Opinie o Zakłady Azotowe Chorzów S.A. w Chorzów

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Zakłady Azotowe Chorzów S.A.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Zakłady Azotowe Chorzów S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja nawozów, środków ochrony i artykułów rolniczych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zakłady Azotowe Chorzów S.A. w Chorzów

N

Witam, możecie napisać jakie są zarobki w firmie, czy jest system czterobrygadowy, jak wygląda praca na produkcji oraz czy pracują kobiety na produkcji

olek
@N

zarobki nieciekawe,atmosfera jeszcze gorsza,kobiety nie pracują na produkcji

Emil

Jest system czterobrygadowy.

Kicia
@olek

Olek jak niema kobiet to Kaj ty robisz

edek
@N

kobiety nie nadaja sie na produkcje do azot bo nie masz w umowie aparatowy konkretnego stanowiska a ogolnie aparatowy czyli masz umiec robic wszedzie, a kobiete gdzie dasz? na wyparki albo krysztalki, a tam od biedy kazdy z innego stanowiska moze obskoczyc.

Messi

Mnie brakło na święta ,dzieci nie dostaną prezentów a zamiast karpia byda mioł wodzionka,co za (usunięte przez administratora) !! Pozdrawiam dyrekcję !!!

Picza
@Messi

To się zwolnij nikt Cię tam nie trzyma, trzeba było dzieci nie robić byś nie miał problemu

@Picza

Może powinieneś się podpisać (usunięte przez administratora) złamasie czekaj jak PIS wprowadzi bykowe i będziesz bulił jak za komuny spytaj się starych kuta.e

lelum
@Messi

(usunięte przez administratora)wprowadzi a nie bykowe, uwalic dziecko kazdy glupi potrafi a jak cie na nie nie stac to trzeba bylo oliki kupic taniej by wyszlo niz potem sluchac o twojej biedzie

Fafik
@lelum

Prawda poloć Ci!!!!! Robią dzieci a potem sie Zala, ze nie stać na toi na tamto

@Messi

Wodzonka wodzionka najlepsza z wszystich zup

Messi

ABC łazisz jeszcze kapować do biura???

ABC
@Messi

Mesii ty jesteś normalnie smierdzące ŁAJNO ja Cię obserwuje od jakiegoś czasu i nawet kim jesteś, co ty piszesz w ogóle

ABC
@Messi

MESII JUTRO MAM PIERWSZĄ ZMIANIE CHCIAŁBYM SIĘ Z TOBĄ SPOTKAC BO TY MNIE OSKARŻASZ O JAKIES KAPOWANIE ,W INNYM PRZYPADKU SPOTKAMY SIE W SĄDZIE

Klaus

Kiedy jest ta impreza wigilijna?

hans
@Klaus

zamiast imprezy lepij by dali ta kasa ludziom. jo tam nie potrzebuja integracji, sztucznych usmiechow i udawania jakie to wazne somy do firmy bo prowda je tako ze cie w rzici maja.

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Zakłady Azotowe Chorzów S.A.? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
byly

Absolutnie nie polecam ! Trzymać się jak najdalej ! To co oferują to jakiś żart! 2100 brutto przy pracy na zmiany w 4 brygadówce( weekendy,święta) bez jakichkolwiek dodatków oprócz ustawowej za nocki! Nie dajcie się namówić że blisko czy że perspektywy rozwoju jakieś są. W każdej normalnej firmie zarobisz na początek więcej niż tu. Aż dziw że tam ludzie siedzą, desperaci pewnie. Warunki -zapylenie, smród kwasu, bród, zimno lub gorac. Wszelkie możliwe nierówności spotykane w firmach są tu obecne. Bony dostają tylko ci pracujący na parterze- bo tam najzimniej! mimo że wszyscy są aparatowymi. W lato zaś na górze ponad 45*C a wode dostają wszyscy ot taka sprawiedliwość. Praca nudna monotonna, dzień w dzień to samo rzygać można. Jak majster rzuci cie na jedno stanowisko to robisz tam do znudzenia. Jedni sobie siedza a inni zapierdziel- mimo ze kazdy jest aparatowym! Do tego ciagle bajki ze nie ma kasy na to czy tamto, na podstawowe rzeczy ktorych potrzeba. Nie raz kaza ci robic a nawet nie ma czym i martw sie kombinuj. Nie polecam! trzymać się jak najdalej. Jak cos wiecej chcecie wiedziec to pytajcie!

Klaus

Ciekawe jakie premie dostaną pasibrzuchy z dyrekcji ?Może jeszcze jakiś sex wyjazd np. w Alpy

wkurzony

~Lag(usunięte przez administratora)pewnie bedzie bo sie w widelkach miescimy! roznice w zarobkach sa jakas parodią! zeby osoba ktora pracuje kilkanascie czy kilkadziesiat lat miala stawke nizsza niz osoba pracujaca pol roku bez jakichkolwiek papierow (wozki suwnice cysterny itp) i wyksztalcenia! teraz to powinni sie ludzie zgadac i wszyscy zlozyc wypowiedzenia, albo zastrajkowac jak takie zamowienia sa na wapniowke, niech robią te cwaniaki co maja lewe rece do roboty i stawki z kosmosu. Bo czlowiek sie stara robi nieraz za dwóch, skonczy na swoim stanowisku idzie pomoc na innym a góra go w (usunięte przez administratora)ma i tylko patrzy jak jeszcze (usunięte przez administratora)

LAG

Podobno mają być podwyżki od nowego roku oczywiście dla wybrańców

wkurzony
@LAG

(usunięte przez administratora)pewnie bedzie bo sie w widelkach miescimy! roznice w zarobkach sa jakas parodią! zeby osoba ktora pracuje kilkanascie czy kilkadziesiat lat miala stawke nizsza niz osoba pracujaca pol roku bez jakichkolwiek papierow na wozki suwnice itp i wyksztalcenia! teraz to powinni sie ludzie zgadac i wszyscy zlozyc wypowiedzenia, albo zastrajkowac jak takie zamowienia sa na wapniowke, niech robią te cwaniaki co maja lewe rece do roboty i stawki z kosmosu.

Chyba kogoś coś zabolało

Loluś

Jakbys nie zauwarzy wyuczony Panie nie robie to byś widzial, ze przestrzegane jest RODO nie ma niczyjego imienia i Nazwiska pilecan o powrót do szkoły ;))))))

Alojz

Nie wolno nazwisk czyżby Panią. D sumienie ruszyło wątpię hehehe

Jesttttt

Rodo jest winio A kto powinien wiedziec to wie myślę że każdy wie hehe A ty S. Uważaj bo też wobec Ciebie nie jest fer mimo że to m....

winio
@Loluś

Po jakiemu ty piszesz ? może ty powinieneś w końcu skończyć jakieś ZSZ

Gacek
@winio

Widać, ze ty nie skonczyles przez To Cie przyjęli na AZOTY z łaską :)))))

winio
@Gacek

Gacek z łaską? człowieku za te pieniądze nawet dziad na rynku w Krakowie nie żebrze .Mówią o obozach pracy we Włoszech,ty robisz za wolontariat ino płakać nad twoim żałosnym żywotem

prawdaboli

Jedyna nadzieja to taka, że nowy prezes będzie miał jaja i nie da sobie wmówić jak jego poprzednicy wszystkiego co mu u góry gadają, a każdą informację sprawdzi i popyta w kilku różnych źródłach. Bo najwięcej do powiedzenia mają ci co nie mają z tym styczności. Powinien zrobić w końcu porządek na dyrekcji z tym całym towarzystwem wzajemnej adoracji i układami układzikami rodzinnymi bo przemądrzałe to takie a psinco pojęcie ma. Powodzenia

Ernest

Sam

Masakra

Jesttttt
@Sam

Sam no jest masakra bo tam same świnie..... kiedyś było inaczej byli wszyscy tacy sami a dzis nie jeden lepszym od drugiego A teraz każdy dba o swoją (usunięte przez administratora) A inni jeszcze bardziej tylko nie o swoją szkoda mi tylko tych co próbują zadbać o innych A chcą ich z GODZIN pracy wyliczać jak pani D D D D D

Joooo

I wejście się za (usunięte przez administratora) z naboru bo (usunięte przez administratora) obrabia A sama jest nielepsza

Gacek

Popierammmm !!!!!!!!!!!!!

@Joooo

Pani wyparkowa proszę się nie przejmować tym co mówi pani D. Może miała takie doświadczenia że tak powiedziała.

@Gacek

A panów z saletry prosimy o zatankowanie samochodów żeby pani laborantka miała podwuzke do domu bo zima idzie nie będzie marzla na mrozie może i ona będzie pupę wozić jak inni

Było tak
@Joooo

Brawo pani B.trzeba było wytargać ją za głowę z tej szatni. A panów laborantki uważajcie bo na każdą z was pani D.nap......

Roman

Czy na tej saletrze tylko spicie czy w końcu zaczniecie pracować!!!

Drach
@Roman

Jakby my ino spali to bys wyplaty nie miol.

Ludwik
@Drach

No właśnie jesteście drachy

eyt
@Ludwik

tylko ze to tluszcze sa zawieszone w dzialalnosci nie wpn to pokazuje kto na kogo przez wszystkie lata robi

@Roman

Roman widać jak Ty Ciężka Pracujesz siedząc na opiniach to napewno robota sie sama zrobi za ciebie

Loluś

Właśnie! Nich Pani D zajmie sie konkretna praca, a nie wchodzenie komuś w życie prywatne i interesowanie sie co i jak!!!! Bo jak ha wejdebtobie w życie prywatne to zobaczysz!!!

@Loluś

Brawo loluś może ja ktoś ukrycia troche A jak lepiej będzie jak popatrzy na siebie i swoje wybryki

Były

Pracowalem 2 lata nie polecam 2300 zarobic to jest dramat i wstyd! Nie wiem jak teraz bo to bylo 2 lata temu! Ale mysle ze to samo

Joooo

A co niektórzy mogli by się wziąść do pracy (usunięte przez administratora)

Joooo

Nie idzcietam pracować dalej żądzą tam te błąd i ten przy....od (usunięte przez administratora)z (usunięte przez administratora) wyszedł i git..... wie A maskuje jakby robił ta co najmniej z 20 lat hahahahahah Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: (usunięte przez administratora)

Elektryk

Cud !!! Wszedłem na stronę zakładu i niema ogłoszeń o pracę!! Premia zrobiła swoje

dixi

witam,a czy jest stoluwka na zakladzie czy moze dowoza katering,od sierpnia mam podjac prace na azotach dlatego pytam

ernest
@dixi

Tak wożą catering z hotelu Monopol w Katowicach a alkohole z Tesco i lunch z McDonalds

dixi
@ernest

swietna odpowiedz,to znaczy jedzenie czeba miec swoje

ernest
@dixi

Czy ty idziesz do roboty czy na piknik?

@ernest

Nie na miejscu ta odpowiedź, czyżbyś był pracodawcą??? Skończyły sie czasy robolu rób i o nic nie pytaj. Widac, że przepisów nie znasz, jakie pracodawca ma obowiązki przy pracownikach zmianowych. A woda w upały należy się pracownikowi bez dyskusji.

krilo
@pracownik

hahaha tak tak przepisy masz dystrybutory wody czyli wode masz tu hcodzi o butelkowaną. znawco od 7boleści

Pracownik aparatowy
@krilo

Ta jaka butelkowana dystrybutor wody z filtrem wody wodociągowej

Blink blink
@pracownik

Dokładnie woda się należy , no to masz na azotach galon wody na sterowni czy w kuchni, lub w innych miejscach ,a jak nie pasuje to weź sobie swoją, parodia jakaś.

@dixi

Ja jest razem z prezesem siedzą wszyscy

Zostaw merytoryczną opinię o Zakłady Azotowe Chorzów S.A. - Chorzów

• Jak się pracuje w Zakłady Azotowe Chorzów S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Zakłady Azotowe Chorzów S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zakłady Azotowe Chorzów S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 1 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Zakłady Azotowe Chorzów S.A.
1.5/5 Na podstawie 178 ocen.

Zakłady Azotowe Chorzów S.A.