origami łabędzia a dotychczas wychodził mi tylko żuraw. Osiągnąłem też maksimum potencjału zawodowego- wracając do domu jedyne o czym marzę to przespać resztę dnia, a co tam rodzina i czas wolny grunt że w robocie wycisnęli mnie jak cytrynę ku chwale ZA. - to chyba jakieś zarty, mamy tu zatrudnionego coach'a czy jak? Strefa komfortu to się niektórym skończy jak to zamkną, wtedy im się ślypka oświecą. A jak można nie być rozgoryczonym jak czyta się takie bzdury, ludzie nie są ślepi widzą co sie dzieje. Kompletnie się nie docenia naszej pracy ani głupiego dziękuje nigdy nie usłyszeliśmy. Nie macie do czynienia z dziećmi żeby wmawiać nam bajki że czujemy się zagubieni, Takie psychologiczno trenerskie teksty może osoba sobie pacjentom na terapii opowiadać nie ludziom co pracują tu dłużej niż osoba ma lat.

Super brawo
@lock

Dobrze mu odpowiedziałeś. Jeżeli jest tak dobry to mówi sie sprawdzam i pytam sie czy magazyny są puste? a może to marzyciel. hm?

Robin Hood

Kiedy w końcu znikną z początku listy te wpisy dyrekcji i jej popleczników?Kogo obchodzi co myśli dyrekcja to jest portal dla ludzi co chcą się podzielić swoją opinią o pracodawcy.Wpisy zwykłych ludzi albo są usuwane albo aktualne są gdzieś na końcu a te brednie o portfelu itp. dalej są na początku.Sami sobie zakładacie pętlę na szyję drodzy PR.

KLAUS

Skończmy z tą propagandą sukcesu i restruktóryzacji każdy wie jak jest !!!

Kamil
@KLAUS

Jest bardzo dobrze. Ludzie się nie lenią i uczciwie pracują na godziwe wypłaty. Duży plus dla Pana Prezesa za ogromne zmiany.

Renata
@Kamil

Jakie zmiany wprowadził Prezes Zakłady Azotowe Chorzów S.A.? Z chęcią przeczytam coś więcej na temat pracy w tej firmie. Będę wdzięczna, jeśli dodasz jakieś informacje!

mik
@Renata

Najważniejsza zmiana jest taka że firma się rozwija. Dywersyfikuje portfel produktowy i mocno przepycha się na trudnym rynku. Tutaj uznanie dla służb handlowych za dobrą robotę!

@mik

A Hahahaha dobre co za oszustwo!!! magazyny przepełnione! Handel nic nie robi! ciągle tylko głupie tłumaczenia.... Ta firma upada i nie da się już tego powstrzymać, a szanowny kolega szefa wszystkich szefów jest................. noo brak słów do tego wszystkiego co się w tej firmie wyprawia

Klaus
@Kamil

Ty chyba oglądasz tą propagandę sukcesu na TVP INFO ludzie stracili poczucie własnej godności i przyzwoitości że piszą takie brednie P.S Możesz spojrzeć w lustro ???

@Mirek

racja !!! takiego syfu jak jest teraz to nie było...

worker
@Kamil

z tymi godziwymi wypłatami to żart? chyba że mowa o ludziach na stołkach. Bo robol- praca świątki piątki i niedziele za to co obecnie to jest śmieszne! prędzej zamkną ten zakład bo nie będzie miał kto pracować niż z braku płynności finansowej. Druga sprawa to widać kto pisze komentarze, robice z pracowników głupków bo kto z produkcji używa słów "dywersyfikacja portfela produktów" czy "służba handlowa". Załosne.

xyz
@bolo

Dowody ??? Chyba że to pomówienia ?

@xyz

to nie sa pomówienia...kazdy widzi jak jest...płaca stoi w miejscu,premii nie ma,ludzi mało...nic tylko czekac na lepsze !

@KLAUS

ale nie możesz tego mówić głośno bo niektórym to sie nie podoba...porażka...

Bolo
@xyz

to nie pomówienia ale fakty...pensje stoja w miejscu,premii brak,ludzi brak.atmosfera w pracy do bani...powiedz mi ze jest dobrze to ja ci powiem ze to pomówienie !

Bolo
@worker

tutaj za głośno nic nie możesz powiedzieć bo niektórym to sie nie podoba...porażka

The Truth
@Bolo

Byłem, pracowałem , czy polecę jako miejsce pracy - hmmm można bez trudu znaleźć lepsze jakościowo i zdecydowanie lepsze płacowo . Brak jakiejkolwiek wizji , wprowadzanie nowych produktów na pałę. Na pytanie czy był badany rynek , odpowiedź " po co" więc się nie dziw ze magazyny pełne. Weźcie pod uwagę ze najlepszy handlowiec nie sprzeda czegoś w cenie powyżej rynkowej. Niestety Azoty to nie Apple i nie może dyktować cen. Tutaj rynek dyktuje cenę . Chwała Prezesowi ze zdecydował się zamknąć instalację gdyż była to ponoć inwestycja już na starcie mocno nie trafiona. Mam nadzieję ze mimo mojej "chłodnej" miłości do tej firmy uda się postawić ją na nogi. Zawsze w ostateczności na produkcji można nagrywać horrory albo filmy post-apo bez specjalnej przeróbki krajobrazu

robi
@The Truth

Co do zamknięcia instalacji to szkoła średnia do tego potrzebna nie była tylko akceptacja "gory". Reszta to PR i festiwal zamieszania. Prezes administruje ale prochu nie wymyśli. Nie ten kaliber.

Baska
@robi

Doķładnie. Twardogłowemu tylko ciemnogrodem łatwo sterowac

@Renata

Jakie zmiany.?ludzi zwolnił to naważniwjsza zmiana

rumcajs

Czyżby firma podkupiła fachowców od pijaru tych co piszą paski w TVP ?

Iza

To jest platforma do dzielenia się opinią z ludźmi nie tylko pracującymi a Azotach ale o Azotach Panie Pracodawco i ludzie mogą wyrażać swoje swobodne opinie a jak się będą chcieli podzielić opinią z wami to na pewno to zrobią.

Nagminne usuwanie postów

Dlaczego portal i pracodawca usuwa niekorzystne opinie

@Nagminne usuwanie postów

Szanowny @Nagminne usuwanie postów, żadne opinie nie są usuwane ani przez administratorów serwisu ani przez osoby moderujące. Zabrania tego regulamin Chcemy jednak po raz kolejny prosić osoby zainteresowane sytuacją w spółce o kontakt pod adresem gowork@azotychorzow.pl, a nie na portalu. Nie jest to platforma komunikacyjna. Pozdrawiamy, Zakłady Azotowe Chorzów S.A.

@Nagminne usuwanie postów

To prawda! Moje posty też były niepublikowane albo usuwane!!!

Kno3

Podobno podkupili starych handlowców, którzy mają rozkręcić sprzedaż bo ci na miejscu nie dają rady i mają być menedżerami

Janek
@Kno3

Szkoda tylko że ci nowi nic nie sprzedają! Magazyny przepełnione oni zarabiają ponad 10 klocków A nic nie robią.

Zostaw merytoryczną opinię o Zakłady Azotowe Chorzów S.A. - Chorzów

• Jak się pracuje w Zakłady Azotowe Chorzów S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Zakłady Azotowe Chorzów S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zakłady Azotowe Chorzów S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 1 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Zakłady Azotowe Chorzów S.A.
1.5/5 Na podstawie 178 ocen.