1 Dodaj opinię
1 168 455 5 1

Opinie o Zakłady Azotowe Chorzów S.A.

Filtruj opinie po kryteriach:

Szanowni Państwo,
W trosce o dobro pracowników oraz w związku z działaniami na platformie GoWork zabrały głos organizacje związkowe działające na terenie Zakładów Azotowych Chorzów S.A.
Polecamy wszystkim zainteresowanym zapoznanie się z treścią listów. Jest to kolejny przykład na transparentność działań podejmowanych przez Zarząd Spółki.

Pozdrawiamy,
Tak11Nie24
Maciej

Azoty Chorzów przechodzą zmianę. Niestety bez zmian spółka nie może dalej funkcjonować w sposób, w który funkcjonowała do tej pory. Zmiana nieodwołalnie kojarzy się ze redukcjami. Nie jest to prosta sprawa a na pewno bolesna dla Wszystkich. Ja jednak mocno wierzę, że dzięki temu spółka znowu pewnie stanie na nogach. W końcu ZACH, to część Grupy Azoty z wieloletnią tradycją.

Tak12Nie19

W sieci krążą różne historie na temat Zakładów Azotowych Chorzów S.A. – dawnego Adipolu. Niestety większość z nich nie przedstawia w sposób transparentny tego co tak naprawdę ma miejsce, oraz tego co dzieje się w życiu Spółki. Wiele z historii przedstawionych na tym portalu to nic innego jak przysłowiowa „diagnoza” ludzi, którzy tak naprawdę mają pretensje do życia o to, że muszą pracować, że ktoś od nich czegoś wymaga po to by zakład, który przetrwał już ponad 100 lat przetrwał kolejne 100. Osobiście uważam, że praca w Spółce o tak długiej tradycji to już pewnego rodzaju swoiste wyróżnienie ponieważ kontynuujemy to co zaczęło się ponad 100 lat temu – narodziny Polskiej Chemii we wsi o nazwie Chorzów. Oczywiście jak w każdej większej czy mniejszej rodzinie bywają dobre i złe chwile lecz moim zdaniem ilość tych dobrych w przyszłości zależy tyko i wyłącznie od pracowników – od ich ciężkiej pracy i zaangażowanie tego obecnego, i tego w przyszłości.

Tak14Nie21
BOB

Ktoś mnie kiedyś zapytał w innym województwie jak wygląda bezpieczeństwo w chorzowskich azotach…? To odpowiedziałem.... Obecny Prezes dba o bezpieczeństwo jak mało kto. Zabrał się za posadzki, stropy, za tematy związane z klatką schodową, wynajmem biur, drogami na zakładzie itp. Dodatkowo w sposób ciągły, nieprzerwany akceptuje koszty dotyczące bhp np. odzieży specjalistycznej oraz pozyskuje środki na ważne dla Spółki tematy. Ta sama osoba zapytała, a jak wyglądają kontrole w Chorzowie? w takim zakładzie ? A ja na to jak mają wyglądać w spółce, która ma ponad 100 lat tradycji, która doświadczeniem, stażem przewyższa każdą inną chemiczną spółkę w Polsce. Bezpieczeństwo to nie tylko nowe piękne mury i elewacje. To ludzie, to ich świadomość i to jak wykonują swoją pracę. Żaden Człowiek na świecie, żaden system bezpieczeństwa nie zastąpi doświadczenia w produkcji, doświadczenia, którego nikt nigdy nie odbierze Zakładom Azotowym Chorzów S.A.

Tak11Nie20
ehh

Azoty Chorzów firma z 100 letnia tradycją, przychodzi nowy prezes wybrany przez "górę" ma dobre chęci ale wiadomo czym wybrukowane są dobre chęci, pozwalniał wielu ludzi o dziwo samych młodych :) na Internetach wpływa na komentarze przypinając na sama góre no czy tak w 21 wieku ma wyglądać model zarządzania brawo dla tych co sie daja na to nabierać

Tak11Nie1
sebix
@ehh

Nowy prezes nie jest zly. Szanuje pracowników i odnosi się do nich dobrze. Nie lubi leserów i mącicieli. Kultywuje pracę. Przyklasnąć.

Tak1Nie11
produkcja
@sebix

Skoro tak to do roboty, bo magazyny pełne ;) a za chwilę zasypiemy się produktem.

Tak7Nie
jorg
@ehh

A jakich miał zwolnić, starszych doświadczonych?? zawsze pozbywa się najsłabszych ogniw.

Tak1Nie6
solo
@jorg

tu nie chodzi o najsłabsze ogniwa...tych młodych ,nowo przyjętych ktoś musi nauczyć,ale jak niektórzy majstrowie wolą mecze i inne pierdoły ogladać na necie w mistrzówce zamiast uczyć młodych to jak mogą wymagać od innych ???po cholerę jest powieszony ten plakat na drzwiach mistrzówki ???ci starsi doswiadczeni pracownicy tez byli tepi na początku swojej pracy...

Bolo
@solo

coś w tym jest...doświadczeni pracownicy tez kiedyś byli nowymi,ale była stara szkoła mistrzów co uczyli wszystkiego od podstaw...teraz jest tylko 2 no może 3 majstrów co umieją pokazać nam młodym jak sie robi...no ale coż...trzeba robić dalej...

Marta

A ja ich lubie dobrze zarabiam i dbam o swoje

Tak1Nie9
Przyjaciele
@Marta

Coś chyba dbanie o swoje ci nie wychodzi, jak dalej wyglądasz jak URSZULA z Arielki - zrób może pożytek z tych pieniędzy:-)

Tak16Nie1
NSZZ Solidarność80

Szanowne Koleżanki, Szanowni Koledzy, W nawiązaniu do listu otwartego, który został przez nas wystosowany na prośbę Zarządu Zakładów Azotowych Chorzów w dniu 17.06.2019r. oraz umieszczony na portalu gowork.pl w dniu 1.07.2019r., informujemy, że naszym głównym celem jest wspieranie pracowników Spółki oraz zapobieganie działaniom mającym na celu naruszanie praw pracowniczych. W związku z sytuacjami, które mają miejsce w Zakładach Azotowych Chorzów S.A. w ciągu ostatniego półrocza, takich jak restrukturyzacja, likwidacje stanowisk, zwolnienia pracowników i inne działania godzące w pracowników, NSZZ Solidarność 80 przy Zakładach Azotowych Chorzów S.A. informuje, że wszystkie próby zastraszania i dyskryminacji ze względu na przynależność związkową, spotkają się ze zdecydowanym sprzeciwem ze strony związków zawodowych. Naszym zdaniem obecny model zarządzania, stosowany przez Zarząd ZACH S.A., jest niemoralny względem całej Spółki, jak i poszczególnych pracowników. Nie zgadzamy się, aby Pracodawca w swoich odpowiedziach na portalu gowork.pl, używał listów otwartych związków zawodowych jako „tarczy” do odpierania negatywnych opinii na temat Spółki. Nie jest tajemnicą, że komunikacja w ZACH S.A. nie jest w pełni poprawna, w związku z czym wnosimy o pełne informowanie pracowników o tym co się dzieje w Spółce, a nie odpowiadanie, że wszystko zostało omówione na spotkaniu ze stroną społeczną. Z poważaniem, NSZZ Solidarność 80 przy ZACH S.A.

Tak90Nie5
Hohoho
@NSZZ Solidarność80

Na kolegów i koleżanki trzeba zasłużyć

Tak5Nie41
Maniek
@Hohoho

Ciebie Hohoho to nie tyczyło bo z tobą nikt nie chce się kolegować!!!

Tak39Nie3
Hohoho
@Maniek

To tak jak z Tobą

Tak4Nie23
Sebek
@Hohoho

A ja kumpluje sie z wodzem i dlatego z wami nie musze. Mamy poparcie gory. Jestesmy mega skuteczni.

TakNie6
tak
@Sebek

Dobrze Sebek ludzie sie cieszą brawo wy

Tak8Nie
Gacek

Ojojojjjj a broda coraz bardziej siwieje... :-)

Tak49Nie1
Obserwator
@Gacek

Nooo i widzę że naszemu Chłopkowi Roztropkowi coraz większe zakola się robią...

Tak25Nie
Wieśniak

"Szanowany Panie" Jak Sytuacja spółki masz odwagę kupować opinie na go worku, wpływać na związki zakładowe pochwali sie Pan sytuacją spółki po roku? na forum publicznym ??

Tak19Nie5

@Wieśniak

Szanowny @Wieśniak, Realizowana w spółce polityka informacyjna nie opiera się na zasadzie „kupowania opinii na Gowork”. Prosimy nie publikować nieprawdziwych informacji. W dniu wczorajszym zakończyły się w spółce dwudniowe rozmowy z Zakładowymi Organizacjami Związkowymi. W trakcie spotkań, w sposób szczegółowy omówiono bieżącą sytuację spółki. Zarząd odpowiedział na wszystkie zadawane pytania i ustosunkował się do przedstawionych na spotkaniu kwestii, potwierdzając w ten sposób otwartość w relacjach z przedstawicielami pracowników. Prosimy aby osoby nie posiadające wiedzy na temat zachodzących w spółce procesów nie publikowały krzywdzących i nieprawdziwych treści.

Tak4Nie18
Wiesniak
@Zakłady Azotowe Chorzów S.A.

Aha czyli przypinanie komentarzy na sama góre jest darmowe ?

Tak14Nie2
Idealista
@Zakłady Azotowe Chorzów S.A.

Bardzo ładna odpowiedz, spotkanie z którego związki wracają ze spuszczoną głową i brakiem jakiejkolwiek wizji lepszego jutra dla pracowników, zarząd jak zwykle ustosunkował się brakami kasy, nie biorąc pod uwagę wcześniejszych obietnic i nie patrząc ile pracownicy (przy tak okrojonej liczbie na zmianach ) wkładają zaangażowania w utrzymanie całej tej produkcji. Praca dla ludzi z pasja, bez podwyżek i premii .......

Tak20Nie3
hero
@Idealista

byle jest hajs na pierdoły jak sprawdzenie ile czasu się robi na danym stanowisku. czyli na takie rzeczy jest ale do ludzi nie.

Tak8Nie2
Wynik

Wynik spolki nie mydlenie oczu

Tak10Nie4
ole ole
@Wynik

To właściciel decyduje czy ocenia zarząd za wyniki czy sztuczny tlok szans na sukces.

Tak4Nie1

Tak14Nie21

@Pracownik

Dziękujemy za opinie. Cieszymy się, że ma Pan pozytywną opinię na temat pracy w spółce. Przykładamy wszelkich starań, by praca była dla wszystkich satysfakcjonująca a jednocześnie nobiltująca. Zobowiązuje nas do tego nasza historia, którą wspólnie tworzymy. Kontynuujemy budowanie dobrej opinii o spółce i będzie nam w tym potrzebna wsparcie Naszych pracowników, dlatego bardzo dziękujemy za głos. Pozdrawiamy, Zakłady Azotowe Chorzów S.A.

Były-ale-zyczliwy
@Pracownik

Łubudubu, łubudubu, niech żyje nam prezes naszego klubu....., żałosne. Pracowałem, szczęśliwy, że już nie. Może są gorsi pracodawcy ale tam satysfakcji z pracy nie znajdziecie. Ja w każdym razie sobie tego nie wyobrażam. Zarobki marne, wszystko stare i niedoinwestowane, BHP leży, a kierownictwo wydziału (usunięte przez administratora) Prezes jaki jest nie wiem. Może fachowiec, a może nie. Restrukturyzacja wygląda niekonsekwentnie - pracowników nieprodukcyjnych multum, a produkcyjnych brak więc mam wrażenie, że pracują desperaci i Ci co myślą już o emeryturze. Sorry jeśli kogoś uraziłem ale mam takie subiektywne odczucia. Puławy już najpewniej nie wspomogą, a wręcz przeciwnie jak uruchomią instalację saletry to ciekawe gdzie Chorzów sprzeda te marne kilka palet, które obecnie produkuje.

Tak14Nie5

@Były-ale-zyczliwy

Szanowny @Były-ale-zyczliwy, dziękujemy za opinię. Restrukturyzacja Spółki przebiega w sposób zaplanowany. Unowocześniamy park maszyn i podpisujemy strategiczne kontrakty z partnerami zagranicznymi. Sukcesywnie poszerzamy asortyment produktów oraz budujemy wizerunek spółki na rynku sprzedaży. Zdecydowanie przestrzegamy przepisów BHP, które w naszej branży są podstawową sprawą. Kadra pracowników wciąż jest powiększana o osoby z pożądanymi kompetencjami. Po raz kolejny prosimy o przemyślane zamieszczanie wpisów. Nie godzi się obrażać swoich byłych kolegów z pracy. Jeśli był Pan świadkiem naruszeń prosimy o kontakt mailowy: gowork@azotychorzow.pl. Na każdy wpis odpowiemy. Będziemy bacznie zwracać uwagę na wpisy, które mają znamiona pomówień i wyjaśniać je. Prosimy o kontakt pod wskazanym wyżej adresem. Zakłady Azotowe Chorzów S.A.

Tak5Nie9
Arek
@Zakłady Azotowe Chorzów S.A.

Co za bzdury, naprawdę myślicie że ktoś uwierzy w te klamstwa!!! Jesteście żałośni z tym swoim tekstem o pisaniu na e-maila. Chcecie blokować swobodę wypowiedzi.... obawiacie się czegoś?

Tak19Nie5

@Arek

Szanowny @Arek, Nie blokujemy swobody wypowiedzi, wręcz przeciwnie, pokazujemy wiele opcji komunikacji. Serwis GoWork w swym zamyśle nie jest forum dyskusyjnym ani komunikatorem, co po raz kolejny podkreślamy. Naszą obecność ma zagwarantować rzetelność opinii, z uwagi na pojawiające nieprawdziwe informacje nt. Spółki. Pozdrawiamy, Zakłady Azotowe Chorzów S.A.

Tak3Nie10
RACJA
@Zakłady Azotowe Chorzów S.A.

A kim wy jesteście żeby mówić ludziom czym jest gowork i do czego ma służyć???!!! Jest to portal na którym ludzie mają prawo wylać swoje żale oraz napisać swoją opinię aby przestrzec innych a Prezes próbuje tego zabronić karząc usuwać komentarze które nie są po waszej myśli. Naprawdę widać że macie mało pracy w tej dyrekcji zajmując się takimi rzeczami! nie wspomnę już o pieniądzach które są na to wydawana a mogłyby zostać przeznaczone na inne rzeczy bardziej potrzebne w tak ciężkiej sytuacji firmy.

Tak14Nie4
Wyjdzie
@Arek

Arek blokuja bo sie prezes trzesie spodniami ale jego czas rozliczenia hest bliski

Tak15Nie2
Sebastian
@Wyjdzie

Proszę wyjść ze strefy komfortu i zacząć wreszcie dawać coś od siebie.

Tak11Nie1
Sarzyniak
@Sebastian

@Sebastian Seba Ty nasz sympatyczny analfabeto jakże się cieszymy, że razem z Twoim protektorem opuściłeś Sarzynę razem ze swoimi chorymi pomysłami i pensją niewspółmierną do kompetencji. Szkoda tylko, że za Twoje pomysły będziemy płacić jeszcze lata i nikt nie odważył się Was zaskarżyć o działanie na szkodę Spółki, bo wtedy być może czekałby Was los podobny do innego "geniusza" Misiewicza.

Tak17Nie4
fasola
@Sarzyniak

Opętał szefa. Mówi mu jak jest. Codziennie czekają na sukces.

Tak16Nie2

Szanowni Państwo,
Dziękujemy za liczne opinie.
Widząc Państwa zainteresowanie postanowiliśmy zaznaczyć swoja obecność w serwisie GoWork. Chcemy być wszędzie tam, gdzie pojawiają się informację na temat spółki, by budować jej dobre imię.

Bardzo cenimy każdy merytoryczny wpis i konstruktywną krytykę. Nie o wszystkich sprawach możemy jednak rozmawiać na forum. Jeśli pojawiają się sytuacje problematyczne bądź niezgodne z zasadami pracy w spółce, wówczas zapraszamy do bezpośredniego kontaktu pod adresem:
gowork@azotychorzow.pl.

Jesteśmy przekonani, że działając wspólnie na rzecz budowania dobrej opinii i przyjaznej atmosfery pracy przyczynimy się wspólnie do stabilnego wzrostu i rozwoju naszej Spółki.

Pozdrawiamy serdecznie

Tak11Nie18
Pulan

Macie kase żeby placic na go work? i przypinać komentarze na samą góre? taka jest kondycja swietna spółki? macie czas żeby odpisywać na każdy komentarz? gratuluje roboty oby jak najdłużej !!!

Tak16Nie7
BDT

Faktycznie jest ciężko robol robi na dwa stanowiska o jednej wypłacie gdzie premie??? Jedni mają temperature 40 stopni A inni klimatyzacje może coś w tym kierunku można coś zrobić. Proponuje żeby Państwo z Dyrekcji przeszło choć na jeden dzień w takich temperaturach jak teraz na stanowiska produkcji być może odczuja co to jest praca pozdrawiam

Tak12Nie6

@BDT

Szanowny @BDT W związku z panującymi wysokimi temperaturami na zewnątrz znacząco wzrosła temperatura na wydziale produkcji. Dyrekcja nieustannie monitoruje sytuację na produkcji. W związku z tym Zarząd podjął działania mające na celu jej obniżenie. W miejscach o największej ekspozycji na słońce został zamontowany klimatyzator oraz wentylatory. Zaplanowane są kolejne remonty i udogodnienia, które zapewnią bardziej komfortowe warunki pracy. Pracownikom produkcji zostały także dostarczone większe ilości wody, zgodnie z kodeksem pracy. Odnosząc się do kwestii Pana pracy na dwóch stanowiskach pracy prosimy o pilny kontakt pod adresem gowork@azotychorzow.pl, w celu wyjaśnienia opisanej przez Pana sytuacji. Odnosząc się do pytania o premie chcemy powiedzieć, że do momentu stabilizacji finansowej zostają one zawieszone. Jeszcze raz apelujemy do naszych pracowników, bardzo prosimy o kontakt pod wskazanym wyżej adresem. Ta platforma nie jest komunikatorem. Odpowiemy na każde pojawiające się zapytanie. Pozdrawiamy, Zakłady Azotowe Chorzów S.A.

Tak7Nie6
byle do przodu
@Zakłady Azotowe Chorzów S.A.

Prawdę pisze kolega BDT, wystarczy sprawdzić raporty stanowiskowe, te same osoby podpisane na 2 stanowiskach, a dlaczego? bo inaczej produkcja by spadła lub byłyby dniówki w których by jej nie było wcale. Za wodę w butelkach plus bo nie trzeba o nią walczyć jak kiedyś , podobnie za wentylatory zawsze jakaś ulga choć i tak człowiek spieszy się jak może i ucieka na dół bo ciężko 8h wytrzymać w temp. ponad 40*. Oby zamierzone pomysły się udały i nasz wydział się rozwinął. 3mamy kciuki.

Tak5Nie4
Jesttttt
@BDT

Pamiętając o temperaturach miejcie na uwadze to że pracują tam kobiety w różnym wieku to tez daje do myślenia!!!!

Tak2Nie2
joke
@Jesttttt

a co płeć ma do tego? facet lepiej upał znosi? zresztą na wyparkach i tak się siedzi żadnego wysiłku nie trzeba wkładać więc siedzeniem na stołku się nie zmęczy, akurat z tego stanowiska osoby nie mogą narzekać na " ciężką prace". Chyba że Twój post to sarkazm i ma na celu pokazanie że faceci narzekają a kobiety dają rade.

brak słów

"Szanowany Panie " Pierwsze Twoje spotkanie to było kłamstwo przyszedłeś do działu Handlowego i okłamałeś ze nikogo nie chcesz zwolnić minął kilka dni i zwalniasz hurtowo nie kłam !!!

Tak6Nie1
Robol
@Zakłady Azotowe Chorzów S.A.

Ha, ha, wentylator... Próbowałeś schłodzić się przy 40°C dmuchając na siebie powietrzem o temp.40°C?? Powodzenia!

Zal

Gdzie tu wolnosc wypowiedzi? Ile zaklady azotowe w Chorzowie płaca na Go Work zeby przypinać komentarze na sama góre na to kasa jest ale na premie dla pracownikow nie ma. pewnie inicjatywa prezesa czyms sie trzeba wykazac!!! Jak nie ma wynikow a zrobilo sie trzesienie ziemi to prosimy tez o wynik finansowy spółki

Tak8Nie3

@Zal

Szanowny @ZAL, Zachęcamy do zapoznania się z opinią naszych Związków Zawodowych, które w Spółce dbają o prawa pracownicze. Wypowiedziały się one wprost na temat wpisów mających znamiona pomówień i uderzające w dobre imię Zakładów Azotowych. Poniżej odnośnik do wspomnianych listów. https://www.gowork.pl/zaklady-azotowe-chorzow-s.a.,80615/aktualnosci W przypadku pytań związanych ze Spółką zachęcamy wszystkich pracowników do kontaktu na adres gowork@azotychorzow.pl. Pozdrawiamy, Zakłady Azotowe Chorzów S.A.

Tak1Nie4
Zal
@Zakłady Azotowe Chorzów S.A.

Dbaja tylko o swoje cztery litery logiczne.bo z tego co wiadomo jeszcze nikogo nie wybronili.

Tak8Nie
Wiesniak

Szanowany Pan Prezez moze zastraszac kobiety ktore glownie pracowaly w ZACh. Boja sie to normalne przy tego typy kontroli a ja wprost Szanownego Pana Zapytam ile sprzedales nowego NPK

Tak9Nie1
Szanowany Pan

Szanowany Panie jak wynik nowego NPK opinia publiczna czeka ???

Tak6Nie2

Pozdrawiamy,
Tak11Nie24
ciekawy

Co sie dzieje z instalacja stearyny?

joke
@ciekawy

a robisz w azotach ? jak nie to co cie to obchodzi.

TakNie1
Azotek

Witam wszystkich, Zmiany zachodzące w ostatnim czasie w Zakładach Azotowych są niewątpliwie stresujące. To naturalne, że każdy boi się nieznanego. Musimy wyjść ze strefy komfortu. Jedno jest pewne to co było nie było dobre i bez zmian po prostu się nie uda. Nowy zarząd Zakładów Azotowych Chorzowie działa probiznesowo. Taka postawa powinna być również wspierana przez wszystkich pracowników, jesteśmy jedną drużyną, a tylko zgrana drużyna jest w stanie wygrać.

Tak6Nie7
Pobudkla

Przychodząc do pracy i witając sie z Prezesem myśle sobie no fajny gość wreszcie zrobi porządek, a co on robi zwalnia ludzi których może zwolnić, bo umowa mu pozwala to to robić:) a de facto nic nie zmienia, na go worku robi rzeczy smieszną w dzisiejszych czasach czyli pilar rodem z PRL :) Kompletny brak zaufania do ludzi , jeżeli ktoś ma brak zaufania to może zarządzać Nie !!Mamy 21 wiek Ludzie pobudka!!!

Tak9Nie6
ciekawy
@Pobudkla

co masz na myśli pisząc o braku zaufania?? jakiś przykład konkretny?

hans

Praca nie jest zła, choć przez wakaty człowiek musi robić za dwóch co jest niebezpieczne na dłuższą metę wszakże to chemia i praca z niebezpiecznymi substancjami w specyficznym środowisku. Warunki różne na różnych stanowiskach, problem to bardzo wysoka temperatura sięgająca ponad 40* na górnych kondygnacjach. Ogólnie ludzie zgrani choć powinni zająć się SWOIMI OBOWIAZKAMI A NIE INTERESOWAC SIE CO ROBIA A CZEGO NIE INNE ZMIANY. Mam nadzieję że sytuacja ze spółką rozwinie się w dobrym dla pracowników kierunku aby wszyscy byli zadowoleni szczególnie finansowo bo PRESTIŻEM się nie najemy. Pozytywne strony to w końcu jakieś remonty i przydałyby się inwestycje w sprzęt. Powinno się też docenić pracowników bo ludzi brak a produkcja utrzymana na wysokim poziomie tylko dzięki doświadczeniu zaangażowaniu i poświęceniu ludzi którzy godzą się na pracę na kilku stanowiskach jednocześnie a ani słowa podziękowania za to z góry.

Tak9Nie1

@hans

Szanowny @Hans, Dziękujemy za tę opinię. Szanujemy i dostrzegamy zaangażowanie każdego pracownika. Dążymy do stabilizacji w pracy i poczucia bezpieczeństwa i jesteśmy przekonani, że możemy osiągnąć to dzięki takim pracownikom jak Pan - zaangażowanym i otwarcie komunikującym swoje potrzeby. Jesteśmy przekonani, że w ślad za tą stabilizacją pójdą tak ważne dla każdego pracownika benefity. Pozdrawiamy, Zakłady Azotowe Chorzów S.A.

dość Cyrku

Miało nie być komuny a wróciła ze zdwojoną siła w postaci komentarzy na stronie Azotów co za Cyrk

J.Urban

Nie do wiary ! (usunięte przez administratora)Brawo Propaganda na najwyższym poziomie

Tak15Nie6

@J.Urban

Szanowny @J.Urban bardzo prosimy nie publikować na profilu Zakładów Azotowych Chorzów S.A. pomówień i nieprawdziwych opinii. Wszystkie one będą usuwane zgodnie z regulaminem serwisu. Pozdrawiamy, Zakłady Azotowe Chorzów S.A.

Tak7Nie5
lojalny
@Zakłady Azotowe Chorzów S.A.

Super !!! Więc wszystkie negatywne usuńcie to może ktoś do pracy przyjedzie, skoro tu taki miód;) A pan Prezes o wszystkich się troszczy.

Tak13Nie5
lojalny
@Zakłady Azotowe Chorzów S.A.

Super !!!! Usuńcie wszystkie negatywne to może ktoś przyjdzie do pracy skoro tu taki miód. A pan Prezes to taki troskliwy człowiek ;)

@lojalny

Szanowny @Lojalny, jesteśmy przekonani, że właśnie taką firmę budujemy. Życzymy tego Panu, jak i sobie. Jeśli jest Pan świadkiem nieprawidłowości prosimy o mail pod adresem gowork@azotychorzow.pl. Nie pozostaniemy na niego obojętni i zweryfikujemy każdą sytuację. Jesteśmy także otwarci na sugestie i wszelkie innowacje. Prosimy o kontakt. Pozdrawiamy Zakłady Azotowe Chorzów S.A.

Tak6Nie7
@Zakłady Azotowe Chorzów S.A.

Żenujące!!! (usunięte przez administratora) Żeby już nie można było człowiekowi się wypowiedzieć!!!! (usunięte przez administratora)

Tak7Nie4

@Pracownik

dzień dobry, Zachęcamy do wypowiadania się na platformie GoWork. Każda opinia jest dla nas ważna. W sytuacji, gdy ma Pan zastrzeżenia, lub był świadkiem zaniedbań bardzo prosimy o kontakt pod adresem gowork@azotychorzow.pl. Pozdrawiamy, Zakłady Azotowe Chorzów S.A.

Tak4Nie4
@lojalny

Co chcesz DOBRA ZMIANA !!! Jest od kogo się uczyć

Tak3Nie3

@J.Urban

Dziękujemy, że zauważył Pan dobrą zmianę. Każdy może mieć w niej swój udział. Zachęcamy do tego. A co do nauki, to nigdy nie jest za późno. Cieszymy się, że możemy dać dobry wzór do naśladowania. Dziękujemy za docenienie naszych starań. Każdy pozytywny komentarz mobilizuje nas jeszcze bardziej do działania. Także życzymy wytrwałości i dziękujemy, że razem możemy budować lepszą przyszłość naszej Spółki. Pozdrawiamy, Zakłady Azotowe Chorzów S.A.

Tak4Nie5
Ernest
@Zakłady Azotowe Chorzów S.A.

Boże ale pijar rodem z PRL(usunięte przez administratora)???

Tak10Nie3
Produkcja
@Ernest

Widać ze zatrudniono chyba tego samego specjalistę co jest od pasków na TVP Info .PR na najwyższym poziomie !!! Jeszcze nie było tak żeby usuwano komentarze nawet neutralne !!! Tak płytkiego poziomu jeszcze nie widziałam .Takich ludzi powinno się zwalniać dyscyplinarnie za pracę na szkodę FIRMY !!!Radziłabym się zastanowić nad wizerunkiem jaki wystawia firmie ten pseudo fachowiec Dziękuję i pozdrawiam

Tak6Nie4
@Zakłady Azotowe Chorzów S.A.

Boże nawet sarkazmu nie umiecie wyczuć ,tylko płakać

Tak4Nie3

@Produkcja

Szanowna @Produkcja, działanie na szkodę Spółki jest bardzo poważnym zarzutem. Jeśli była Pani świadkiem takiego zdarzenia, jest Pani zobowiązana do zgłoszenia tego faktu. Prosimy rozpocząć od kontaktu pod adresem gowork@azotychorzow.pl, lub powiadomić stosowne służby. Jeżeli jednak jest to Pani opinia, i nie jest uzasadniona, to jest ona swego rodzaju działaniem na szkodę dobrego imienia komentującego (Spółki). Nie jest to bynajmniej komentarz neutralny, posiada znamiona szkalowania. Bardzo prosimy o przemyślane komentarze na platformie. Jeszcze raz chcemy podkreślić, że jesteśmy otwarci na rozmowy. Ta platforma nie jest komunikatorem, więc prosimy o kontakt pod wskazanym powyżej adresem. Pozdrawiamy, Zakłady Azotowe Chorzów S.A.

Tak3Nie3
Maciej

Tak12Nie19

@Maciej

Zgadzamy się z Panem @Maciej. Zmiany są trudne dla obu stron, jednak w obecnej sytuacji są konieczne. Tak jak Pan jesteśmy przekonani, że przyczynią się one do stabilizacji Spółki. Pozdrawiamy, Zakłady Azotowe Chorzów

Tak6Nie5
@Maciej

Ale o jakich zmianach piszesz jeżeli chodzi Ci o zmiany w ludziach to tak, jeżeli chodzi o Sprawy oczywiste jak remont drogi czy wprowadzenie czytnika kart pracowniczych no to też super innowacja w 21 wieku, zamknięcie tłuszczy, redukcja została wprowadzona bardzo mocna co w zamian jaki pomysł innowacyjny na spółkę ?

Tak4Nie4

@ktosia

Szanowna @Ktosia, innowacje to raczej kolejny krok, to doskonalenie. Obecnie wymagane są działania stabilizacyjne, u podstaw. Przede wszystkim wzrost sprzedaży, obecność na rynkach zagranicznych i świadomość naszych produktów wśród klientów, co właśnie się dzieje. Ciągła kontestacja, którą widzimy na GoWork nie sprzyja rozwojowi Spółki jak i pracownika. Bez wizji lepszej zmiany będziemy stać w miejscu. My wierzymy, że najlepsze przed nami i życzymy takiego poczucia wszystkim naszym pracownikom. Pozdrawiamy, Zakłady Azotowe Chorzów S.A.

Nie bójta sie

No pewnie pierwsze co sie pyta człowiek z innego województwa to jak z bezpieczeństwem na zakładach azotowych w Chorzowie haha, są ubrania i odzież ochronna w zakładach chemicznych no brawo medal trzeba wystawić:), to teraz zarząd będzie bawił sie w odpisywanie na każdy komentarz?, zwykli pracownicy wątpię żeby byli zadowoleni gdzie sie znajdują, Jeżeli chodzi o innowacje to zwalnianie ludzi i robienie rzeczy oczywistych można też za takie uznać :) Przyjdzie czas podsumowania . Pozdrawiam

Tak7Nie3
BOB

Tak11Nie20

@BOB

Zgadzamy się z Panem @BOB. Zakład poddawany jest kontroli zarówno przez organy zewnętrzne jak i naszych partnerów handlowych. Jesteśmy zobowiązani na transparentność w takich sprawach i rzetelnie wywiązujemy się z tego obowiązku. Dziękujemy za opinię i za to, że zauważa Pan zapoczątkowane zmiany. Będziemy je kontynuować, by zbudować stabilną pozycję naszej Spółki. Pozdrawiamy, Zakłady Azotowe Chorzów S.A.

Tak7Nie1
Iza
Nazwa działu: Produkcja

Podobno zamykają ten skansen?

Tak1Nie5
lyjo

podobno nie

lyjo
@Iza

a jakby zamykali to nie szukali by ludzi do roboty.

Tak5Nie
rooney26

ciekawe kto poprowadzi produkcje za niedlugo jesli zwalnia sie ludzi doswiadczonych.Ale kierownik wydzialu ma to w (usunięte przez administratora). bo to nie kierownik jak kiedys(usunięte przez administratora) ktory go na nieszczenscie nasze wybral

Tak8Nie3

Achim
@rooney26

A co zaś kogoś (usunięte przez administratora)?

Gwiazda
@rooney26

Te tępaku bys chociaż Nick zmienił

roooney
@Gwiazda

tepakiem ty jestes jak znasz nick to wiesz kto pisze (usunięte przez administratora) i matko jebco to mi to powiedz w oczy uju

Nowy
@roooney

Ja tepakiem to nie mnie(usunięte przez administratora) za picie i tchórzostwo A matki zostaw w spokoju

No Napewno ty byłeś doświadczony Hahahahaha nie być śmieszny

@Achim

Tych co piją na zmianach

@rooney26

No chyba nie ty jak ciągle naj...... byłeś ty masz szczęście że Ci dyscyplinarki nie dali a masz czelność kierownictwo do geby brać .brak wstydu

dno
@BDT

lepij naje..... niż fałszywcem i konfidentem. bo co bylo do zrobienia to bylo zawsze zrobione

@dno

Hahahahaahahaha powiec że za Ciebie zrobili będzie łatwiej i nie ZAWSZE więc daruj se ale tyś zabawny niema co

@dno

Nick tez masz dobry pasuje Ci

Hahaha
@dno

Pen..... skącz pierd.... zwykła (usunięte przez administratora) z ciebie wolałeś wypierd... i narazić innych na nieprzyjemności zero honoru alkohol...ku a kierownictwo to ci poszło wchu... na rękę (usunięte przez administratora) i jeszcze raz (usunięte przez administratora)

@rooney26

nie wiem kto moze (usunięte przez administratora)zlikwiduje zaklad i da sobie kase na lokate bedzie mu sie to bardziej oplacało sam tak mowił.

Durex
@roooney

Te pendo.... mama się pyta czy bedziesz w robocie hehehehehe

Ahaha
@roooney

Pen... bydziesz w robocie bo mama wydzwania i się pyta kiedy Marcin będzie w pracy a my nie wiemy co mamy jej powiedzieć . ZADZWOŃ DO NIEJ ????

ernest
@Alojz

Widza cisza przed burzą !!!

nie zgadzam sie

Azoty Chorzów Grupa Azoty, jaki to wstyd że odbija sie te Polskie piekiełko w tej firmie dali nam nowego szefa jak Niemcą w 1934r. Który nie liczy sie z niczym i z nikim nie pyta sie nikogo o zdanie tylko pozwalniał doświadczonych ludzi Brawo Ty

Tak2Nie1

Ok
@nie zgadzam sie

Doświadczonych tez mi coś przynajmniej coś się dzieje A nie tak jak kiedyś

Richat
Nazwa działu: Produkcja

Każdy narzeka ale wszyscy łażą do roboty .Panie i panowie czas skończyć z tym syfem i wziąć się do uczciwej roboty .Arbeit raus

Rekomendacja

Dzień dobry. Jak tam sytuacja dalej prezes (wiem usunięte przez administratora ) na chybił trafił usuwa pracowników wartościowych no tak młody jest trzeba sie wykazać, szkoda mi takich osób bez kegosłupa moralnego dobrze że żyjemy w Polsce i każdy może wyrazic swoją opinie. Pozdrawiam Śląsk

CYRK
Nazwa działu: Produkcja

(usunięte przez administratora)tak źle jeszcze nie było jak macie widoki na inną robotę to panie i panowie Spi……. niema na co czekć

Tak6Nie2

kam
@CYRK

Zaprzeczam. Jest wyraźnie lepiej niż wcześniej.

Tak3Nie4
sam
@kam

hahahaha - same zwolnienia - nie znasz dnia ani godziny........ ludzie są traktowani jak bydło....

Tak7Nie3
ernest
@kam

Przy jakim korycie siedzisz????

Iza
Nazwa działu: Produkcja

Każdy płacze jaki to (usunięte przez administratora)ale w robocie na zmianach uśmiechy na ryjach ludzie skończcie z tą fałszywą propagandą jak się nie podoba to fora ze dwora

Tak2Nie5

ehh
@Iza

Wystarczy wejść na oficjalną stronę azot i zobaczyć że dyrektor handlowy jest jeden + dodatkowo manager. Skąd te info że 2?

Lech
@ehh

Od kiedy jest Pan (usunięte przez administratora)jest zatrudniony? czy ma umowe o pracę ? Ludzie wy tego nie chcecie wiedzieć ? Jeszcze raz Przypominam to jest spółka skarbu Państwa !

Tak1Nie2

Lech
@ehh

to są 100% info potwierdzone czyli nasz Prince robi sobi bezprawie nie wiem kto mu dał uprawnienia do zasiadania w spółkach Państw Polskiego

LoL
@Lech

Skarba Państwa nie ma udziałów w ZACH S.A., ale poszukać i sprawdzić to za trudno widocznie...

Tak2Nie1

Drach
@Lech

A co szeregowy pracownik ma sprawdzać kto jaką i od kiedy ma umowę? Co mnie to interesuje. Po co mi ta wiedza. Mniej wiesz spokojniej śpisz. Zastanów się co piszesz. Zobaczmy jakie będą efekty sprzedaży po co z góry już kogoś oceniać. A status prawny spółki można sprawdzić. Tak jak wspomniano wcześniej nie jesteśmy spółką skarbu państwa.

@Lech

Bezprawie to było jak kto inny rządził i dobrze otym wiecie

DO NIE ZOBACZENIA
Nazwa działu: Kontroling

Oj dostaliśmy człowieka który nie ma podejścia do ludzi? Kto go wybrał w Puławach? Pytam sie jakie są Wyniki ? mija 6 mięsięcy? zwalnia najbardziej doświadczonych ludzi wprowadza niezdrową atmosferę w firmie tak to ma wyglądać? (usunięte przez administratora)GOOD BAY

@DO NIE ZOBACZENIA

Jakich ludzi z doświadczeniem co ty mówisz chyba w złodziejstwie A o atmosfere sami się prosili na dyrekcji nic nie robią o wypłaty 2 razy wieksze od roboli Brawo. Prezesie widzę że Pan wie co jest grane na tym zakladzie

Afa
Nazwa działu: Handlowy

Widzę zmiany na lepsze. Ludzie dużo pracują i są efekty. Takiego manadżera Azoty potrzebowały. Pierwszy odkąd pamiętam który nadaje mocne tępo i rozlicza z efektów. Tak trzymać !

Fafa
@Afa

A hahahahahahaha dobry żart!!!! normalnie popłakać ze śmiech się można

Tak5Nie2

Zostaw opinię o Zakłady Azotowe Chorzów S.A. - Chorzów

Chcę opublikować:

×
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie