Adipol-Azoty

Opinie o Adipol-Azoty

zgadnij kto

niestety atmosfera pracy stala sie nieznosna. dochodza sluchy ze prezes mowi jedno robi co innego bez pomyslu na ta firme bez zachet do ludzi . czy tak ma wygladac ta firma

czekam
@zgadnij kto 13.02.2019 20:23

nie jednego prezesa żeśmy przeżyli, kilka miesięcy i pewnie pojawi się kolejny, swego czasu zmieniali się tak szybko że człowiek nawet ich na oczy nie widział.

Solidarność

Co za cisza czyżby wszyscy byli zadowoleni???

@Solidarność 29.12.2018 15:23

Nie nie kolego to dopiero cisza przed burzą,sprzedawczyku

Żuberek
@ABC 30.12.2018 12:05

Jedni sprzedawana, a drudzy za flaszka wolne dawaja witaj POLSKO!!!

N

Witam, możecie napisać jakie są zarobki w firmie, czy jest system czterobrygadowy, jak wygląda praca na produkcji oraz czy pracują kobiety na produkcji

olek
@N 09.01.2019 13:13

zarobki nieciekawe,atmosfera jeszcze gorsza,kobiety nie pracują na produkcji

Emil

Jest system czterobrygadowy.

Kicia
@olek 14.01.2019 03:40

Olek jak niema kobiet to Kaj ty robisz

edek
@N 09.01.2019 13:13

kobiety nie nadaja sie na produkcje do azot bo nie masz w umowie aparatowy konkretnego stanowiska a ogolnie aparatowy czyli masz umiec robic wszedzie, a kobiete gdzie dasz? na wyparki albo krysztalki, a tam od biedy kazdy z innego stanowiska moze obskoczyc.

Messi

Mnie brakło na święta ,dzieci nie dostaną prezentów a zamiast karpia byda mioł wodzionka,co za (usunięte przez administratora) !! Pozdrawiam dyrekcję !!!

Picza
@Messi 20.12.2018 18:08

To się zwolnij nikt Cię tam nie trzyma, trzeba było dzieci nie robić byś nie miał problemu

@Picza 02.01.2019 15:39

Może powinieneś się podpisać (usunięte przez administratora) złamasie czekaj jak PIS wprowadzi bykowe i będziesz bulił jak za komuny spytaj się starych kuta.e

lelum
@Messi 02.01.2019 16:50

(usunięte przez administratora)wprowadzi a nie bykowe, uwalic dziecko kazdy glupi potrafi a jak cie na nie nie stac to trzeba bylo oliki kupic taniej by wyszlo niz potem sluchac o twojej biedzie

Fafik
@lelum 03.01.2019 15:16

Prawda poloć Ci!!!!! Robią dzieci a potem sie Zala, ze nie stać na toi na tamto

@Messi 20.12.2018 18:08

Wodzonka wodzionka najlepsza z wszystich zup

Messi

ABC łazisz jeszcze kapować do biura???

@Messi 02.01.2019 16:53

Mesii ty jesteś normalnie smierdzące ŁAJNO ja Cię obserwuje od jakiegoś czasu i nawet kim jesteś, co ty piszesz w ogóle

@Messi 02.01.2019 16:53

MESII JUTRO MAM PIERWSZĄ ZMIANIE CHCIAŁBYM SIĘ Z TOBĄ SPOTKAC BO TY MNIE OSKARŻASZ O JAKIES KAPOWANIE ,W INNYM PRZYPADKU SPOTKAMY SIE W SĄDZIE

Klaus

Kiedy jest ta impreza wigilijna?

hans
@Klaus 19.12.2018 18:20

zamiast imprezy lepij by dali ta kasa ludziom. jo tam nie potrzebuja integracji, sztucznych usmiechow i udawania jakie to wazne somy do firmy bo prowda je tako ze cie w rzici maja.

byly

Absolutnie nie polecam ! Trzymać się jak najdalej ! To co oferują to jakiś żart! 2100 brutto przy pracy na zmiany w 4 brygadówce( weekendy,święta) bez jakichkolwiek dodatków oprócz ustawowej za nocki! Nie dajcie się namówić że blisko czy że perspektywy rozwoju jakieś są. W każdej normalnej firmie zarobisz na początek więcej niż tu. Aż dziw że tam ludzie siedzą, desperaci pewnie. Warunki -zapylenie, smród kwasu, bród, zimno lub gorac. Wszelkie możliwe nierówności spotykane w firmach są tu obecne. Bony dostają tylko ci pracujący na parterze- bo tam najzimniej! mimo że wszyscy są aparatowymi. W lato zaś na górze ponad 45*C a wode dostają wszyscy ot taka sprawiedliwość. Praca nudna monotonna, dzień w dzień to samo rzygać można. Jak majster rzuci cie na jedno stanowisko to robisz tam do znudzenia. Jedni sobie siedza a inni zapierdziel- mimo ze kazdy jest aparatowym! Do tego ciagle bajki ze nie ma kasy na to czy tamto, na podstawowe rzeczy ktorych potrzeba. Nie raz kaza ci robic a nawet nie ma czym i martw sie kombinuj. Nie polecam! trzymać się jak najdalej. Jak cos wiecej chcecie wiedziec to pytajcie!

Klaus

Ciekawe jakie premie dostaną pasibrzuchy z dyrekcji ?Może jeszcze jakiś sex wyjazd np. w Alpy

wkurzony

~Lag(usunięte przez administratora)pewnie bedzie bo sie w widelkach miescimy! roznice w zarobkach sa jakas parodią! zeby osoba ktora pracuje kilkanascie czy kilkadziesiat lat miala stawke nizsza niz osoba pracujaca pol roku bez jakichkolwiek papierow (wozki suwnice cysterny itp) i wyksztalcenia! teraz to powinni sie ludzie zgadac i wszyscy zlozyc wypowiedzenia, albo zastrajkowac jak takie zamowienia sa na wapniowke, niech robią te cwaniaki co maja lewe rece do roboty i stawki z kosmosu. Bo czlowiek sie stara robi nieraz za dwóch, skonczy na swoim stanowisku idzie pomoc na innym a góra go w (usunięte przez administratora)ma i tylko patrzy jak jeszcze (usunięte przez administratora)

Chyba kogoś coś zabolało

Loluś

Jakbys nie zauwarzy wyuczony Panie nie robie to byś widzial, ze przestrzegane jest RODO nie ma niczyjego imienia i Nazwiska pilecan o powrót do szkoły ;))))))

Alojz

Nie wolno nazwisk czyżby Panią. D sumienie ruszyło wątpię hehehe

Jesttttt

Rodo jest winio A kto powinien wiedziec to wie myślę że każdy wie hehe A ty S. Uważaj bo też wobec Ciebie nie jest fer mimo że to m....

winio
@Loluś 30.11.2018 21:26

Po jakiemu ty piszesz ? może ty powinieneś w końcu skończyć jakieś ZSZ

Gacek
@winio 02.12.2018 16:04

Widać, ze ty nie skonczyles przez To Cie przyjęli na AZOTY z łaską :)))))

winio
@Gacek 06.12.2018 13:39

Gacek z łaską? człowieku za te pieniądze nawet dziad na rynku w Krakowie nie żebrze .Mówią o obozach pracy we Włoszech,ty robisz za wolontariat ino płakać nad twoim żałosnym żywotem

prawdaboli

Jedyna nadzieja to taka, że nowy prezes będzie miał jaja i nie da sobie wmówić jak jego poprzednicy wszystkiego co mu u góry gadają, a każdą informację sprawdzi i popyta w kilku różnych źródłach. Bo najwięcej do powiedzenia mają ci co nie mają z tym styczności. Powinien zrobić w końcu porządek na dyrekcji z tym całym towarzystwem wzajemnej adoracji i układami układzikami rodzinnymi bo przemądrzałe to takie a psinco pojęcie ma. Powodzenia

Ernest

Sam

Masakra

Jesttttt
@Sam 30.11.2018 14:59

Sam no jest masakra bo tam same świnie..... kiedyś było inaczej byli wszyscy tacy sami a dzis nie jeden lepszym od drugiego A teraz każdy dba o swoją (usunięte przez administratora) A inni jeszcze bardziej tylko nie o swoją szkoda mi tylko tych co próbują zadbać o innych A chcą ich z GODZIN pracy wyliczać jak pani D D D D D

Joooo

I wejście się za (usunięte przez administratora) z naboru bo (usunięte przez administratora) obrabia A sama jest nielepsza

Gacek

Popierammmm !!!!!!!!!!!!!

@Joooo 29.11.2018 00:39

Pani wyparkowa proszę się nie przejmować tym co mówi pani D. Może miała takie doświadczenia że tak powiedziała.

@Gacek 30.11.2018 10:54

A panów z saletry prosimy o zatankowanie samochodów żeby pani laborantka miała podwuzke do domu bo zima idzie nie będzie marzla na mrozie może i ona będzie pupę wozić jak inni

Było tak
@Joooo 29.11.2018 00:39

Brawo pani B.trzeba było wytargać ją za głowę z tej szatni. A panów laborantki uważajcie bo na każdą z was pani D.nap......

Roman

Czy na tej saletrze tylko spicie czy w końcu zaczniecie pracować!!!

Drach
@Roman 01.11.2018 07:58

Jakby my ino spali to bys wyplaty nie miol.

Ludwik
@Drach 04.11.2018 05:15

No właśnie jesteście drachy

eyt
@Ludwik 11.11.2018 08:20

tylko ze to tluszcze sa zawieszone w dzialalnosci nie wpn to pokazuje kto na kogo przez wszystkie lata robi

@Roman 01.11.2018 07:58

Roman widać jak Ty Ciężka Pracujesz siedząc na opiniach to napewno robota sie sama zrobi za ciebie

Loluś

Właśnie! Nich Pani D zajmie sie konkretna praca, a nie wchodzenie komuś w życie prywatne i interesowanie sie co i jak!!!! Bo jak ha wejdebtobie w życie prywatne to zobaczysz!!!

@Loluś 30.11.2018 10:43

Brawo loluś może ja ktoś ukrycia troche A jak lepiej będzie jak popatrzy na siebie i swoje wybryki

Były

Pracowalem 2 lata nie polecam 2300 zarobic to jest dramat i wstyd! Nie wiem jak teraz bo to bylo 2 lata temu! Ale mysle ze to samo

Joooo

A co niektórzy mogli by się wziąść do pracy (usunięte przez administratora)

Joooo

Nie idzcietam pracować dalej żądzą tam te błąd i ten przy....od (usunięte przez administratora)z (usunięte przez administratora) wyszedł i git..... wie A maskuje jakby robił ta co najmniej z 20 lat hahahahahah Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: (usunięte przez administratora)

Elektryk

Cud !!! Wszedłem na stronę zakładu i niema ogłoszeń o pracę!! Premia zrobiła swoje

LAG

Podobno mają być podwyżki od nowego roku oczywiście dla wybrańców

wkurzony
@LAG 20.11.2018 11:43

(usunięte przez administratora)pewnie bedzie bo sie w widelkach miescimy! roznice w zarobkach sa jakas parodią! zeby osoba ktora pracuje kilkanascie czy kilkadziesiat lat miala stawke nizsza niz osoba pracujaca pol roku bez jakichkolwiek papierow na wozki suwnice itp i wyksztalcenia! teraz to powinni sie ludzie zgadac i wszyscy zlozyc wypowiedzenia, albo zastrajkowac jak takie zamowienia sa na wapniowke, niech robią te cwaniaki co maja lewe rece do roboty i stawki z kosmosu.

dixi

witam,a czy jest stoluwka na zakladzie czy moze dowoza katering,od sierpnia mam podjac prace na azotach dlatego pytam

ernest
@dixi 03.07.2018 11:46

Tak wożą catering z hotelu Monopol w Katowicach a alkohole z Tesco i lunch z McDonalds

dixi
@ernest 03.07.2018 19:49

swietna odpowiedz,to znaczy jedzenie czeba miec swoje

ernest
@dixi 03.07.2018 11:46

Czy ty idziesz do roboty czy na piknik?

@ernest 05.07.2018 21:39

Nie na miejscu ta odpowiedź, czyżbyś był pracodawcą??? Skończyły sie czasy robolu rób i o nic nie pytaj. Widac, że przepisów nie znasz, jakie pracodawca ma obowiązki przy pracownikach zmianowych. A woda w upały należy się pracownikowi bez dyskusji.

krilo
@pracownik 27.07.2018 13:44

hahaha tak tak przepisy masz dystrybutory wody czyli wode masz tu hcodzi o butelkowaną. znawco od 7boleści

Pracownik aparatowy
@krilo 27.07.2018 15:32

Ta jaka butelkowana dystrybutor wody z filtrem wody wodociągowej

Blink blink
@pracownik 27.07.2018 13:44

Dokładnie woda się należy , no to masz na azotach galon wody na sterowni czy w kuchni, lub w innych miejscach ,a jak nie pasuje to weź sobie swoją, parodia jakaś.

@dixi 03.07.2018 11:46

Ja jest razem z prezesem siedzą wszyscy

Antek

Celina weź się w końcu do roboty !!!

@Antek 19.10.2018 16:36

Jak byś robić co celina to byś h... premia dostol

Iza

Czy te pasibrzuchy ze związków wezmą się w końcu do roboty ???

@Iza 04.10.2018 16:07

nie liczyłbym na to !!!!!!!!!!!

PRL

Dziwi mnie że szpica z Puław toleruje cały ten (usunięte przez administratora) protekcję kolesiostwo itp

BOBO

A CO SĄDZICIE O TYCH KAMERACH ??? WIELKI BRAT PATRZY,HA,HA,HA

iri
@BOBO 26.09.2018 03:18

wyebane mam :) pierw niech pisemnie poinformuja o takim czyms. niech patrzy tylko zalezy ktory wielki

BHP
@BOBO 26.09.2018 03:18

Panowie i panie podpisywaliście zgodę na publikowanie wizerunku i przetwarzanie dany to macie teraz Big Brother

kyja
@iri 27.09.2018 20:50

NO FAKT,KAMERY SA NIELEGALNIE !!! nie ma informacji na ten temat i znaków ze są kamery...załozyli kamery chocbyśmy tu zarabiali nie wiadomo ile...chore to jest !!!!!!!!!!!!!!!!

Heh na wpt znowu ludzie na wypowiedzeniach nikt nawet nie stara się ich zatrzymać a nowych nie zatrudniają. Ratują się nadgodzinami a co jeśli pracownicy przestaną brać nadgodziny?

solo
@Pracownik 19.09.2018 09:19

przecież na tym wydziale i tak jest prawie przez cały rok postój to po co tam pracownicy ???

prac
@Pracownik 19.09.2018 09:19

Może by tak się zastanowić dlaczego cały czas tylko tam odchodzą?

Pracownik aparatowy
@solo 19.09.2018 19:35

Heh nie cały rok. Ta instalacja troche inaczej pracuje i ma do czynienia z innymi czynnikami szkodzącym niż saletra. Nieudolność UR też ma na to wpływ.....

info
@Pracownik aparatowy 19.09.2018 23:07

inne czynniki szkodzące, haha to samo mozna powiedziec o wpn mamy inne szkodniki szkodzace, prawda jest taka ze ta instalacja powinna wgl nie powstac a ludzi z wpt dac na wpn to bysmy mieli sie teraz jak paczki w masle! a tak klapa i jedni i drudzy niezadowoloeni

hajs sie zgadza

No i koledzy jest dobrze! kasa jest! nie dla roboli oczywiście bo mamy ebać za 2200 i najlepiej jeszcze dziekowac za to ze mozemy tam wgl pracowac ale na remont biur! zobaczcie przetarg na stronie

Pyjter

(usunięte przez administratora)ryje na cały ten chlew a kasy nie ma

@Pyjter 22.09.2018 16:49

przy tylu darmozjadach to raczej nigdy nie będzie...przecież koryta muszą być pełne,ha,ha,ha

ziom

Ja a ten BHP PP zaś chyba swojego prezia przyprowadził, bo podobno ma przyjść nowy a robią z tego tajemnice jak nie wiem co. na cholere mi taki chłop w radzie jak nic nie informuje. zresztą co tu dużo godać- najważniejsze że pieniądze za to ma!!! a ludzie to już nie ważni.

@ziom 14.09.2018 16:55

robolów zawsze uwalali i uwalać będą...grunt że góra dobrze się bawi za nasz ciężko wypracowane pieniądze...chore to jest...

Zostaw opinię o Adipol-Azoty - Chorzów

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Adipol-Azoty